Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Ιανουάριος 2021!!!!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια μου.Τι κάνετε;εύχομαι όλα να πηγαίνουν καλά σε ολες.Εμεις καλύτεραα από θέμα ναυτίας,ενέργειας και διαθεσης,σα να μην εγκυμονω καθόλου νιώθω.Αυριο είναι η αυχενική και έχω λίγο άγχος να δω αν όλα πηγαίνουν καλά με το μικρουλακι μου.

Ρε κορίτσια να σας ρωτήσω τώρα που πέρασε το τρίμηνο μπορώ να βάψω νύχια με ημιμόνιμο; Ντρέπομαι να ρωτήσω το γιατρό για ένα τέτοιο χαζό θέμα.Αλλα όταν είχα πρώτοπαει στην αρχή της εγκυμοσύνης μου είχε πει ότι μέχρι και ακτινογραφία δοντιού επιτρέπεται!και να μην ανησυχω...σε ένα μανικιούρ θα κολλήσω;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Angelvas είπε:

Γεια σας κοριτσάκια μου.Τι κάνετε;εύχομαι όλα να πηγαίνουν καλά σε ολες.Εμεις καλύτεραα από θέμα ναυτίας,ενέργειας και διαθεσης,σα να μην εγκυμονω καθόλου νιώθω.Αυριο είναι η αυχενική και έχω λίγο άγχος να δω αν όλα πηγαίνουν καλά με το μικρουλακι μου.

Ρε κορίτσια να σας ρωτήσω τώρα που πέρασε το τρίμηνο μπορώ να βάψω νύχια με ημιμόνιμο; Ντρέπομαι να ρωτήσω το γιατρό για ένα τέτοιο χαζό θέμα.Αλλα όταν είχα πρώτοπαει στην αρχή της εγκυμοσύνης μου είχε πει ότι μέχρι και ακτινογραφία δοντιού επιτρέπεται!και να μην ανησυχω...σε ένα μανικιούρ θα κολλήσω;

Μανούλα Οκτωβρίου εδώ... Για το ημιμόνιμο καλύτερα να ρωτήσεις τον γιατρό! Εμένα με αφήνει και μάλιστα είχα κάνει κ την επόμενη μέρα που έμαθα πως είμαι έγκυος! Έκτοτε έχω κάνει άλλες 3-4 φορές... Μια φορά το μήνα κάνω.


l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Μανούλα Οκτωβρίου εδώ... Για το ημιμόνιμο καλύτερα να ρωτήσεις τον γιατρό! Εμένα με αφήνει και μάλιστα είχα κάνει κ την επόμενη μέρα που έμαθα πως είμαι έγκυος! Έκτοτε έχω κάνει άλλες 3-4 φορές... Μια φορά το μήνα κάνω.

Αααχα κοντεύεις εσύ..τυχερουλα...έχεις φουσκώσει πολύ και σε ταλαιπωρει η ζέστη η μπα;θα ρωτήσω τη μαία καλύτερα που εχει στο ιατρείο του.Εσυ έκανες απλό βερνίκι η ημιμόνιμο γιατί λένε λόγω του φωτός που εκπεμπει ακτινοβολία δε το προτιμούν.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσιαα!!! Υπομονή κοπέλα μου αυριο θα δεις το μωράκι σου και όλα θα πάνε καλά!!!!! Για ημιμονιμο δεν ξέρω... αλλά είμαι της άποψης να ρωτάμε τον γιατρό μας για ότι μας απασχολεί και ας νομίζουμε πως είναι κάτι χαζό!!!! Δεν θα σε παρεξήγηση!!!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dhmh4 είπε:

Καλησπέρα κορίτσιαα!!! Υπομονή κοπέλα μου αυριο θα δεις το μωράκι σου και όλα θα πάνε καλά!!!!! Για ημιμονιμο δεν ξέρω... αλλά είμαι της άποψης να ρωτάμε τον γιατρό μας για ότι μας απασχολεί και ας νομίζουμε πως είναι κάτι χαζό!!!! Δεν θα σε παρεξήγηση!!!! :wink:

Καλησπέρα :) ναι έφτασε ο καιρός επιτέλους. Δίκιο έχεις θα ρωτήσω και ότι μου πει.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Angelvas είπε:

Αααχα κοντεύεις εσύ..τυχερουλα...έχεις φουσκώσει πολύ και σε ταλαιπωρει η ζέστη η μπα;θα ρωτήσω τη μαία καλύτερα που εχει στο ιατρείο του.Εσυ έκανες απλό βερνίκι η ημιμόνιμο γιατί λένε λόγω του φωτός που εκπεμπει ακτινοβολία δε το προτιμούν.

Ημιμόνιμο κάνω! Ρωτά τη μαία γιατί αν δεν αφήνει καλύτερα να μην κάνεις. Γενικά ο,τι μας λένε οι γιατροί άσχετα αν κανένας δεν συμφωνεί με τον αλλο:lol:

Η ζέστη στην αρχή με ενοχλούσε τώρα οκ τη συνηθησα... Να ναι καλά κ τα air-condition!!!

  • Μου αρέσει 1

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Angelvas είπε:

Γεια σας κοριτσάκια μου.Τι κάνετε;εύχομαι όλα να πηγαίνουν καλά σε ολες.Εμεις καλύτεραα από θέμα ναυτίας,ενέργειας και διαθεσης,σα να μην εγκυμονω καθόλου νιώθω.Αυριο είναι η αυχενική και έχω λίγο άγχος να δω αν όλα πηγαίνουν καλά με το μικρουλακι μου.

Ρε κορίτσια να σας ρωτήσω τώρα που πέρασε το τρίμηνο μπορώ να βάψω νύχια με ημιμόνιμο; Ντρέπομαι να ρωτήσω το γιατρό για ένα τέτοιο χαζό θέμα.Αλλα όταν είχα πρώτοπαει στην αρχή της εγκυμοσύνης μου είχε πει ότι μέχρι και ακτινογραφία δοντιού επιτρέπεται!και να μην ανησυχω...σε ένα μανικιούρ θα κολλήσω;

Με το καλό για αύριο η εξέταση!!!!!!

  • Ευχαριστώ 1

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά αποτελέσματα αύριο κορίτσι μου. Όλα καλά θα είναι!

Αχ κοριτσια μου, εγώ πάνω που έλεγα πως εφυγαν οι ναυτίες και οι εμετοί, σήμερα παλι ξυπνησα χαλια. Ολη μερα με ναυτίες , καούρες, πονοκέφαλο.. με βασανίζει αυτό το μπεμπάκι, καλά να ναι...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Υπομονή fotini μου ελπίζω σε  1. 2 εβδομάδες  να σου φύγουν ολααα και να είσαι μια χαρά :) εγώ σαν ζόμπι ξύπνησα το βράδυ δεν μπορούσα να κοιμηθώ με τίποτα και το πρωί πονοκέφαλος και ένα χάος στο κεφάλι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Dhmh4 το όνομά σου είναι Δήμητρα;  Και εσύ δύσκολα το παιρνάς κοριτσι μου! Υπομονή και σε εσένα. Ευτυχώς χθες κοιμηθηκα σερι! Να σου πώ ουτε όνειρα θυμάμαι τιποτα! Ξυπνησα κατευθείαν το πρωί! Είναι νύχτες και νύχτες! Λογικά σήμερα θα κοιμηθείς σαν πουλάκι, αφού χθες ταλαιπωρήθηκες..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω όλες κορίτσια μου  με συγκινειτε:oops: Θα σας πω αύριο αποτελέσματα.

@marianna1986 σ' αυτό που λες έχεις δίκιο εκατό γνώμες ακούς από διαφορετικό γιατρό κι άντε να βγάλεις άκρη τι ισχύει και τι όχι.

1 hour ago, Fotini82 είπε:

Καλά αποτελέσματα αύριο κορίτσι μου. Όλα καλά θα είναι!

Αχ κοριτσια μου, εγώ πάνω που έλεγα πως εφυγαν οι ναυτίες και οι εμετοί, σήμερα παλι ξυπνησα χαλια. Ολη μερα με ναυτίες , καούρες, πονοκέφαλο.. με βασανίζει αυτό το μπεμπάκι, καλά να ναι...

Φωτεινή ποσών εβδομαδων είσαι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...