Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Ιανουάριος 2021!!!!


Recommended Posts

Ναι όντως πολλά κοινά στοιχεία!!!! Κοπέλα μου καλά αποτελέσματα να έχεις όλα καλά θα πάνε!!!!! Πόσο είναι τα μικρά;  ναι ναι όλες την χρειάζομαστε από ότι βλέπω χάχα!! Και εμένα τα μακαρόνια μαρεσουν απο ανέκαθεν αλλά και τώρα με τραβάει ακόμα πιο πολύ..  Εγώ τίποτα κορίτσια απέχθειά για τίποτα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Dhmh4 πόσο ευτυχισμένη είσαι να ξερες... εμένα ένα πράγμα να μου φερνουν ναυτία όλα τα φαγητά του σπιτιου και να θέλω μόνο απέξω;;;; Οταν σκεφτομαι σουβλάκια και πίτσες μου τρεχουν τα σάλια! Με βλέπω εμένα φοράδα και το παιδί να γεννιέται με καμιά ταμπελα franchise φαστφουνταδικου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dhmh4 είπε:

Ναι όντως πολλά κοινά στοιχεία!!!! Κοπέλα μου καλά αποτελέσματα να έχεις όλα καλά θα πάνε!!!!! Πόσο είναι τα μικρά;  ναι ναι όλες την χρειάζομαστε από ότι βλέπω χάχα!! Και εμένα τα μακαρόνια μαρεσουν απο ανέκαθεν αλλά και τώρα με τραβάει ακόμα πιο πολύ..  Εγώ τίποτα κορίτσια απέχθειά για τίποτα 

Το σουβλάκι πάντα μας αρέσει και ας είναι κρέας!!! μόλις τσίμπησα ένα τέλειο! Τα μικρά μου είναι 2 χρονών και 9 μηνών. μέσα στην τρέλα!

Σας ευχαριστώ για τις ευχές!!

  • Μου αρέσει 1

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@butterfly1986 κορίτσι μου σουβλακάκι ήθελες και δεν μας το έλεγες;;; Περίεργο!!! Πώς σου αρέσει αυτό το απαίσιο πράγμα;;; Χαχαχα... να σου ζήσουν τα μωρούλια σου. Θα είναι πάνω στα καλά τους τώρα!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Να σας χαιρετίσω και εγώ κορίτσια! Διανύω την 11η εβδομάδα.  Πητ μ έβγαλε αρχές Φλεβάρη αλλά σίγουρα θ πάμε τέλη Γενάρη οπότε κ γράφω εδώ. Άργησα ν γράψω γτ έχω ένα άγχος ν βγει το πρώτο τρίμηνο ν είναι Όλακαλά... 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

@oneira_glyka καλώς το κορίτσι! Καλώς όρισες και με το καλό να δεχτείς το μπεμπάκι σου!! Όσο για το άγχος του να πάνε όλα καλά, μην το συζητάς! Έχουμε απο αυτό μπόλικο! Και εγώ εχω περασει πολλα, παλλινδρομες, βιοχημικές, αλλά δεν το βάζουμε κάτω! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Οι περισσότερες δύσκολα περνάμε πολυ άγχος έχουμε αλλαγή στην διάθεση μας στο σωμα μας οι ορμόνες χορεύουν......θέλει υπομονή ολα θα περάσουν.....αυριο εχω και γω Αυχενική ελπιζω να μάθουμε και το φύλο του μωρού.....καλα αποτελέσματα σε ολες μας 

  • Μου αρέσει 2

xGjWm4.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Fotini82 said:

Ατιμη αυπνία.... 5 τα ξημερώματα και το ματι γαρίδα!!! 
@Roula2021 και εσύ όλο ύπνο είσαι ε; Εγώ σηκώθηκα για τουαλέτα κ αυτό ήταν.. τα ζόμπι βγήκαν παγανιά!!!

Χαχαχαχ εγω μένω Αμερική εδω ειναι 10 το βράδυ.....γενικότερα εχω και γω αϋπνίες 

  • Χαχα 1

xGjWm4.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια κ από εμένα! Καλή επιτυχία στις εξετάσεις! Αλλά όλα καλά θα πάνε!!

Εμένα μου είπε χθες η αγάπη μου " Γέννα εσύ με το καλό και θα τα πούμε μετά..." Να ανυσηχήσω??? Η αλήθεια είναι ότι τον έχω τρελάνει τον άνθρωπο..:D

@oneira_glyka Καλωσήρθες κορίτσι μου.. Το πρώτο σου είναι? 

@Dhmh4 Για την φώτο, πρέπει να μπεις σε ένα σαιτ, πχ αυτό http://imgbb.com/  και να την ανεβάσεις εκεί, επιλέγεις για πόση ώρα θέλεις να είναι ορατή και σου βγάζει το λινκ που σε οδηγεί στην φώτο. Για να σου επιτρέψει αυτό το σαιτ να την ανεβάσεις πρέπει να πας στην επιλογή της επισύναψης λινκ, είναι το 5ο εικονείδιο από αριστερά, εφόσον το πατήσεις κάνεις αντογραφή το λινκ και το ανεβάζεις. Ελπίζω να σεβοήθησα..

 

  • Μου αρέσει 1

S4WBp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...