Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

Κι εγω αρκετες φορες κοιμαμαι αγκαλια με τον μπεμπη την νυχτα για τον ιδιο λογο ακριβως...βασικα επειδη κοιμαμαι μονο το βραδυ, δεν προλαβαινω να κοιμηθω αλλη ωρα, οποτε ξυπναω για να τον θηλασω, μετα μας παιρνει ο υπνος και τους 2 αγκαλια...οταν καταλαβαινω οτι κοιμομαστε ετσι τον βαζω στο παρκο που τον κοιμιζω διπλα μου! Σωθηκα με το παρκο βασικα...σχεδον αιωρειται και αν τυχον γκρινιαξει μετα την αγκαλια, τον κουναω 2 λεπτα και κοιμαται...αλλες φορες δεν χρειαζεται καθολου κουνημα!

Μια χαρα θα μαθει να κοιμαται στην κουνια της...θα εχει μεγαλωσει κιολας και θα εχει στρωσει η κατασταση μην φοβασαι! Να της δωσεις πολλα πολλα φιλακια!!!!!!

Ο μπεμπακος εδω καθεται με την μανουλα και παιζει....! Θα του τα δωσω τα φιλακια ποπακι μου....ρουφηχτα ρουφηχτα!!!!!

γλυκο μου ματινακι, να εισαι καλα, σε ευχαριστω!!!!τι να κανουμε, ετσι ειναι, θα μαθει!!!!πολυ καλο αυτο με το κουνημα στο κρεβατι!!!!!μια χαρουλα!!!!θα της τα δωσω κι εγω τα φιλακια, την ρουφαω κι εγω πραγματικα, θα την κατσιασω στο τελος, χαχαχαχαχα!!!!:tongue::tongue:


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα φιλεναδιτσες μου!!!!!!!!!!!!!

ρανιακι μου εφτασε η ωρα ε??????? μου φαινεται βολευτηκε για τα καλα η μπιζουδενια ε??????/:p:p

ιωαννακι μου και εσυ μπαινεις στο μηνα σου!!!! πω πωωωω!!!!!! πως περασε ο καιρο ε??????

ματινακι μου και εγω ξερεις ποσο φοβαμαι μη μου κολησει τιποτα ο μπεμπης???? κ απο τον αντρα μου φοβαμαι μην κολησει τιποτα κ μου το φερει στο σπιτι! ευτυχως επισκεψεις δεν ειχα ακομα!!! ουτε η μαμα μου δεν ηρθε, αφου συνεχεια κατι κολαει!!! οσο για το φιλημα στα χερια ειναι τελειως ηλιθιο!!! πρεπει να εισαι πολυ χαζος για να το κανειςςςςςςς!!!!!!!!!!! :mad:

ποπακι μου ευτυχως κοιμασαι γλυκια μου!!!!

να σας ρωτησω κατι, οταν θηλαζεται ξαπλα μετα τα σηκωνεται για να ρευτουν? κ αν σας παρει κ εσας ο υπνος????:confused:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!

ευχαριστω για τα περαστηκα!!!

ρανακιιιιιιιιιιιιιιιι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! σε λιγες ωριτσες θα εχεις γεννησει!!! ερχεται το ρανιομωρο!!!! χαχαχαχα πλακα εχει! ρανιομωρο!!

τι κανετε κοριτσακια μου?

εχτες πηγαμε στην βαπτηστηρα μου κ ειδαμε κ τον καινουργιο αδελφο της, εχουν διαφορα με την δικια μου 4 μερες!

πολυ ζηλεια η μεγαλη!!! και με την δικια μου κ με τον μπεμπη!

ματινακι σε καταλαβαινω, κ ο δικος μου ειναι λιγο πιο προσεκτικος απο μενα κ με κυνηγαει συνεχεια! αλλα κ εγω προσπαθω να προσεχω οσο μπορω! εχτες μας δωσανε να βαλουμε την μπεμπα σε ενα γυμναστηριο κ μολις το στρωσανε ορμιξε η μεγαλη να μπει αυτη, φυσικα δεν εβαλα την δικια μου, γιατι κυλιεται ολη μερα στα πατωματα!

η βαπτηστηρα μου ουτε να την φιλησω δεν ηρθε, κ ηταν πολυ μαζεμενη! κριμα:(

ιωαννακι κ ρανακι μου πως εισαστε σημερα? ελπιζω να μην σας επιασε καμια ιωση κ να ηταν τυχαιο αυτο με τις κοιλιες!

ιωαννακι μπηκες στον μηνα σου! ολα ετοιμα ε?

αναστασακι μου τι κανετε? εμενα δεν με επερνε ο υπνος στο θηλασμο... οποτε δεν μπορω να σου απαντησω!

λενακι μου τι κανετε?

πεταλουδιτσα χορευει το κοριτσακι σου?

ποπακι τι κανει το αστερακι σου? πως τα πας με δουλεια μωρο σπιτι κ αντρα? εγω τρεχω και δεν φτανω, μετα τις 10-10,30 ηρεμω που κοιμαται η μικρη.

ξεχασα καμια?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλεναδιτσες μου!!!!!!!!!!!!!

ρανιακι μου εφτασε η ωρα ε??????? μου φαινεται βολευτηκε για τα καλα η μπιζουδενια ε??????/:p:p

ιωαννακι μου και εσυ μπαινεις στο μηνα σου!!!! πω πωωωω!!!!!! πως περασε ο καιρο ε??????

ματινακι μου και εγω ξερεις ποσο φοβαμαι μη μου κολησει τιποτα ο μπεμπης???? κ απο τον αντρα μου φοβαμαι μην κολησει τιποτα κ μου το φερει στο σπιτι! ευτυχως επισκεψεις δεν ειχα ακομα!!! ουτε η μαμα μου δεν ηρθε, αφου συνεχεια κατι κολαει!!! οσο για το φιλημα στα χερια ειναι τελειως ηλιθιο!!! πρεπει να εισαι πολυ χαζος για να το κανειςςςςςςς!!!!!!!!!!! :mad:

ποπακι μου ευτυχως κοιμασαι γλυκια μου!!!!

να σας ρωτησω κατι, οταν θηλαζεται ξαπλα μετα τα σηκωνεται για να ρευτουν? κ αν σας παρει κ εσας ο υπνος????:confused:

Γεια σου Αναστασακι μου με το ομορφο αντρακι!!!! Τι κανετε????

Ετσι ειναι,ειδικα στα χερια δεν πρεπει να ακουμπανε τα μωρα οσο μηνων και να ειναι γιατι τα βαζουν στο στομα....επειδη μεγαλωνουν δεν παει να πει οτι πρεπει να τους μεταφερουμε ντε και καλα μικροβια!!!!

Απλα δεν το σκεφτονται ολοι απο την λαχταρα τους να το παιξουν και ειδικα τα μικρα παιδια!!!!! Εμεις πρεπει να το προσεχουμε και να τους το λεμε.....!!!!

Οσο για το θηλασμο την νυχτα εγω ποτε δεν τον θηλαζω ξαπλα....καθομαι στον πωπο και μολις τελειωνει τον σηκωνω να ρευτει και μετα μας παιρνει ο υπνος!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσάκια μου πριν λίγο έφυγε η μανούλα μου! Ουφφφφ δεν τη χόρτασα γιατί αύριο πρέπει να ξαναπάει στη γιαγιά στο νοσοκομείο! :(:(:(:(

Ράνια μου γλυκιά θα περιμένουμε νεάκια αύριο εννοείται από το Ματινάκι μας! Ας έρθει με το καλό η μπιζουδένια σου και ας μάθουμε και λίγο αργότερα το ευχάριστο!

Βρε κορίτσια μου να σας ρωτήσω κάτι; Τα πάντα στο δωμάτιο του μπέμπη είναι έτοιμα και σκέφτομαι να στρώσω και την κούνια του και να τα βάλω όλα! Ακόμη και την κουνουπιέρα! Πειράζει; Εννοώ μήπως σκονιστεί γιατί δεν ξέρω πότε θα έρθει ο σκατούλης μου!:-P:-P:-P:-P:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ κοριτσάκια μου πριν λίγο έφυγε η μανούλα μου! Ουφφφφ δεν τη χόρτασα γιατί αύριο πρέπει να ξαναπάει στη γιαγιά στο νοσοκομείο! :(:(:(:(

Ράνια μου γλυκιά θα περιμένουμε νεάκια αύριο εννοείται από το Ματινάκι μας! Ας έρθει με το καλό η μπιζουδένια σου και ας μάθουμε και λίγο αργότερα το ευχάριστο!

Βρε κορίτσια μου να σας ρωτήσω κάτι; Τα πάντα στο δωμάτιο του μπέμπη είναι έτοιμα και σκέφτομαι να στρώσω και την κούνια του και να τα βάλω όλα! Ακόμη και την κουνουπιέρα! Πειράζει; Εννοώ μήπως σκονιστεί γιατί δεν ξέρω πότε θα έρθει ο σκατούλης μου!:-P:-P:-P:-P:-P

ιωαννακι μου, εγω την ειχα στρωσει κανονικα και με την κουνουπιερα δεν επεφτε σκονη καθολου, μολις μπεις στο μηνα σου ανα πασα στιγμη γεννας! ετσι γεννησα εγω 9+1!

αλλα θα τον βαλεις κατευθειαν στην κουνια? εγω για ομορφια την εστρωσα!

Link to comment
Share on other sites

ιωαννακι μου, εγω την ειχα στρωσει κανονικα και με την κουνουπιερα δεν επεφτε σκονη καθολου, μολις μπεις στο μηνα σου ανα πασα στιγμη γεννας! ετσι γεννησα εγω 9+1!

αλλα θα τον βαλεις κατευθειαν στην κουνια? εγω για ομορφια την εστρωσα!

Να σου πω την αλήθεια κι εγώ για ομορφιά θα τη στρώσω! Η αλήθεια είναι πως ήθελα να τον βάλω κατευθείαν στο δικό του δωμάτιο αλλά μου έβαλε φρένο ο γιατρός! Μου είπε τουλάχιστον για 20 μέρες με ένα μήνα να τον έχω στο δωμάτιό μου! Ξέρεις μέχρι να βρούμε τους ρυθμούς μας! Θα δούμε κιόλας! Βλέποντας και κάνοντας! Δεν θέλω να είμαι απόλυτη σε τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!

ευχαριστω για τα περαστηκα!!!

τι κανετε κοριτσακια μου?

Γιωτουλα μου τι κανεις??? Η μπουμπουδενια καλα??? Περαστικα γιατι ησουν αρρωστη? Δεν σας εχω διαβασει και δεν γνωριζω αλλα περαστικα και απο μενα!

Και γω τον μπεμπη τον προσεχω οσο μπορω αλλα δεν μπορω να γινω υστερικη...απλα με το θεμα του ανηψιου κατι πρεπει να γινει γιατι και γω δεν θα τον εχω τον μπεμπη ολη την ωρα αγκαλια οταν θα πηγαινουμε...δεν μπορω να μην τολμαω να βαλω το μωρο στο πορτ μπεμπε να κοιμηθει, να παιρνω 15 πιπιλες μαζι για να του μεινει εστω μια καθαρη ή να μην μπορω να στρωσω το σελτεδακι να τον αλλαξω γιατι το αρπαζει και δεν μπορω να τον ακουμπησω αλλου μετα....δραμα η κατασταση! Και εκνευριζομαι με τον αντρα μου που κοιταει αλλα πραγματα που στο κατω κατω δεν βλαπτουν το μωρο ουτε το ταλαιπωρουν!

Αχ κοριτσάκια μου πριν λίγο έφυγε η μανούλα μου! Ουφφφφ δεν τη χόρτασα γιατί αύριο πρέπει να ξαναπάει στη γιαγιά στο νοσοκομείο! :(:(:(:(

Ράνια μου γλυκιά θα περιμένουμε νεάκια αύριο εννοείται από το Ματινάκι μας! Ας έρθει με το καλό η μπιζουδένια σου και ας μάθουμε και λίγο αργότερα το ευχάριστο!

Βρε κορίτσια μου να σας ρωτήσω κάτι; Τα πάντα στο δωμάτιο του μπέμπη είναι έτοιμα και σκέφτομαι να στρώσω και την κούνια του και να τα βάλω όλα! Ακόμη και την κουνουπιέρα! Πειράζει; Εννοώ μήπως σκονιστεί γιατί δεν ξέρω πότε θα έρθει ο σκατούλης μου!:-P:-P:-P:-P:-P

Εγω Ιωαννακι μου την εφτιαξα κομπλε την κουνια οταν μπηκα στον μηνα μου...απλα εβαλα ενα σεντονι απο πανω για να μην μπαινουν σκονες...την κουνουπιερα την εβαλα 5-6 μερες πριν γεννησω...!!!

Link to comment
Share on other sites

ιωαννακι μου, εγω την ειχα στρωσει κανονικα και με την κουνουπιερα δεν επεφτε σκονη καθολου, μολις μπεις στο μηνα σου ανα πασα στιγμη γεννας! ετσι γεννησα εγω 9+1!

αλλα θα τον βαλεις κατευθειαν στην κουνια? εγω για ομορφια την εστρωσα!

και εγω για ομορφια την εστρωσα αλλα μαλλον θα την μαζεψω!! χιχιχιιχι! και το κρεβατακι που το εχω στρωμενο τον μικρο τον εβαλα μια δυο φορες να κοιμηθει εκει μες στην μερα! μαζι μας κοιμαται το βραδυ!!

ματινακι μου και εγω φοβαμαι να τον ταιζω ξαπλωτη....:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

χρυσανθακι μου!!!!!!!!! να σας ζησει και με το ονομα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! καλοφωτιστη να ειναι!!!:P:p:p


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γιωτουλα μου τι κανεις??? Η μπουμπουδενια καλα??? Περαστικα γιατι ησουν αρρωστη? Δεν σας εχω διαβασει και δεν γνωριζω αλλα περαστικα και απο μενα!

Και γω τον μπεμπη τον προσεχω οσο μπορω αλλα δεν μπορω να γινω υστερικη...απλα με το θεμα του ανηψιου κατι πρεπει να γινει γιατι και γω δεν θα τον εχω τον μπεμπη ολη την ωρα αγκαλια οταν θα πηγαινουμε...δεν μπορω να μην τολμαω να βαλω το μωρο στο πορτ μπεμπε να κοιμηθει, να παιρνω 15 πιπιλες μαζι για να του μεινει εστω μια καθαρη ή να μην μπορω να στρωσω το σελτεδακι να τον αλλαξω γιατι το αρπαζει και δεν μπορω να τον ακουμπησω αλλου μετα....δραμα η κατασταση! Και εκνευριζομαι με τον αντρα μου που κοιταει αλλα πραγματα που στο κατω κατω δεν βλαπτουν το μωρο ουτε το ταλαιπωρουν!

Εγω Ιωαννακι μου την εφτιαξα κομπλε την κουνια οταν μπηκα στον μηνα μου...απλα εβαλα ενα σεντονι απο πανω για να μην μπαινουν σκονες...την κουνουπιερα την εβαλα 5-6 μερες πριν γεννησω...!!!

ματινακι μου καλα ειμαι! τα περαστηκα ηταν για τον μπαμπα μου που εκοψε το χερι του πολυ βαθεια κ εκανε 10 ραμματα!

γιατι δεν λες στον ανηψιο να μην τα πειραζει η να μην ανεβαινει πανω στου παιδιου τα πραγματα? εγω ετσι κανω!!! και στα δικα μου κ στου αντρα μου!

Link to comment
Share on other sites

ματινακι μου καλα ειμαι! τα περαστηκα ηταν για τον μπαμπα μου που εκοψε το χερι του πολυ βαθεια κ εκανε 10 ραμματα!

γιατι δεν λες στον ανηψιο να μην τα πειραζει η να μην ανεβαινει πανω στου παιδιου τα πραγματα? εγω ετσι κανω!!! και στα δικα μου κ στου αντρα μου!

Αμαν πω πω περαστικα του 2 φορες!!!! Μανικι το κοψιμο και με ραμματα κιολας!

Δεν καταλαβαινει Γιωτουλα μου ο μικρος...καταρχην ζηλευει γιατι 1μιση χρονο ειχε την αποκλειστικοτητα της αγαπης ολων μεχρι που ηρθε η αδερφουλα του και τωρα με τον μπεμπη ζηλευει ακομα περισσοτερο αν και του δειχνει πολυ αγαπη! Δεν ακουει...ειναι και πολυ επιμονο παιδι οποτε δεν γινεται να γινω κακια...απλα το σαββατο που θα παμε αν γινει το ιδιο πραγμα θα κατεβω στα πεθερικα μου μια ωρα αρχιτερα....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!Τί κάνετε???

Ρανιάκι μου με το καλό...τα είπαμε εμείς...ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!!Όλα θα πάνε τέλεια και θα κάνεις ένα πανέμορφο γερό κοριτσούδι!!!!Πολύ χαίρομαι που γεννάς την μέρα της γιορτής της κορούλας μου!!!!Τέλεια!!!!!!

Γιωτάκι όλα καλά με τον μπαμπάκα σου τώρα??Πώς το έπαθε βρε παιδί μου...πω πω 10 ράμματα....

Ματινάρα μου τί κάνεις αγαπούλα???Συμφωνώ με το Γιωτάκι...να πείς την μαμά του με τρόπο να πάρει το παιδί..καλά κι αυτή δεν καταλαβαίνει...???τί να πώ...ακόμα μία σταλιά μωράκι είναι και ένα παιδί ενάμιση 2 χρονών μπορεί να κουβαλάει ένα κάρο μικρόβια...

Ποπάκη μου τί κάνει η γκρινιαρούλα θεά???....καλά μιλάμε είναι μία κούκλα έτσι??Θα τους κάνει αυτή τους άντρες...ουρά πίσω της...χιχιχιχιχιχιχ

Χρυσανθάκι να σας ζήσει το καμάρι σας..γερό και καλότυχο να είναι το κοριτσάκι σας...

Αναστασάκι μου εγώ ποτέ δεν θήλαζα ξάπλα..πάντα καθόμουνα..μετά την έβαζα να ρευτεί και παρακαλούσα να ρευτεί γρήγορα..και μετά την έβαζα για ύπνο..

Ιωαννάκι καλημέρα!!!Γιατί να τα στρώσεις από τώρα??Νωρίς δεν είναι.??Μπορεί να γεννήσεις και μόλις μπείς στον μήνα σου μπορεί και στις 40 βδομάδες..αν αργήσεις να γεννήσεις σίγουρα ότι και να κάνεις θα γεμίσουνε σκόνη όσο να 'ναι...Προσωπικά τα έστρωσα μόλις γύρισα από την κλινική...10 λεπτά δουλειά είναι εξάλλου..και ήταν φρέσκα φρέσκα και καθαρά όταν έβαλα το κοριτσάκι μου μέσα..η ομορφιά έρχεται δεύτερη νομίζω τώρα..

Πεταλουδίτσα μου όλα καλά???Τί κάνει το μπεμπέκι σου....?????

Λενιώ μου σε πεθύμησα?????Πότε θα σε πετύχω να τα πούμε πια????

ΜΜΜΜΜ Ξέχασα καμμία βρε κορίτσια???Δεν νομίζω ε????


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

Αμαν πω πω περαστικα του 2 φορες!!!! Μανικι το κοψιμο και με ραμματα κιολας!

Δεν καταλαβαινει Γιωτουλα μου ο μικρος...καταρχην ζηλευει γιατι 1μιση χρονο ειχε την αποκλειστικοτητα της αγαπης ολων μεχρι που ηρθε η αδερφουλα του και τωρα με τον μπεμπη ζηλευει ακομα περισσοτερο αν και του δειχνει πολυ αγαπη! Δεν ακουει...ειναι και πολυ επιμονο παιδι οποτε δεν γινεται να γινω κακια...απλα το σαββατο που θα παμε αν γινει το ιδιο πραγμα θα κατεβω στα πεθερικα μου μια ωρα αρχιτερα....

κανε το σωστο φιλλεναδα για να μην τραβας μετα τα μαλλια σου!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!Τί κάνετε???

Ρανιάκι μου με το καλό...τα είπαμε εμείς...ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!!Όλα θα πάνε τέλεια και θα κάνεις ένα πανέμορφο γερό κοριτσούδι!!!!Πολύ χαίρομαι που γεννάς την μέρα της γιορτής της κορούλας μου!!!!Τέλεια!!!!!!

Γιωτάκι όλα καλά με τον μπαμπάκα σου τώρα??Πώς το έπαθε βρε παιδί μου...πω πω 10 ράμματα....

Ματινάρα μου τί κάνεις αγαπούλα???Συμφωνώ με το Γιωτάκι...να πείς την μαμά του με τρόπο να πάρει το παιδί..καλά κι αυτή δεν καταλαβαίνει...???τί να πώ...ακόμα μία σταλιά μωράκι είναι και ένα παιδί ενάμιση 2 χρονών μπορεί να κουβαλάει ένα κάρο μικρόβια...

Ποπάκη μου τί κάνει η γκρινιαρούλα θεά???....καλά μιλάμε είναι μία κούκλα έτσι??Θα τους κάνει αυτή τους άντρες...ουρά πίσω της...χιχιχιχιχιχιχ

Χρυσανθάκι να σας ζ'ησει το καμάρι σας..γερό και καλότυχο να είναι το κοριτσάκι σας...

Αναστασάκι μου εγώ ποτέ δεν θήλαζα ξάπλα..πάντα καθόμουνα..μετά την έβαζα να ρευτεί και παρακαλούσα να ρευτεί γρήγορα..και μετά την έβαζα για ύπνο..

Ιωαννάκι καλημέρα!!!Γιατί να τα στρώσεις από τώρα??Νωρίς δεν είναι...Μπορεί να γεννήσεις και μόλις μπείς στον μήνα σου μπορεί και στις 40 βδομάδες..αν αργήσεις να γεννήσεις σίγουρα ότι και να κάνεις θα γεμίσουνε σκόνη όσο να 'ναι...Προσωπικά τα έστρωσα μόλις γύρισα από την κλινική...10 λεπτά δουλειά είναι εξάλλου..και ήταν φρέσκα φρέσκα και καθαρά όταν έβαλα το κοριτσάκι μου μέσα..η ομορφιά έρχεται δεύτερη νομίζω τώρα..

Πεταλουδίτσα μου όλα καλά???Τί κάνει το μπεμπέκι σου....?????

Λενιώ μου σε πεθύμησα?????Πότε θα σε πετύχω να τα πούμε πια????

ΜΜΜΜΜ Ξέχασα καμμία βρε κορίτσια???Δεν νομίζω ε????

κ εγω φοβαμαι πολυ αν δεν ρευτει αλλα οταν τον παιρνει ο υπνος δεν ρευεται ευκολα! εχει τυχει να περιμενω κ 1 ωρα!!!!!!!

οσο για το δωματιο δικιο εχεις! κ εγω που τα εβαλα παλι πλυσιμο θελουν!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...