Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιανουάριος 2021!!!!


Recommended Posts

Just now, Fotini82 είπε:

Σήμερα μπήκα στη 13η. 12+1 για την ακρίβεια.

Κοντά είμαστε,σε περνάω 4 μερες.Και ξανάρχισαν οι ναυτίες ε;μη μου λες τέτοια και ησύχασα....:shock: ούτε καούρες ούτε τπτ μόνο κάτι πονοκέφαλοι και φλερτάρω με ντεπον αλλά δεν έχω πιει μέχρι στιγμής.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια!!!!! Τι κάνετε πως είστε;;;; εγώ πάλι δεν κοιμήθηκα το βράδυ  σηκώθηκα πήγα τουαλέτα και μετά ζόμπι γυρνούσα στο κρεβάτι!!!!!!  Άρχισε να πετιέται και η κοιλίτσα είναι και η 3 εγκυμοσύνη οπότε μάλλον θα αρχίσει να δίνει από δω και πέρα αντε να δούμε που θα φτάσει χαχαχα

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

@Angelvas μην αγχώνεσαι κοπελα μου, το ότι εχω εγω, δε σημαίνει οτι θα ξαναγυρίσουν και σε εσένα! Δεν είναι όλες οι γυναίκες και οι εγκυμοσύνες ίδιες. Εμένα ουτως η αλλως ξερουν κ τα κοριτσια οτι απο την αρχη με πηρε βαρια.. μεχρι και υπερθυρεοειδισμο εκανα απ τις ναυτίες και τους εμετους. Τώρα είμαι σαφεστατα καλυτερα. Μπορώ και τρωω... τι τρωω... σαβουριάζω να λεω καλύτερα!:D

Δημητρούλα μου, γιατί παλι ρε γμτ... δε σε πάει ο ύπνος.. μήπως εχεις και άγχος; Αν επινες ενα γαλατακι όταν σε πιανει η αυπνιά; Θα σε ηρεμήσει! Εγώ παλι επεσα 1.00 και ξύπνησα 11.00. Γουρούνααααααα εκανα μια σταση για τουαλέτα και ξανα. Όσο για την κοιλιτσα και εμενα πεταχτηκε αρκετα... χωρις μαξιλαρακι δε βολεύομαι... βεβαια όταν είπα στο γιατρό οτι πηρα ενα κιλο... κουναγε το κεφαλι και μου είπε : Ναι!!! Στ´αυτιά!!! χαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρωωω γιατί γμτ ταλαιπωρία μεγάλη.. άγχος έχω από ανέκαθεν αλλά δεν νομίζω να είναι από αυτό...  Και δεν κοιμάμαι και μεσημέρι από καμιά φορά και αν.. Χχαχα και εγώ από όρεξη άλλο τιποτα χθες με έβαλε χέρι ο δικός μου με λέει πολύ τρως τι ήθελε και με το είπε  έγινε ένας χαμουλης χαχα

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δεν ξέρω αν σας το επιτέπει ο γιατρός σας και όλα είναι καλά, αλλά πιστεύω ότι όταν ερχόμαστε σε επαφή με τον άντρα μας συχνά, αρκετά από τα  "προβλήματα" που αντιμετωπίζουμε φεύγουν.. Γιατί ξεδίνουμε βρε αδερφέ και ηρεμούμε.. Άσε που τα νεύρα μας είναι και σε καλύτερη κατάσταση.. Εγώ το προτείνω γιατί αυτό κάνω κ πιστεύω με έχει βοηθήσει αρκετά..

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

S4WBp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ εμένα δε μου το επιτρέπει γιατί είναι κύηση υψηλού κινδύνου.. ο αντρας μου φοβάται και να με ακουμπήσει ο καημένος. Αφού του λεω πιάσε την κοιλίτσα δε θα λιώσει... χαχαχα δεν πειράζει, ας είναι καλά το μωράκι μου και απο αυτό θα χορτάσουμε αργότερα!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αφού θα τα λέμε όλα, για πείτε και τι φάγατε σήμερα;;; Ετσι να μας τρεξει λίγο το σαλάκι :D εγώ εστειλα τον αντρα και πηρε κοτοπιτες. Δε μπορώ να μαγειρεψω οποτε εχουμε τρελανει το απεξω... και μου φερε και χθες κατι σφολιάτες με γεμιση κρεμα κόλαση!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλες σας.Καναμε την αυχενική διαφάνεια σήμερα ευτυχώς όλα καλά δόξα τω θεώ,κανένα θέμα με το μπεμπακι.Βεβαια μας ταλαιπώρησε γτ ήταν μπρούμυτα με το ποπό τούρλα και μέχρι να γυρίσει να κάνει μετρήσεις αργήσαμε.Μας είπε ότι μάλλον είναι κορίτσι γτ είδε πιο καθαρά λόγω ότι η σουρλουλου ειχε ανοιχτά τα πόδια και έπαιζε..βρε κορίτσια πόσο ακριβής είναι η πρόβλεψη;έχει τύχει στη β'επιπεδου που κάνατε να αλλάξει το φύλο?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοπέλα μου χαίρομαι για τα νέα σου!!!! Κοιταξε αυτό θα φανεί αργοτετα και στον κανονικό υπέρηχο σε είπε στάνταρ; εμένα με είπε πάει για κορίτσι αλλά είναι νωρίς ακόμα δε με το είπε με σιγουριά.. Αλλά ένα θα σου πω τον μεγάλο μου γιο μέχρι να γεννήσω ήξερα ότι θα κάνω κορίτσι αυτό συμβαίνει μια στις τόσες βέβαια αλλά το έζησα κι αυτό αφού τα είχα πάρει όλα ροζ και όταν βγήκε το μωρό λέει η γιατρός μ αυτό δεν είναι κορίτσι και σηκώνω το κεφάλι την κοιτάω αγόρι μου λέει είναι :lol:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...