Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Μια νέα αρχή ....στην Αγγλία ;


Recommended Posts

οσο για το αν κατεβαζεις...εννοεις κατεβαζεις ταινιες? εμεις δεν κατεβαζουμε...στην Αγγλια δεν σηκωνει τετοιες παρανομιες χαχαχα

Άντε ρε σοβαρά; Μιλάμε ότι πρέπει να είσαι η μόνη που δεν παρανομεί :lol:

Και ταινίες, και σήριαλ, και ό,τι θέλεις έχω κατεβάσει. (φτου μου)

Πρώτη φορά ακούω ότι η TalkTalk είναι θυγατρική της BT. Είσαι σίγουρη; Εγώ ξέρω ότι είναι η πρώην Tiscali (άλλη άχρηστη εταιρεία αυτή...). Anyway, το ποια είναι θυγατρική άλλης δεν έχει να κάνει, η κάθε εταιρεία λειτουργεί χωριστά. Για την TalkTalk δεν έχω ακούσει καλή κουβέντα, την είχε η πεθερά μου και της είχε βγάλει την πίστη. Αλλά καλύτερα να ρωτήσεις εκεί που μένεις, για την κάλυψη τουλάχιστον.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ναι αγαπη δεν κατεβαζω!!!! κ δεν ειμαι η μονη

διαβασε λιγο BCS code of conduct

Συγχαρητήρια, χαίρομαι που κάποιος εδώ μέσα έχει ηθικές αξίες :P


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια, χαίρομαι που κάποιος εδώ μέσα έχει ηθικές αξίες :P

ειναι μερος της δουλειας μου θελω δεν θελω πρεπει να το εφαρμοσω.,...ειδαλλως ας εκανα αλλη δουλεια

αλλα δεν κατηγορω αυτους που κατεβαζουν εξου κ το προηγουμενο αστειακι μου ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τι γνωμη εχετε για το Talk Talk? Λεω να αλλαξω εταιρεια γιατι η ΒΤ ειναι πολυ ακριβη. Βλεπω ελληνικη τηλεοραση μεσω νετ και κατεβαζω πολλα οποτε...ξερει κανεις αν αξιζει?

Λοιπόν, Ελένη, αν τυχόν σε ενδιαφέρει, τσέκαρα στο Which? και έχουν 6 Recommended Broadband Providers και 2 Broadband Providers to Avoid. Οι recommended είναι οι: Zen Internet, Be, Utility Warehouse, Plusnet, O2 και Eclipse. Οι avoid είναι οι: Orange και AOL Broadband.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αλλα δεν κατηγορω αυτους που κατεβαζουν εξου κ το προηγουμενο αστειακι μου ;)

Α, αστειάκι ήταν.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, Ελένη, αν τυχόν σε ενδιαφέρει, τσέκαρα στο Which? και έχουν 6 Recommended Broadband Providers και 2 Broadband Providers to Avoid. Οι recommended είναι οι: Zen Internet, Be, Utility Warehouse, Plusnet, O2 και Eclipse. Οι avoid είναι οι: Orange και AOL Broadband.

Ευχαριστω Μπιγκι.:)


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

και μια που τα λεμε εδω ωραια να ρωτησω τι πληρωνετε για council tax? Γιατι ηρθε το δικο μας και κοντεψα να παθω καρδια... ουτε στην camden οταν εμενα δεν πληρωνα τοσα.... 1600 το χρονο για ενα διαμερισματακι καμαρουλα μια σταλια.... ( που δε μπορω τωρα να γραψω το νοικι γιατι φοβαμαι μην αρχισω να κλαιω...)

Πειτε μου λιγο για το ct και περιοχες περιπου να παιρνω μια ιδεα....

Link to comment
Share on other sites

παντως για ταινιες εγω εδω δε θα κατεβαζα... το εκανα παλιοτερα, αλλα επιασαν πολλους και πουλησαν οι ανθρωποι τα σπιτια τους να ξεχρεωσουν, θα πληρωνουν μια ζωη και σκεφτομαι.... αξιζει για μια ταινια; Στο κατω κατω βαζουμε αν ειναι κι ενα netflix και τελειωνει η ιστορια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


νομιζω πωε ο φορος δεν εχει να κανει με το ποσο μεγαλο ειναι το σπιτι. εμεις δινουμε 1100...γενικα ειναι φτηνο στην πολη μας

ο φορος εχει να κανει με την αξια του σπιτιου τον απριλιο του 1991 =μεγεθος χ περιοχη (ισως χ κατασταση σπιτιου;;;)

Link to comment
Share on other sites

παντως για ταινιες εγω εδω δε θα κατεβαζα... το εκανα παλιοτερα, αλλα επιασαν πολλους και πουλησαν οι ανθρωποι τα σπιτια τους να ξεχρεωσουν, θα πληρωνουν μια ζωη και σκεφτομαι.... αξιζει για μια ταινια; Στο κατω κατω βαζουμε αν ειναι κι ενα netflix και τελειωνει η ιστορια

thank you :rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Πότε έμενες Camden; Νομίζω ότι τα δημοτικά τέλη έχουν πάρει τα πάνω τους τώρα τελευταία (κάπως πρέπει να πληρωθούν τα ελλείματα χαχαχα) :P


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...