Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts

καλημερααααααααααααα!!!!!!!μια πολυ χαρουμενη μεραααααααα!!!!!!!!!!!!!μπιζουδενια σε περιμενουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!γιουπι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μακαρι να μην ταλαιπωρηθει καθολου το ρανιακι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κοριτσακια μου καλα κανονισε καμια να στειλει λουλουδακια με καρτουλα?αν οχι, να προσπαθησω να το κανονισω εγω?:tongue:

καλημερα ποπακι! αν μπορεις κανονισε το για τα λουλουδια! μπραβο!

τι κανει η πριγκιπεσσα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλε δεν ειπα καλημερα!

καλημερα κοριτσακια μου!

images?q=tbn:ANd9GcTTkpNDKt5YDd54iFNqBVWsg19SfWCihrn9G043Nr23pBYXMFcM

σημερα γενναει το ρανακι μας! πωπω πολυ εχω χαρει!!!

ιωαννα ετοιμασου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! εισαι η επομενη!!!

χρυσανθακι γυρνατε σπιτι? φανταζομαι θα περνατε ωραια θεσ/νικη! η μπουμπου εκλαιγε στην βαπτηση? θα μας τα πεις αναλυτικα!

αναστασακι μου τι κανετε? τι κανει η φατσουλα σου?

τζινακι καλο ταξιδι να εχετε και ολα να σας πανε δεξια! να μπαινεις να μας γραφεις νεα σου!

λενακι μου, λιαστηκατε εχτες! εδω εβρεχε:-(

νατασακι μου τι κανεις? πως ειναι το παιδι? σταματησατε τελικα τον παιδικο?

εμεις καλα ειμαστε, η μπουμπου εχτες το βραδυ κοιμηθηκε αμεσως, ευτυχως γιατι ειχα πολυ δυσκολη μερα στην δουλεια κ ημουν πτωμα!

γουρουνιασαμε εχτες με τον αντρουλη, παραγγειλαμε σουβλακια! πολυ τα ευχαριστηθηκα!

δουλευω τωρα, εχω ξεκινησει κ φτιαχνω σελιδα στο ιντερνετ για το μαγαζι! πολυ δουλεια εχει.....

Link to comment
Share on other sites

καλε δεν ειπα καλημερα!

καλημερα κοριτσακια μου!

images?q=tbn:ANd9GcTTkpNDKt5YDd54iFNqBVWsg19SfWCihrn9G043Nr23pBYXMFcM

σημερα γενναει το ρανακι μας! πωπω πολυ εχω χαρει!!!

ιωαννα ετοιμασου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! εισαι η επομενη!!!

χρυσανθακι γυρνατε σπιτι? φανταζομαι θα περνατε ωραια θεσ/νικη! η μπουμπου εκλαιγε στην βαπτηση? θα μας τα πεις αναλυτικα!

αναστασακι μου τι κανετε? τι κανει η φατσουλα σου?

τζινακι καλο ταξιδι να εχετε και ολα να σας πανε δεξια! να μπαινεις να μας γραφεις νεα σου!

λενακι μου, λιαστηκατε εχτες! εδω εβρεχε:-(

νατασακι μου τι κανεις? πως ειναι το παιδι? σταματησατε τελικα τον παιδικο?

εμεις καλα ειμαστε, η μπουμπου εχτες το βραδυ κοιμηθηκε αμεσως, ευτυχως γιατι ειχα πολυ δυσκολη μερα στην δουλεια κ ημουν πτωμα!

γουρουνιασαμε εχτες με τον αντρουλη, παραγγειλαμε σουβλακια! πολυ τα ευχαριστηθηκα!

δουλευω τωρα, εχω ξεκινησει κ φτιαχνω σελιδα στο ιντερνετ για το μαγαζι! πολυ δουλεια εχει.....

Καλημέρα Γιωτάκι μου! Τι κάνεις; Η μπουμπού σου; Αχ γεννάει το Ρανιάκι μας σήμερα! Η Παναγίτσα και ο καλός Θεούλης κοντά τους να είναι! Ναι είμαι η επόμενη και είμαι τόσο πολύ συγκινημένη! Την Άνοιξη κουβεντιάζαμε για τα συμπτώματα, για την ακατανόμαστη που δεν ερχότανε, εγώ με πολύ άγχος πήγα κι έκανα τη σαλπιγγογραφία και τελικά έπιασα το σπορίδιό μου! Χιχιχιχιχιχ!!! Αααχχχ και τώρα μία μία φέρνουμε στον κόσμο τα μωράκια μας τα λατρεμένα!

Αχ Παναγίτσα μου όλα τα καλά του κόσμου να τους φέρεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Γιωτάκι μου! Τι κάνεις; Η μπουμπού σου; Αχ γεννάει το Ρανιάκι μας σήμερα! Η Παναγίτσα και ο καλός Θεούλης κοντά τους να είναι! Ναι είμαι η επόμενη και είμαι τόσο πολύ συγκινημένη! Την Άνοιξη κουβεντιάζαμε για τα συμπτώματα, για την ακατανόμαστη που δεν ερχότανε, εγώ με πολύ άγχος πήγα κι έκανα τη σαλπιγγογραφία και τελικά έπιασα το σπορίδιό μου! Χιχιχιχιχιχ!!! Αααχχχ και τώρα μία μία φέρνουμε στον κόσμο τα μωράκια μας τα λατρεμένα!

Αχ Παναγίτσα μου όλα τα καλά του κόσμου να τους φέρεις!!!

καλημερα ιωαννα μου! ολα καλα θα πανε κ με την ρανια κ με σενα! και με οοοοοοοοοοολα τα κοριτσακια μας!!!

καλα ειμαστε, η μπεμπου κοιματε κ εγω δουλευω απο το σπιτι!

τι κανει ο σπορος σου, τι σπορος δηλαδη, σε λιγο θα παει φανταρος! χαχαχααχαα!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ιωαννα μου! ολα καλα θα πανε κ με την ρανια κ με σενα! και με οοοοοοοοοοολα τα κοριτσακια μας!!!

καλα ειμαστε, η μπεμπου κοιματε κ εγω δουλευω απο το σπιτι!

τι κανει ο σπορος σου, τι σπορος δηλαδη, σε λιγο θα παει φανταρος! χαχαχααχαα!!!

Αχ Γιωτάκι μου έχει αρχίσει και με πονάει ο μικρούλης μου! Δεν με πειράζει αυτό όμως ίσα ίσα που χαίρομαι πάρα πολύ! Ο γιατρός μας τον έβγαλε 2600 πριν μία εβδομάδα και τώρα στη 1η Φεβρουαρίου έχω ξανά γιατρό να με δει! Μάλλον θα μας κάνει και μία πρώτη εκτίμηση για το πότε θα μας έρθει ο μπεμπάκος! Την Παρασκευή μπαίνω στο μήνα μου και η αλήθεια είναι πως έχω αγωνία! Ανυπομονώ να κρατήσω το πλασματάκι μου αγκαλίτσα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ Γιωτάκι μου έχει αρχίσει και με πονάει ο μικρούλης μου! Δεν με πειράζει αυτό όμως ίσα ίσα που χαίρομαι πάρα πολύ! Ο γιατρός μας τον έβγαλε 2600 πριν μία εβδομάδα και τώρα στη 1η Φεβρουαρίου έχω ξανά γιατρό να με δει! Μάλλον θα μας κάνει και μία πρώτη εκτίμηση για το πότε θα μας έρθει ο μπεμπάκος! Την Παρασκευή μπαίνω στο μήνα μου και η αλήθεια είναι πως έχω αγωνία! Ανυπομονώ να κρατήσω το πλασματάκι μου αγκαλίτσα!

φαντασου 2750 γεννησα εγω την μπουμπου!

τελίκα δεν ξερω, εινια καλυτερα το ξαφνικο η το προγραμματισμενο?

Link to comment
Share on other sites

φαντασου 2750 γεννησα εγω την μπουμπου!

τελίκα δεν ξερω, εινια καλυτερα το ξαφνικο η το προγραμματισμενο?

Δεν ξέρω βρε Γιωτάκι μου! Όταν ένα παιδάκι έρχεται υπό κανονικές συνθήκες (εννοώ δεν υπάρχει κάποια επιπλοκή) τότε η χαρά φαντάζομαι και η αγωνία είναι η ίδια! Αχ 2750 γεννήθηκε η ζουζούνα; Σαν την ανηψιά μου! Μικρούλα βρε! Θυμάμαι πως φοβόμουνα απίστευτα να την πιάσω!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας κοριτσια!! Αναμονη σημερα.....Αχ, να μην ταλαιπωρηθει το Ρανιακι μας καλεε! Για τη μπιζουδενια δε φοβαμαι...ειμαι σιγουρη οτι θα βγει ροδαλη και στρουμπουλη!!!!χιχιχι:P Αντε, αντε..συντομα να μαθουμε ευχαριστα! Α! Εμαθα οτι στο δωματιο του Ρεα εχεις οθονη με ιντερνετ οποτε μαλλον θα μπορεσει και η ιδια να μπει να μας πει νεα καποια στιγμη εκτος αν εχει παραμασχαλα συνεχως τη μπουμπουκα!! Νομιζω θα κανει rooming in, ε; :rolleyes:


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω βρε Γιωτάκι μου! Όταν ένα παιδάκι έρχεται υπό κανονικές συνθήκες (εννοώ δεν υπάρχει κάποια επιπλοκή) τότε η χαρά φαντάζομαι και η αγωνία είναι η ίδια! Αχ 2750 γεννήθηκε η ζουζούνα; Σαν την ανηψιά μου! Μικρούλα βρε! Θυμάμαι πως φοβόμουνα απίστευτα να την πιάσω!

ναι μια σταλια ηταν! δεν φοβηθηκα καθολου να την πιασω!

τελικα μαλλον το ξαφνικο εινια καλυτερο, γιατι πως περναει το βραδυ αν ξερεις οτι αυριο γεννας??????????????

πεταλουδιτσα τι κανεις? στο μητερα γενναει η ρανια!

για το rooming in δεν ξερω!

αραγε γεννησε???????????????????????????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

ναι μια σταλια ηταν! δεν φοβηθηκα καθολου να την πιασω!

τελικα μαλλον το ξαφνικο εινια καλυτερο, γιατι πως περναει το βραδυ αν ξερεις οτι αυριο γεννας??????????????

πεταλουδιτσα τι κανεις? στο μητερα γενναει η ρανια!

για το rooming in δεν ξερω!

αραγε γεννησε???????????????????????????????????????????????????

Εννοείται πως στο δικό σου παιδί παραμερίζεις όλους τους φόβους! Με τα ξένα έστω κι αν είναι της αδερφής σου είναι αλλιώς! Όταν θα γεννήσει θα πάει στο δωμάτιο και θα στείλει μήνυμα από εκεί στη Ματίνα μας και θα μας ενημερώσει αυτή! Προς το απόγευμα το κόβω να μαθαίνουμε!

Πεταλουδίτσα τι κάνεις; Η κορούλα σου κλωτσάει; Τέλειο δεν είναι; Αχ να σου πω την αλήθεια η ταλαιπωρία είναι το λιγότερο! Τα μωράκια μας να γεννηθούν γερά και η ταλαιπωρία είναι μέσα στο πρόγραμμα! Ξεχνιέται αμέσως! Άλλωστε ολόκληρα παιδιά φέρνουμε στον κόσμο, θα είναι το λιγότερο αχαριστία για το δώρο που μας δόθηκε να μην θέλουμε να ταλαιπωρηθούμε έτσι δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι μια σταλια ηταν! δεν φοβηθηκα καθολου να την πιασω!

τελικα μαλλον το ξαφνικο εινια καλυτερο, γιατι πως περναει το βραδυ αν ξερεις οτι αυριο γεννας??????????????

πεταλουδιτσα τι κανεις? στο μητερα γενναει η ρανια!

για το rooming in δεν ξερω!

αραγε γεννησε???????????????????????????????????????????????????

Γεια σου, Γιωτουλα μου!! Καλα ειμαι, σημερα εχω γιατρο κι εγω...:rolleyes:

Α, στο Μητερα γενναει;;; Α, μαλιστα μπερδευτηκα! ;)

Η κορουλα σου;; Εσυ δε θυμαμαι, θηλαζεις;


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πως στο δικό σου παιδί παραμερίζεις όλους τους φόβους! Με τα ξένα έστω κι αν είναι της αδερφής σου είναι αλλιώς! Όταν θα γεννήσει θα πάει στο δωμάτιο και θα στείλει μήνυμα από εκεί στη Ματίνα μας και θα μας ενημερώσει αυτή! Προς το απόγευμα το κόβω να μαθαίνουμε!

Πεταλουδίτσα τι κάνεις; Η κορούλα σου κλωτσάει; Τέλειο δεν είναι; Αχ να σου πω την αλήθεια η ταλαιπωρία είναι το λιγότερο! Τα μωράκια μας να γεννηθούν γερά και η ταλαιπωρία είναι μέσα στο πρόγραμμα! Ξεχνιέται αμέσως! Άλλωστε ολόκληρα παιδιά φέρνουμε στον κόσμο, θα είναι το λιγότερο αχαριστία για το δώρο που μας δόθηκε να μην θέλουμε να ταλαιπωρηθούμε έτσι δεν είναι;

Καλημερα, Ιωαννα μου!! Η ταλαιπωρια ειναι σιγουρη οπως και να γεννησεις δεν το συζητω!! Απλα λεω να μην ταλαιπωρηθει υπερβολικα γιατι δεν ζοριζονται ολες το ιδιο...

Κλωτσαει σχεδον συνεχεια η μπεμπα! :P


ZCE2p3.png

vSQmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, Ιωαννα μου!! Η ταλαιπωρια ειναι σιγουρη οπως και να γεννησεις δεν το συζητω!! Απλα λεω να μην ταλαιπωρηθει υπερβολικα γιατι δεν ζοριζονται ολες το ιδιο...

Κλωτσαει σχεδον συνεχεια η μπεμπα! :P

Από εδώ και πέρα θα την καταλαβαίνεις ολοένα και πιο έντονα! Θυμάμαι από τα μέσα του 6ου μήνα τον καταλάβαινε και ο άντρας μου όταν κλωτσούσε! Αχ πως περνάει έτσι ο καιρός καλέ;

Όσο γι'αυτό για την ταλαιπωρία έχω μία ξεδέρφη που εκανε 22 ώρες να γεννήσει το γιο της! Εκεί όντως ταλαιπωρήθηκε η καημένη! Δε βαριέσαι όταν θα έρθει εκείνη η ωρα πιστεύω είμαστε από τη φύση μας προετοιμασμένες και οπλισμένες με υπομονή για όλο αυτό!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια τι κανετε????

Αναμονη για το Ρανακι μας ε???? Ακομα δεν μου εχει στειλει μηνυμα παντως! Ειναι νωρις ακομα πιστευω οποτε εχουμε δρομο ακομα μπροστα!

Ποπακι μου εαν καταφερεις να της στειλεις λουλουδια θα ειναι πολυ ωραιο...εγω δυστυχως ειμαι μακρυα!

Εχω σιδερο παρα πολυ οποτε σας αφηνω γιατι θα ξυπνησει ο μπεμπης και δεν θα προλαβω να τελειωσω!

Θα μπω οταν εχω νεοτερα....φιλια!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ματινακι σιδερο ε? ασε δεν θελω να το συζητησω το θεμα αυτο!!!

με προκληση συνηθως αργουν να γεννησουν! ελπιζω να μην ταλαιπωρηθει!!!

πεταλουδιτσα δεν θηλαζω, μου κοπηκε στις 40 μερες!

αναμονη για το ρανακι!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...