Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια λοιπόν επανήλθα με ερωτήσεις! 😂 δε θα γλιτώσετε από μένα ! να σας πω ότι το σάββατο μπαίνω 32η εβδομάδα 🙏  οι απορίες μπυ είναι οι εξής:

      1) δεν θα έπρεπε να εχω λίγο γαλατάκι, κάτι; 

      2) υπάρχει περίπτωση το μωρο να μου πιέζει το έντερο και να πονάω χαμηλά μόνο από τη μια πλευρά; θα σας πω γιατί το λέω παρατήρησα 2 φορες τώρα ότι πχ ειχα ενόχληση πήγα τουαλέτα και αμέσως μετά πέρασε, και σήμερα πχ που ήμουν μια χαρά ως το απόγευμα , ξαφνικά ένιωσα  ότι ήθελα τουαλέτα στιγμιαία αλλά δεν… και μετά με έπιασε χαμηλά αριστερά ενόχληση! 

      3) όταν κάθομαι στο κρεβάτι πλέον σε θέση όρθια με το μαξιλάρι πίσω , είτε να φάω , είτε να δω τηλεόραση , το μωρο σπρώχνει χτυπάει, κλωτσά, τεντώνει … τα πάντα όλα, ε και πονάω! τον ενοχλεί η θέση; γιατί γίνεται έξαλλος;

      4) σε ένα μήνα πήρα 1,5 κιλο περίπου ! είναι πολύ; ήμουν 62,5 και ζυγίστηκα χθες 63,9!

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσαρες μου τι κανετε????

Χθες βγηκα αποτομα και ουτε γεια δεν σας ειπα...περιττο να σας πω οτι ξεχναω πολυ ευκολα και ουτε καν θυμηθηκα οτι ειχα μπει και ειχα γραψει...αργα το βραδυ το θυμηθηκα αλλα ημουν πολυ κουρασμενη και δεν ειχα κουραγιο ουτε για καληνυχτα!Αφηστε που ειχα σφαχτες κοιλια και στομαχι και φοβηθηκα μηπως εχω αρπαξει κανενα μικροβιο και εχουμε αλλα...η αληθεια ειναι οτι στα Γιαννενα εκανε κρυο και μπορει να εχω αρπαξει καμια ιωση ή κρυωμα....ουφφφφ....ποτε θα καλοκαιριασει επιτελους????

Λενιω μου πολυ ωραια τα βαφτιστικα που διαλεξες...καλοφορετα και με το καλο να παρει το ονοματακι του ο μπεμπακος σας!!!!

Δεν εχω προλαβει να σας διαβασω....παω και αν προλαβω να γραψω πριν ξυπνησει ο μπεμπης καλως...αλλιως αργοτερα παλι θα τα πουμε!

Οποτε προς το παρον φιλακια.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσαρες μου τι κανετε????

Χθες βγηκα αποτομα και ουτε γεια δεν σας ειπα...περιττο να σας πω οτι ξεχναω πολυ ευκολα και ουτε καν θυμηθηκα οτι ειχα μπει και ειχα γραψει...αργα το βραδυ το θυμηθηκα αλλα ημουν πολυ κουρασμενη και δεν ειχα κουραγιο ουτε για καληνυχτα!Αφηστε που ειχα σφαχτες κοιλια και στομαχι και φοβηθηκα μηπως εχω αρπαξει κανενα μικροβιο και εχουμε αλλα...η αληθεια ειναι οτι στα Γιαννενα εκανε κρυο και μπορει να εχω αρπαξει καμια ιωση ή κρυωμα....ουφφφφ....ποτε θα καλοκαιριασει επιτελους????

Λενιω μου πολυ ωραια τα βαφτιστικα που διαλεξες...καλοφορετα και με το καλο να παρει το ονοματακι του ο μπεμπακος σας!!!!

Δεν εχω προλαβει να σας διαβασω....παω και αν προλαβω να γραψω πριν ξυπνησει ο μπεμπης καλως...αλλιως αργοτερα παλι θα τα πουμε!

Οποτε προς το παρον φιλακια.....

καλημερουδιααααα Ματινακι μου:Dσε πεθυμησαααααα:Pπως εισαι?ευχαριστω πολυυυ!!!!!

λες να κρυωσες:(ευχομαι οχι!κυκλοφορει παντως μια ιωση τωρα!η συνηφαδα μμου κ το μικρο της κολισαν επισης κ η κοπελα του αδεφου μου~ουφφ αμαν αυτος ο καιρος αξανχειμωνιασαμε κ επεστρεψαν κ οι παλιοειωσεις:oops:

ο ταρζανικος μας τι κανει?να του δωσεις πολα πολα φιλακια του γλυκουλη;)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

μια ζεστη καλημερα σε ολες τις φιλεναδιτσες μου!ειμαι καλα κ σημερα κοριτσακια ου!αυριο περημενω την κοκκινη~ευχομαι να μην καθηστερισει κ φτασει μεχρι την βαφτιση!πιος ξερει ολο κ κατι κουλα θα μου κανει@:rolleyes:παντως οι ενοχλησεις που ειχα πριν μερες φυγανε!λεετ να μην κατεβει αυτον τον μηνα.το ψαξα λιγακι στο ιντερνετ κ πολες κοπελες που θηλαζουν το παθανε αυτο!αχ δεν θελω..φανταζεστε ,νευρα ανχος θα με επηρεασει πολυ αφηστε που η σκεψη μου θα πηγαινει σε τυχον εγκυμοσηνη..λεμε τωρα:rolleyes:

χθες οσο το σκεφτομουν οτι μπορει να ερθει μια εγκυομοσηνη τωρα με πιασε ενα ανχος!φυσικα κ θα χαιρομουν υπο αλες συνθηκες αλα τωρα αν γινοταν κατι τετιο θα επειανε ανχος κ φοβος (θα ειχα κ μια κρφη χαρα μεσα μου δνε το συζητω)αν θα πανε ολα καλα γιατι μου ειχε πει η γυναικολογος μου οτι κεει στη τομη το παχος ειναι πολυ λεπτο..τωρα δνε τα θυμαμαι κ καλα αλα αν εμενα νωρητερα θα υπηρχε περιπτωση ρηξη της μητρας:shock:οποτε θελει πολυ προσοχη!απο την αλη σιγουρα η ιδεα ενος θετικου τεστ σε ενθουσιαζει δεν λεω αλ οχι ακομα!αυταα!(ασχετα αν το σκεφτομαι λιγακι κ το θελω αλα δεν ειναι η ωρα τωρα..ευχομαι να ειναι στο μελον ομωφς);):tongue:

σας ζαλησα!

με τον αντρα μου καπως καλυτερα να το πω..απλα δνε περναμε πολυ χρονο μαζι κ γενικα αυτες τις μερες ηταν νευρικος κ ειχα κ γω τα ψυχολογικα μου κ μου ηρθαν μαζεμενα:cry:

χαιρομαι που σας αρεσε το κοστουμακι..μωλςη τα παρω ολα θα σας τα δειξω!αα δεν σας ειπα μου εδειξε τις μπομπονιερες...αχ κροιτσια δνε ξετρελαθηκα:rolleyes:σας ειπα οτι ηθελα να διαλξεω ενα πριγκιπικο στεμα ξυλινο που ηταν κρεμαστρα..τελειοοοοοοο αλα ηταν ακριβοο:|οποτε πηγαμε σε αλη επιλογη..οτι μαρεζε σε πριγκιπα ηταν ολα ακριβα..σε ρουχα θες σε παιχνιδακια σε οτιδηποτε..κ ειναι τοτσο τελεια αλα λεφτα να χεις.τελος παντω διαλεξα που λετε θερμομετρο σε τρια χρωματα μπλε τυρκουαζ κ λαχαι..εντυπωσιακα χρωματακια αλα χθε ςπου τα ειδα ετοιμια με την μπομπονιερα καπως φτωχο μου φανξηκε στο καλαθι..ειχα κολσιει κ με το πριγκιπα εγ..κ αυτο επισης εχει πανω αν δεν κανω λαθος κατι σε σχεση με πριγκιπα..αχ δεν θυμαμαι κολισ ατωρα!:rolleyes:αυταα!τα cupcakes θα ειναι σοκολατεναι με σιελ γλασο απανω ..ειναι πολυ εντυπωσιακα κ μου ειεπ πεντανοστιμα..ευχομαι να ειναι εστι!αυτα!μωλης τα παρω θα τα βγαλω φωτοκ σας τα δειχνω;)

αυριο εχουμε εμβολιο το πρωι στης 10..αντε να φυγει κ αυτο!

αυταααααα!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσαρες μου!!!!τι μου κανετε?εμεις ξεκιναμε το φαρμακο επαντορεν για την παλινδρομηση....εκανα υπομονη 6μερες να δω πως θα παει με τους εμετους αλλα τα ιδια...πηρα τηλ τον γιατρο χθες ,του τα περιεγραψα και μου εδωσε το φαρμακο...ελπιζω να φτιαξει η κατασταση...αααα....και εννοειται ξαναγυρισα στο παιδικο γιατι φοβαμαι για πνιγμους!!!!μου το συστησε και ο γιατρος!!!!!το [παιδακι μου ταλαιπωρειται τοσο πολυ!!!!!

λενιω μου πολυ ομορφος θα ειναι ο πριγκιπας σας......αχχχχχ τα ατιμα τα λεφτα!!!!!με το καλο ομορφια μου η βαφτισουλα σας!!!!

ματινακι καλωσηρθατεεεεε.....τελεια ηταν εεε????ειναι τοσο ωραια να ξεφευγεις απο την καθημερινοτητα....νιωθεις τοσο αναλαφρα μετα...γεμιζεις μπαταριες!!!!μακιαααααα

γιωτακι,αναστασακι καλημεραααααααααααααα......

παω να της παρω το φαρμακο κοριτσακια μου...φφφφφφ......αντε να δουμε βελτιωση γιατι εχω σκασει!!!!


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κ απο εμας!!! εχει κανενα μισαωρο που ξυπνησαμε!!!! τωρα τρωμε κ σε λιγο θα σηκωθω να συμμαζεψω κ να παμε καμια βολτιτσα! εχει τελεια μερα!!!!!!! στις 5 περιμενω κ τον φωτογραφο να ερθει απο το σπιτι να μιλησουμε για τιμες κτλ κ να βγαλει κ φωτο τον μπεμπη! :P

ρανιακι μου αντε να το παρετε να δειτε βελτιωση!!

λενακι μου περιμενουμε φωτοοοοο!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερααα κοριτσακια μοθυ;)

εχω πονους περιοδου κ μια κουραση αλο πραμα!κοιμουνται τα ζουζουνια κ γω ξαπλωσα λιγακι!αποκοιμηθηκε κ ο μιχαλακης κα ντε να δουμε τι ωρα θα κοιμηθει το βραδυ:rolleyes:

σημερα καναμε γαριδες φρεσκιες πηρε ο αντρας μου απο την λαικη κ εκανα κ ρυζακι στον φουρνο με καλαμποκι μεσα κ εφτιαξ κ τζατζικακι..ειπιαμε κ λιγο κρασακι ο μιχαλακησ χυμουλι:tongue:

πρωτη φορα εφτιαξ αγαριδεσ..τελειεσ ηταν;)

Αναστασακι μου χαρουμενα μηνογεννεθλια..πηγε κιολασ 5 μηνων..εμεις στης 2 ιουνιου γινομαστε 8 μηνων!;)

ηρθε ο φωτογγραφος?

Ρανιουκο μουυ τελικα θα δωσετε φαρμακο ε!οτι ειναι καλο για το μμπιζουδακι!

αυτααα!αυριο εχει γεννεθλια ο αντρας μου..ελεγα να φτιαξω τουρτα αλ δεν μου εμεινε κουραγιο κ τα συμπτωματα της περιοδου με ενοχλουν πολυ κ με κανουν πολυ αδιαθετη οποτε βρηκα μαι συνταγη εντελως ευκολη κ θα την κανω σημερα κ αυτιο το πρωι θα του αναψω ενα κερακι μεσα κ θα του το δωσω!αυταα..αλα ειχα σκεφτει αλα δνε εχω κουραγιο:oops:

http://www.aniwthoi.net/2012/03/2_30.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερααα κοριτσακια μοθυ;)

εχω πονους περιοδου κ μια κουραση αλο πραμα!κοιμουνται τα ζουζουνια κ γω ξαπλωσα λιγακι!αποκοιμηθηκε κ ο μιχαλακης κα ντε να δουμε τι ωρα θα κοιμηθει το βραδυ:rolleyes:

σημερα καναμε γαριδες φρεσκιες πηρε ο αντρας μου απο την λαικη κ εκανα κ ρυζακι στον φουρνο με καλαμποκι μεσα κ εφτιαξ κ τζατζικακι..ειπιαμε κ λιγο κρασακι ο μιχαλακησ χυμουλι:tongue:

πρωτη φορα εφτιαξ αγαριδεσ..τελειεσ ηταν;)

Αναστασακι μου χαρουμενα μηνογεννεθλια..πηγε κιολασ 5 μηνων..εμεις στης 2 ιουνιου γινομαστε 8 μηνων!;)

ηρθε ο φωτογγραφος?

Ρανιουκο μουυ τελικα θα δωσετε φαρμακο ε!οτι ειναι καλο για το μμπιζουδακι!

αυτααα!αυριο εχει γεννεθλια ο αντρας μου..ελεγα να φτιαξω τουρτα αλ δεν μου εμεινε κουραγιο κ τα συμπτωματα της περιοδου με ενοχλουν πολυ κ με κανουν πολυ αδιαθετη οποτε βρηκα μαι συνταγη εντελως ευκολη κ θα την κανω σημερα κ αυτιο το πρωι θα του αναψω ενα κερακι μεσα κ θα του το δωσω!αυταα..αλα ειχα σκεφτει αλα δνε εχω κουραγιο:oops:

http://www.aniwthoi.net/2012/03/2_30.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

μμμμ τουρτιτσα ακουω ε?????:P:p:p να τον χαιρεσαι τον αντρουλη σου λενακι μου!!! γαριδες εγω τις κνω σαγανακι!! μουρλιαα ειναι!!!!!!!!!!! μου εδωσες ιδεα!!!

ηρθε ο φωτογραφος! πρεπει να βγηκε ωραιες φωτο!! :tongue:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερααα κοριτσακια μοθυ;)

εχω πονους περιοδου κ μια κουραση αλο πραμα!κοιμουνται τα ζουζουνια κ γω ξαπλωσα λιγακι!αποκοιμηθηκε κ ο μιχαλακης κα ντε να δουμε τι ωρα θα κοιμηθει το βραδυ:rolleyes:

σημερα καναμε γαριδες φρεσκιες πηρε ο αντρας μου απο την λαικη κ εκανα κ ρυζακι στον φουρνο με καλαμποκι μεσα κ εφτιαξ κ τζατζικακι..ειπιαμε κ λιγο κρασακι ο μιχαλακησ χυμουλι:tongue:

πρωτη φορα εφτιαξ αγαριδεσ..τελειεσ ηταν;)

Αναστασακι μου χαρουμενα μηνογεννεθλια..πηγε κιολασ 5 μηνων..εμεις στης 2 ιουνιου γινομαστε 8 μηνων!;)

ηρθε ο φωτογγραφος?

Ρανιουκο μουυ τελικα θα δωσετε φαρμακο ε!οτι ειναι καλο για το μμπιζουδακι!

αυτααα!αυριο εχει γεννεθλια ο αντρας μου..ελεγα να φτιαξω τουρτα αλ δεν μου εμεινε κουραγιο κ τα συμπτωματα της περιοδου με ενοχλουν πολυ κ με κανουν πολυ αδιαθετη οποτε βρηκα μαι συνταγη εντελως ευκολη κ θα την κανω σημερα κ αυτιο το πρωι θα του αναψω ενα κερακι μεσα κ θα του το δωσω!αυταα..αλα ειχα σκεφτει αλα δνε εχω κουραγιο:oops:

http://www.aniwthoi.net/2012/03/2_30.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Ελενάκι μου, αντε να κατέβει η γρουσούζα η κοκκινη να ηρεμησεις κοριτσάκι μου! Ειναι μικρο ακομη το αγορακι σου για να κανει αδερφακι... Οταν ξεπεταχτει με το καλο σου ευχομαι να φουσκωσει η κοιλιτσα σου και να τους χαρισεις ενα ακομη αδερφακι, κοριτσακι κατα προτιμηση! χιχιχι Γερο να ειναι!

Κανε το κεικ με μερεντα και πες μας εντυπωσεις! :P


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...