Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Μια νέα αρχή ....στην Αγγλία ;


Recommended Posts

εμεις ειχαμε προγραμματα του ΟΑΕΔ πολλα. αλλα ολα αυτα ηταν με ευρωπαικα κονδυλια

μια πισινα εχουμε κ αυτη βρωμοκοπαει

το δημοτικο γυμναστηριο δεν ειναι κ οτι καλυτερο...ημουν χρονια στον αθλητισμο κ τα ξερω ολα απο μεσα :rolleyes: ο ναυτικος μας συλλογος ειναι πολυ καλος...εχουμε καγιακ

γενικα ομως δεν εχει παροχες ως πολη!

Ναι, δε λεω για προγραμματα του ΟΑΕΔ αυτα πια πανε..Αυτα που ποσταρα στο λινκ δειχνουν τα προγραμματα που τρεχει ο Δημος, τα μονιμα. Αν μπεις θα δεις για μουσικη, χορο, θεατρο, κλπ.Για ναυτικο Συλλογο δε ξερω, θα υπαρχει λογικα αλλα οπως ειπα εκτος απο χορο...τα αλλα δε με αφορουν ;)

Το δημοτικο γυμναστηριο ειναι ενος ετους οποτε ολα καινουργια. Δε ξερω τι να πω, θεωρω βεβαια οτι το Ηρακλειο σαν περιφερεια ειναι αρκετα πλουσιο, και προσφερει ισως περισσοτερα απο αλλες περιφερειες. Η' ισως να εχουμε καλο δημαρχο ;)


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γι αυτο εγω ειμαι τοσο φαν της Κρητης!!!! εκανα γαμηλιο στην Κρητη :D

εγω ειμαι απο Χαλκιδα!!! την πηγη των ναρκωτικων αχαχαχαχαχαχαχα

Ειχες και γαμοπιλαφο?:tongue:

Και εγω Κρητη παντρευτηκα εννοειται...ο αντρας σου ειναι Κρητικος?

Γιατι καλε η Χαλκιδα πηγη ναρκωτικων? Εγω ακουγα για Ζωνιανα, για Λειβαδια...


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Ειχες και γαμοπιλαφο?:tongue:

Και εγω Κρητη παντρευτηκα εννοειται...ο αντρας σου ειναι Κρητικος?

Γιατι καλε η Χαλκιδα πηγη ναρκωτικων? Εγω ακουγα για Ζωνιανα, για Λειβαδια...

καλε γαμηλιο ταξιδι εννοουσα αχαχαχαχα

Χαλκιδεοι κ οι δυο

αλλα ηρθα σε γαμο στο Ρεθυμνο στης κολλητης μου κ εκει ειχε γαμοπιλαφο (μονο που δεν εφαγα δεν μου αρεσουν τα κατσικοειδη αχαχα) πινω ομως τις ρακιες απανωτα κ κανω κ κουπες αχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

δεν θυμαμαι αν εχεις παιδακια....αλλα αν εχεις ή αν κανεις πιστευω θα χρησιμοποιησεις καποια της πολης σου :) τουλαχιστον εδω εχει πολλα events

Έχω αλλά μέχρι στιγμής δεν έχω πάει ούτε στο πάρκο με το μικρό. Μια φορά πήγαμε στο play group του Δήμου και δεν ξαναπατήσαμε. Δεν ξέρω τι άλλο θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω αργότερα. Ας πούμε πισίνα δεν πρόκειται να τον πάω. Άσε που αν υπολογίσεις τι έχω πληρώσει τόσα χρόνια, θα μπορούσα με τα χρήματα αυτά να του είχα φτιάξει μια πισίνα και μια βιβλιοθήκη δικιά του :-P


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλε γαμηλιο ταξιδι εννοουσα αχαχαχαχα

Χαλκιδεοι κ οι δυο

αλλα ηρθα σε γαμο στο Ρεθυμνο στης κολλητης μου κ εκει ειχε γαμοπιλαφο (μονο που δεν εφαγα δεν μου αρεσουν τα κατσικοειδη αχαχα) πινω ομως τις ρακιες απανωτα κ κανω κ κουπες αχαχαχαχα

ΑΑΑαααχ εχασεεεεες που δε δοκιμασες...:P


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

εμας προσφατα ειχε teacher's event ο ζωολογικος κηπος της πολης :)

play groups εχουμε πολλα αλλα δεν πηγαινω γιατι ειναι πρωι συνηθως κ δουλευω

ΣΚ με βολευει περισσοτερο να τον πηγαινω...κ πισινα πηγαινουμε κ ειναι πολυ καλα. 2.90 πληρωνω βεβαια κ εχω δωρεαν καφε. αλλα το θεωρω καλη τιμη, πολυ φτηνα για 2 ωρες κ ειναι parent and toddler session

Link to comment
Share on other sites

να πω κ κατι ασχετο? χαιρομαι που επιτελους κανουμε πολιτισμενες συζητησεις :Ρ

ε που κ που ξεφευγουμε...αλλα πιστευω ειμαστε σε καλο αγιο και ηθικο δρομο αχαχαχαχαχα

http://www.youtube.com/watch?v=ZsraqyHRPxc

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


στα παρκα γιατι δεν πας? εμενα ειναι η καλυτερη μου το παρκο....τον αφηνω κ λυσσαει

Έχουμε μεγάλο κοινόχρηστο κήπο που είναι σαν μικρό πάρκο (μέχρι και παγκάκια έχει). Δεν υπάρχει λόγος να πηγαίνουμε αλλού.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Eγω παντα εκανα πολιτισμενη συζητηση...Τεσπα δεν ειναι αναγκη να το συζητησουμε :tongue:

Που λες, πιστευω και Χαλκιδα αμα το ψαξεις κατι θα υπαρχει. Οταν πηγαινετε να πηγαινεις το μικρο σου να παιζετε.

Εγω σκεφτομουν να γραφτω στο σχεδιασμο κοσμηματων στο Ηρακλειο, αλλα ειχε προγραμμα 6 εβδομαδων και δεν προλαβαινα να το παρακολουθησω ολο. Και λεω μην αγορασω τσαμπα τα εργαλεια, μηχανηματα κλπ. Τωρα περιοριζομαι στο να σχεδιαζω κοσμηματα στο χαρτι καποια στιγμη ισως γινω και χρυσωχοοα :D

Μια γνωστη μου πηγε στο σχεδιασμο και ραπτικη, και εμαθε να μεταποιει ρουχα, κοντεματα, στενεματα, ραψιμο γενικα. Με την κριση μια χαρα της ηρθε, τωρα εχει μεταποιησει παλια της ρουχα, εχει διακοσμησει παλια τζην με χαντρες και τετοια και φαινονται σαν καινουργια. Η' ψωνιζει ρουχα που ειναι με εκπτωση και ειναι το λαθος νουμερο και τα μεταποιει στο νουμερο της!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

κοιτα για να κανεις κοσμηματα κλπ πρεπει να το εχεις...κ εγω δεν το εχω...εμενα δωσε μου ενα φτυαρι να σου σκαψω χαχαχαχα

οταν πηγαινουμε για ενα μηνα το καλοκαιρι την βγαζουμε στην θαλασσα. αλλωστε ειναι κ μονο 1.5 τι να κανει απο αυτα

παντως ειανι δυσκολο να βρεις τετοιου ειδους σεμιναρια, τα ξερω γιατι κ η πεθερα μου εψαχνε να κανει καποια κ μεσω του θειου που αυτος ετρεχε τα προγραμματα του ΟΑΕΔ στην χαλκιδα ηξερα πως δεν ειχε κατι αλλο

Biggi εκει ωραια θα ειναι να εχετε αυλιτσα...εχει κ παιδακια κλπ? εγω παντως ειμαι πολυ του παρκου γιατι εχει κ μπασκετες κ παιζω κ λιγο μπασκετακι χιχιχ οπως τα καλα παλια χρονια...γενικα ειμαι πολυ παιδι της βολτας :) :)

Link to comment
Share on other sites

κοιτα για να κανεις κοσμηματα κλπ πρεπει να το εχεις...κ εγω δεν το εχω...εμενα δωσε μου ενα φτυαρι να σου σκαψω χαχαχαχα

οταν πηγαινουμε για ενα μηνα το καλοκαιρι την βγαζουμε στην θαλασσα. αλλωστε ειναι κ μονο 1.5 τι να κανει απο αυτα

παντως ειανι δυσκολο να βρεις τετοιου ειδους σεμιναρια, τα ξερω γιατι κ η πεθερα μου εψαχνε να κανει καποια κ μεσω του θειου που αυτος ετρεχε τα προγραμματα του ΟΑΕΔ στην χαλκιδα ηξερα πως δεν ειχε κατι αλλο

Biggi εκει ωραια θα ειναι να εχετε αυλιτσα...εχει κ παιδακια κλπ? εγω παντως ειμαι πολυ του παρκου γιατι εχει κ μπασκετες κ παιζω κ λιγο μπασκετακι χιχιχ οπως τα καλα παλια χρονια...γενικα ειμαι πολυ παιδι της βολτας :) :)

Φερυ μου δεν εννοουσα ο μικρος να φτιαχνει σκουλαρικια :P Ελεγα να το ψαξεις μηπως εχει κανα παιδικο θεατρο, κατι τετοιο. Αλλα για να λες δεν εχει..μαλλον ετσι ειναι!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

θεατρικη ομαδα υπαρχει στην διπλα πολη, στην Αρτακη. κ μαλιστα η οικογενεια του αντρα μου ειναι στην ομαδα, ειναι εραστιτεχνικη. ο δημος της Αρτακης λοιπον κανει απιστευτα πραγματα

ισως αμα μεγαλωσει λιγο ακομα, σε αυτη την ηλικια δεν θα κατσει να δει θεατρο,.,,μεσος ορος συγκεντρωσης 3 λεπτα αυτη η ηλικια αχαχαχα

αυτο που θελω εινια να μπορεσει να βρει παρεα στην χαλκιδα για οταν γυρναμε πισω. προς το παρον πιστευω η θαλασσα το καταφερνει αυτο. με τον καιρο αν βρω κ καποια ασχολια να πηγαινουμε σιγουρα θα ειναι πολυ καλο :) σιγουρα θα το μελετησω καλυτερα εν καιρω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...