Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας γεια σας!!!! Τι κανετε???? Απ οτι βλεπω ερημιες παλι σημερα! Που εισαστε καλε????

Εγω εχω την πεθερα σημερα εδω και για 3 μερες...ηρθε για να κρατησει τον μικρο αυριο και μεθαυριο που ειμαι πρωινη! Εμεις εδω τα ιδια...πολυ ζεστη σημερα αν και χθες θυμηθηκαμε λιγο χειμωνα...τι τυφωνας ηταν αυτος καλε??? Ο Κατρινα ηταν????Μας πηρε και μας σηκωσε! Μπηκε δυναμικα ο αυγουστος....καλο μηνα σας ειπα? Δεν θυμαμαι....εεεε καλο μηνα λοιπον!!!!!

Γιγαντες εχει σημερα το μενου μιας και νηστευουμε....βασικα δεν πειναω απο τοτε που αρχισα δουλεια....με τοση κουραση ουτε να φαω δεν εχω ορεξη!!!!

Τεσπα...παω να συνεχισω τις δουλιτσες να φτιαξω και την μοσχαροσουπα του μικρου....θα τα πουμε παλι...ή μαλλον θα τα πω παλι αφου μονη μου μιλαω...χιχχχιχιιχι!!!!!

Φιλιαααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πω πωωωωω ερημιέςςςςςς!!!!

καλημερα!!! η μαλλον καλησπερα!

ερημιες!!! οπως τα λες ιωαννα μου!

μια χαρα ο λευτερακης με τα φρουτα, χοροπηδαει ε? χαχαχαχαχα πολυ πλακα θα εχει! κ εμενα ετσι κανει σε οτιδηποτε φαγωσιμο!!!

εχτες φτιαξαμε το προσκλητηριο της βαπτησης, ειναι παραμυθενιο!!! πολυ χαρηκα! αν μπορεσω θα το ανεβασω!!! ο αντρας μου το εφτιαξε, εγω βρηκα το κειμενο!!!

σημερα παμε για μπομπονιερες, ελπιζω να βρω κατι οικονομικο με την τινγκεμπελ! για να δουμε!

παω να της ετοιμασω μαμ!!!

φιλακια!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Τι κάνετε; Που είμαστε χαμένες όλες καλέ;;;; Αχ κορίτσια μου δρόσισε επιτέλους! Θα ξανανέβει βέβαια η θερμοκρασία αυτό μας έλειπε αλλά μια ανάσα δροσιάς την είχαμε ανάγκη! Αχ κορίτσια μου είμαι πολύ χαρούμενη που ο Λευτεράκης μου τρελλαίνεται με τα φρέσκα φρούτα! Χοροπηδάει στο καρεκλάκι μόλις δει το πιατάκι του!

Γεια σου Ιωαννα μου! Τι κανετε βρε παιδια????Χαθηκαμεεεεεε.....Ποτε δροσισε καλε??? Εμεις εδω ψηνομαστε παλι σημερις....

Ο Λευτερακος τρελενεται για τα φρουτακια ε? Τελεια! Και μενα χοροπηδαει οποτε βλεπει το πιατο να πλησιαζει στο καρεκλακι του...δεν τον νοιαζει τι εχει μεσα αρκει να φαει!!!!χαχαχαχαχχα....

Να του δωσεις πολλα ρουφηχτα φιλακια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας γεια σας!!!! Τι κανετε???? Απ οτι βλεπω ερημιες παλι σημερα! Που εισαστε καλε????

Εγω εχω την πεθερα σημερα εδω και για 3 μερες...ηρθε για να κρατησει τον μικρο αυριο και μεθαυριο που ειμαι πρωινη! Εμεις εδω τα ιδια...πολυ ζεστη σημερα αν και χθες θυμηθηκαμε λιγο χειμωνα...τι τυφωνας ηταν αυτος καλε??? Ο Κατρινα ηταν????Μας πηρε και μας σηκωσε! Μπηκε δυναμικα ο αυγουστος....καλο μηνα σας ειπα? Δεν θυμαμαι....εεεε καλο μηνα λοιπον!!!!!

Γιγαντες εχει σημερα το μενου μιας και νηστευουμε....βασικα δεν πειναω απο τοτε που αρχισα δουλεια....με τοση κουραση ουτε να φαω δεν εχω ορεξη!!!!

Τεσπα...παω να συνεχισω τις δουλιτσες να φτιαξω και την μοσχαροσουπα του μικρου....θα τα πουμε παλι...ή μαλλον θα τα πω παλι αφου μονη μου μιλαω...χιχχχιχιιχι!!!!!

Φιλιαααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ματινακι μαζι γραφαμε! κουραση ε? κ εγω μια απο τα ιδια!

εμας εχει το μενου μακαρονια με χοιρινο κρασατο. ευτυχως που δροσισε δεν λες τιποτα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και μενα χοροπηδαει οποτε βλεπει το πιατο να πλησιαζει στο καρεκλακι του...δεν τον νοιαζει τι εχει μεσα αρκει να φαει!!!!χαχαχαχαχχα....

χαχαχαχαχχα μια απο τα ιδια!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!! η μαλλον καλησπερα!

ερημιες!!! οπως τα λες ιωαννα μου!

μια χαρα ο λευτερακης με τα φρουτα, χοροπηδαει ε? χαχαχαχαχα πολυ πλακα θα εχει! κ εμενα ετσι κανει σε οτιδηποτε φαγωσιμο!!!

εχτες φτιαξαμε το προσκλητηριο της βαπτησης, ειναι παραμυθενιο!!! πολυ χαρηκα! αν μπορεσω θα το ανεβασω!!! ο αντρας μου το εφτιαξε, εγω βρηκα το κειμενο!!!

σημερα παμε για μπομπονιερες, ελπιζω να βρω κατι οικονομικο με την τινγκεμπελ! για να δουμε!

παω να της ετοιμασω μαμ!!!

φιλακια!

Γεια σου Γιωταρα μου! Ετοιμο το προσκλητηριο? Τελειο ε???? Θελω να το δω ανεβασε το καλε οποτε μπορεσεις!!! Με το καλο η βαφτιση σας....

Παω να ετοιμασω του μικρου να φαει! Φιλιααααααα!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Γιωταρα μου! Ετοιμο το προσκλητηριο? Τελειο ε???? Θελω να το δω ανεβασε το καλε οποτε μπορεσεις!!! Με το καλο η βαφτιση σας....

Παω να ετοιμασω του μικρου να φαει! Φιλιααααααα!!!!!!!!!!!

παραμυθενιο!!! θα το ανεβασω σιγουρα!!!

κ εγω παω για να ετοιμασω μαμ!!! φιλακια!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αγαπουλες μουουουυουουουουουουουουοουουου....κου κου κου κου

ΕΧΩ ΛΑΠ ΤΟΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠ....γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι....επιτελους παναγια μου......τελικα ειστε χειροτερη στερηση απο το τσιγαρο....χαχαχααχαχχαχαχαχα....μου λειψατε πολυ και απο τη δουλεια δε μπορω να μπαινω συνεχεια.....τι μου κανετε?εμεις ειμαστε καλα γενικοτερα....τρωμε το φαι μας αλλα τη χορτοσουπα ετσι κι ετσι....χθες και σημερα την εφαγε ολη αλλα με πολυ κουδουνιστρα.....φφφφ....δε βαριεσαι....αφου τρωει τα φρουτα δε με νοιαζει!!!!

παντως βρε κοριτσια εγω κουραζομουν πιο πολυ οταν καθομουν...απ'οταν πηγα στη δουλεια νιωθω πιο ξεκουραστη.....μαλλον ψυχολογικο ειναι...τι να πω????

ΜΑΤΙΝΑΡΑ,ΓΙΩΤΑΚΙ,ΒΑΣΟΥΛΑ,ΛΕΝΙΩ,ΧΡΥΣΑΝΘΟΥΛΑ,ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ,ΙΩΑΝΝΑΚΙ σας αγαπωωωωωωωωωωωωωωωωωωω....και οποια αλλη δε θυμαμαι ναι?????


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να σας πω για τη βαφτιση....

εχω ξεκινησει ετοιμασιες κι εγω....

δε ξερω βεβαια τι προσκλητηριο να διαλεξω....ενα απλο που βρηκα με νεραιδα? ή προσκλητηριο σοκολατα? 30 λεπτα διαφορα εχουν......φφφφφ....τι να κανω?

κλεισαμε φωτογραφο,απο ρουχα ειμαστε ενταξει, στη νονα μας ( και αδερφη μου) θα παρουμε σκουλαρικια και θα της δωσω και λεφτα, μπομπονιερες οκ,στολισμος οκ, διακοσμηση οκ....αυτααααααα.....ευτυχως που μας εδωσε η πεθερουκλα λεφτα και θα κανουμε τη βαφτιση ετσι οπως θελουμε....εεε το ονομα της θα βγει!!!!αυτο ελειπε!!!!

ααααααα....εκλεισα και μια κοπελα για να ντυθει νεραιδα για την υποδοχη καλεσμενων στην εκλησια και να μοιρασει μπομπο.....αχχχχχχχχχ......

αυταααααααααααααααα....

εδω τριγυρω θα ειμαι.....


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου Ιωαννα μου! Τι κανετε βρε παιδια????Χαθηκαμεεεεεε.....Ποτε δροσισε καλε??? Εμεις εδω ψηνομαστε παλι σημερις....

Ο Λευτερακος τρελενεται για τα φρουτακια ε? Τελεια! Και μενα χοροπηδαει οποτε βλεπει το πιατο να πλησιαζει στο καρεκλακι του...δεν τον νοιαζει τι εχει μεσα αρκει να φαει!!!!χαχαχαχαχχα....

Να του δωσεις πολλα ρουφηχτα φιλακια!!!!

Καλημέρα! Ματινάκι μου κι εσένα χοροπηδάει ε; Καλά έχουν πολύ πλάκα! Με τη δουλίτσα πως τα πας; Κουράζεσαι ε; Δεν πειράζει μωρέ αρκεί που έχεις δουλίτσα! Εμείς εδώ είναι η αλήθεια πως δροσιστήκαμε λίγο τις τελευταίες 2 μέρες αλλά από αύριο ανεβαίνει πάλι! Μην μας κακομάθει κιόλας ο καιρός! Εν τω μεταξύ έχω μια μελαγχολία άλλο πράγμα! Φεύγουν πάλι οι γονείς μου αύριο για 15 μέρες, φεύγει και η αδερφή μου και θα είμαι μοναχούλα μου! Τι να κάνουμε; Υπομονή θα περάσουν οι μέρες! Άλλωστε μέχρι τις 15 Αυγούστου θα μαζευτούνε όλοι γιατί και η αδερφή μου αρχές Σεπτέμβρη μπαίνει στο μήνα της οπότε θα είμαστε στις επάλξεις! Έρχεται κι άλλο μωράκι καλέεεεε!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοπελιες!!τι κανετε?τελευταια μερα στην δουλεια σημερα ξεκινα επιτελουσ η αδεια!!το σαββατοκυριακο φτιαχνω βαλιτσες και την δευτερα βουρ για θεσσαλονικη!!!:tongue::tongue::tongue:


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοπελιες!!τι κανετε?τελευταια μερα στην δουλεια σημερα ξεκινα επιτελουσ η αδεια!!το σαββατοκυριακο φτιαχνω βαλιτσες και την δευτερα βουρ για θεσσαλονικη!!!:tongue::tongue::tongue:

καλη αδειουλα εφακη!!καλες διακοπες να ξεκουραστεις και να περασεις σουπερ ευχομαι;)


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες σας κοριτσια!Δεν ειχα μπει καθολου μεσα να σας διαβασω και βλεπω τωρα κατι ερημιες.....!!!!!

Τα δικα μου νεα δεν ειναι καλα.Την προηγουμενη βδομαδα ανακαλυψαμε πως δεν χτυπαει η καρδουλα του μωρου μου κι ετσι μπηκαμε για καθαρισμο!Η ψυχολογια μου ηταν στα πατωματα...τωρα εχω συνελθει καπως και πιο πολυ για χαρη του παιδιου μου.Δεν θελω να με βλεπει ετσι σ'αυτα τα χαλια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...