Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts

πρίν από 29 λεπτά , iwanna24 είπε:

Καλημέρα πέρα ως πέρα.

Αρχικά, περαστικά στον αγαπημένο μου @enjoy

Καλή ανοσία κούκλα μου!

Εκάνα και εγώ την αυχενική...

ΠΗΤ 19-7.

Ταρα Ταρα...έρχεται η δεύτερη κόρη!

Με μια μικρή επιφύλαξη του γιατρού...

Τραχηλος 3...όχι κακός. Απλά μέτρηση ανά 15 μέρες και συνεχίζω ουτρο.

Κοβω όμως επιτέλους όλα τα άλλα χάπια πέρα από τις ενέσεις...

Ευτυχια ❤️

Συγχαρητήρια,κορίτσι μου!! Με το καλό το παιδάκι σου!! Πες μου πώς το πήρε η αλλη σου κόρη που νομίζω ηθελε αδερφό,να πάρω μια γεύση για το πώς θα το πάρει κι η δικιά μου!! Πάντως όλοι οι δικοί μας θέλουν αγόρι,όλοι όμως, και χαίρομαι πολύ που θα τους τη σπάσω, γιατί μ εκνευρίζουν αυτά!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 7 λεπτά , Polly1 είπε:

Συγχαρητήρια,κορίτσι μου!! Με το καλό το παιδάκι σου!! Πες μου πώς το πήρε η αλλη σου κόρη που νομίζω ηθελε αδερφό,να πάρω μια γεύση για το πώς θα το πάρει κι η δικιά μου!! Πάντως όλοι οι δικοί μας θέλουν αγόρι,όλοι όμως, και χαίρομαι πολύ που θα τους τη σπάσω, γιατί μ εκνευρίζουν αυτά!!

ΧΑ...και εμένα αγόρι ήθελαν ..εκτός από εμένα και τον σύζυγο που θέλαμε κόρη ..

Κοίτα μου είπε να μην το δεχτώ κόμπο όποτε σκέφτομαι να μην το πω στην κόρη ακόμα..αυτή θα χαρεί μωρέ ...το θέλει ότι και να ναι...το ζητάει κάνα χρόνο...

Με τον τράχηλο πως το ακούς;

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Polly1 είπε:

Συγχαρητήρια,κορίτσι μου!! Με το καλό το παιδάκι σου!! Πες μου πώς το πήρε η αλλη σου κόρη που νομίζω ηθελε αδερφό,να πάρω μια γεύση για το πώς θα το πάρει κι η δικιά μου!! Πάντως όλοι οι δικοί μας θέλουν αγόρι,όλοι όμως, και χαίρομαι πολύ που θα τους τη σπάσω, γιατί μ εκνευρίζουν αυτά!!

Εγώ ήθελα να την σπάσω στον πεθερο μου και μονο αλλά δεεεν. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Dimi84 είπε:

Εγώ ήθελα να την σπάσω στον πεθερο μου και μονο αλλά δεεεν. 

Εκνευρίζομαι,ρε συ!! Σχεδόν μπουλινγκ !!Στο πάρτι μόνο εγώ και ο συζυγος θα χαιρόμαστε!!Θα χει πολλή πλάκα!!

πρίν από 16 λεπτά , iwanna24 είπε:

ΧΑ...και εμένα αγόρι ήθελαν ..εκτός από εμένα και τον σύζυγο που θέλαμε κόρη ..

Κοίτα μου είπε να μην το δεχτώ κόμπο όποτε σκέφτομαι να μην το πω στην κόρη ακόμα..αυτή θα χαρεί μωρέ ...το θέλει ότι και να ναι...το ζητάει κάνα χρόνο...

Με τον τράχηλο πως το ακούς;

Κοιτα, αυτό που σου είπαν,συχνή παρακολούθηση!! Το θέμα είναι να παραμείνει σταθερος για κάποιους μήνες!! Τα ουτρο θα βοηθήσουν! Μαγνήσιο παιρνεις; Σου παν να προσεχεις κάτι αλλο;

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Polly1 είπε:

Εκνευρίζομαι,ρε συ!! Σχεδόν μπουλινγκ !!Στο πάρτι μόνο εγώ και ο συζυγος θα χαιρόμαστε!!Θα χει πολλή πλάκα!!

Κοιτα, αυτό που σου είπαν,συχνή παρακολούθηση!! Το θέμα είναι να παραμείνει σταθερος για κάποιους μήνες!! Τα ουτρο θα βοηθήσουν! Μαγνήσιο παιρνεις; Σου παν να προσεχεις κάτι αλλο;

Τελικά ο τράχηλος ποσο πρεπει να είναι? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , Polly1 είπε:

Εκνευρίζομαι,ρε συ!! Σχεδόν μπουλινγκ !!Στο πάρτι μόνο εγώ και ο συζυγος θα χαιρόμαστε!!Θα χει πολλή πλάκα!!

Κοιτα, αυτό που σου είπαν,συχνή παρακολούθηση!! Το θέμα είναι να παραμείνει σταθερος για κάποιους μήνες!! Τα ουτρο θα βοηθήσουν! Μαγνήσιο παιρνεις; Σου παν να προσεχεις κάτι αλλο;

Όχι τίποτα....μου είπε ότι είναι σκληρός και κλειστός και το 3 είναι τέλειο...ότι θα τον βλέπουμε κάθε 15 μέρες. Να παίρνω μόνο ούτρο (δύο) και δεν χρειάζεται να προσέχω κάτι...

 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , iwanna24 είπε:

Όχι τίποτα....μου είπε ότι είναι σκληρός και κλειστός και το 3 είναι τέλειο...ότι θα τον βλέπουμε κάθε 15 μέρες. Να παίρνω μόνο ούτρο (δύο) και δεν χρειάζεται να προσέχω κάτι...

 

Μια χαρα τότε!!! Εντάξει μη σηκώνεις βάρη ούτε να περπατάς πολύ!! Επιβαρύνει!! Ευτυχώς κι εμένα είναι κλειστός!! Άμα ήταν και μισανοιχτος ζητώ που καήκαμε!!

πρίν από 45 λεπτά , Dimi84 είπε:

Τελικά ο τράχηλος ποσο πρεπει να είναι? 

Στη φάση που είμαστε 3,5-4 είναι τέλεια!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Polly1 είπε:

Μια χαρα τότε!!! Εντάξει μη σηκώνεις βάρη ούτε να περπατάς πολύ!! Επιβαρύνει!! Ευτυχώς κι εμένα είναι κλειστός!! Άμα ήταν και μισανοιχτος ζητώ που καήκαμε!!

Στη φάση που είμαστε 3,5-4 είναι τέλεια!!!

Δεν σηκώνω καθόλου..περπατάω τύπου, δέκα λεπτά και αντε κάνα σούπερ . Να πάω περπάτημα 30 ώρα και πάνω δεν το κάνω. 

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ξερετε τι μου τη σπάει πιο πολύ?? Εχω μια κόρη ωραια και μου λενε όλοι αντε τώρα και με ένα γιο!!! Χαχαχα λες και ειναι απαραίτητο ας πουμε να εχεις και αγορι!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Evaki19 είπε:

Εμενα ξερετε τι μου τη σπάει πιο πολύ?? Εχω μια κόρη ωραια και μου λενε όλοι αντε τώρα και με ένα γιο!!! Χαχαχα λες και ειναι απαραίτητο ας πουμε να εχεις και αγορι!! 

Χαχαχαχα το ίδιο κ σέ μένα!έχω γιο κ μου λέγανε όλοι άντε κ με κόρη τώρα!δν ευχαριστιουνται!βέβαια ξέρω κ πολλούς γονείς που κυνηγούν ένα συγκεκριμένο φύλο κ κάνουν 3-4 παιδιά για αυτό τον λόγο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 minutes ago, marilia35 said:

Χαχαχαχα το ίδιο κ σέ μένα!έχω γιο κ μου λέγανε όλοι άντε κ με κόρη τώρα!δν ευχαριστιουνται!βέβαια ξέρω κ πολλούς γονείς που κυνηγούν ένα συγκεκριμένο φύλο κ κάνουν 3-4 παιδιά για αυτό τον λόγο!

Καλα ναι ισχύει κι αυτό οτι κυνηγανε το φύλο!! Ειδικα στο εξωτερικό το κανουν αυτό! Ακολουθω κατι μανουλες στο ινσταγκραμ που εχουν πανω απο 6-7 παιδια σοκ!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Evaki19 είπε:

Εμενα ξερετε τι μου τη σπάει πιο πολύ?? Εχω μια κόρη ωραια και μου λενε όλοι αντε τώρα και με ένα γιο!!! Χαχαχα λες και ειναι απαραίτητο ας πουμε να εχεις και αγορι!! 

Ελα ντε ήμαρτον δηλαδή 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Evaki19 είπε:

Καλα ναι ισχύει κι αυτό οτι κυνηγανε το φύλο!! Ειδικα στο εξωτερικό το κανουν αυτό! Ακολουθω κατι μανουλες στο ινσταγκραμ που εχουν πανω απο 6-7 παιδια σοκ!!

Έλεγα πάντα θέλω κοριτσάκι!μου ήρθανε τα αγοράκια μου μια χαρά στοπ!χαχαχαχα είπα άλλο παιδάκι δν επιθυμώ!είμαι πλήρης έτσι!κ το αστείο είναι να κάνουν τόσα παιδιά κ στο τέλος δν πετυχαίνουν αυτό που θέλουν 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κοπέλες θα ήθελα ένα τρίτο ..είπαμε με τον σύζυγο ότι το επόμενο θα είναι γιος...συνήθως ότι λέμε, βγαίνει :roll:

Αν και μας βλέπω με τρεις κόρες...

Ωχ Παναγία μου, οι νύφες.

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , iwanna24 είπε:

Εγώ κοπέλες θα ήθελα ένα τρίτο ..είπαμε με τον σύζυγο ότι το επόμενο θα είναι γιος...συνήθως ότι λέμε, βγαίνει :roll:

Αν και μας βλέπω με τρεις κόρες...

Ωχ Παναγία μου, οι νύφες.

Εγώ θα σου πω τη δική μου ιστορία εχω δυο παιδακια μου έστειλε ο θεος δυο αγοράκια 13χρονων και δέκα δεν είχα σκοπό για τρίτο δεν ήθελα. Ο άντρας μου ήθελε τώρα τον τελευταίο χρόνο το έλεγε συνέχεια, και τελικά έκανε τα μαγικά του από ότι φαίνεται. Ε αφου ήρθε καλός ήρθε εγώ ήμουν σίγουρη οτιβειξαι κορίτσι επειδή μάλλον αυτο ήθελα Ε μετά από δυι αγόρια . Και μετά από τόσα χρόνια λέω να το το κοριτσάκι μου χαχαχα αλλά αγοράκι μας λένε 

πρίν από 52 λεπτά , marilia35 είπε:

Έλεγα πάντα θέλω κοριτσάκι!μου ήρθανε τα αγοράκια μου μια χαρά στοπ!χαχαχαχα είπα άλλο παιδάκι δν επιθυμώ!είμαι πλήρης έτσι!κ το αστείο είναι να κάνουν τόσα παιδιά κ στο τέλος δν πετυχαίνουν αυτό που θέλουν 

Και εγώ έιχα πει στοπ χαχαχαχα δεν υπολόγιζα τον άντρα μου όμως 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...