Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

Μανούλες Οκτωβρίου 2022❤️


Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , Dimitra97 είπε:

Αχχ κορίτσι μ καλησπέρα είμαι καλά από τον ιό πάλι καλά τώρα έχω άλλο θέμα κολησε και γαστρανετριτιδα ο άντρας μ και άμα κολησω και εγώ να δω τι θα κάνω κ έχω φρικαρει τελιος.....

@Dimitra97Aman re Dimitra ma ola tha se vroun pia.Makari na min koliseis na prosexeis.Xalarose kai ola tha pane kala sto euxomai apo kardias.Ti akrivos einai ayto gastranetritida den to ksero.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , Simona είπε:

@Dimitra97Aman re Dimitra ma ola tha se vroun pia.Makari na min koliseis na prosexeis.Xalarose kai ola tha pane kala sto euxomai apo kardias.Ti akrivos einai ayto gastranetritida den to ksero.

Άσε φίλη μ είμαι να σκάσω όλα τα στραβά σε λίγες μέρες ........η γαστρανετριτιδα είναι διαρια πυρετός και συνεχόμενοι εμετοί ταυτόχρονα όλα αυτά μαζί και πόνο στην κοιλιά και στο στομάχι δλδ λίγο νερό πινει και κάνει εμετό άσε τώρα πήρε λίγο almora  μπας και σώσει την κατάσταση ........

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Dimitra97 είπε:

Άσε φίλη μ είμαι να σκάσω όλα τα στραβά σε λίγες μέρες ........η γαστρανετριτιδα είναι διαρια πυρετός και συνεχόμενοι εμετοί ταυτόχρονα όλα αυτά μαζί και πόνο στην κοιλιά και στο στομάχι δλδ λίγο νερό πινει και κάνει εμετό άσε τώρα πήρε λίγο almora  μπας και σώσει την κατάσταση ........

@Dimitra97Katalava!Makari na ginei grigora kala na isixaseis kai esy.kai na apolauseis epitelous tin egkimosini sou.Pige se giatro na tou pei ti na kanei;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Simona είπε:

@Dimitra97Katalava!Makari na ginei grigora kala na isixaseis kai esy.kai na apolauseis epitelous tin egkimosini sou.Pige se giatro na tou pei ti na kanei;

 Να σαι καλά κοπέλα μ

Δεν μπορεί να πάει σε γιατρό γτ βγήκε θετικό το τεστ κοβιντ.......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Κοριτσια μου πως ειστε; Εγω ειμαι χαλιααα..24 ωρες αναγουλα και με καποιες φορες και εμετο..δεν αντεχω αληθεια αντε να περασει οσο πιο γρηγορα το πρωτο τριμηνο..την δευτερα εχω ραντεβουυ και ανυπωμονω..

Κοριτσι σε ποια εβδομάδα είσαι? Εγω αύριο μπαίνω στην 11η σε δίδυμη κύηση. Κ γω ήμουν χάλια! Ότι έτρωγα το έβγαζα κ μίλησα μ τον γιατρό κ μ ξεκίνησε ένα σιρόπι κ ηρέμησα αρκετά! Ανακατεύομαι κ τώρα αλλά καμια σχέση με πριν! Δεν μιλάς μ τον γιατρό σ? 

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, nina21 είπε:

Κοριτσι σε ποια εβδομάδα είσαι? Εγω αύριο μπαίνω στην 11η σε δίδυμη κύηση. Κ γω ήμουν χάλια! Ότι έτρωγα το έβγαζα κ μίλησα μ τον γιατρό κ μ ξεκίνησε ένα σιρόπι κ ηρέμησα αρκετά! Ανακατεύομαι κ τώρα αλλά καμια σχέση με πριν! Δεν μιλάς μ τον γιατρό σ? 

Καλημερα κοριτσι μου..ειμαι νωρις ακομα αυριο μπαινω στην 7 εβδομαδα..στην προηγουμενη εγκυμοσυνη ειχα τα ιδια και μου εδωσε η γιατρος ενα χαπι για τις ανακατοσουρες και για εμετους..αλλα επειδη η προηγουμενη εγκυμοσυνη κατεληξε σε παλιδρομη και μου εχει καρφωθει στο μυαλο να μην πιω αυτο το χαπι αυτη την φορα..θα αντεξω οσο χαλια να ειμαι..τι σιροπι σου εχει δωσει;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , elena93 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου..ειμαι νωρις ακομα αυριο μπαινω στην 7 εβδομαδα..στην προηγουμενη εγκυμοσυνη ειχα τα ιδια και μου εδωσε η γιατρος ενα χαπι για τις ανακατοσουρες και για εμετους..αλλα επειδη η προηγουμενη εγκυμοσυνη κατεληξε σε παλιδρομη και μου εχει καρφωθει στο μυαλο να μην πιω αυτο το χαπι αυτη την φορα..θα αντεξω οσο χαλια να ειμαι..τι σιροπι σου εχει δωσει;

Μάλλον αυτό π σ έδωσε σε χάπι κ σένα...πριπεραν λέγεται! Εγώ δεν άντεχα άλλο! Κ σήμερα π τ ξέχασα το πρωί πάλι χάλια ήμουν....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , nina21 είπε:

Μάλλον αυτό π σ έδωσε σε χάπι κ σένα...πριπεραν λέγεται! Εγώ δεν άντεχα άλλο! Κ σήμερα π τ ξέχασα το πρωί πάλι χάλια ήμουν....

Ναι αυτο ηταν νομιζω..και εγω μια απο τα ιδια πολυ χαλια μολις ανοιξα τα ματια μου πηγα κατευθειαν για εμετο αλλα τιποτα δεν εβγαλα δεν ειχα φαει..Να ειναι καλα το σπορακι και θα κανω υπομονη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 11 λεπτά , elena93 είπε:

Ναι αυτο ηταν νομιζω..και εγω μια απο τα ιδια πολυ χαλια μολις ανοιξα τα ματια μου πηγα κατευθειαν για εμετο αλλα τιποτα δεν εβγαλα δεν ειχα φαει..Να ειναι καλα το σπορακι και θα κανω υπομονη

Απλά μην το φτάσεις στα άκρα...κ η αφυδάτωση είναι επικίνδυνη! Μιλα με τον γιατρό σου ❤❤❤❤

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , nina21 είπε:

Απλά μην το φτάσεις στα άκρα...κ η αφυδάτωση είναι επικίνδυνη! Μιλα με τον γιατρό σου ❤❤❤❤

Οχι προσπαθω να πινω νερο αρκετα..ευτυχως δεν εχω προβλημα με το νερο γιατι εχω ακουσει οτι καποιες κοπελες ουτε νερο δεν μπορουσαν να πιουν

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , elena93 είπε:

Οχι προσπαθω να πινω νερο αρκετα..ευτυχως δεν εχω προβλημα με το νερο γιατι εχω ακουσει οτι καποιες κοπελες ουτε νερο δεν μπορουσαν να πιουν

Εγώ το έβγαζα κ αυτό! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...