Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια!

που χαθηκατε?

τελευταια μερα δουλειας σημερα το απογευμα, μαζευω μαζευω κ τον αμαζευτο εχω!!! αυριο πρεπει να φορτωσουμε για να φυγουμε πρωι πρωι!

κοριτσια εχω κουραστει παρα πολυ!!! θελω να χαλαρωσω κ να ηρεμισω! μια εβδομαδα θα κατσουμε.

δεν ξερω αν θα μπορεσω να ξαναμπω. σας ευχομαι καλο καλοκαιρι, καλες διακοπες οσες πατε καπου! καλη συνεχεια οσες μεινουν εδω!!!

σας φιλω γλυκα!!!

λενακι με γεια η κουνια σας! αντε να μαθει το ζουζουνι να κοιμαται μονο του!!!

γιωτακι φευγεις διακοπουλες?:Dαχ τι καλααααα!!!!

καλη ξεκουραση να περασεται ομορφα σου ευχομαι !!!1


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γιωτακι φευγεις διακοπουλες?:Dαχ τι καλααααα!!!!

καλη ξεκουραση να περασεται ομορφα σου ευχομαι !!!1

ευχαριστω βασουλα μου!!! ειμαι πολυ χαρουμενη αλλα κ πολυ κουρασμενη!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!

που χαθηκατε?

τελευταια μερα δουλειας σημερα το απογευμα, μαζευω μαζευω κ τον αμαζευτο εχω!!! αυριο πρεπει να φορτωσουμε για να φυγουμε πρωι πρωι!

κοριτσια εχω κουραστει παρα πολυ!!! θελω να χαλαρωσω κ να ηρεμισω! μια εβδομαδα θα κατσουμε.

δεν ξερω αν θα μπορεσω να ξαναμπω. σας ευχομαι καλο καλοκαιρι, καλες διακοπες οσες πατε καπου! καλη συνεχεια οσες μεινουν εδω!!!

σας φιλω γλυκα!!!

λενακι με γεια η κουνια σας! αντε να μ:Pαθει το ζουζουνι να κοιμαται μονο του!!!

Γιωτακι μου καλές διακοπές!να περάσετε τέλεια !


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, κορίτσια μου! Πού είστε καλεεεεεε;;;;;;;;!!!

Μπήκα να σας καληνυχτίσω! :P Αύριο θα πάμε να παραγγείλουμε κούνια για τη μπέμπα μας και ανυπομονω! Έως τώρα έχουμε το λίκνο της κουνιάδας μου. :rolleyes:

Καληνύχτααααααα!!

125420vuh9az127q.gif

Ελενακι μου μεγια την κούνια! Καλούς ύπνους να ρίξει εκεί μέσα το κουκλάκι σου το όμορφο!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γιωτακι μου καλές διακοπές!να περάσετε τέλεια !

λενακι μου ευχαριστω πολυ!!! που χαθηκες καλε? ολα καλα?

να χαιρεσαι το αντρακι σου για τα γενεθλια του!!! να τον δειτε οπως επιθυμειτε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λενακι μου ευχαριστω πολυ!!! που χαθηκες καλε? ολα καλα?

να χαιρεσαι το αντρακι σου για τα γενεθλια του!!! να τον δειτε οπως επιθυμειτε!!!

Ευχαριστουμε γιωτακι μου καλό!:wink:

Τώρα λέω καλα..είχαμε μια "μπόρα"..θέλω να πιστεύω πως πέρασε!!

Εσείς πως είστε? Η.μικρή κάνει βήματα κ στέκεται μόνη της Ε! Μπράβοοο!!:-)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε γιωτακι μου καλό!:wink:

Τώρα λέω καλα..είχαμε μια "μπόρα"..θέλω να πιστεύω πως πέρασε!!

Εσείς πως είστε? Η.μικρή κάνει βήματα κ στέκεται μόνη της Ε! Μπράβοοο!!:-)

Ουφ! Ευτυχως! Σε ειχα εννοια! Μακαρι να περασε η μπορα κ φυσικα να μην ξαναερθει! Θελει πολυ υπομονη κ υποχωρισεις. Ετσι λεει μια φιλη μου με πετυχημενο γαμο κ 3 παιδια. Λεει: για να παει καλα ο γαμος πρεπει να αγαπας πολυ τον αντρα σου, να ριχνεις τα μουτρα σου κ να μην εχεις εγωισμο! Εγω οσο μπορω το ακολουθω. Να εισαι αισιοδοξη κ ολα θα πανε καλα! Ναι το πιτσι μου μεγαλωσε, στεκεται ολο κ πιο πολυ ωρα μονη της!

Link to comment
Share on other sites

Ουφ! Ευτυχως! Σε ειχα εννοια! Μακαρι να περασε η μπορα κ φυσικα να μην ξαναερθει! Θελει πολυ υπομονη κ υποχωρισεις. Ετσι λεει μια φιλη μου με πετυχημενο γαμο κ 3 παιδια. Λεει: για να παει καλα ο γαμος πρεπει να αγαπας πολυ τον αντρα σου, να ριχνεις τα μουτρα σου κ να μην εχεις εγωισμο! Εγω οσο μπορω το ακολουθω. Να εισαι αισιοδοξη κ ολα θα πανε καλα! Ναι το πιτσι μου μεγαλωσε, στεκεται ολο κ πιο πολυ ωρα μονη της!

Συμφωνώ γιωτακι μου απλά να το ακολουθεί κ η Αλή πλευρά αυτό κ εκεί πιάνει τόπο!! Εύχομαι να αλλάξουν τα πράγματα τώρα..έπεσε πολύ συζήτηση..για να δούμε..

Μακάρι να μην βρέχει εκεί που θα πάτε..εδώ ας βρέξει όμως να δροσιζομαστε..:wink:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ γιωτακι μου απλά να το ακολουθεί κ η Αλή πλευρά αυτό κ εκεί πιάνει τόπο!! Εύχομαι να αλλάξουν τα πράγματα τώρα..έπεσε πολύ συζήτηση..για να δούμε..

Μακάρι να μην βρέχει εκεί που θα πάτε..εδώ ας βρέξει όμως να δροσιζομαστε..:wink:

Ολα καλα θα πανε! Θεττικες σκεψεις. Εγω τωρα φευγω απο το μαγαζι, τελευταια μαζεματα, κ ειμαι λιωμα! Πευκι παμε β.ευβοια, απο οτι ειδα δεν θα βρεχει! Φιλακια πολλα!

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα θα πανε! Θεττικες σκεψεις. Εγω τωρα φευγω απο το μαγαζι, τελευταια μαζεματα, κ ειμαι λιωμα! Πευκι παμε β.ευβοια, απο οτι ειδα δεν θα βρεχει! Φιλακια πολλα!

Πωπω σε νιώθω..κουράγιο! Άντε να ξεκουραστείσ στις διακοπές! Φιλάκιαααα! Καλό δρόμο να έχετε!:wink:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελενακι μου μεγια την κούνια! Καλούς ύπνους να ρίξει εκεί μέσα το κουκλάκι σου το όμορφο!

Ευχαριστούμε πολύ, γλυκό μου Λενάκι!!! Το παραγγείλαμε σήμερα από το mother baby και θα μας το φέρουν στις 10 Σεπτεμβρίου γιατί θα κλείσουν τώρα για διακοπές! Δεν πειράζει, έτσι κι αλλιώς είμαστε υπο μετακόμιση αυτό το μήνα οπότε θα έρθει μια και μια στο καινούριο σπίτι!

Χαίρομαι που είστε καλύτερα με τον αντρούλη σου! Σίγουρα ήταν μπόρα και περασε κοριτσάκι μου! :rolleyes: Όλα τα ζευγάρια λίγο πολύ περνάνε τέτοιες φάσεις... Κι εμείς λόγω του μωρού ερχόμαστε αρκετές φορές τελευταία σε κόντρα και δεν μου αρέσει καθόλου! Ξέρεις, για θέματα που αφορούν τη φροντίδα και τη μεταχείρισή του ειδικά όταν γκρινιάζει... Περαστικά είναι όμως, δεν πρέπει να τους δίνουμε έκταση και παραπάνω σοβαρότητα από όση τους αξίζει. Είναι κρίμα! :cry:

Φιλάκια πολλά, καληνύχτα! :D


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!

που χαθηκατε?

τελευταια μερα δουλειας σημερα το απογευμα, μαζευω μαζευω κ τον αμαζευτο εχω!!! αυριο πρεπει να φορτωσουμε για να φυγουμε πρωι πρωι!

κοριτσια εχω κουραστει παρα πολυ!!! θελω να χαλαρωσω κ να ηρεμισω! μια εβδομαδα θα κατσουμε.

δεν ξερω αν θα μπορεσω να ξαναμπω. σας ευχομαι καλο καλοκαιρι, καλες διακοπες οσες πατε καπου! καλη συνεχεια οσες μεινουν εδω!!!

σας φιλω γλυκα!!!

λενακι με γεια η κουνια σας! αντε να μαθει το ζουζουνι να κοιμαται μονο του!!!

Ευχαριστούμε Γιωτού!! Να περάσετε τέλεια και να ξεκουραστείτε!! Φιλάκια!! :P


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, κορίτσια μου! Πού είστε καλεεεεεε;;;;;;;;!!!

Μπήκα να σας καληνυχτίσω! :P Αύριο θα πάμε να παραγγείλουμε κούνια για τη μπέμπα μας και ανυπομονω! Έως τώρα έχουμε το λίκνο της κουνιάδας μου. :rolleyes:

Καληνύχτααααααα!!

125420vuh9az127q.gif

ααα θα εχει καινουργιο κρεβατακι η μπουμπου ε?? μεγιες μεγιες!!!

πως πας λενακι με τα μαζεματα?ξεκινησες το πακεταρισμα?


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

ααα θα εχει καινουργιο κρεβατακι η μπουμπου ε?? μεγιες μεγιες!!!

πως πας λενακι με τα μαζεματα?ξεκινησες το πακεταρισμα?

Ευχαριστούμε Βασούλα μου!! Ναι, στις 10 Σεπτεμβριου θα μας ερθει... :rolleyes:

Με τα συμμαζέματα το παω λαου λαου, δεν εχω και τον αφθονο χρονο... Αλλωστε θα ερθουν και οι γονεις μου στις 20 και θα βοηθησουν κι εκεινοι. Το πακεταρισμα γινεται σχετικα προχειρο γιατι τα περισσοτερα θα τα πηγαινουμε εμεις με το αμαξι σε σακουλες και ελαχιστες κουτες. Δεν μπορω παλι τελειο πακεταρισμα... :shock: Δε χρειαζεται κιολας! Στις 20-21 θα καθαρισουμε και μετα σιγα σιγα θα τα πηγαινουμε... Αντε να δουμε! Θελω να φυγω απο εδω το συντομοτερο!! :evil:

Εσυ με το ψαξιμο σπιτιου τι κανεις; Βρηκες τιποτα αλλο;


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε Βασούλα μου!! Ναι, στις 10 Σεπτεμβριου θα μας ερθει... :rolleyes:

Με τα συμμαζέματα το παω λαου λαου, δεν εχω και τον αφθονο χρονο... Αλλωστε θα ερθουν και οι γονεις μου στις 20 και θα βοηθησουν κι εκεινοι. Το πακεταρισμα γινεται σχετικα προχειρο γιατι τα περισσοτερα θα τα πηγαινουμε εμεις με το αμαξι σε σακουλες και ελαχιστες κουτες. Δεν μπορω παλι τελειο πακεταρισμα... :shock: Δε χρειαζεται κιολας! Στις 20-21 θα καθαρισουμε και μετα σιγα σιγα θα τα πηγαινουμε... Αντε να δουμε! Θελω να φυγω απο εδω το συντομοτερο!! :evil:

Εσυ με το ψαξιμο σπιτιου τι κανεις; Βρηκες τιποτα αλλο;

καταλαβα λενακι μου!σιγα σιγα ολα θα γινουν τωρα που θα ερθουν οι δικοι σου μια χαρα μανι μανι θα τα μαζεψετε!εμεις κατσαμε τον αντρα μου χτες και μιλησαμε μετα τον 15αυγουστο θα παμε σε μεσιτικο να πουμε τι ζηταμε να μας δειξει συγκεγκριμενα σπιτια να μη χανουμε το χρονο μας στο πορτα πορτα!τωρα κ με τη μικρη συγκεγκριμενες ωρες μπορουμε να μαστε εξω γιατι κουραζεται κι ολας! γυρω στις 20 θα ανεβει κ η μικρη μου αδερφη και θα κατσει κανα 2 βδομαδες κ ειναι ευκαιρια να κραταει λιγο τη μικρη να μαζευω γιατι τον τελευταιο καιρο δεν καθεται λεπτο μονη της:shock:...ουτε τη πλατη μου δεν μπορω να τις γυρισω να πλυνω τα πιατα

,ο μονος ελευθερος χρονος ειναι κανενα 2ωρο το μεσημερι που κοιματε δηλαδη αλλα πεφτω κ γω συνηθως λιγο νυσταζω!οποτε μια χαρα πιστευω μεσα στον σεπτεμβριο να φυγουμε και μεις!

και μεις ετσι τα ειχαμε μεταφερει με το αμαξι περισι και τα χοντρα με το φορτηγο μονο,αλλα τωρα θα παρουμε γερανο γιατι μας βγηκε η ψυχη να τα ανεβασουμε χωρις ασανσερ,εγω ειμουν εγκυος δεν εκανα τπτ αλλα τα παιδια που βοηθησαν πεθαναν στο κουβαλημα ανεβασμα ενα ολοκληρο νοικοκυριο καταλαβαινεις!! αλλα και τοσες κουτες μεσα στα ποδια μας πως θα τα βολεψουμε δεν ξερω,ολο κ κατι θα παμε κ μεις ποιο μπροστα με το αμξι δεν μπορει τουλαχιστον τα ρουχα και τα τις κουζινας θα ταν καλα να ειναι εκει τακτοποιημενα για να μπορω να λειτουργησω ανετα κ ευκολα την επομενη μερα:rolleyes:


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...