Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      20/05....άλλες 10 μέρες αναμονή....ουφ! 10 μέρες η εμβρυομεταφορα αναμονή...7 μέρες τα μικροβιολογικα που ήταν κλειστά...τώρα άλλες 10 μέρες...αλλά οκ θα περάσουν...μου είπαν να μην κάνω άλλη χοριακη. Μήπως να κάνω τη Δευτέρα μόνη μου να δω που βρίσκομαι?

      να μην κάνει τπτ! είναι μια χαρά! υπομονή 

      πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εκεί θα κάτσει,στη ζεστασιά της μανουλας του❤️Είναι φυσιολογικό πάντως να ζοριζεσαι και εσύ και το μωρό όσο περνάει ο καιρός.Δεν έχει αρκετό χώρο για να κινηθεί,γι αυτό και οι κλωτσιές 

      τώρα 2 μέρες δεν αναπνέω κ καλα το βραχύ! δλδ μέχρι να κοιμηθώ μ φταίνε όλα , βουλώνει η μύτη , πονάω δεξιά , πονάω αριστερά ! χαχαχ χθες κάποια στιγμή βόγκηξα στον υπνο μ! χέστηκε πάνω τ ο άντρας μ νόμιζε γεννάω ! άστα…έχει πάει ήδη τσάντες στο αμαξι , τα χει όλα έτοιμα , ξεβρακωτη θα με σηκώσει να φύγουμε ! έχει και προτίμηση στην ώρα, λέει να είναι βράδυ να μην έχει κίνηση γιατί μέρα θα κάνουμε 1,5 ώρα να πάμε από πειραια στο μαιευτηριο !🤣

      • Μου αρέσει 1
      • Χαχα 1

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

μμμμ τουρτιτσα ακουω ε?????:P:p:p να τον χαιρεσαι τον αντρουλη σου λενακι μου!!! γαριδες εγω τις κνω σαγανακι!! μουρλιαα ειναι!!!!!!!!!!! μου εδωσες ιδεα!!!

ηρθε ο φωτογραφος! πρεπει να βγηκε ωραιες φωτο!! :tongue:

Αχ, τι καλα! Θα αναλαβει ολη τη βαφτιση; Πόσο θα σας παρει;


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσαρες μου!!!!τι μου κανετε?εμεις ξεκιναμε το φαρμακο επαντορεν για την παλινδρομηση....εκανα υπομονη 6μερες να δω πως θα παει με τους εμετους αλλα τα ιδια...πηρα τηλ τον γιατρο χθες ,του τα περιεγραψα και μου εδωσε το φαρμακο...ελπιζω να φτιαξει η κατασταση...αααα....και εννοειται ξαναγυρισα στο παιδικο γιατι φοβαμαι για πνιγμους!!!!μου το συστησε και ο γιατρος!!!!!το [παιδακι μου ταλαιπωρειται τοσο πολυ!!!!!

λενιω μου πολυ ομορφος θα ειναι ο πριγκιπας σας......αχχχχχ τα ατιμα τα λεφτα!!!!!με το καλο ομορφια μου η βαφτισουλα σας!!!!

ματινακι καλωσηρθατεεεεε.....τελεια ηταν εεε????ειναι τοσο ωραια να ξεφευγεις απο την καθημερινοτητα....νιωθεις τοσο αναλαφρα μετα...γεμιζεις μπαταριες!!!!μακιαααααα

γιωτακι,αναστασακι καλημεραααααααααααααα......

παω να της παρω το φαρμακο κοριτσακια μου...φφφφφφ......αντε να δουμε βελτιωση γιατι εχω σκασει!!!!

Περαστικα να ειναι Ρανιουκο μου! Ελπίζω το φαρμακακι να δρασει συντομα και να ανακουφιστει το μπιζουδακι σου... :| Σου κανει εμετο σε καθε γευμα; Βγαζει πολυ;


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολύ λενιω μου!!! τι κανει η μπεμπα??

Καλουτσικα ειναι η καημενουλα... Ποτε με το ζορι της, ποτε με λιγη γκρινια και ποτε καθεται και μας κοιταει στα ματια με τις ωρες! χιχιχι Τωρα τη θηλασα και κοιμαται αν και οχι βαθια...Δεν πειραζει, μπας και κοιμηθει το βραδυ καλυτερα! :D


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ, τι καλα! Θα αναλαβει ολη τη βαφτιση; Πόσο θα σας παρει;

ναι ολη τη βαπτιση! το πακετο που διαλεξα κοστιζει γυρω στα 1250 ευρω! αλλα θα μας το κανει δωρο η πεθερα!;);)

ασε στον γαμο μου απογοητευτηκα με τις φωτο κ το βιντεο! πολυ στημενα! τεσπα! αυτη την φορα το εψαξα ομως!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσαρες μου τι κανετε????

Χθες βγηκα αποτομα και ουτε γεια δεν σας ειπα...περιττο να σας πω οτι ξεχναω πολυ ευκολα και ουτε καν θυμηθηκα οτι ειχα μπει και ειχα γραψει...αργα το βραδυ το θυμηθηκα αλλα ημουν πολυ κουρασμενη και δεν ειχα κουραγιο ουτε για καληνυχτα!Αφηστε που ειχα σφαχτες κοιλια και στομαχι και φοβηθηκα μηπως εχω αρπαξει κανενα μικροβιο και εχουμε αλλα...η αληθεια ειναι οτι στα Γιαννενα εκανε κρυο και μπορει να εχω αρπαξει καμια ιωση ή κρυωμα....ουφφφφ....ποτε θα καλοκαιριασει επιτελους????

Λενιω μου πολυ ωραια τα βαφτιστικα που διαλεξες...καλοφορετα και με το καλο να παρει το ονοματακι του ο μπεμπακος σας!!!!

Δεν εχω προλαβει να σας διαβασω....παω και αν προλαβω να γραψω πριν ξυπνησει ο μπεμπης καλως...αλλιως αργοτερα παλι θα τα πουμε!

Οποτε προς το παρον φιλακια.....

Γεια σου Ματιναρα μου! Ελπιζω να εισαι καλυτερα κοπελα μου και να μην εχεις αρπαξει ιωση... :? Φιλακια στο αγορακι σου!


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλουτσικα ειναι η καημενουλα... Ποτε με το ζορι της, ποτε με λιγη γκρινια και ποτε καθεται και μας κοιταει στα ματια με τις ωρες! χιχιχι Τωρα τη θηλασα και κοιμαται αν και οχι βαθια...Δεν πειραζει, μπας και κοιμηθει το βραδυ καλυτερα! :D

αχ μωρε το γιαβρακι!!!! με το θηλασμο πως τα πατε λενακι μου???

ελπιζω ολα καλα!!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι ολη τη βαπτιση! το πακετο που διαλεξα κοστιζει γυρω στα 1250 ευρω! αλλα θα μας το κανει δωρο η πεθερα!;);)

ασε στον γαμο μου απογοητευτηκα με τις φωτο κ το βιντεο! πολυ στημενα! τεσπα! αυτη την φορα το εψαξα ομως!!!!

Αχα, μαλιστα! Ειχε και φθηνοτερο πακετο; Αν ναι στειλε μου με πμ τα στοιχεια του γιατι κι εμεις θα βαφτισουμε 30 Σεπτεμβριου και δεν εχω ιδεα απο φωτογραφο τι θα κανω...


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχα, μαλιστα! Ειχε και φθηνοτερο πακετο; Αν ναι στειλε μου με πμ τα στοιχεια του γιατι κι εμεις θα βαφτισουμε 30 Σεπτεμβριου και δεν εχω ιδεα απο φωτογραφο τι θα κανω...

εδω θα γίνει η βαπτιση??? θα τον ρωτησω και θα σου πω!!! θα σου βαλω και το λινκ του να δεις δουλεια του!! εσυ ποσα περιπου υπολογιζεις να δωσετε?

http://kostasargyrisweddingphotos.blogspot.com/p/films-slideshows.html


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

εδω θα γίνει η βαπτιση??? θα τον ρωτησω και θα σου πω!!! θα σου βαλω και το λινκ του να δεις δουλεια του!! εσυ ποσα περιπου υπολογιζεις να δωσετε?

http://kostasargyrisweddingphotos.blogspot.com/p/films-slideshows.html

ααα και μετα θα μου τα δωσει ολα σε cd και θα εμφανιζω οσες θελω οοτε θελω και οπου θελω!!! στο γαμο ο αλλος φωτογραφος δεν μου τα εδωσε!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ μωρε το γιαβρακι!!!! με το θηλασμο πως τα πατε λενακι μου???

ελπιζω ολα καλα!!!!!

Τα παμε πολυ καλα αν και θα φανει αυριο που θα τη ζυγισουμε! :shock: Η παιδιατρος μας ειπε οτι πρεπει να παιρνει 170-200 γρ. τη βδομαδα για να ειμαστε καλα... Την προηγουμενη παρασκευη ημασταν 3840. Ελπιζω αυριο να ειναι 4000. Το καλο ειναι οτι εχουμε σπιτι ζυγαρια οποτε δεν ταλαιπωρουμαστε να τρεχουμε...:rolleyes: Απλα εχουμε ενα θεματακι τις τελευταιες 2-3 μερες και ζοριζεται να πιασει καλα τις θηλες... Αντι να το κανει στην αρχη μου το κανει τωρα! Φοβαμαι μην επαθε καμια συγχυση θηλων γιατι απο 2 βδομαδων της εδωσα πιπιλα, αφου βεβαια ρωτησα την παιδιατρο πρωτα και μου το επετρεψε. Τρωει κανονικα αλλα ζοριζομαστε λιγακι! Ελπιζω να στρωσει συντομα! Εσυ θηλαζεις αποκλειστικα ακομη,ε;;;


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

εδω θα γίνει η βαπτιση??? θα τον ρωτησω και θα σου πω!!! θα σου βαλω και το λινκ του να δεις δουλεια του!! εσυ ποσα περιπου υπολογιζεις να δωσετε?

http://kostasargyrisweddingphotos.blogspot.com/p/films-slideshows.html

Ναι στο Πλαγιαρι στη Θεσσαλονικη θα γινει, εκει ειναι το πατρικο μου. Δεν ξερω μεχρι ποσα θα δωσουμε, δεν το εχουμε συζητησει. Αλλα τα 1250 μου φαινονται αρκετα... Στο γαμο δωσαμε 1400 και μας ειχε δωσει ολο το ψηφιακο υλικο. Ωραια που θα σας το δωσει κι εσας εστω τωρα στη βαφτιση, γενικα πολλοι δεν το δινουν ή ζητανε παραπανω λεφτα για να το παρεις... :mad:


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τα παμε πολυ καλα αν και θα φανει αυριο που θα τη ζυγισουμε! :shock: Η παιδιατρος μας ειπε οτι πρεπει να παιρνει 170-200 γρ. τη βδομαδα για να ειμαστε καλα... Την προηγουμενη παρασκευη ημασταν 3840. Ελπιζω αυριο να ειναι 4000. Το καλο ειναι οτι εχουμε σπιτι ζυγαρια οποτε δεν ταλαιπωρουμαστε να τρεχουμε...:rolleyes: Απλα εχουμε ενα θεματακι τις τελευταιες 2-3 μερες και ζοριζεται να πιασει καλα τις θηλες... Αντι να το κανει στην αρχη μου το κανει τωρα! Φοβαμαι μην επαθε καμια συγχυση θηλων γιατι απο 2 βδομαδων της εδωσα πιπιλα, αφου βεβαια ρωτησα την παιδιατρο πρωτα και μου το επετρεψε. Τρωει κανονικα αλλα ζοριζομαστε λιγακι! Ελπιζω να στρωσει συντομα! Εσυ θηλαζεις αποκλειστικα ακομη,ε;;;

ναι θηλαζουμε αποκλειστικα!:D

ωραια! μια χαρα τα πατε! κ εγω ειχα παρει ζυγαρια κ τον ζυγιζω καθε εβδομαδα! δεν θελει αγχος παντως! οσο για την πιπιλα εμενα μου ειχε πει μετα τις 40 μερες γιατι μπορει να παθει συγχηση θηλης κ μπορει να χανει κ γευματα! προσεχε το παντως.

κ ετσι του την εδωσα πιο μετα αλλα δεν την πολυ θελει! θα την πιασει μια στο τοσο! χεχεχε!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι στο Πλαγιαρι στη Θεσσαλονικη θα γινει, εκει ειναι το πατρικο μου. Δεν ξερω μεχρι ποσα θα δωσουμε, δεν το εχουμε συζητησει. Αλλα τα 1250 μου φαινονται αρκετα... Στο γαμο δωσαμε 1400 και μας ειχε δωσει ολο το ψηφιακο υλικο. Ωραια που θα σας το δωσει κι εσας εστω τωρα στη βαφτιση, γενικα πολλοι δεν το δινουν ή ζητανε παραπανω λεφτα για να το παρεις... :mad:

ναι εβαλα επιπλεον 3 αλμπουμ για να δωσω σε κουμαρο , μαμα κ πεθερα. οχι τοσο μεγαλο οσο το δικο μου φυσικα. κ ειναι ψηφιακο αλλα σε λεπτη σελιδα οχι οπως του γαμου που ειναι ασηκωτο!!! μου αρεσε παντως πολυ! καινουργια τεχνολογια ειναι!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι θηλαζουμε αποκλειστικα!:D

ωραια! μια χαρα τα πατε! κ εγω ειχα παρει ζυγαρια κ τον ζυγιζω καθε εβδομαδα! δεν θελει αγχος παντως! οσο για την πιπιλα εμενα μου ειχε πει μετα τις 40 μερες γιατι μπορει να παθει συγχηση θηλης κ μπορει να χανει κ γευματα! προσεχε το παντως.

κ ετσι του την εδωσα πιο μετα αλλα δεν την πολυ θελει! θα την πιασει μια στο τοσο! χεχεχε!

Αυτο το να χανει γευματα με αγχωσε που ειπες... Την ειχα ρωτησει την παιδιατρο, αν υπαρχει περιπτωση να παρηγοριεται και να ξεχνιεται με την πιπιλα και να μη ζηταει φαγητο και μου ειπε οτι δεν υπαρχει περιπτωση... :? Ελπιζω να μην με πηρε στο λαιμο της και αυριο να εχει παρει γραμμαρια γιατι αλλιως την πεταω την πιπιλα κι ας κλαιει!! Εμενα τη θελει και την ηρεμει.... Κανει πως αηδιαζει οταν της δινω καμια φορα αλλα την επομενη στιγμη την εχει πιασει και την καταρουφαει! :shock:


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...