Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

κ εγω φοβαμαι πολυ αν δεν ρευτει αλλα οταν τον παιρνει ο υπνος δεν ρευεται ευκολα! εχει τυχει να περιμενω κ 1 ωρα!!!!!!!

οσο για το δωματιο δικιο εχεις! κ εγω που τα εβαλα παλι πλυσιμο θελουν!!

Ξέρω αναστασάκι κι εμένα πολλές φορές αργούσε να ρευτεί και πιανότανε το χέρι μου αλλά φοβόμουνα να την αφήσω για ύπνο αν δεν ρευότανε ειδικά το βράδυ..αν ήτανε μέρα και την έλεγχα αν περνούσε 20λεπτο και δεν είχε ρευτεί την έβαζα κάτω αλλά είχα τον έλεγχο και πήγαινα συνέχεια και την έβλεπα...την νύχτα όμως πάντα ,μετά το ρέψιμο την ξάπλωνα γιατί φοβόμουνα...

Ναί το θεωρώ περιττό να στρώνονται τα σεντονάκια από τόσα νωρίς...


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ξέρω αναστασάκι κι εμένα πολλές φορές αργούσε να ρευτεί και πιανότανε το χέρι μου αλλά φοβόμουνα να την αφήσω για ύπνο αν δεν ρευότανε ειδικά το βράδυ..αν ήτανε μέρα και την έλεγχα αν περνούσε 20λεπτο και δεν είχε ρευτεί την έβαζα κάτω αλλά είχα τον έλεγχο και πήγαινα συνέχεια και την έβλεπα...την νύχτα όμως πάντα ,μετά το ρέψιμο την ξάπλωνα γιατί φοβόμουνα...

Ναί το θεωρώ περιττό να στρώνονται τα σεντονάκια από τόσα νωρίς...

μεχρι ποσο μηνων περιμενουμε να ρευτουν??? κ κατι αλλο βρε νατασακι, ποσο βαρος πρεπει να βαζουν τα μωρ στην ηλικια του δικου μου? παρηγγειλα ζυγαρια να τον ζυγιζω μια φορα την εβδομαδα!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

μεχρι ποσο μηνων περιμενουμε να ρευτουν??? κ κατι αλλο βρε νατασακι, ποσο βαρος πρεπει να βαζουν τα μωρ στην ηλικια του δικου μου? παρηγγειλα ζυγαρια να τον ζυγιζω μια φορα την εβδομαδα!

Αχ αναστασάκι μου κουραστικό με το ρέψιμο ε??Κι ενώ την μέρα ρεύονται σχετικά γρήγορα το βράδυ κάνουνε δέκα ώρες τα σκατούλικα...χαχαχαχαχ

Εμένα περίπου μέχρι 6-7 μηνών ρευότανε μετά αρχίσαμε στερεές τροφές και σταμάτησα το σήκω-χτύπα-περίμενε-ρέψου..κάπου εκέι υπολόγιζέ το...;)

Όσο για τα κιλά ποτέ δν αγχώθηκα να σου πώ την αλήθεια ούτε το έψαξα..μου έφτανε που μου έλεγε η παιδίατρος ότι έιναι άψογη και το έβλεπα και στην καμπύλη που ήτανε μονίμως από έξω χιχιχιχιχιχι..εν τω μεταξύ εγώ είμαι μικροκαμωμένη και η μικρή κοντεύει να με φτάσει..χαχαχαχαχαχ όλοι με κοροιδεύουνε...χαχαχαχαχα

Ξέρω πάντως ότι δεν υπάρχει μέσο όρος για να σου πεί κάποιος πρέπει να βάζει τόσα γραμμάρια...πρέπει απλά να ακολουθεί σωστά την καμπύλη του στο βιβλιάριο του που θα σημειώνει ο γιατρός σας..αν ακολουθεί σωστή ''πορεία'' στην καμπύλη τότε είναι όλα οκ!!!!Μην αγχώνεσαι μια χαρά μπουλούκος είναι ο ζουζουνάκος σου!!!


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

νατασα εσυ την χτυπουσες συνεχεια την πλατουλα για ρευτει? η περιμενες?

Την έβαζα στον ώμο σχετικά ψηλά ώστε να πιέζεται ελεφρά το στομαχάκι της για να φεύγει πιο εύκολα ο αέρας...την χτυπούσα πολύ ελαφρά στην αρχή στην πλάτη ψηλά και μετά την χάιδευα και ρευότανε...εσύ πώς το κάνεις??:rolleyes:

Υ.Γ. ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΧΑΙΔΕΜΑ ΕΝΝΟΩ ΕΛΑΦΡΥ ΤΡΙΨΙΜΟ ΜΕ ΚΥΚΛΙΚΕς ΚΙΝΗΣΕΙς ΚΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΠΙΕΣΗ..ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΤΥΠΗΜΑ!!!ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑΡΑΖΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσακια μου πως πατε ολα καλα ???

ρανιουκο με το καλο να υποδεχτείς την μπεμπούλα σου ολα καλα θα πανε θα μπω να δω τα νεα σου !!!!

δεν σας εχω διαβάσει ειναι πολλες οι σελιδες χιχιχιχιχχιχι !!!!

λοιπον τα δικα μου νεα ειναι καλααααααα ( δεν ειμαι έγκυος ακομα χιχιχιχι σας προλαβαίνω !!!) εμεις ετοιμαζόμαστε να φύγουμε για το εξωτερικό συγκεκριμένα για βουλγαρια έκατσε μια πολύ καλή δουλεία στον κωστα και ετσι κανουμε αυτο το βημα γιατι δεν μας βλεπω καθόλου καλα αλλα θα ερχομαι ελλαδα το σπιτι δεν θα το αφήσουμε γιατι κακα τα ψεματα εδω εχουμε φιλους τους γονεις μας και ετσι θα εχουμε και το σπιτακι μας !!!!! γενικα ειμαι πολυ καλα ιδικά μετα απο αυτα τα νεα που η αλήθεια ειναι οτι ψυχολογικα χαλια ει μουν ειχα 20 μερες καθυστέρηση και δεν ήθελα ουτε να παω να κανω χοριακη γιατι δεν ηθελα να ακουσω ευχαριστα καταλαβενετε πω ς ειμουν τελος παντων μην σας πριζω και εσας !!!!

ας με ενημέρωση καποια εχασα κατι σίγουρα θα εχω χασει χιχχιχι αλλα δεν την παλεύω να διαβάσω τοσεσ σελιδεσ !!!!:tongue::tongue::tongue:


 ένουμε με λαχτάρα την ολοκλήρωση της οικογένειάς μας...

 

θέλω ένα κήπο γεμάτο λουλούδια !!!! 

Link to comment
Share on other sites

Αναστασάκι μου θα μπώ σε λιγάκι οκ???Ότι άλλο θέλεις ρώτησέ με....


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

Χρυσανθακι μου να σας ζησει η νεοφωτιστη!!!!! Με υγεια το νεο ονομα,γερη και τυχερη να ειναι η Χριστινουλα σας!

Και για να επανελθω στο προηγουμενο θεμα, ουτε η συνυφαδα μου μπορει να τον πεισει τον μικρο να ειναι προσεκτικος με τον μπεμπη...αφου την αδερφη του οταν ηταν νεογεννητη πηγαινε και της εβαζε το κεφαλι του στην μουρη της και υποτιθεται την αγκαλιαζε απο αγαπη....μετα η μπεμπα να κατι σπειρια στην μουρη...! Η επομενη λυση ειναι να πεσει ξυλο απο την μαμα του αλλα δεν το θελω αυτο.Το μονο που μπορω να κανω ειναι αντι να παιρνουμε το πορτ μπεμπε και να το βαζουμε στον καναπε θα παιρνουμε και το καροτσι για να βαζουμε πανω το πορτ μπεμπε να μην τον φτανει...στον καναπε ανετα μπαινει μεσα.Αν δω οτι και στο καροτσακι σκαρφαλωνει ή τον κουναει και τον ταραζει θα φυγω αμεσως και θα παω απο κατω στα πεθερικα! Και δεν τιθεται θεμα παρεξηγησης, απλα δεν θα γινεται διαφορετικα! Την υγεια και την ηρεμια του μωρου μου θα κοιταξω και χ@@@@κα αν παρεξηγηθουν οι αλλοι, αν και εχουμε πολυτη συνεννοηση και κατανοηση με την συνυφαδα και τον κουνιαδο...δεν νομιζω να παρεξηγηθουν...κι αυτοι προσπαθησαν να του εξηγησουν οτι δεν πρεπει να κανει τετοια πραγματα γιατι ο μπεμπης ειναι πολυ μωρο αλλα ηρεμισαμε μονο οταν κοιμηθηκε για 1μιση ωρα. Απλα οταν βλεπεις τετοια κατασταση δεν πας συχνα για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο! Οταν ηρθαν αυτοι ειχε εντελως διαφορετικη συμπεριφορα, στο δικο του σπιτι ομως θεωρω οτι ειναι κυριαρχος και κανει οτι θελει....τεσπα θα βρουμε λυση τι στο καλο?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου πως πατε ολα καλα ???

ρανιουκο με το καλο να υποδεχτείς την μπεμπούλα σου ολα καλα θα πανε θα μπω να δω τα νεα σου !!!!

δεν σας εχω διαβάσει ειναι πολλες οι σελιδες χιχιχιχιχχιχι !!!!

λοιπον τα δικα μου νεα ειναι καλααααααα ( δεν ειμαι έγκυος ακομα χιχιχιχι σας προλαβαίνω !!!) εμεις ετοιμαζόμαστε να φύγουμε για το εξωτερικό συγκεκριμένα για βουλγαρια έκατσε μια πολύ καλή δουλεία στον κωστα και ετσι κανουμε αυτο το βημα γιατι δεν μας βλεπω καθόλου καλα αλλα θα ερχομαι ελλαδα το σπιτι δεν θα το αφήσουμε γιατι κακα τα ψεματα εδω εχουμε φιλους τους γονεις μας και ετσι θα εχουμε και το σπιτακι μας !!!!! γενικα ειμαι πολυ καλα ιδικά μετα απο αυτα τα νεα που η αλήθεια ειναι οτι ψυχολογικα χαλια ει μουν ειχα 20 μερες καθυστέρηση και δεν ήθελα ουτε να παω να κανω χοριακη γιατι δεν ηθελα να ακουσω ευχαριστα καταλαβενετε πω ς ειμουν τελος παντων μην σας πριζω και εσας !!!!

ας με ενημέρωση καποια εχασα κατι σίγουρα θα εχω χασει χιχχιχι αλλα δεν την παλεύω να διαβάσω τοσεσ σελιδεσ !!!!:tongue::tongue::tongue:

Tζινακι μουυυυυυ????? Εμεις τα ειπαμε την Παρασκευη τα νεα....ποτε φευγετε τελικα???? Μαρη την παρασκευη ξεχασα να σου κανω αναπαντητη το απογευμα που ειπαμε να μιλουσαμε...οτι να 'ναι, μου τα εχει παρει τα μυαλα ο γιος μου....σορι ε?

Απο ενημερωση εγω δεν τα παω καλα....εχω σχεδον 5-6 μερες να μπω να διαβασω....απλα εχουμε τα γεννητουρια της Ρανιας και μετα της Ιωαννας! Βαφτισε η χρυσανθη την μπεμπε μπουμπου...ειχατε γνωριστει με την χρυσανθη????

Link to comment
Share on other sites

Tζινακι μουυυυυυ????? Εμεις τα ειπαμε την Παρασκευη τα νεα....ποτε φευγετε τελικα???? Μαρη την παρασκευη ξεχασα να σου κανω αναπαντητη το απογευμα που ειπαμε να μιλουσαμε...οτι να 'ναι, μου τα εχει παρει τα μυαλα ο γιος μου....σορι ε?

Απο ενημερωση εγω δεν τα παω καλα....εχω σχεδον 5-6 μερες να μπω να διαβασω....απλα εχουμε τα γεννητουρια της Ρανιας και μετα της Ιωαννας! Βαφτισε η χρυσανθη την μπεμπε μπουμπου...ειχατε γνωριστει με την χρυσανθη????

siga kale to katalaba kai den se peira kai egw xexastika xixixixix eixame paei gia kafedaki kai den se peira xixixi

ante me to kalo ta koritsakia mas me enan pono !!!! nai kale exoyme milisi me th xrisanthi !!!! esi ti nea koritsaki mou ola kala o mpempoulino sou kala einai ???

emeis me to kalo fevgoume thn tetarth !!!! tha pame na doume ta pragmata ekei kai istera monima katalabeneis treximo xixixix alla ola kalaaaaaaaaaaa


 ένουμε με λαχτάρα την ολοκλήρωση της οικογένειάς μας...

 

θέλω ένα κήπο γεμάτο λουλούδια !!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


siga kale to katalaba kai den se peira kai egw xexastika xixixixix eixame paei gia kafedaki kai den se peira xixixi

ante me to kalo ta koritsakia mas me enan pono !!!! nai kale exoyme milisi me th xrisanthi !!!! esi ti nea koritsaki mou ola kala o mpempoulino sou kala einai ???

emeis me to kalo fevgoume thn tetarth !!!! tha pame na doume ta pragmata ekei kai istera monima katalabeneis treximo xixixix alla ola kalaaaaaaaaaaa

Αχ παλι καλα....μου εφυγε ενα βαρος!!!!

Αυριο το πρωι αν μπορεσεις παρε με...

Link to comment
Share on other sites

καλε ποτε τα γραψατε ολα αυτα??????οταν λειπω ειστε ολες μεσα και σας χανω!!!!

ειχα βγει για κατι τελευταιες δουλιτσες και τωρα εχω τη κυρια που μου κανει τις δουλειες!!!!

τζινακι μουουουουυυ...τι κανεις κουκλαρα μου?σ'ευχαριστω παρα πολυ γλυκουλα μου!!!ευχομαι εκει στα ξενα να βρειτε τη τυχη σας κοριτσακι μου και να μη ξεχασετε την ελλαδιτσα μας!!!επισης ευχομαι να πιασετε εκει το σπορο σας...χιχιιχιχιιχχ....

νατασακι μουουουουυουουουου.....και παλι σ'ευχαριστω!!!!ξερεις εσυ!!!

χρυσανθουλα μου να σας ζησει το ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ σας!!!!μπες να μας πεις νεακια....αν κι εγω δε θα ειμαι εδω....θα μπαινω ομως απο το κινητο και θα σας γραφω!!!!!χχιχιχι

λενιω μου,αναστασακι μου,ιωαννακι μου,ματιναρα μου και ποπακι μου σας φιλω ολεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς.......

θα ξαναμπω πιο μετα να σας χαιρετησω κια να σας καληνυχτισω!!!!!

μακιαααααααααααααααααααααααααααααααα


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

φιλεναδιτσες μου μπαινω απο τη μαμα..ακομα να πληρωσουμε τον λογαριασμο..σημερα ηρθα στη μααμα να μηλισουμε κ σκεφτομαι αυριο που θα γενναει το ρανιουκο μας εγω τι θα κανω θα σκασω..θα μπαινω με χρεωση απλα με το κινητο δυσκολευομαι να γραψω κ μου βγαζει κ ετοιιμες λεξεις κ κανω λαθη!:tongue:

Ρανιουκο μουυυυυυ αγαπουλα μου πολυ συγκηνουμαιιιιιιιι..πως νιωθεις..αγωνια πολυ φανταζομαι!

η σκεψη μου θα ειναι μαζι σου..ολα καλα θα πανε..το πιστευεις αυριο θα την κρατας αγκαλιτσα την ζουζουνιτσα που σου δινει κλωτσιτσες τωρα..

τι κουκλιτσα κρυβεις εκει μεσα!;);)θα ειναι μια θεα σαν την μανουλα της!

σαγαπω πολυυυυυ!((((((((((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))))))))

Ματινακι μου σε πεθυμησα..ο μπεμπουλινος μας μεγαλωσε μωλεε!κανει κ βολτιτσες πια!ακομα να μηλισουμε με σκυπε..μηλισα με το αναστασακι πριν λιγες μερες για λιγο..αντε μωλης πληρωσουμε τον λογαριασμο να μιλησουμε..θελω να δω κ τα ζουζουνακια σας!

οσο για το θεμα των μικροβιων δεν μπορουμε να κανουμε κ πολλα!απλα να μην ειμαστε υπερβολικες~φυσικα οσο μπορουμε τα προσεχουμε κ πρεπει να προσεχουν κ οι αλοι κ να τους κοβει οτι δεν φυλμε χερακια κ μαγουλακια τοσο μικρα!αλα υπαρχουν κ αναισθητοι!:rolleyes:

Αναστασακι μου καλο τι κανετε?για το ρεψιμο κ μενα το βραδυ αργει πολυ κ αν επερασουν τα 10 λεπτακια κ εχει φαει πολυ ηρεμα που συνηθως ετσι τρωει τον βαζω να κοιμηθει!το κρεβατακι του ειναι διπλα μου κ δεν ξερω αλα ειμαι ηρεμη..καπιες φορες ρευεται αλες παλι οχι μετα το δεκαλεπτο τον βαζω για υπνο!στης 11 θα φαει τελευται φορα κ μετα ξανα 6 με 8 το πρωι ξυπναει για να φαει!;)παλι καλα κοιμαμαι καλα!

Νατασακι μου κ γω σε πεθυμησα πολυ!!!!!!πολα φιλακια στην γαρδενια σου!

ΠΟπακι μου στην δουλειτσα σημερα ε!πολα φιλακια στην κουκλιτσα σου!

Ιωαννακι μου ποτε εχεις γιατρο τωρα..κ γω το ειχα στρωσει το κρεβατακι του απο νωρης!ειχα κ το παπλωματακι του απο πανω κ απλα το τιναξα καλα κααλα πριν τον ξαπλωσω εκει!δεν νομιζω να σκονιστει κ απο μεσα!

Γιωτακι μου τι κανεις?η μπεμπα σου/?

Τζινακι θα ξενιτευτειτε κ σεις!ουφφφ πολυ ανχος!ολο τετια ακουω!ευχομαι να μην χρειαστει να φυγουμε κ μεις!:(καλη τυχη εκει που θα πατε!;)ευχομαι ολα να σας πανε καλα!

χρυσανθακι μου πολα φιλακιααααα!

εμεις καλα ειμααστε.ο μπεπης μεγαλωνει κ ολο κατι μας λεει..εχει πολυ πλακα!.σημερα ειχε τελεια μερα κ καθησα λιγο εξω με τα μωρα κ λιαστηκαμε!βγαλαμε κ φωτο αν μπορεσω θα βαλω καμια εδω

!σε μια βδομαδα εχουμε εμβολιο!:(να δουμε κ τα κιλαακια του@

αχ μακαρι να εχω ιντερνετ αυριο να μαθαινω νεα απο το ρανακι μας!

φιλακια πολλααααααααα!αν προλαβω πριν φυγω θα ξαναμπω!


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσάκια μου τι ύπνος ήταν αυτός; Ευτυχώς ότι χάνω το βράδυ το αναπληρώνω όσο μπορώ το μεσημέρι!

Τζινάκι μου φεύγετε; Καλή τύχη αγάπη μου να έχετε! Εύχομαι να σας πάνε όλα καλά και να μπαίνεις που και που να μαθαίνουμε νέα σας!

Χρυσανθάκι μου να σας ζήσει η ΧΡΙΣΤΙΝΟΥΛΑ σας, να την καμαρώσετε όπως επιθυμείτε και εννοείται να είναι πάντα γερή και να σας γεμίζει ευτυχία!

Λενάκι μου αγαπημένο τι κάνεις; Έβγαλες βολτούλα τον μικρούλη σου; Καλά έκανες! Κι εμείς εδώ σήμερα είχαμε πάρα πολύ καλό καιρό αλλά προτεραιότητα είχανε οι δουλίτσες! Δεν πειράζει τώρα που τελείωσα με τα πάντα για τον μπεμπάκο θα έχω χρόνο να συνεχίσω το περπάτημα που εδώ και 3-4 μέρες το άφησα! Βέβαια χαλάει ο καιρός από αύριο και στα μέσα της εβδομάδας μας έχει και χιόνια αλλά δεν θέλω άλλο!:mad::x:x:x:x Μας τάραξε φέτος στα κρύα και τις παγωνιές!

ΡΑΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ μου αγαπημένηηηηηηηηηηηηηηηηηηη όλη η θετική μας σκέψη θα είναι μαζί σου αύριο! Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου ένα υγιέστατο μωράκι και φυσικά πανέμορφο γιατί τα πάντα τα πήραμε από τη μαμά!!!! Χιχιχιχχιχι!!!! Κουκλίτσα μου όλα καλά να σου πάνε και να ξέρεις πως σε αγαπάμε πάαααααααααραααααα πολύυυυυυυυυυυ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...