Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

Καλημερα σε ολες σας κοριτσια!Δεν ειχα μπει καθολου μεσα να σας διαβασω και βλεπω τωρα κατι ερημιες.....!!!!!

Τα δικα μου νεα δεν ειναι καλα.Την προηγουμενη βδομαδα ανακαλυψαμε πως δεν χτυπαει η καρδουλα του μωρου μου κι ετσι μπηκαμε για καθαρισμο!Η ψυχολογια μου ηταν στα πατωματα...τωρα εχω συνελθει καπως και πιο πολυ για χαρη του παιδιου μου.Δεν θελω να με βλεπει ετσι σ'αυτα τα χαλια.

καλημερα ριακι...λυπαμε πολυ για την ασχημη εξελιξη:cry::cry::cry::cry:

σου ευχομαι συντομα ξανα να μεινεις εγκυουλα με ενα γερο σπορακι!


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα ριακι...λυπαμε πολυ για την ασχημη εξελιξη:cry::cry::cry::cry:

σου ευχομαι συντομα ξανα να μεινεις εγκυουλα με ενα γερο σπορακι!

Σ'ευχαριστω πολυ...θελω πολυ να ξαναπροσπαθησω αλλα η αληθεια ειναι οτι φοβαμαι πολυ.κι αν μου ξανατυχει?Θελω να κανω θετικες σκεψεις αλλα παντα ξεπηδαει και μια αρνητικη!

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστω πολυ...θελω πολυ να ξαναπροσπαθησω αλλα η αληθεια ειναι οτι φοβαμαι πολυ.κι αν μου ξανατυχει?Θελω να κανω θετικες σκεψεις αλλα παντα ξεπηδαει και μια αρνητικη!

ειναι λογικο που σκεφτεσαι ετσι...πιστευω οτι ολες μας απο την στιγμη που μενουμε εγκυες ειμαστε με ενα μονιμο ανχος αν ολα πανε καλα κτλ ..

ποσο μαλλον οταν σε σενα συνεβει να μην προχωρησει καλα μια εγκυμοσυνη.

σιγα σιγα οταν νιωσεις λιγο καλυτερα ξαναπροσπαθεις κ ολα θα πανε καλα αυτη τη φορα,εξαλου πιστευω οτι αξιζει το κοπο,θα χαρισεις ενα αδερφακι στο παιδακι σου δεν ειναι κ λιγο;)!


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες σας κοριτσια!Δεν ειχα μπει καθολου μεσα να σας διαβασω και βλεπω τωρα κατι ερημιες.....!!!!!

Τα δικα μου νεα δεν ειναι καλα.Την προηγουμενη βδομαδα ανακαλυψαμε πως δεν χτυπαει η καρδουλα του μωρου μου κι ετσι μπηκαμε για καθαρισμο!Η ψυχολογια μου ηταν στα πατωματα...τωρα εχω συνελθει καπως και πιο πολυ για χαρη του παιδιου μου.Δεν θελω να με βλεπει ετσι σ'αυτα τα χαλια.

Αχ κοριτσάκι μου πολύ στεναχωρέθηκα με την εξέλιξη που πήραν τα πράγματα! Να έχεις πίστη και σίγουρα το πολυπόθητο σποράκι που θα εξελιχθεί σε ένα γερό μωράκι θα έρθει σύντομα! Αρκεί να μην χάνεις την πίστη σου! Το ότι συνέβη μία φορά δεν σημαίνει πως θα ξανασυμβεί! Σε φιλώ γλυκά Ριάκι μου!

Link to comment
Share on other sites

φιλεναδιτσες μου καλεςςς σας εχω πεθυμησει παραααααα πολυυυυυυ!

τι κανετεεεε?

Ριακι μου γλυκοοοοο ποσο πολυ λυπαμαι ειλικρινααααα!σε νιωθω το εχω περασει δυο φορες!:cry::cry::cry:ο πονος ειναι μεγαλος το ξερω!απλα σκεψου οτι ηταν θελημα θεου!δεν εχει σχεση που ηταν δευτερη εγκυμοσηνη ο πονος ειναι ιδιος οπια εγκυμοσηνη κ να ηταν!ουφφφφ δυστχηχως συμβαινουν ..:cry::cry:

συντομα θα σου ξαναχαρισει ο θεουλης ενα μωρακι κ ολα καλα θα πανε!

Γιωτακι μου καλο η μικρη λεει πολες λεξουλες κ κανονικα ε!αχ μπραβο το κοριτσακι μας!βγαζει δοντακι?ποσα εχετ μεχρι τωρα\?εμεις 4 πανω κ δυο κατω!

Αναστασακι μου οι φωτο που ανεβασες απλα καταπληκτικες!ευχομαι κ πιστευω πως περνατε πολθ ομορφα!

πολα φιλακιααααα!

Ματινακι μου καλοοοοοοοοο εισαι ενα πτωμα εεεεε~ωχχχχχ!αχ καρδουλα μου τι να σου υπομονη εσυ ξερεις πολυ καλα τι περνας!ποσο αντεχεται ολη αυτη η κουραση!αν σε βοηθαει εστω κ λιγο ο αντρας σου με το μωρα για να παιρνεις μαι ανασα ειναι πολυ ση,αντικο!

ειναι πολυ καλο παιδακι ο γιωργακης τρωει ολο το φαγακι κ καθεται ησχυςο με τις γιαγιαδε ςγια να παει η μαμακα για δουλεια!να μου τον φιλισεις!

Ιωαννακι μουυυυ τρελενεται ο λευτερακος με τα φρουτακια ε!ο δικος μου ο σκατουλης μονο με την φρουτοκρεμα κανει ετσι με τιποτα αλοα τισ ουπες με τα χιλια ζορια τις τρωεια λιγε ςκουταλιτσες κατα τα αλα ολα τα πεταει!ουφφ!καινουρια συνηθεια κ αυτη οτι του δινουμε το πεταει..απο την μια εχει πολυ πλακα απο την αλαη ειναι κ σπαστικο γιατι γυρω του εχει πανατ ενα σωρο πεταμενα παιχνιδια αφου τα πεταει συνεχει κ τα παρακολουθει καθως πεφτουν σαν χαζουλης!ο γλυκουλης μου!να μου τον φιλισεις!

Ρανιουκο μου μεγια το λαπ τοπ!τι κανετεε?φιλακαι στη μπιζουδενια!

Πτεαλουδιτσα μου απαραδεκτοι οι κουμπαροι σας!κριμα παντως ν ακανουν ετσι αν δεν ηθελαν να ασχοληθουν τοτε τι την ηθελαν την κουμπαρια!:rolleyes:

Βασουλιτσ αμου πως τα πατε!ολα καλα?τρωει καλα η μικρη!

εμενα παλαι καλα που ειναι γεματουλης κ σε οπιον λεω οτι δεν τρωει καλα δεν με πιστευουν αχαχαχ!παντως μονο τα φρουτακαι μας αρεσουν κ το ζιζι της μαμας που ολο κ πιο πολυ ειναι κολιμενος εκει τελευταια!

γιναμε 10 μηνων!:Pλεει συνεχει διαφορα κ επισης αντιγραφει πολυ τον μιχαλακη βηχει ο μχιαλακης βηχει κ αυτος οτι κ να ακανει τον αντιγραφει τσιριζει ο μιχαλακης τσιριζει κ αυτος!χαχαχα επισης φωναζει κατι σνα λενααααα!με φωναζε η μαμα κ φωναζει κ αυτος!συνεχιζουμε το ελα ελα ελααα κ διαφορα αλα κινεζικα δικα του!

αχ δνε θυμαμαι αν ξεχασα καμια!

εμενα ο μιχαλακης κατι εκανε στο κινητο μου εβγαλε την εληνικη γλωσα στο πληκτρολογιο κ δε μπορω να μαπινω απο κει να σας γραφω ρε γμτ!κ ειχα βολευτει τεέυταια δνε ξερω κ πως να το αλλαξω!ολα τα δοκιμασα τιποτα..πολυ σπαστικο!

τελευταια ειμαι ολο νευρα ουφφφφφ!ο μιχαλακης οσο μεγαλωνει ενω ηταν τοσο καλο παιδακι εχει γινει πολυ αντιδραστικςο συνεχεια τον μαλωνω..ελπιζω να του περασει!ο μικρος κ αυτος εχει βγαλει χαρκτηρα αν δεν του δωσεις κατι κλαει κ νευριαζει!χαχαχα πωπω τι εχω να τραβηξω στην εφηβεια τους!ουφφφφφ:tongue:

με τον αντρα μου χαλια...τι να πω..δεν ξερω!ουφφφφ!τελος παντων κανω υπομονη υπομονη υπομονη!δεν ξερω αν θα παω για τριτο γιατι εκτος απο το ιοικονομικο ειναι κ το συναισθηματικο κομματι!

αυτα τα δικα μας!διακοπες δνε θα παμε φυσικα γιατι δεν βγαινουμε..καμαι θαλασα μεσοβδομαδα κ τελος..αν κ δεν με τραβαει καθολουυυυυ!δηλαδη κ να μην ξαναπω δε με χαλαει!αλα για τον μιχαλακη θαξαναπαω τι να κανω!

παρεπιπτοντως αυριο εχει γεννεθλια..πηγα του παρηγγηλα μια μικρη τουρτα οχι καθαραα γεννεθλιων γιατι δεν υπαρχουν εφτα αλα μια απαλ σοκολατα μπανανα κ απο πανω τους ειπανα να γραψουν χρονια πολα μιχαλη!δεν θα κανουμε παρτυ εμεις κ εμεις κ η νοανα του θα ειμαστε!δεν υπαρχουν λεφτα για παρτυ!:rolleyes:ειχαμ εκ τα 40 του παππου την τεταρτη ανεβηκαμε πανω στα μνηματα ..αυταααα!

ααα μηλισα λιγο κ με το ποπαι χθες με μηνυμα ειναι πολυ καλα μας σκεφτεται κ τις εχεουμε λεψιει πολυ απλα απο τον ιουνι εχει βγει στη δουλεια κ δεν ανογει τον υπολογιστη κ δεν μπορει να μπαινει να μας μηλαει απο την δουλεια.,.θα μπει σε ενα προγραμαμ ειπε κ θα ξαναμαπαινει ομως!

σας αγαπω πολυυυυυυ@

φιλακιααααααααααα;)


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοπελιες!!τι κανετε?τελευταια μερα στην δουλεια σημερα ξεκινα επιτελουσ η αδεια!!το σαββατοκυριακο φτιαχνω βαλιτσες και την δευτερα βουρ για θεσσαλονικη!!!:tongue::tongue::tongue:

Efaki kales diakopes!:-)

Kalws na mas ertheis sth thesaloniki!:wink:


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλεναδιτσες μου!!!! μου λειψατε!! εχθες το μεσσημερι γυρισαμε με τον θανασακο κ ο αντρας μου το βραδυ (με καραβι) κ δεν ειχα το λαπτοπ! σημερα ειχα συμαζεματα! ακομα τωρα κανω φαγητο! θα προσπαθησω να μπω μετα να σας διαβασω κ να γραψω! φιλια πολλα!!!!!!!!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ριακι μου γλυκο πολύ στεναχωρεθηκα καρδουλα μου!! δε θα σου πω μην στενναχωριεσαι γιατι το ξερω οτι δεν γινεται! απλα να κοιτας το μωρο που ηδη εχεις για να παιρνεις δυναμη και να συνεχισεις τις προσπαθειες! δεν παει να πει επειδη εγινε μια φορα θα ξαναγινει!! ευχομαι απο καρδιας να εισαι συντομα εγκυουλα και να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη με ενα γερο μωρακι!!!!

λενακι μου αυριο εχει γεναθλια ο μιχαλακης ε?? πω πω!! τα 3 κλεινει??? μεγαλωσε το παλικαρι σου! ο μικρος ανταρτευει ε?? χεχεχε!! αχ τι εχουμε να τραβηξουμε! και εμενα ολα τα πεταει κατω!!!!:rolleyes::tongue:

ματινακι μου κουραση ε? λογικο! τωρα ειναι και η ζεστη πιστευω και χειροτερευει την κατασταση! φιλακια στον φαγανουλη μπεμπακο σου!

Ιωαννακι τι κανει ο λευτερακος? τρελενεται για μαμ?? μπραβο την ψυχουλα μου! πολυ χαιρομαι που τρωνε τα μπεμπακια μας!!!!:P:p

Ρανιακι!! επιτελου λαπτοππππ!!!! με το καλο η βαπτιση καρδουλα μου!!!! η πεθερουκλα τα εσκασε ε?? χεχεχεχχε!!!!! οσο για την κουραση που λες πως ειναι λιγοτερη δεν νομιζω να ειναι μονο ψυχολογικο! και σωματικο ειναι φιλεναδα!!!;)

βασουλα! τι κανει η μικρη μας μαγουλιτσα?? δεν προλαβα να σε διαβασω!! παω οσο κοιμαται ο μικρς!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααα!!

τι κανετε κοριτσακια? εμεις ολα καλα!

εχει αδεια ακομα ο αντρουλης μου και χορτασαμε βολτουλες!!! ισως αυριο να παμε το πρωι και για κανενα μπανακι!!

γιωτακι αρχισε να μιλαει για τα καλα η μικρη σου ε?? παναγια μου σας εχει τρελανει φανταζομαι!!!και μενα λεει μαμ μαμ μπα μπα μπου μπου!!χιχιιχ μου ρχετε να την δαγκωσω το στοματακι!

αναστασακι πως ειναι η κρητη?ωραια περνατε ε?τι καλα!ο θανασακος πως ειναι προσαρμοστηκε ευκολα στο νεο περιβαλλον?

ματινακι μου τι κανεις? στο τρεξιμο με την δουλιτσα ε?υπομονη κοιτα να κανεις εκει σωστα την δουλεια σου εσυ κ μην δινεις σημασια στις σουσουραδες που σε κοιτανε με μισο ματι;)

πεταλουδιτσα νομιζω οτι καλα εκανες που δεν επελεξες τους κουμπαρους για νονους!το θεμα ειναι να εχεις καλες σχεσεις με το νονο του παιδιου σου!!

ελενακι τι κανεις πως ειστε? ο μιχαλακης κια ο αλεξακος καλα?θα πατε εσεις πουθενα για κανενα μπανακι?

ιωαννακι καλημερα!! φιλια στον λευτερακο!!

βασουλα μου πηγατε τελικα γι αμπανακι?? χορτασατε βολτιτσες ε?? τι καλα!! μπραβο! ο θανασακος μου προσαρμοστηκε πολυ ευκολα!!!! κατευθειαν θα ελεγα!!!

ναι 16 σεπτεμβρη, 14 εχουμε γενεθλια κ θα τα κανουμε μαζι!!!

ευχαριστω πόλυ αναστασακι μου!

πως περνατε? ο μικρος κοιματε καλα με την αλλαγη περιβαλοντος? εμενα το πρωτο βραδυ στο διακοπτο ειδα κ επαθα να την κοιμησω, 12,30 την πηρε ο υπνος στην αγκαλια μου! μετα συνηθισε!

αντε με το καλο γιωτακι μου! διπλη γιορτη θα εχετε! πω πω σαν εχθες μου φαινεται που μαθαμε για τη γεννα σου!!!:rolleyes::rolleyes:

ο μικρος εκανε και προγραμμα εκει σας λεω! κανονικα!!!!:shock::shock:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

να σας γραψω τωρα και τα δικα μας!!

περασαμε τελεια !! ξεκουραστηκα!!!! και το καταχαρηκαμε με τον μικρο! ιδιως ο αντρας μου! δεν τον αφηνε καθολου! του ελεγα μπες να βουτηξεις να κανεις λιγο μπανιο και μου ελεγε μπες εσυ , εγω θελω να κατσω να παιξω μαζι του!! το ξυπνημα μας το πρωι ηταν η πιο τελεια στιγμη! χουζουρι στο κρεβατι και οι 3!!:D:D

κατα τα αλλα ετρωγε καλα και κοιμοταν καλα!

ααααααααααα δεν σας ειπα! πηγαε και βρεθηκαμε με την χρυσανθη και το χριστινακι!! περασαμε τελεια!!!!!!!!! πηγαμε για καφε ταισαμε και τα μωρα φρουτοκρεμα και μετα πηγαμε σπιτι τους! παιξανε τα μωρα και μετα βγηκαμε εξω για φαγητο οικογενειακως με τα ζουζουνια μας! και μετα βολτιτσα! ηταν η πιο μεγαλη βολτα του θανασακου με το αμαξι! 2 ωρες!!!:shock::shock::shock: αλλα πραγματικα αξιζε!!!!!

πεταλουδιτσα!!!!!! σε ξεχασα!!!! που εισαι ?? τι κανετε????


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εφτιαξα μια μυστικη ομαδα στο φεις κ σας καλεσα!εκει μπορουμε να βαζουμε φωτο κ να μιλαμε κ να μην το βλεπει κανεις αλλος ! ουτε οι φιλοι μας! ειμαι εγω κ η εφη κ σε μια αλλη ομαδα κ μιλαμε ετσι!! δοκιμασμενο! θα σας βαλω κ φωτο εκει απο τις διακοπες στο φεις το δικο μου δεν βαζω!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κουκλιτσες!

Ειμαστε καλα. Εχω χαθει λιγακι γιατι εχω τη μαμα εδω και θα κανουμε μετακόμιση μέχρι τέλος Αυγούστου. Τρεχαμε να βρουμε συντομα σπιτι και βρηκαμε ευτυχως. Με καλυτερο ενοικιο και σε πολυ πιο ησυχη περιοχη. Πιο ψηλα και με πολυ καλυτερη θέα... Γενικως με συνθηκες πιο ανθρωπινες απο αυτο το χαος που βιωνουμε καθημερινως! Ουτε κατα διανοια να βγουμε στο μπαλκονι να κατσουμε... :? Πρωτος οροφος και φουλ κινηση... Αφηστε τα! Τελειωνει το βασανο ευτυχως... Ολο το μηνα ομως θα ειμαι τρεχατε ποδαρακια μου! :shock: Τι να κανουμε..υπομονη, για καλο γινεται! :rolleyes:

Δε σας έχω διαβασει πολύ...

Αναστασακι μου, ευχαριστω! Μπηκα στην ομαδα! Χαίρομαι που περασατε όμορφα! Ανυπομονώ να δω τις φωτογραφίες που βγάλατε!

Ρία μου, λυπάμαι πολύ για το σποράκι σου που δεν τα καταφερε... Προσπάθησε να το ξεπεράσεις και να το θυμάσαι με αγάπη το μικρούλι σου.... Όσο μικρή ήταν η ζωή του, τόσο μεγάλη να είναι η αγάπη σου για εκείνο!!! :rolleyes: Στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά!

(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ματινάκι μου, κουράγιο με τις υπερωρίες κορίτσι μου... Να σκέφτεσαι οτι έχεις μια καλη δουλιτσα, ενω αλλοι κανουν κρα για αυτο δυστυχως! Σε φιλώ!

Ρανιούκο, θα κανεις τελεια βαφτιση! Καλεεεεεεεεεεεε!! Νοικιασες κοπελα και θα τη ντυσεις νεραιδα;;;; Τρεληηηηηη!!! αχαχαχαχαχαχ! Γουστο θα εχει!!! :D

Λενάκι μου, ζορικα τα αντρακια σου;; Υπομονη ζουζουνα μου! Ειναι ζωηρουλικα τα αγορακια συνηθως! :o

Βασούλα, Ιωαννάκι, Γιωτουλα πολλά φιλάκια!

Εμείς χθες γιναμε 3 μηνών και καναμε αλλα 2 εμβόλια. Λιγο κλάψαμε, ειμαστε γενναιες! :tongue: Γιναμε 6200+ και 63 εκ. μποι! Τρωει σχεδον 200ml τη φορα. Μπουλουκι γινεται! χιχιχι


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

να σας γραψω τωρα και τα δικα μας!!

περασαμε τελεια !! ξεκουραστηκα!!!! και το καταχαρηκαμε με τον μικρο! ιδιως ο αντρας μου! δεν τον αφηνε καθολου! του ελεγα μπες να βουτηξεις να κανεις λιγο μπανιο και μου ελεγε μπες εσυ , εγω θελω να κατσω να παιξω μαζι του!! το ξυπνημα μας το πρωι ηταν η πιο τελεια στιγμη! χουζουρι στο κρεβατι και οι 3!!:D:D

κατα τα αλλα ετρωγε καλα και κοιμοταν καλα!

ααααααααααα δεν σας ειπα! πηγαε και βρεθηκαμε με την χρυσανθη και το χριστινακι!! περασαμε τελεια!!!!!!!!! πηγαμε για καφε ταισαμε και τα μωρα φρουτοκρεμα και μετα πηγαμε σπιτι τους! παιξανε τα μωρα και μετα βγηκαμε εξω για φαγητο οικογενειακως με τα ζουζουνια μας! και μετα βολτιτσα! ηταν η πιο μεγαλη βολτα του θανασακου με το αμαξι! 2 ωρες!!!:shock::shock::shock: αλλα πραγματικα αξιζε!!!!!

πεταλουδιτσα!!!!!! σε ξεχασα!!!! που εισαι ?? τι κανετε????

αναστασακι μου γυρισατε!!

τι ωραια που περασατε ομορφα:D!σας χαρηκε κ ο αντρουλης σου αυτες τις μερες ε?ειδες τι τελεια που ειναι να χουζουρευεται το πρωι στο κρεβατι οι τρεις σας!ετσι κ γω αν κ δεν πηγαμε καπου για πολλες μερες αλλα το καταυχαριστηθηκα...κ αυτη τη βδομαδα παλι με τις βολτουλες μας πηγαιναμε για καφε για μπανακι μια χαρα.απο δευτερα ξεκιναει δουλεια ο αντρας μου κ νιωθω οτι τελειωσαν κ οι διακοπες μας,σα να ξεκιναω εγω δουλεια νιωθω μου κακοφαινετε!:rolleyes:


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

εφτιαξα μια μυστικη ομαδα στο φεις κ σας καλεσα!εκει μπορουμε να βαζουμε φωτο κ να μιλαμε κ να μην το βλεπει κανεις αλλος ! ουτε οι φιλοι μας! ειμαι εγω κ η εφη κ σε μια αλλη ομαδα κ μιλαμε ετσι!! δοκιμασμενο! θα σας βαλω κ φωτο εκει απο τις διακοπες στο φεις το δικο μου δεν βαζω!

ααα πως γινετε αυτο? ενδιαφερων ακουγετε!!για πες κ σε μενα πως μπορω να τις δω!


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κουκλιτσες!

Ειμαστε καλα. Εχω χαθει λιγακι γιατι εχω τη μαμα εδω και θα κανουμε μετακόμιση μέχρι τέλος Αυγούστου. Τρεχαμε να βρουμε συντομα σπιτι και βρηκαμε ευτυχως. Με καλυτερο ενοικιο και σε πολυ πιο ησυχη περιοχη. Πιο ψηλα και με πολυ καλυτερη θέα... Γενικως με συνθηκες πιο ανθρωπινες απο αυτο το χαος που βιωνουμε καθημερινως! Ουτε κατα διανοια να βγουμε στο μπαλκονι να κατσουμε... :? Πρωτος οροφος και φουλ κινηση... Αφηστε τα! Τελειωνει το βασανο ευτυχως... Ολο το μηνα ομως θα ειμαι τρεχατε ποδαρακια μου! :shock: Τι να κανουμε..υπομονη, για καλο γινεται! :rolleyes:

Δε σας έχω διαβασει πολύ...

Αναστασακι μου, ευχαριστω! Μπηκα στην ομαδα! Χαίρομαι που περασατε όμορφα! Ανυπομονώ να δω τις φωτογραφίες που βγάλατε!

Ρία μου, λυπάμαι πολύ για το σποράκι σου που δεν τα καταφερε... Προσπάθησε να το ξεπεράσεις και να το θυμάσαι με αγάπη το μικρούλι σου.... Όσο μικρή ήταν η ζωή του, τόσο μεγάλη να είναι η αγάπη σου για εκείνο!!! :rolleyes: Στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά!

(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ματινάκι μου, κουράγιο με τις υπερωρίες κορίτσι μου... Να σκέφτεσαι οτι έχεις μια καλη δουλιτσα, ενω αλλοι κανουν κρα για αυτο δυστυχως! Σε φιλώ!

Ρανιούκο, θα κανεις τελεια βαφτιση! Καλεεεεεεεεεεεε!! Νοικιασες κοπελα και θα τη ντυσεις νεραιδα;;;; Τρεληηηηηη!!! αχαχαχαχαχαχ! Γουστο θα εχει!!! :D

Λενάκι μου, ζορικα τα αντρακια σου;; Υπομονη ζουζουνα μου! Ειναι ζωηρουλικα τα αγορακια συνηθως! :o

Βασούλα, Ιωαννάκι, Γιωτουλα πολλά φιλάκια!

Εμείς χθες γιναμε 3 μηνών και καναμε αλλα 2 εμβόλια. Λιγο κλάψαμε, ειμαστε γενναιες! :tongue: Γιναμε 6200+ και 63 εκ. μποι! Τρωει σχεδον 200ml τη φορα. Μπουλουκι γινεται! χιχιχι

πεταλουδακι βρηκατε σπιτακι!!!!

μπραβο πολυ χαιρομαι....σαν να ακουω εμενα !κατι τετοιο ψαχνω και γω ησυχο και ποιο οικονομικο!θα ζοριστεις λιγο με τη μετακομιση αλλα μετα θα εισαι μια χαρα!

η μικρη σου ειναι μια χαρα!!!καπου στα 6,500 πρεπει να μαστε εμεισ κ ειμαστε 7 μηνων!!!


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...