Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 12/1/2022 at 6:51 ΜΜ, enjoy είπε:

Να μαι και εγω βγήκα θετική τωρα!!  Η γιατρός δεν το σηκώνει!! Για πείτε εμπειρίες!! Για γνωστές έγκυες!! Επηρεάζεται το μωρό τι έχετε ακούσει??

Περαστικά σου κορίτσι μου ...εύχομαι γρήγορη ανάρρωση κ έχεις την αγάπη μας 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου να είστε Καλά!!! Είμαστε καλά.... το περνάμε ήπια... απλά καραντίνα σπίτι με δύο παιδιά είναι λίγο απαιτητικό ο.μεγαλος δεν ξέρει που να διοχετεύσει την ενέργεια του και εγώ ως έγκυος δεν μπορώ να τρέχω μες το σπίτι σαν την τρελή!!! 

Είμαστε απυρετοι.. Μόνο μπούκωμα.και βήχα... Και τα παιδιά αρνητικα προς το παρόν..  Δεν παίρνουμε κάτι..  Η γυναικολόγος μου είπε επιδείνωση αναμένεται 5-7 μέρα... ειδομεν... ζω και βασιλευω προς το παρον... Και ο σύζυγός καλά ειναι απλά είναι σε απόγνωση... φοβάται πολύ.. φοβόταν και πριν και πόσο μάλλον τώρα... Εγώ είμαι ζεν ότι είναι να ερθει θα ερθει... Ότι πει ο Θεος!!! 

Σας φιλώ!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, enjoy said:

Κορίτσια μου να είστε Καλά!!! Είμαστε καλά.... το περνάμε ήπια... απλά καραντίνα σπίτι με δύο παιδιά είναι λίγο απαιτητικό ο.μεγαλος δεν ξέρει που να διοχετεύσει την ενέργεια του και εγώ ως έγκυος δεν μπορώ να τρέχω μες το σπίτι σαν την τρελή!!! 

Είμαστε απυρετοι.. Μόνο μπούκωμα.και βήχα... Και τα παιδιά αρνητικα προς το παρόν..  Δεν παίρνουμε κάτι..  Η γυναικολόγος μου είπε επιδείνωση αναμένεται 5-7 μέρα... ειδομεν... ζω και βασιλευω προς το παρον... Και ο σύζυγός καλά ειναι απλά είναι σε απόγνωση... φοβάται πολύ.. φοβόταν και πριν και πόσο μάλλον τώρα... Εγώ είμαι ζεν ότι είναι να ερθει θα ερθει... Ότι πει ο Θεος!!! 

Σας φιλώ!!!

Μια χαρα θα ειστε αφου δεν κάνατε πυρετο ήδη! Εμένα το κολλησαν κοντινοι μας φιλοι 24 και 26 χρονων και ηταν με πυρετο 39 και φοβερη κοπωση 2 μερες. Και μετα την 3 επανηλθαν. Οποτε δε νομιζω να εχετε αλλα συμπτωματα το περνατε ασυμπτωματικά. Οσο για την καραντινα..... πολυ δυσκολο!!! Στελνουμε αγωνιστικούς χαιρετισμούς!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Evaki19 είπε:

Μια χαρα θα ειστε αφου δεν κάνατε πυρετο ήδη! Εμένα το κολλησαν κοντινοι μας φιλοι 24 και 26 χρονων και ηταν με πυρετο 39 και φοβερη κοπωση 2 μερες. Και μετα την 3 επανηλθαν. Οποτε δε νομιζω να εχετε αλλα συμπτωματα το περνατε ασυμπτωματικά. Οσο για την καραντινα..... πολυ δυσκολο!!! Στελνουμε αγωνιστικούς χαιρετισμούς!

Και εμείς πάλι που δεν είμαστε θετικοί πάλι σε καραντίνα είμαστε! Και εγώ δεν βγαίνω σχεδόν καθόλου επειδή θέλω να πάω για αυχενική την τρίτη και θέλω να κάνω rapid! Ευτυχώς δεν δουλεύω! Είναι πολύ δύσκολη η κατάσταση γενικά που μου Την έχει δώσει απίστευτα! Δεν μπορούμε να κυκλοφορήσουμε ελεύθερα! Πού θα πάει αυτή η κατάσταση?? Έλεος πια..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 12/1/2022 at 3:15 ΜΜ, Elenaki30 είπε:

Όχι από τώρα τις έκανα για να τις έχει λέει μαζί με την αυχενική!!τον ρώτησα κάνα δυο φορές μην κάνω λάθος κ τις κάνω τζάμπα από τώρα αλλά έτσι μου είπε! 

Δεν θα έρθουν καν σε εμένα τα αποτελέσματα θα πάνε κατευθείαν στον γιατρό! 

Μου έδωσε και κάτι υποθετα για τον εμετό γιατί συνεχίζονται και σήμερα έχω κάνει ήδη 3 φορές... 

Καλημέρα! Πως είσαι με τα υπόθετα? Σε βοήθησαν καθόλου? Σε ρωτάω γιατί και εμένα μου τα έδωσε γιατί χειροτέρεψα αλλά δεν τα δοκίμασα ακόμα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Dream85 είπε:

Καλημέρα! Πως είσαι με τα υπόθετα? Σε βοήθησαν καθόλου? Σε ρωτάω γιατί και εμένα μου τα έδωσε γιατί χειροτέρεψα αλλά δεν τα δοκίμασα ακόμα. 

Καλημέρα!! Μόνο μια φορά έβαλα εκείνη την ώρα ήμουν χάλια μου έφερε πολλές παρενέργειες.. Μετά όμως δεν έκανα εμετό ξανά και χθες επίσης ήμουν αρκετά καλά όλη μέρα εκτός από το βράδυ που ζόρισα το στομαχι μου με φαΐ και έκανα εμετό.

Το συγκεκριμένο δεν το ξανά βάζω γιατί διάβασα τα χειρότερα και όντως έχει πολλές παρενέργειες.. Αμα δω ότι χειροτερευω θα δοκιμάσω κάποιο άλλο. Νομίζω γενικότερα πως κάνουν δουλίτσα! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Elenaki30 είπε:

Καλημέρα!! Μόνο μια φορά έβαλα εκείνη την ώρα ήμουν χάλια μου έφερε πολλές παρενέργειες.. Μετά όμως δεν έκανα εμετό ξανά και χθες επίσης ήμουν αρκετά καλά όλη μέρα εκτός από το βράδυ που ζόρισα το στομαχι μου με φαΐ και έκανα εμετό.

Το συγκεκριμένο δεν το ξανά βάζω γιατί διάβασα τα χειρότερα και όντως έχει πολλές παρενέργειες.. Αμα δω ότι χειροτερευω θα δοκιμάσω κάποιο άλλο. Νομίζω γενικότερα πως κάνουν δουλίτσα! 

Σε ευχαριστώ. Μου είπε ή τα υποθετα ή το primperan, αλλά φοβάμαι να πάρω φάρμακα…

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Dream85 είπε:

Σε ευχαριστώ. Μου είπε ή τα υποθετα ή το primperan, αλλά φοβάμαι να πάρω φάρμακα…

Πετάγομαι συγνώμη.. Τo primperan το έπαιρνα εγώ στο νοσοκομείο που είχα κάτσει 2 μέρες λόγω εμετού και με βοήθησε πάρα πολύ. Εμένα δεν μου είχε κάνει κάποια παρενέργεια το συγκεκριμένο. 

Με το καλό τα μωράκια σας 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Dream85 είπε:

Σε ευχαριστώ. Μου είπε ή τα υποθετα ή το primperan, αλλά φοβάμαι να πάρω φάρμακα…

Κορίτσια και εγώ που είπα ότι συνήλθα από χθές πάλι χάλια είμαι με αναγουλες και καούρες! Δεν μπορώ άλλο...και εγώ τα φοβάμαι τα χάπια! Μια φορά πήρα και δεν ξαναπήρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 30 λεπτά , Katerina96 είπε:

Πετάγομαι συγνώμη.. Τo primperan το έπαιρνα εγώ στο νοσοκομείο που είχα κάτσει 2 μέρες λόγω εμετού και με βοήθησε πάρα πολύ. Εμένα δεν μου είχε κάνει κάποια παρενέργεια το συγκεκριμένο. 

Με το καλό τα μωράκια σας 

Ναι και εγώ αυτό λέω να δοκιμάσω άμα ξανά γίνω χάλια! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, enjoy είπε:

Κορίτσια μου να είστε Καλά!!! Είμαστε καλά.... το περνάμε ήπια... απλά καραντίνα σπίτι με δύο παιδιά είναι λίγο απαιτητικό ο.μεγαλος δεν ξέρει που να διοχετεύσει την ενέργεια του και εγώ ως έγκυος δεν μπορώ να τρέχω μες το σπίτι σαν την τρελή!!! 

Είμαστε απυρετοι.. Μόνο μπούκωμα.και βήχα... Και τα παιδιά αρνητικα προς το παρόν..  Δεν παίρνουμε κάτι..  Η γυναικολόγος μου είπε επιδείνωση αναμένεται 5-7 μέρα... ειδομεν... ζω και βασιλευω προς το παρον... Και ο σύζυγός καλά ειναι απλά είναι σε απόγνωση... φοβάται πολύ.. φοβόταν και πριν και πόσο μάλλον τώρα... Εγώ είμαι ζεν ότι είναι να ερθει θα ερθει... Ότι πει ο Θεος!!! 

Σας φιλώ!!!

Γλυκιά μου enjoy τι κανεις με θυμασαι? Μιλαγαμε οταν ήμασταν εγκυες εσυ στο δευτερο εγω στο πρωτο. Μανουλα Φεβρουαριου 2021 ειμαι. Με το καλο να δεχτεις το τριτο σου πλασματακι. Και περαστικα κοριτσι μου να γινεις γρηγορα καλα με τον κορονοιο. Εγω ξεκινω προσπαθειες για το δευτερο. Σε φιλώ!

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hope.2019 είπε:

Γλυκιά μου enjoy τι κανεις με θυμασαι? Μιλαγαμε οταν ήμασταν εγκυες εσυ στο δευτερο εγω στο πρωτο. Μανουλα Φεβρουαριου 2021 ειμαι. Με το καλο να δεχτεις το τριτο σου πλασματακι. Και περαστικα κοριτσι μου να γινεις γρηγορα καλα με τον κορονοιο. Εγω ξεκινω προσπαθειες για το δευτερο. Σε φιλώ!

Γεια σας ομορφιές μου.... Ευχαριστώ για την συμπαράσταση!!! 

Αγαπημένη @Hope.2019 βεβαίως και σε θυμάμαι με το καλο το δεύτερο μωράκι σου... θυμαμαι που αναλύαμε τις ανησυχιες μας αλλα τελικά όλα καλα πήγαν.. εύχομαι με το καλό το δεύτερο η και το τριτο (διδυμα:))!! Πολύ πολύ σύντομα!!! 

Φιλακιααα πολλά...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Polly1 είπε:

Καλημερα,κορίτσια!!! Σας στέλνω από το μαιευτήριο!! Έκανα την περιδεση,ολα πήγαν καλά!!! Τι κανετε εσεις;;

Μπράβο κορίτσι μου!πώς είσαι?εγώ ποτέ έτσι ποτέ αλλιως

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...