Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

ΡΑΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ μου αγαπημένηηηηηηηηηηηηηηηηηηη όλη η θετική μας σκέψη θα είναι μαζί σου αύριο! Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου ένα υγιέστατο μωράκι και φυσικά πανέμορφο γιατί τα πάντα τα πήραμε από τη μαμά!!!! Χιχιχιχχιχι!!!! Κουκλίτσα μου όλα καλά να σου πάνε και να ξέρεις πως σε αγαπάμε πάαααααααααραααααα πολύυυυυυυυυυυ!!!!

μιλαμε για πολυ συγκινησηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη....με εκανες και εκλαψα ιωαννακι μου!!!!αυριο να δεις κλαμα

οσο δεν εχω κλαψει στην εγκυμοσυνη θα ξεσπασω αυριο....

αχ θεουλη μου ας πανε ολα καλα!!!!!

κι εγω σας αγαπωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω:lol:


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ρανιουκο μουυυυυυ αγαπουλα μου πολυ συγκηνουμαιιιιιιιι..πως νιωθεις..αγωνια πολυ φανταζομαι!

η σκεψη μου θα ειναι μαζι σου..ολα καλα θα πανε..το πιστευεις αυριο θα την κρατας αγκαλιτσα την ζουζουνιτσα που σου δινει κλωτσιτσες τωρα..

τι κουκλιτσα κρυβεις εκει μεσα!;);)θα ειναι μια θεα σαν την μανουλα της!

σαγαπω πολυυυυυ!((((((((((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))))))))

λενιω μου ομορφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο....ποσο σ'αγαπω κι εγω να ξερες....

ευχαριστω για ολη τη στηριξη σου.....και ειδικα πριν μεινω εγκυος!!!

θυμασαι καλε τοτε που μιλουσαμε στο φεις και λεγαμε για τα συμπτωματα μου????αχχαχααχαχαχαχααχαχαχααχχα

πολυ ωραιες στιγμες!!!μακαρι να σε γνωριζα και απο κοντα!!!

και ολα τα κοριτσακια φυσικα....:lol:

ΣΑς ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ....


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

ΡΑΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ μου αγαπημένηηηηηηηηηηηηηηηηηηη όλη η θετική μας σκέψη θα είναι μαζί σου αύριο! Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου ένα υγιέστατο μωράκι και φυσικά πανέμορφο γιατί τα πάντα τα πήραμε από τη μαμά!!!! Χιχιχιχχιχι!!!! Κουκλίτσα μου όλα καλά να σου πάνε και να ξέρεις πως σε αγαπάμε πάαααααααααραααααα πολύυυυυυυυυυυ!!!!

μιλαμε για πολυ συγκινησηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη....με εκανες και εκλαψα ιωαννακι μου!!!!αυριο να δεις κλαμα

οσο δεν εχω κλαψει στην εγκυμοσυνη θα ξεσπασω αυριο....

αχ θεουλη μου ας πανε ολα καλα!!!!!

κι εγω σας αγαπωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω:lol:

Όλα καλά θα σου πάνε αγάπη μου! Θα το δεις και σε λίγες μέρες επιστροφή στο σπίτι με τη ΜΠΙΖΟΥΔΕΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΡΑΝΙΑΚΙ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ((((((((((((((((())))))))))))))))

1289360clookijeaq.gif

O ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!! ΘΑ ΣΕ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ..ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΒΛΕΜΜΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΟΛΟ!!! ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΝΑ ΣΕ ΚΟΙΤΑΖΟΥΝΕ!!!

ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!!


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

ΡΑΝΙΑΚΙ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ((((((((((((((((())))))))))))))))

1289360clookijeaq.gif

O ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!! ΘΑ ΣΕ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ..ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΒΛΕΜΜΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΟΛΟ!!! ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΝΑ ΣΕ ΚΟΙΤΑΖΟΥΝΕ!!!

ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!!

ουφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ......με κανετε και λιωνωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω....χιχιχιχιιχχι

ευχαριστω νατασακι μου γλυκοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!:lol:


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακι μου!!! Με το καλο να αγκαλιασεις το μικρο σου κοριτσακι!!!! Τι ωραια που το ξερεις και πας με ραντεβου!!! Ολα να γινουν σωστα και τακτοποιημενα!!! Τσουπωτη-τσουπωτη θα ειναι η μπιζουδενια!!! :P Τρελα!!! Σε τι δωματιο θα μεινεις;


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ρανιουκο μουυυυυυ αγαπουλα μου πολυ συγκηνουμαιιιιιιιι..πως νιωθεις..αγωνια πολυ φανταζομαι!

η σκεψη μου θα ειναι μαζι σου..ολα καλα θα πανε..το πιστευεις αυριο θα την κρατας αγκαλιτσα την ζουζουνιτσα που σου δινει κλωτσιτσες τωρα..

τι κουκλιτσα κρυβεις εκει μεσα!;);)θα ειναι μια θεα σαν την μανουλα της!

σαγαπω πολυυυυυ!((((((((((((((((((((((((((((((()))))))))))))))))))))))))

λενιω μου ομορφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο....ποσο σ'αγαπω κι εγω να ξερες....

ευχαριστω για ολη τη στηριξη σου.....και ειδικα πριν μεινω εγκυος!!!

θυμασαι καλε τοτε που μιλουσαμε στο φεις και λεγαμε για τα συμπτωματα μου????αχχαχααχαχαχαχααχαχαχααχχα

πολυ ωραιες στιγμες!!!μακαρι να σε γνωριζα και απο κοντα!!!

και ολα τα κοριτσακια φυσικα....:lol:

ΣΑς ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ....

Ρανιουκο μου Σου γράφω με τον μπεμπακο αγκαλιά κ με δάκρυα στα μάτια.συγκίνηθικα τόσο πολύ.θυμάμαι ναι πού αναλυαμε συμπτώματα..είχε πλάκα .ωραίες στιγμές..σ'αγαπώ πολύ πολύ...κ εγώ θα θέλΑ να σε γνώρησω από κοντά.είσαι ψυχούλα ..από αύριο θα είσαι μια γλυκειά μανούλα. Εύχομαι με έναν πόνο να βγει η μπιζουδενια σου..

Η θετική μας ενέργεια αύριο θα είναι μαζί σου..πολύ συγκινούμαι...χαδακια στην κοιλίτσα σου. Φιλάκια...να έχεις έναν ήρεμο κ ξεκούραστο ύπνο.


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου γλυκα μπηκα να σας καληνυχτισω!!!!

να εχετε ενα ομορφο βραδυ με τα αγγελουδακια σας....

σας ευχαριστω ολες για τις ομορφες ευχουλες σας....ειναι τοσο ομορφες και με αγαπη που ολα θα πανε καλα!!!!

ελπιζω να κοιμηθω λιγακι σημερα γιατι η αγωνια εχει βαρεσει κοκκινο!!!!

ουφφφφφφφφφφφφφφφφ.....φιλακια πολλα πολλα σε ολες σας και θα τα πουμε αυριο μολις ηρεμησω λιγακι!!!!

ΣΑΣ ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!


as1cM8Y0g410000MTgwZHwwMTc3ZHx0byBtcGl6b3VkYWtpIG1hcyBlaW5haS4uLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου γλυκα μπηκα να σας καληνυχτισω!!!!

να εχετε ενα ομορφο βραδυ με τα αγγελουδακια σας....

σας ευχαριστω ολες για τις ομορφες ευχουλες σας....ειναι τοσο ομορφες και με αγαπη που ολα θα πανε καλα!!!!

ελπιζω να κοιμηθω λιγακι σημερα γιατι η αγωνια εχει βαρεσει κοκκινο!!!!

ουφφφφφφφφφφφφφφφφ.....φιλακια πολλα πολλα σε ολες σας και θα τα πουμε αυριο μολις ηρεμησω λιγακι!!!!

ΣΑΣ ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!

Καλή σου νύχτα φιλεναδιτσα μου..θα περιμένουμε με αγωνία αύριο τα ευχάριστα...

((((((((((((())))))))))))))


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

ρανιουκο μουυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!! ολα καλα να πανε κοριτσαρα μου! κ με το καλό να φερεις στον κόσμο την μπιζουδενια μας!!!!!!!!!! η σημερινη μερα θα ειναι ομορφοτερη της ζωης σουυυυυυ!!!!!!! θα σε σκευτομαι!!!!! φιλακια πολλα πολλαααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέραααα...τελικά πλήρωσε τον λογαριασμό ο άντρας μου...γιουπιιι..

Σκέφτομαι το ρανακι μας...στης 10 είπε ότι θα μπει,?

Όλα καλά να της πάνε..η ΠΑΝΑΓΙΑ κοντά τους.θα μπαιονοβγαινω...


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα...τελικά πλήρωσε τον λογαριασμό ο άντρας μου...γιουπιιι..

Σκέφτομαι το ρανακι μας...στης 10 είπε ότι θα μπει,?

Όλα καλά να της πάνε..η ΠΑΝΑΓΙΑ κοντά τους.θα μπαιονοβγαινω...

Λενακι μου καλημερα!!!!τι κανετε?εμεις μια χαρα!το Ρανακι μας γενναει σημερα???Αχ ολος ο ουρανος μαζι της να ειναι!!!


7V7Sp3.png

tz4jzf3j07rbdrlu.png

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΟΥ ΕΙΣΤΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΥΡΙΕ!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου γλυκα ευχαριστω για τις ευχες!σας διαβαζα αυτες τις μερες...εχω ενα προβλημα με το ιντερνετ και οταν γραφω πολλα με πεταει κ τα σβηνει!θα σας τα πω λεπτωμερως απο κατω..πεμπτη φευγουμε..ΡΑΝΑΚΙΙΙΙΙΙ!!!ποποπο!τι καλα!ερχετε η μπιζουδενια!


7V7Sp3.png

tz4jzf3j07rbdrlu.png

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΟΥ ΕΙΣΤΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΥΡΙΕ!

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααααααααα!!!!!!!μια πολυ χαρουμενη μεραααααααα!!!!!!!!!!!!!μπιζουδενια σε περιμενουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!γιουπι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μακαρι να μην ταλαιπωρηθει καθολου το ρανιακι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κοριτσακια μου καλα κανονισε καμια να στειλει λουλουδακια με καρτουλα?αν οχι, να προσπαθησω να το κανονισω εγω?:tongue:


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

ρανακι μου ευχομαι με εναν πονο να υποδεχτεις την μπιζουδενια σου!

θα βγει ενα υγιεστατο πανεμορφο κοριτσακι, ετοιμασου για την πιο σημαντικη συναντιση της ζωης σου!!!

images?q=tbn:ANd9GcRhQla-hYwTAMQhckaGf_mWIi0MN-pHz-BZzX-OQ9uNraNTUtBvFQ ερχεταιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!

με το καλο! θα σε σκεφτομαι!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...