Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

φιλεναδιτσες μου καλεςςς σας εχω πεθυμησει παραααααα πολυυυυυυ!

τι κανετεεεε?

Βασουλιτσ αμου πως τα πατε!ολα καλα?τρωει καλα η μικρη!

εμενα παλαι καλα που ειναι γεματουλης κ σε οπιον λεω οτι δεν τρωει καλα δεν με πιστευουν αχαχαχ!παντως μονο τα φρουτακαι μας αρεσουν κ το ζιζι της μαμας που ολο κ πιο πολυ ειναι κολιμενος εκει τελευταια!

γιναμε 10 μηνων!:Pλεει συνεχει διαφορα κ επισης αντιγραφει πολυ τον μιχαλακη βηχει ο μχιαλακης βηχει κ αυτος οτι κ να ακανει τον αντιγραφει τσιριζει ο μιχαλακης τσιριζει κ αυτος!χαχαχα επισης φωναζει κατι σνα λενααααα!με φωναζε η μαμα κ φωναζει κ αυτος!συνεχιζουμε το ελα ελα ελααα κ διαφορα αλα κινεζικα δικα του!

αχ δνε θυμαμαι αν ξεχασα καμια!

εμενα ο μιχαλακης κατι εκανε στο κινητο μου εβγαλε την εληνικη γλωσα στο πληκτρολογιο κ δε μπορω να μαπινω απο κει να σας γραφω ρε γμτ!κ ειχα βολευτει τεέυταια δνε ξερω κ πως να το αλλαξω!ολα τα δοκιμασα τιποτα..πολυ σπαστικο!

τελευταια ειμαι ολο νευρα ουφφφφφ!ο μιχαλακης οσο μεγαλωνει ενω ηταν τοσο καλο παιδακι εχει γινει πολυ αντιδραστικςο συνεχεια τον μαλωνω..ελπιζω να του περασει!ο μικρος κ αυτος εχει βγαλει χαρκτηρα αν δεν του δωσεις κατι κλαει κ νευριαζει!χαχαχα πωπω τι εχω να τραβηξω στην εφηβεια τους!ουφφφφφ:tongue:

με τον αντρα μου χαλια...τι να πω..δεν ξερω!ουφφφφ!τελος παντων κανω υπομονη υπομονη υπομονη!δεν ξερω αν θα παω για τριτο γιατι εκτος απο το ιοικονομικο ειναι κ το συναισθηματικο κομματι!

αυτα τα δικα μας!διακοπες δνε θα παμε φυσικα γιατι δεν βγαινουμε..καμαι θαλασα μεσοβδομαδα κ τελος..αν κ δεν με τραβαει καθολουυυυυ!δηλαδη κ να μην ξαναπω δε με χαλαει!αλα για τον μιχαλακη θαξαναπαω τι να κανω!

παρεπιπτοντως αυριο εχει γεννεθλια..πηγα του παρηγγηλα μια μικρη τουρτα οχι καθαραα γεννεθλιων γιατι δεν υπαρχουν εφτα αλα μια απαλ σοκολατα μπανανα κ απο πανω τους ειπανα να γραψουν χρονια πολα μιχαλη!δεν θα κανουμε παρτυ εμεις κ εμεις κ η νοανα του θα ειμαστε!δεν υπαρχουν λεφτα για παρτυ!:rolleyes:ειχαμ εκ τα 40 του παππου την τεταρτη ανεβηκαμε πανω στα μνηματα ..αυταααα!

ααα μηλισα λιγο κ με το ποπαι χθες με μηνυμα ειναι πολυ καλα μας σκεφτεται κ τις εχεουμε λεψιει πολυ απλα απο τον ιουνι εχει βγει στη δουλεια κ δεν ανογει τον υπολογιστη κ δεν μπορει να μπαινει να μας μηλαει απο την δουλεια.,.θα μπει σε ενα προγραμαμ ειπε κ θα ξαναμαπαινει ομως!

σας αγαπω πολυυυυυυ@

φιλακιααααααααααα;)

ελενακι που χαθηκες εσυ καλε!

καλα ειμαστε και μεις!η μικρη εχει λιγες μερες που αρχισε να τρωει ολο της το φαγακι! φυσικα κ θελει κ λιγο γαλατακι μετα για χουζουρι...;) αμα την εχω αγκαλια σκυβει κ κοιταει μεσα στην μπλουζα μου κ τις πεφτουν τα σαλια.....δεν παλευεται σου λεω μια τρελαααααα!!

τωρα οσον αφορα τον αντρουλη σου με λιγη υπομονη ολα ξεπερνιουνται...περναμε διαφορες φασεις ολοι μας,και μεις μην νομιζεις υπαρχουν πολλες διαφορες φασεις...ποτε θα τσακωθουμε ,ποτε απομακρυνθουμε...αλλα μετα επανερχομαστε! δεν θελει κ πολυ ,λιγο η πιεση ,τα οικονομικα,η κουραση με τα παιδια τσουπ θα ερθουν και τα νευρα κ η συγκρουση! το θεμα ειναι να υπαρχει αγαπη στο ζευγαρι και ολα ξεπερνιουνται....και για το τριτο παιδακι που τοσο λαχταρας μη το πολυσκεφτεσαι αμα ειναι να στο στειλει,θα στο στειλει,ειται τωρα ειται αργοτερα!εξαλλου εισαι τοσο μικρουλα ακομα;)

χαχαχχ πολυ γελασα με τον αλεξακο,κανει οτι κανει κ ο μιχαλακης:tongue:ειναι στην φαση που αρχιζει να μιμειται τωρα οτι βλεπει!ο μιχαλακης ζωηρεψε ε???υπομονη θελει...μεγαλωνει το αγορακι σου...

χρονια του πολλα!!!!!!! να τον χαιρεσε λενιω μου ,να ναι παντα γερος ευχομαι πανω απο ολα!με το καλο να σβησετε τα κερακια σας;) και δεν περαζει που δεν θα χεις κοσμο,με λιγη καλη διαθεση και πολυ αγαπη θα ειναι πολυ ομορφα τα γενεθλια του μικρουλη σου!


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπέρα κοριτσια! τι κανετε?? εμεις σηκωθηκαμε κατα τις 9 παρα ηπιαμε το γαλατακι μας και βγηκαμε για καφεδακι οι 3 μας! κατα τις 12 παρα εφαγε φρουτοκρεμα και κοιμηθηκε στις 13.00! ακομα κοιμαται! χεχεχε!

φαγαμε και εμεις με την ησυχια μας και τωρα χαλαρωνουμε!

βασουλα σε προσθεσα στην ομαδα! βαλαμε φωτο!

λενακι μετακομιζετε ε?? αφου ειναι καλυτερα ειναι τελεια! να ησυχασεις και εσυ!!! μπραβο! πολυ χαιρομαι!! θυμαμαι που ειχες πει οτι μετα απο χρονια μπορει να ερθετε θεσσαλονικη ε?? τι καλα!!!!!:D η μικρη σου ειναι τελεια! ειδα τις φωτο!!!! μεγαλωσε πολυ! ξεπεταχτηκε!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοριτσια! τι κανετε?? εμεις σηκωθηκαμε κατα τις 9 παρα ηπιαμε το γαλατακι μας και βγηκαμε για καφεδακι οι 3 μας! κατα τις 12 παρα εφαγε φρουτοκρεμα και κοιμηθηκε στις 13.00! ακομα κοιμαται! χεχεχε!

φαγαμε και εμεις με την ησυχια μας και τωρα χαλαρωνουμε!

βασουλα σε προσθεσα στην ομαδα! βαλαμε φωτο!

λενακι μετακομιζετε ε?? αφου ειναι καλυτερα ειναι τελεια! να ησυχασεις και εσυ!!! μπραβο! πολυ χαιρομαι!! θυμαμαι που ειχες πει οτι μετα απο χρονια μπορει να ερθετε θεσσαλονικη ε?? τι καλα!!!!!:D η μικρη σου ειναι τελεια! ειδα τις φωτο!!!! μεγαλωσε πολυ! ξεπεταχτηκε!!

Ναι, μετακομίζουμε, Αναστασάκι μου γιατί θα είμαστε εδώ για ακόμη 3 γεμάτα χρόνια και δεν γίνεται να τα ζήσουμε σε αυτό το κλουβί! Τώρα θα μου πεις όταν το νοικιασες δεν το ειδες; Δεν είχαμε καταλαβει το μεγεθος του προβληματος...Δεν ξέραμε οτι ήταν τόσο κεντρικός ο δρόμος...ήταν και μόλις είχα μάθει οτι ήμουν έγκυος και δεν είχα κουραγια μέσα στη ζέστη να ψάχνω πολλά σπίτια... είναι και πολύ ωραίο από μέσα... Τελοσπάντων, έγινε το κακό και πέρασε σχεδον χρόνος κακην κακώς! Φτάνει όμως.... Απο Σεπτέμβρη πάμε στην ησυχία μας! :rolleyes::rolleyes: Και από πρώτο που είμαστε τώρα, πάμε 4 όροφο και ρετιρε! :rolleyes: Τώρα το πώς θα παλευτει η μετακόμιση είναι άλλο θέμα! Θα έρθει πάλι η μαμά μου να βοηθησει. Θα τα πηγαινουμε λιγα λιγα αφου καθαρισουμε. Σαλονικα ερχομαστε το καλοκαιρι του 2015 για μονιμα καλως εχόντων των πραγματων και θεου θέλοντος! ;)

Μεγάλωσε η πεταλουδιτσα μου, ναι...ξεπεταχτηκε αρκετα! Τωρα περιμενω να αρχισει να πιανει τα παιχνιδακια της. Ακομη δεν το κανει....Κανει καπως σα να προσπαθει λιγακι, τα ακουμπαει αλλα δε νιωθει να τα χουφτωσει καλα και να σφιξει την παλαμη για να το πιασει. Πρεπει ομως σιγα σιγα να το κανει.

Καλα ο γλυκουλης σου ειναι φοβερος! χιχιχι Και οι φωτο της βαφτισης τελειες! Ταλαιπωρηθηκε λιγακι,ε; :rolleyes:


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι, μετακομίζουμε, Αναστασάκι μου γιατί θα είμαστε εδώ για ακόμη 3 γεμάτα χρόνια και δεν γίνεται να τα ζήσουμε σε αυτό το κλουβί! Τώρα θα μου πεις όταν το νοικιασες δεν το ειδες; Δεν είχαμε καταλαβει το μεγεθος του προβληματος...Δεν ξέραμε οτι ήταν τόσο κεντρικός ο δρόμος...ήταν και μόλις είχα μάθει οτι ήμουν έγκυος και δεν είχα κουραγια μέσα στη ζέστη να ψάχνω πολλά σπίτια... είναι και πολύ ωραίο από μέσα... Τελοσπάντων, έγινε το κακό και πέρασε σχεδον χρόνος κακην κακώς! Φτάνει όμως.... Απο Σεπτέμβρη πάμε στην ησυχία μας! :rolleyes::rolleyes: Και από πρώτο που είμαστε τώρα, πάμε 4 όροφο και ρετιρε! :rolleyes: Τώρα το πώς θα παλευτει η μετακόμιση είναι άλλο θέμα! Θα έρθει πάλι η μαμά μου να βοηθησει. Θα τα πηγαινουμε λιγα λιγα αφου καθαρισουμε. Σαλονικα ερχομαστε το καλοκαιρι του 2015 για μονιμα καλως εχόντων των πραγματων και θεου θέλοντος! ;)

Μεγάλωσε η πεταλουδιτσα μου, ναι...ξεπεταχτηκε αρκετα! Τωρα περιμενω να αρχισει να πιανει τα παιχνιδακια της. Ακομη δεν το κανει....Κανει καπως σα να προσπαθει λιγακι τα ακουμπαει αλλα δε νιωθει να τα χουφτωσει καλα και να σφιξει την παλαμη για να το πιασει. Πρεπει ομως σιγα σιγα να το κανει.

Καλα ο γλυκουλης σου ειναι φοβερος! χιχιχι Και οι φωτο της βαφτισης τελειες! Ταλαιπωρηθηκε λιγακι,ε; :rolleyes:

αντε ωραια! μακαρι να πανε ολα καλα και να ερθετε!!!!! με το καλο και η μετακομιση!!

ναι ο γλυκος μου ταλαιπωρηθηκε παρα πολυ! οταν μου τις στειλει τις φωτο ολες ο φωτογραφες θα σας ανεβασω να δειτε πως τον ειχα ξυπολητο μετα τη βαπτιση!:tongue:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πεταλουδακι βρηκατε σπιτακι!!!!

μπραβο πολυ χαιρομαι....σαν να ακουω εμενα !κατι τετοιο ψαχνω και γω ησυχο και ποιο οικονομικο!θα ζοριστεις λιγο με τη μετακομιση αλλα μετα θα εισαι μια χαρα!

η μικρη σου ειναι μια χαρα!!!καπου στα 6,500 πρεπει να μαστε εμεισ κ ειμαστε 7 μηνων!!!

Βρήκαμε, βρήκαμε Βασούλα μου!!! :P Είναι πιο απλό από μέσα σε σχέση με αυτό που μένουμε τώρα, αλλά έχει άλλα χίλια δυο καλύτερα!!! Δεν το συζητώ! Ανυπομονώ να φύγω από εδώ!!!! Μου σπάνε τα νεύρα γιατί σκέφτομαι τον σπιτονοικοκύρη μας να μοστραρει και να καθεται με τις ώρες στην μπαλκονάρα του στον 4 όροφο κι εμείς (στην ίδια οικοδομή) να μην μπορούμε να ξεμυτίσουμε από τη φασαρία, τη μαυρίλα και την καυσαερίλα που είναι γεμάτο! :evil::evil::evil: Και τι μας είπε οταν του είπαμε οτι έχουμε πολύ φασαρία παρόλο που έχει βάλει διπλά τζάμια... "Κι εμείς έχουμε φασαρία επάνω"... Εντομεταξύ προχθες που τους πήγε ο άντρας μου το τελευταίο ενοικιο τους πετυχε φυσικα στο μπαλκόνι αραχτούς και δεν ακουγόταν σχεδόν καθόλου η φασαρία από τα αμάξια σε σχέση με αυτό που έχουμε εμείς... :mad: Και τα 550 ακατέβατα,ε! Βρε ουστ! Χαλάλι η ταλαιπωρία που θα τραβήξουμε μέχρι να τακτοποιηθούμε ξανά!

Κι εσείς θα μετακομίσετε; Για πότε λέτε; Πού ψάχνεις και γιατί φεύγετε; (πολλές ερωτήσεις....χιχι) ;)


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αντε ωραια! μακαρι να πανε ολα καλα και να ερθετε!!!!! με το καλο και η μετακομιση!!

ναι ο γλυκος μου ταλαιπωρηθηκε παρα πολυ! οταν μου τις στειλει τις φωτο ολες ο φωτογραφες θα σας ανεβασω να δειτε πως τον ειχα ξυπολητο μετα τη βαπτιση!:tongue:

Αχ, τι ωραία! Να τις βάλεις να τις δούμε!!! :P Και ο στολισμός σας πολύ ωραίος! Πόσο σας κόστισε; Κι εγώ θα στολίσω, αλλά λίγα πράγματα, ίσα ίσα να μπεί λίγο χρώμα στο περιβάλλον... :rolleyes:

Άστα να πάνε..και η δικιά μου είμαι σίγουρη ότι θα ρίξει πολύ κλάμα!!! Σας περιμένουμε αν μπορείτε να έρθετε!!! :D


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρήκαμε, βρήκαμε Βασούλα μου!!! :P Είναι πιο απλό από μέσα σε σχέση με αυτό που μένουμε τώρα, αλλά έχει άλλα χίλια δυο καλύτερα!!! Δεν το συζητώ! Ανυπομονώ να φύγω από εδώ!!!! Μου σπάνε τα νεύρα γιατί σκέφτομαι τον σπιτονοικοκύρη μας να μοστραρει και να καθεται με τις ώρες στην μπαλκονάρα του στον 4 όροφο κι εμείς (στην ίδια οικοδομή) να μην μπορούμε να ξεμυτίσουμε από τη φασαρία, τη μαυρίλα και την καυσαερίλα που είναι γεμάτο! :evil::evil::evil: Και τι μας είπε οταν του είπαμε οτι έχουμε πολύ φασαρία παρόλο που έχει βάλει διπλά τζάμια... "Κι εμείς έχουμε φασαρία επάνω"... Εντομεταξύ προχθες που τους πήγε ο άντρας μου το τελευταίο ενοικιο τους πετυχε φυσικα στο μπαλκόνι αραχτούς και δεν ακουγόταν σχεδόν καθόλου η φασαρία από τα αμάξια σε σχέση με αυτό που έχουμε εμείς... :mad: Και τα 550 ακατέβατα,ε! Βρε ουστ! Χαλάλι η ταλαιπωρία που θα τραβήξουμε μέχρι να τακτοποιηθούμε ξανά!

Κι εσείς θα μετακομίσετε; Για πότε λέτε; Πού ψάχνεις και γιατί φεύγετε; (πολλές ερωτήσεις....χιχι) ;)

αχ πεταλουδιτσα πως σε καταλαβαινω...θα σου γραψω ολοκληρη εκθεση τωρα για να σου δωσω να καταλαβεις!λοιπον εμεις μεναμε για 6 χρονια ανατολικα κατω τουμπα, σε ανωγειο ειμασταν βεβαια αλλα σε ησυχη γειτονια και σχετικα κοντα στις δουλειες.εγω δουλευω στην περιοχη αεροδρομιου κοντα στα ικεα σιγουρα θα ξερεις εφοσον εισαι σαλονικια κ ο αντρας μου στο δρομο για χαλκιδικη.10 λεπτα με το αμαξι το πολυ! μολις εμεινα εγκυος με πιασανε διαφορα ηθελα ενα σπιτι λιγο πιο ψηλα λιγο καλυτερο κτλ ...οκ μετακομισαμε .η βλακεια ηταν οτι ηρθαμε στα μετεωρα-πολιχνη!στην αλλη ακρη δηλαδη επειδη εχουμε κοντα εδω φιλους κ σχετικα ποιο κοντα την πεθερα για μελλοντικη βοηθεια καπως ετσι το σκεφτηκαμε.λαθος πρωτο! σε λιγο καιρο θα γυρισω στη δουλεια...το τι καναλι θα τραβηξω με τα αστικα για να παω αεροδρομιο δεν λεγεται..ειχα ξεκινησει για διπλωμα κ θα επερνα αμξι αλλα με τις περικοπες που μας κανανε ουτε ποδηλατο δεν βγαινει να παρω...λαθος δευτερο. το σπιτι ειναι χωρις ασανσερ και δεν μπορω να μετακινουμε ανετα ..δλδ θελω να κατεβω ρε παιδι μου για ενα ψωμι ενα σουπερ κ στο σκεφτομαι να κατεβασω το καροτσι η να παρω το μωρο αγκαλια!νιωθω πολυ κλεισμενη κ απομακρυσμενη εδω!λαθος τριτο πετρελαιο! πολλα λεφτα στην θερμανση και καθολου ανεση,στο παλιο ειχα αεριο ποιο οικονομικο και συνεχεια ζεστο νερο κ για το μωρο που θελει τωρα συνεχει πλυσιμο ειμαστε με το θερμοσιφωνα ολη μερα!λαθος τεταρτο το σπιτι ειναι πανω σε κεντρικο δρομο και δεν τολμαμε να ανοιξουμε τα παραθυρα,καθομασται στο μπαλκονι και δεν ακουμε τη λεει ο αλλος απο διπλα !το μωρο ξυπναει καθε τρεις κ λιγο απο τα μηχανακια κτλ!τωρα θα μου πεις καλα δεν τα βλεπες αυτα οταν το εκλεισες ? δεν τα βλεπα...δεν ξερω ειλικρινα πως πηρα τετοια αποφαση κ ηρθα εδω κ σε αυτες τις συνθηκες...το χω μετανιωσει πικρα!!

τωρα ψαχνουμε παλι ανατολικα αλλα μας φαινονται λιγακι ανεβασμενα τα ενοικια..θα περιμενω μεχρι τελος αυγουστου αν δεν βρω κατι ,στο τελος θα κλεισω ενα κ ας ειναι λιγο παραπανω..μεσα στο σεπτεβριο αρχες οκτωβρη το αργοτερο θα πρεπει να εχω φυγει γιατι μετα θα χουν πιασει τα κρυα...

αααα να σου πω κ το τελευταιο ..τωρα εχουμε τα πεθερικα μου γκρινιαζουν που θελουμε να φυγουμε θα μαστε μακρια για το παιδι κ τετοια...βεβαια σε μενα δεν ανοιξαν ποτε κουβεντα στον αντρα μου τα λενε κρυφα....αλλα προτιμω να κανουμε δρομολογια να τους πηγαινουμε εμεις το μωρο ,παρα να μεινω εδω.με λιγη καλη διαθεση κ απο τις δυο πλευρες ολλα γινονται .εξαλλου κανενα χρονο θα το κοιταξει μετα θα το βαλω σε παιδικο για να μην νιωθω κ υποχρεωμενη....οσο για την βοηθεια που περιμενα μεχρι τωρα ασχολιαστο ! τωρα πλεον θα κοιταξω το τι συμφερει εμενα κ οχι τους αλλους;)


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοριτσια! τι κανετε?? εμεις σηκωθηκαμε κατα τις 9 παρα ηπιαμε το γαλατακι μας και βγηκαμε για καφεδακι οι 3 μας! κατα τις 12 παρα εφαγε φρουτοκρεμα και κοιμηθηκε στις 13.00! ακομα κοιμαται! χεχεχε!

φαγαμε και εμεις με την ησυχια μας και τωρα χαλαρωνουμε!

βασουλα σε προσθεσα στην ομαδα! βαλαμε φωτο!

λενακι μετακομιζετε ε?? αφου ειναι καλυτερα ειναι τελεια! να ησυχασεις και εσυ!!! μπραβο! πολυ χαιρομαι!! θυμαμαι που ειχες πει οτι μετα απο χρονια μπορει να ερθετε θεσσαλονικη ε?? τι καλα!!!!!:D η μικρη σου ειναι τελεια! ειδα τις φωτο!!!! μεγαλωσε πολυ! ξεπεταχτηκε!!

ευχαριστω αναστασακι μπηκααααααα!!!!! καλα ε τελειες η φωτο!

οσο για την βαφτιση πολυ μου αρεσαν ολα! κ το φορεματακι σου τελειο!!!


as1cCpn-M3-0000Mzkyc3wwMDk2OThzfA.gif

an1cM8E-O7-1110MTA3NzdkfDQ2NzczNTNkYXw.gif

Link to comment
Share on other sites

αχ πεταλουδιτσα πως σε καταλαβαινω...θα σου γραψω ολοκληρη εκθεση τωρα για να σου δωσω να καταλαβεις!λοιπον εμεις μεναμε για 6 χρονια ανατολικα κατω τουμπα, σε ανωγειο ειμασταν βεβαια αλλα σε ησυχη γειτονια και σχετικα κοντα στις δουλειες.εγω δουλευω στην περιοχη αεροδρομιου κοντα στα ικεα σιγουρα θα ξερεις εφοσον εισαι σαλονικια κ ο αντρας μου στο δρομο για χαλκιδικη.10 λεπτα με το αμαξι το πολυ! μολις εμεινα εγκυος με πιασανε διαφορα ηθελα ενα σπιτι λιγο πιο ψηλα λιγο καλυτερο κτλ ...οκ μετακομισαμε .η βλακεια ηταν οτι ηρθαμε στα μετεωρα-πολιχνη!στην αλλη ακρη δηλαδη επειδη εχουμε κοντα εδω φιλους κ σχετικα ποιο κοντα την πεθερα για μελλοντικη βοηθεια καπως ετσι το σκεφτηκαμε.λαθος πρωτο! σε λιγο καιρο θα γυρισω στη δουλεια...το τι καναλι θα τραβηξω με τα αστικα για να παω αεροδρομιο δεν λεγεται..ειχα ξεκινησει για διπλωμα κ θα επερνα αμξι αλλα με τις περικοπες που μας κανανε ουτε ποδηλατο δεν βγαινει να παρω...λαθος δευτερο. το σπιτι ειναι χωρις ασανσερ και δεν μπορω να μετακινουμε ανετα ..δλδ θελω να κατεβω ρε παιδι μου για ενα ψωμι ενα σουπερ κ στο σκεφτομαι να κατεβασω το καροτσι η να παρω το μωρο αγκαλια!νιωθω πολυ κλεισμενη κ απομακρυσμενη εδω!λαθος τριτο πετρελαιο! πολλα λεφτα στην θερμανση και καθολου ανεση,στο παλιο ειχα αεριο ποιο οικονομικο και συνεχεια ζεστο νερο κ για το μωρο που θελει τωρα συνεχει πλυσιμο ειμαστε με το θερμοσιφωνα ολη μερα!λαθος τεταρτο το σπιτι ειναι πανω σε κεντρικο δρομο και δεν τολμαμε να ανοιξουμε τα παραθυρα,καθομασται στο μπαλκονι και δεν ακουμε τη λεει ο αλλος απο διπλα !το μωρο ξυπναει καθε τρεις κ λιγο απο τα μηχανακια κτλ!τωρα θα μου πεις καλα δεν τα βλεπες αυτα οταν το εκλεισες ? δεν τα βλεπα...δεν ξερω ειλικρινα πως πηρα τετοια αποφαση κ ηρθα εδω κ σε αυτες τις συνθηκες...το χω μετανιωσει πικρα!!

τωρα ψαχνουμε παλι ανατολικα αλλα μας φαινονται λιγακι ανεβασμενα τα ενοικια..θα περιμενω μεχρι τελος αυγουστου αν δεν βρω κατι ,στο τελος θα κλεισω ενα κ ας ειναι λιγο παραπανω..μεσα στο σεπτεβριο αρχες οκτωβρη το αργοτερο θα πρεπει να εχω φυγει γιατι μετα θα χουν πιασει τα κρυα...

αααα να σου πω κ το τελευταιο ..τωρα εχουμε τα πεθερικα μου γκρινιαζουν που θελουμε να φυγουμε θα μαστε μακρια για το παιδι κ τετοια...βεβαια σε μενα δεν ανοιξαν ποτε κουβεντα στον αντρα μου τα λενε κρυφα....αλλα προτιμω να κανουμε δρομολογια να τους πηγαινουμε εμεις το μωρο ,παρα να μεινω εδω.με λιγη καλη διαθεση κ απο τις δυο πλευρες ολλα γινονται .εξαλλου κανενα χρονο θα το κοιταξει μετα θα το βαλω σε παιδικο για να μην νιωθω κ υποχρεωμενη....οσο για την βοηθεια που περιμενα μεχρι τωρα ασχολιαστο ! τωρα πλεον θα κοιταξω το τι συμφερει εμενα κ οχι τους αλλους;)

Κατάλαβα, Βάσω μου... Ήταν μια άτυχη στιγμή όταν νοικιάσατε κι εσείς το σπίτι στα δυτικά προάστια... Δυστυχώς καμιά φορά δεν σκεφτόμαστε αυτά που πρέπει και δεν βλέπουμε τα αρνητικά ενός πράγματος την κατάλληλη στιγμή, αλλά κατόπιν εορτής! Είτε από βιασύνη, είτε από ενθουσιασμό το λάθος δεν αργεί να γίνει! Όπως πολύ καλά κατάλαβες κι εμείς κάπως έτσι την πατήσαμε και να τώρα σε λιγότερο από χρόνο ξαναξεριζωνώμαστε οικογενειακώς! :? Εκεί που λέγαμε πως δε θέλαμε άλλες μετακομίσεις όσο θα είμαστε Αθήνα και θα ησυχάσουμε επιτέλους για λίγα χρόνια μεχρι να ανεβούμε Θεσσαλονίκη, πάρε να'χεις τώρα πάλι ξεσήκωμα! :shock: Αχ, κουράγιο και σε μας και σε σας! Με το καλό να βρείτε κι εσείς σπίτι όσο γίνεται όπως το θέλετε! Τι ενοίκιο δίνετε τώρα;


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Άσχετο... Αναστασάκι μου, για τη βάφτιση τι γλυκάκια πήρες και από πού; Είμαι στο ψάξιμο και θέλω ιδέες!!!! :rolleyes:

Καλημερα κοριτσια! Τι κανετε? Αναστασακι μου καλως ηρθατε! Περασατε ωραια ε? Μπραβο ολοι το χρειαζομαστε! Πεταλουδιτσα κ βασουλα καλο κουραγιο με τις μετακομισεις! Πως τις βαριεμαι δεν λεγεται! Λενακι μου μην σε περνει απο κατω! Ολοι μας εχουμε τα πανω κ τα κατω μας. Αν θες μια συμβουλη να συζητας με τον αντρα σου, μην αφηνετε τα προβληματα να μενουν ετσι γιατι μεγαλωνουν κ ειναι κριμα! Λιγη καλη διαθεση θελει, παρτον με το καλο, καντου κ καμια τσαχπινια, γυναικες ειμαστε μπορουμε να τους χειριστουμε! Οσο για τα παιδια θελει υπομονη! Ριακι μου πολυ λυπαμαι, να εισαι δυνατη για το κοριτσακι σου, σου ευχομαι γρηγορα κ παλι εγκυουλα με τελειομηνη εγκυμοσυνη! Ματινακι πηζεις ε? Κανεις το καλυτερο για την οικογενεια σου! Εισαι αξια! Ρανακι μου σε πεθυμισα! Με γεια το λαπιτοπι! Εμεις το σαββατο πηγαμε πευκι στην β.ευβοια να βρουμε δωματιο με κουζινα κ να ειναι κ λιγο μεγαλο κ ωραιο για να παμε 1 εβδομαδα να ξεκουραστουμε, βρηκαμε αλλα περιμενω να αδειαθετησω κ μετα να κλεισουμε. Ειναι πολυ ωραιο το πευκι! Το χρειαζομαστε, κ πολυ δυσκολο χειμωνα περασαμε κ μας περιμενει δυσκολοτερος! Αχ κοριτσια πολλα διαζυγια ακουω, 3 μεχρι στιγμης κ εχουν κ μικρα παιδια! Κριμα! Αλλα ας μην μαυριζουμε! Καλη εβδομαδα να εχουμε. Αν ξεχασα καμια συγνωμη! Σας φιλω γλυκα!

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο... Αναστασάκι μου, για τη βάφτιση τι γλυκάκια πήρες και από πού; Είμαι στο ψάξιμο και θέλω ιδέες!!!! :rolleyes:

Λενακι γραψε στο gοοgle γλυκα βαπτισης τιμες κ θα σου βγαλει ζαχαροπλαστειο στον πειραια (εκει δεν μενεις?) που τα γλυκα της βαπτισης ξεκινανε απο 0,65, εχει 4 καταστηματα, 2 πειραια, 1 φαληρο κ 1 καπου αλλου δεν θυμαμαι. Ποτε κανετε την βαπτιση? Ασχετο ξεχασα να σας πω κλεισαμε μπομπονιερες, ειναι σαν λουλουδι κ αντι για ανθη εχει φατσουλες κ πιπιλες! Ειναι τελειες, ροζ με χρυσοσκονη! Κ μονο 0,90!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Τι κάνετε; Εμείς δόξα το Θεό καλά είμαστε! Γιωτάκι μου και Πεταλουδίτσα μου με το καλό οι βαφτισούλες σας! Ουφφφ τι ζέστη πάλι σήμερα; Θα ψηθεί ο τόπος πάλι! Πολύ με κούρασε φέτος το καλοκαίρι βρε κορίτσια! Παρατεταμένη η ζέστη και δεν λέει να δροσίσει! Φέτος βρήκε να κάνει τόση ζέστη που είναι ακόμη μικρά τα βλασταράκια μας;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Τι κάνετε; Εμείς δόξα το Θεό καλά είμαστε! Γιωτάκι μου και Πεταλουδίτσα μου με το καλό οι βαφτισούλες σας! Ουφφφ τι ζέστη πάλι σήμερα; Θα ψηθεί ο τόπος πάλι! Πολύ με κούρασε φέτος το καλοκαίρι βρε κορίτσια! Παρατεταμένη η ζέστη και δεν λέει να δροσίσει! Φέτος βρήκε να κάνει τόση ζέστη που είναι ακόμη μικρά τα βλασταράκια μας;

Καλημερα ιωαννα μου! Ευχαριστω πολυ! Ελα ντε! Κ εγω νομιζα οτι αλλαξαν οι ορμονες μου μετα την γεννα κ ζεστενομαι τοσο! Αλλα τελικα κανει ποοολυυυυ ζεστη!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ιωαννα μου! Ευχαριστω πολυ! Ελα ντε! Κ εγω νομιζα οτι αλλαξαν οι ορμονες μου μετα την γεννα κ ζεστενομαι τοσο! Αλλα τελικα κανει ποοολυυυυ ζεστη!

Ποιές ορμόνες καλέ;;;;; Ψήνεται ο τόπος σου λέω! Μέχρι την Παρασκευή πάνω από 40 βαθμούς θα έχουμε εμείς τουλάχιστον εδώ! Ελπίζω σε κάτι καλύτερο από το Σάββατο και μετά! Βέβαια μου είπε ο παιδίατρος πως μπορώ να βάζω το κλιματιστικό αρκεί να μην είναι στο ίδιο δωμάτιο με το παιδί! Ανάβω κι εγώ το κλιματιστικό επάνω στις κρεβατοκάμαρες και κατεβαίνει η δροσιά κάτω στο καθιστικό που έχω το παρκοκρέβατο αλλά και πάλι μου έρχεται ζόρι να είναι το μωρό μου στα κλιματιστικά! οσο μπορώ δεν το ανάβω αλλά όταν μας κάνει και 42 βαθμούς τι άλλο μπορώ να κάνω;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...