Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Προσπάθεια εγκυμοσύνης σε μεγαλύτερες ηλικίες


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, tina79 είπε:

Κοριτσια τι κανετε? Χαθηκαμε ολες..

Καλησπέρα. Όντως χαθήκαμε. Φαντάζομαι πως κάποιες απογοητευτηκα, κάποιες το έχουν ρίξει επίμονα στην προσπάθεια και ελπίζω κάποιες ήδη να έχουν ευχάριστα νέα και να γράφουν σε άλλα θέματα. Εγω προσωπικά, γύρισα στην καθημερινότητα μου, στη ρουτίνα μου και δεν πολυσκέφτομαι την επιθυμητή εγκυμοσύνη. Ότι είναι να γίνει, θα γίνει..... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

9 ώρες πρίν, tetakom είπε:

Καλησπέρα. Όντως χαθήκαμε. Φαντάζομαι πως κάποιες απογοητευτηκα, κάποιες το έχουν ρίξει επίμονα στην προσπάθεια και ελπίζω κάποιες ήδη να έχουν ευχάριστα νέα και να γράφουν σε άλλα θέματα. Εγω προσωπικά, γύρισα στην καθημερινότητα μου, στη ρουτίνα μου και δεν πολυσκέφτομαι την επιθυμητή εγκυμοσύνη. Ότι είναι να γίνει, θα γίνει..... 

Διαβαζω τα δικα μου πριν 2-3 μηνες και με πιανει πανικος με τον πανικο μου.. ειμαι στην ιδια φαση πλεον. Δεν ειναι παραιτηση, σε καμια περιπτωση, αλλα νιωθω πολυ πιο κουλ με το ολο θεμα. Αλλιως δε παλευεται, τρελαινεσαι.

Στελνω θετικη ενεργεια❤

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοπέλες μου. Έχω απορία πέρυσι δηλαδή στα 34 μου προσπαθήσαμε 2 φορές και συνελαβα και τις 2 με 1 μονο μερα προσπαθειας όμως δυστυχως δεν κρατισαν. Φετος προσπαθούμε εδώ και 3 μήνες και τιποτα. Εντωμεταξύ έχει καθε μήνα κανονικά συμπτώματα εγκυμοσύνης. 

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες μας!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Annn είπε:

Καλησπέρα κοπέλες μου. Έχω απορία πέρυσι δηλαδή στα 34 μου προσπαθήσαμε 2 φορές και συνελαβα και τις 2 με 1 μονο μερα προσπαθειας όμως δυστυχως δεν κρατισαν. Φετος προσπαθούμε εδώ και 3 μήνες και τιποτα. Εντωμεταξύ έχει καθε μήνα κανονικά συμπτώματα εγκυμοσύνης. 

Εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες μας!!!!

Τυχη και ατυχια. Τουλαχιστον ξερεις οτι μπορεις να μεινεις εγκυος.. ευχομαι τωρα να σου ερθει με το καλο συντομα ενα υγιες μωρακι ❤

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Elle12 said:

Τυχη και ατυχια. Τουλαχιστον ξερεις οτι μπορεις να μεινεις εγκυος.. ευχομαι τωρα να σου ερθει με το καλο συντομα ενα υγιες μωρακι ❤

Αχ δεν μπορώ να σου εξηγήσω πόσο πολύ το θέλω. Απλά με αγχώνει το γεγονός ότι δεν έγινε ακόμη. Αν και θεωρητικά όλα τα κάνουμε σωστά. Φοβάμαι λίγο και το γεγονός της ηλικίας. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Annn είπε:

Αχ δεν μπορώ να σου εξηγήσω πόσο πολύ το θέλω. Απλά με αγχώνει το γεγονός ότι δεν έγινε ακόμη. Αν και θεωρητικά όλα τα κάνουμε σωστά. Φοβάμαι λίγο και το γεγονός της ηλικίας. 

Καλα εγω ειμαι κλεισμενα 35 προσπαθω απο τον αυγουστο κ ακομα τιποτα. Κ δεν εχω μεινει ποτε εγκυος.. οποτε μην αγχωνεσαι. Παντα υπαρχουν και "χειροτερα". Με λογικη και ηρεμια οσο γινεται, προχωραμε. Αφου κανουμε τις εξετασεις μας, φτιαχνουμε οτι πρεπει, μετα ειναι θεμα χρονου.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Elle12 said:

Καλα εγω ειμαι κλεισμενα 35 προσπαθω απο τον αυγουστο κ ακομα τιποτα. Κ δεν εχω μεινει ποτε εγκυος.. οποτε μην αγχωνεσαι. Παντα υπαρχουν και "χειροτερα". Με λογικη και ηρεμια οσο γινεται, προχωραμε. Αφου κανουμε τις εξετασεις μας, φτιαχνουμε οτι πρεπει, μετα ειναι θεμα χρονου.. 

Που θα πάει θα τα καταφέρουμε. Νομίζω είναι επειδή το θέλουμε πολύ  και μας τρώει το άγχος.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 3/4/2022 at 8:59 ΜΜ, tetakom είπε:

Καλησπέρα. Όντως χαθήκαμε. Φαντάζομαι πως κάποιες απογοητευτηκα, κάποιες το έχουν ρίξει επίμονα στην προσπάθεια και ελπίζω κάποιες ήδη να έχουν ευχάριστα νέα και να γράφουν σε άλλα θέματα. Εγω προσωπικά, γύρισα στην καθημερινότητα μου, στη ρουτίνα μου και δεν πολυσκέφτομαι την επιθυμητή εγκυμοσύνη. Ότι είναι να γίνει, θα γίνει..... 

παρα πολυ συχνα σκεφτομαι ολα τα κοριτσια τι κανουνε άραγε ? ελπιζω αν εχει καποια καλα νεα να τα μοιραστεί ! κ εγώ θελω να ρωτήσω πολλές φορες αλλά διστάζω.... ειναι επιπονα θεματα αυτά για αρκετες,.. ευχομαι ολοψυχα ολες να εχετε γεματες κοιλιτσες ! 

  • Μου αρέσει 2

g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Διαφημίσεις


16 ώρες πρίν, Flolipop είπε:

@Ellidr μου τι κανεις; Πως τα πας; Κοντεύεις; Με το καλο εύχομαι!!!

Καλά είμαι δόξα το θεό 

Γύρω στις 14 Δεκεμβρίου θα γεννήσω 

Ανυπομονούμε.... 

Εσείς τι κάνετε;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Ellidr είπε:

Καλά είμαι δόξα το θεό 

Γύρω στις 14 Δεκεμβρίου θα γεννήσω 

Ανυπομονούμε.... 

Εσείς τι κάνετε;;

Με το καλο κοριτσι μου!!! Αντε εφτασε η ωρα! Χριστουγεννιατικο μωρακι!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ellidr είπε:

Καλά είμαι δόξα το θεό 

Γύρω στις 14 Δεκεμβρίου θα γεννήσω 

Ανυπομονούμε.... 

Εσείς τι κάνετε;;

Μπράβο @Ellidr ! Με το καλο να ζήσεις αυτήν την μαγική εμπειρία και να το πάρεις γερό στα χέρια σου το μωράκι σου. Κι εμείς δόξα τω Θεω όλοι καλά! Ο μπέμπης προχθές έκλεισε το ένα έτος.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Flolipop είπε:

Μπράβο @Ellidr ! Με το καλο να ζήσεις αυτήν την μαγική εμπειρία και να το πάρεις γερό στα χέρια σου το μωράκι σου. Κι εμείς δόξα τω Θεω όλοι καλά! Ο μπέμπης προχθές έκλεισε το ένα έτος.

Μπράβο το αγόρι σας 

Να το χαίρεστε 

1 ώρα πρίν, tina79 είπε:

Με το καλο κοριτσι μου!!! Αντε εφτασε η ωρα! Χριστουγεννιατικο μωρακι!

Ναι έφτασε 

Το καλύτερο δώρο 

Εσείς τι κάνετε;; Μεγαλώνετε;; Και ομορφαινετε;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...