Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 18,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anastasaki_melisaki

    4043

  • ελενη-25

    2766

  • mp1979woman

    2274

  • YOTOU

    1709

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσάκια μου καλησπέρα..μπήκα από το πρωί αλλά δεν τα κατάφερα να σας γράψω..δεν είμαι και στα καλύτερα μου αλλά δεν θα του περάσει...σήμερα είναι μια χαρούμενη μέρα για το ρανιάκι μας...στέλνουμε όλες τις καλύτερες ευχές μας για μία εύκολη γέννα...κοριτσάκι μας γλυκό ελπίζω να μην ταλαιπωρηθείς και όλα να πάνε κατ'ευχήν...((((((((((())))))))))))

θα σε σκεφτόμαστε και περιμένουμε με αγωνία!!!!!!!!!!

Τα δικά μου απ'έξω απ' έξω γαιτί δεν θέλω να χαλάσω το κλίμα της ημέρας...η μικρή μου ανέβασε πυρετό σήμερα ανήμερα της γιορτούλας της..να σημειώσω ότι την έχω σταματήσει από τον σταθμό...μάλλον κολλάει από τον αέρα τί να πώ τα έχω παίξει...

και τσακώθηκα και με τον άντρα μου γιατί πήρε η μάνα του η @#$2!@#!%$! και μας τα έπρηξε...ότι θα μείνει κουφή επειδή παίρνει αντιβίωση..ότι δεν πρέπει να την πηγαίνουμε στον γιατρό κι ένα σωρό άλλες μπούρδες...πατήσαμε μετά κι ένα καυγά με τον μήτσο και ησύχασα..άντε γιατί πολλά μας τα είπε η !@#4$$%@#$!

ΑΥΤΑ................ΡΑΝΙΟΥΚΟ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑΡΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!((((((((((((())))))))))))))


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα..μπήκα από το πρωί αλλά δεν τα κατάφερα να σας γράψω..δεν είμαι και στα καλύτερα μου αλλά δεν θα του περάσει...σήμερα είναι μια χαρούμενη μέρα για το ρανιάκι μας...στέλνουμε όλες τις καλύτερες ευχές μας για μία εύκολη γέννα...κοριτσάκι μας γλυκό ελπίζω να μην ταλαιπωρηθείς και όλα να πάνε κατ'ευχήν...((((((((((())))))))))))

θα σε σκεφτόμαστε και περιμένουμε με αγωνία!!!!!!!!!!

Τα δικά μου απ'έξω απ' έξω γαιτί δεν θέλω να χαλάσω το κλίμα της ημέρας...η μικρή μου ανέβασε πυρετό σήμερα ανήμερα της γιορτούλας της..να σημειώσω ότι την έχω σταματήσει από τον σταθμό...μάλλον κολλάει από τον αέρα τί να πώ τα έχω παίξει...

και τσακώθηκα και με τον άντρα μου γιατί πήρε η μάνα του η @#$2!@#!%$! και μας τα έπρηξε...ότι θα μείνει κουφή επειδή παίρνει αντιβίωση..ότι δεν πρέπει να την πηγαίνουμε στον γιατρό κι ένα σωρό άλλες μπούρδες...πατήσαμε μετά κι ένα καυγά με τον μήτσο και ησύχασα..άντε γιατί πολλά μας τα είπε η !@#4$$%@#$!

ΑΥΤΑ................ΡΑΝΙΟΥΚΟ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑΡΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!((((((((((((())))))))))))))

υπομονη!!!!!!

και περαστικουλια!

Link to comment
Share on other sites

υπομονη!!!!!!

και περαστικουλια!

Nα είσαι καλά γιωτάκι μου...ώρες ώρες θέλω να σηκωθώ να φύγω από εδώ που μένω...όλες οι κυράτσες κουτσομπόλες μαζεμένες ..η πεθερά μου και οι φίλες της...όλη την ώρα μπουρ μπουρ μπουρ..γλωσσοφαγιά...μου την έχει δώσει...εμένα δεν με χωνεύει κι όλας και δώσ'του και με συζητάει..:mad: :mad: :mad:Μα αφού δεν δουλεύει γιατί πάει το παιδί στο σταθμό και τέτοια...Τί σε νοιάζει κυρά μου..ότι γουστάρω θα κάνω...:mad: :mad: Εσείς τί κάντε??Η ζουζουνίτσα μας?


Όταν η ζωή σου δίνει 100 λόγους για να κλάψεις...

Δείξ'της ότι υπάρχουν 1000 λόγοι για να χαμογελάς...!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Nα είσαι καλά γιωτάκι μου...ώρες ώρες θέλω να σηκωθώ να φύγω από εδώ που μένω...όλες οι κυράτσες κουτσομπόλες μαζεμένες ..η πεθερά μου και οι φίλες της...όλη την ώρα μπουρ μπουρ μπουρ..γλωσσοφαγιά...μου την έχει δώσει...εμένα δεν με χωνεύει κι όλα και δώσ'του και με συζητάει..:mad: :mad: :mad:Εσείς τί κάντε??Η ζουζουνίτσα μας?

ολες λιγο πολυ ακουμε διαφορα, για το πως μεγαλωνουμε τα παιδια μας! οχι μονο απο πεθερες αλλα και αλλους! τωρα αν δεν εχετε καλες σχεσεις χεστα κ αστα!

οσο για την γλωσσοφαγια, κανε καναν αγιασμο και δωσε κ στο παιδακι σου να πιει που εχει αρρωστησει πολλες φορες φετος.

ευχομαι να εινια το τελευταιο!!!

αλλα να κουφαθει απο την αντιβιωση?????? εγω κουφαθηκα απο αυτο που ειπε!!! χαχαχαχα, πλακα κανω για να ελαφρυνω την ατμοσφαιρα!

Link to comment
Share on other sites

Kκανένα ΝΕΟ?'':confused:

Μπα Λενάκι μου τίποτα ακόμη! Θα μας ενημερώσει το Ματινάκι μας! Θα της στείλει μήνυμα η Ράνια μόλις πάει δωμάτιο και ψιλοσυνέλθει!

Εσύ τι κάνεις; Τα ζουζουνάκια σου; Κοιμούνται τώρα;

Εγώ για να είμαι ειλικρινής σήμερα έχω κάτι πονάκια χαμηλά και δεν βολεύομαι ούτε ξαπλωμένη πλέον!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσακια μου τιποτις ακομα ε?ουφφφφφφφφ....μια αγωνια!!!!!!!!!!!!

λοιπον μολις γυρισα απο το ανθοπωλειο, πηρα ενα τσιγκινο κοριτσακι πανω σε ποδηλατακι και πισω εχει ενα γλαστρακι, μου αρεσε πολυ, εγραψα ολα τα ονοματακια μας στην καρτουλα, αυριο το πρωι θα παει στο μητερα, εδωσα το πατρικο της ονομα, πηρα τηλεφωνο στο μαιευτηριο τωρα να ρωτησω το νουμερο του δωματιου αλλα μου ειπαν πως δεν εχει παει ακομα:(ουφ θα ταλαιπωρηθηκε η γλυκουλα μου μωρε, τοσες ωρες.....μακαρι να κραταει την μπιζουδενια της αγκαλιτσα τωρα, μακαρι παναγιτσα μου!!!!!!!!!!!!

αναστασακι ωραιο το σλινγκ;)

νατασσουλι μου υπομονη με την πεθερα, τι να κανεις, το γαρδενακι σου να γινει καλα και σημασια να μην δινεις σε τιποτα, δυσκολο αλλα .....

φιλακια σε ολα τα κοριτσακια!!!!!!!!!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου τιποτις ακομα ε?ουφφφφφφφφ....μια αγωνια!!!!!!!!!!!!

λοιπον μολις γυρισα απο το ανθοπωλειο, πηρα ενα τσιγκινο κοριτσακι πανω σε ποδηλατακι και πισω εχει ενα γλαστρακι, μου αρεσε πολυ, εγραψα ολα τα ονοματακια μας στην καρτουλα, αυριο το πρωι θα παει στο μητερα, εδωσα το πατρικο της ονομα, πηρα τηλεφωνο στο μαιευτηριο τωρα να ρωτησω το νουμερο του δωματιου αλλα μου ειπαν πως δεν εχει παει ακομα:(ουφ θα ταλαιπωρηθηκε η γλυκουλα μου μωρε, τοσες ωρες.....μακαρι να κραταει την μπιζουδενια της αγκαλιτσα τωρα, μακαρι παναγιτσα μου!!!!!!!!!!!!

αναστασακι ωραιο το σλινγκ;)

νατασσουλι μου υπομονη με την πεθερα, τι να κανεις, το γαρδενακι σου να γινει καλα και σημασια να μην δινεις σε τιποτα, δυσκολο αλλα .....

φιλακια σε ολα τα κοριτσακια!!!!!!!!!!!!!

ποπακι μου σε ευχαριστουμε πολυ!!! ααα δεν σου ειπα!! κανουμε βόλτες κατω απο τον αποροφητηραααααααα:lol::lol::lol::lol:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ποπακι μου σε ευχαριστουμε πολυ!!! ααα δεν σου ειπα!! κανουμε βόλτες κατω απο τον αποροφητηραααααααα:lol::lol::lol::lol:

χαχαχαχα αληθεια?τωρα κι εμεις εκει παμε με το καροτσι να ριξουμε εναν υπνακο, αχ δεν σας ειπα οτι η μπεμπα μου κρυωσε, βηχει και φτερνιζεται και εχει μυξουλες η γλυκουλα μου, της βαζω ορο και της βγαζω τις μυξουλες με το ρουφιχτηρι:(ευτυχως πυρετο δεν εχει!!!!απο εχτες το βραδυ αρχησε, την κυριακη την πηγαμε βολτα στην μαμα μου και σε ενα θειο, το παρακαναμε....τελος παντων:(θα περασει...;)


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα αληθεια?τωρα κι εμεις εκει παμε με το καροτσι να ριξουμε εναν υπνακο, αχ δεν σας ειπα οτι η μπεμπα μου κρυωσε, βηχει και φτερνιζεται και εχει μυξουλες η γλυκουλα μου, της βαζω ορο και της βγαζω τις μυξουλες με το ρουφιχτηρι:(ευτυχως πυρετο δεν εχει!!!!απο εχτες το βραδυ αρχησε, την κυριακη την πηγαμε βολτα στην μαμα μου και σε ενα θειο, το παρακαναμε....τελος παντων:(θα περασει...;)

περαστικα σας!!!!!!!!! ασε!! κ γελουσα μαζι σας!!!!:lol::lol: ο αντρας μου λεει να του παμε κ το κρεβατι εκει!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Φιλεναδίτσες τι κάνετε; Αναστασάκι μου τι κάνεις; Ο μπεμπάκος τι κάνει; Ομορφαίνει ειμαι σίγουρη!:P:p:p Άσχετο αλλά γιατί κάνετε βόλτες κάτω από τον απορροφητήρα;:confused::confused::confused::confused:

Ποπάκι μου ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα λουλουδάκια που κανόνισες! Περαστικά σας μωρέ! Δεν πειράζει αφού δεν σου κάνει πυρετό μάλλον την πήρε λίγο!

Το Ρανιάκι μας ακόμη ε; Μακάρι να μην ταλαιπωρείται πολύ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...