Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Πεθερές και όχι μόνο η συνεχεια....


selestina

Recommended Posts

geia sou kitty mou.apo to na xwnete pantou k na einai pantaxou parwn na les kalutera etsi.

α, ναι !!! σ αυτο φυσικά συμφωνώ !!!!!!!!!!!! αλλα με εκνευριζουν τα τηλεφωνηματα (τωρα δεν με παιρνει πια), ταχα μου νοιάζεται τι κανει το μωρό και ποσα κιλά είναι κλπ κλπ.Εγω προσωπικά αδιαφορώ για την υπαρξη της.

αλλα δεν εχει παρει ουτε ενα πακετο μωρομάντηλα ρε κοριτσια και θα ερθει στην βάπτιση , να το παιξει γιαγιά ?


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εμένα όταν γέννησα η πεθερά μου δεν μου έφερε τίποτα. Οταν είδε την δεύτερη ημέρα στο νοσοκομείο οτι οι γονείς μου και η αδελφή μου έφεραν χρυσαφικά τόσο για εμένα όσο και για την μικρή πήγε την επόμενη και πήρε της μικρή ένα υποτιθετε χρυσό για το ματι. Τελικά μετά από λιγους μήνες κατάλαβα οτι δεν ήταν χρυσό διοτι αλλαξε χρώμα και είχε γίνει καφέ. Ως γνωστό το χρυσό δεν παθαίνει τίποτα ενώ τα απομίμηση..... Ακόμα και τότε φανηκε λιγότερη των περιστάσεων. Καλά για εμένα εννοείται τίποτα οχι ότι ήθελα αλλά ουτε και περίμενα να πω την αληθεια. γενικά τα δώρα της κυρίως στην γιορτή μου είναι είτε βρακιά τεραστίων διαστάσεων (ενω είμαι μικροκαμωμένη) και παντόφλες κακιστης φυσικά ποιοτητας και χάλια πάντα γούστου. Οσο αφορά τα βρακιά είμαι σίγουρη οτι εύχεται να αποκτήσω μία κολάρα σαν την δική της για αυτό νομίζω μου περνει τέτοια μεγέθη.

εμάς δεν μας επισκέφθηκε ουτε στο μαιευτηριο. ειναι βεβαια 2 ωρες απο Αθηνα , αλλα αν ηθελε...............ειχα ραντεβου για καισαρική στις 11 Απριλιου , αλλα με επιασαν πονοι νωριτερα και γεννησα στις 7 Απριλιου. Στο τηλέφωνο μου ειπε ....εε....αφου γεννησες , θα ερθω μετα το Πάσχα.......αλλά μαλλον εννοούσε αλλης χρονιάς:-D:grin::-D

οσο για τα βρακιά , παρτης κι εσυ στο δικό σου μέγεθος..............χαχαχαχαχα


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites

α, ναι !!! σ αυτο φυσικά συμφωνώ !!!!!!!!!!!! αλλα με εκνευριζουν τα τηλεφωνηματα (τωρα δεν με παιρνει πια), ταχα μου νοιάζεται τι κανει το μωρό και ποσα κιλά είναι κλπ κλπ.Εγω προσωπικά αδιαφορώ για την υπαρξη της.

αλλα δεν εχει παρει ουτε ενα πακετο μωρομάντηλα ρε κοριτσια και θα ερθει στην βάπτιση , να το παιξει γιαγιά ?

ετσι ήταν σε εμένα πεθερά,κουνιαδος και συνυφάδα. Το θέατρο του παραλόγου. Ενώ πριν την βάπτιση ο κουνιαδος μου και η συνυφαδα μου την είχανε δει μόνο μια φορά στην βάπτιση κάνανε λες το μεγαλώνουμε αυτοί. Το ίδιο και η ταλαιπωρημένη πεθερά μου όπου το χειλάκι της δεν γελασε καθόλου διοτι ήταν γάμος και βάπτιση μαζί. Ξινή ξινή όπως πάντα εχω και φωτογραφικό ντοκουμέντο αλλά ευτυχώς δεν την εχω βάλει σε καμία στο album. Mεχρι και η φωτογράφος το σχολιασε διοτι νόμιζε οτι είχα κάνει λάθος. Μου λεει ξερεις δεν έχεις πουθενά σε καμία φωτογραφία την πεθερά σου στο αλμπουμ του γάμου και της λέω "καλύτερα". Ε μα έτσι είναι ξαφνικά από το πουθενά θέλουν να λέγονται γιαγιαδες και θειοι κτλ κτλ. Ουστ!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εμάς δεν μας επισκέφθηκε ουτε στο μαιευτηριο. ειναι βεβαια 2 ωρες απο Αθηνα , αλλα αν ηθελε...............ειχα ραντεβου για καισαρική στις 11 Απριλιου , αλλα με επιασαν πονοι νωριτερα και γεννησα στις 7 Απριλιου. Στο τηλέφωνο μου ειπε ....εε....αφου γεννησες , θα ερθω μετα το Πάσχα.......αλλά μαλλον εννοούσε αλλης χρονιάς:-D:grin::-D

οσο για τα βρακιά , παρτης κι εσυ στο δικό σου μέγεθος..............χαχαχαχαχα

XAXAXAXA θα της πάρω κανένα στριγκάκι της στρίγκλας για να γουστάρει την επόμενη. Θα ήθελα να δω τα μούτρα της την ώρα που θα ανοίγει την τσάντα!!:P:p:p:p:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μου κουβαληθηκαν ολοι χθες.αυτοπροσκαλεστηκαν.

που?

στην επετειο ΜΟΥ!!!!

που ηθελα να βγω εστω και μια βολτα κου ηρθαν απο τις 6 το απογευμα αρμενικη βιζιτα μεχρι τις 10:30.

ενα πτωμα μετα.τιποτα δεν καταλαβαινουν.τα μικρα να τσιριζουν,να τους πεφτουν τα γλυκα στο χαλι,τα νερα στο πλακακι.ενα δραμα!!!!!

κι εγω με την κοιλια περα να σκουπιζω απο πισω τα βλασταρια τους.

αυτες χαλαρες στον καναπε να κουτσομπολευουν.

εννοειται δεν εφεραν τιποτα.εστω για τα ματια του κοσμου.

αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!!!!!!!!!!!!!!!!!τα θυμαμαι και εκνευριζομαι


GLAEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μου κουβαληθηκαν ολοι χθες.αυτοπροσκαλεστηκαν.

που?

στην επετειο ΜΟΥ!!!!

που ηθελα να βγω εστω και μια βολτα κου ηρθαν απο τις 6 το απογευμα αρμενικη βιζιτα μεχρι τις 10:30.

ενα πτωμα μετα.τιποτα δεν καταλαβαινουν.τα μικρα να τσιριζουν,να τους πεφτουν τα γλυκα στο χαλι,τα νερα στο πλακακι.ενα δραμα!!!!!

κι εγω με την κοιλια περα να σκουπιζω απο πισω τα βλασταρια τους.

αυτες χαλαρες στον καναπε να κουτσομπολευουν.

εννοειται δεν εφεραν τιποτα.εστω για τα ματια του κοσμου.

αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!!!!!!!!!!!!!!!!!τα θυμαμαι και εκνευριζομαι

Εσενα την θυμηθηκαν τουλαχιστον.Εμενα 4 χρονια ποτε δεν την εχουν θυμηθει την επετειο μου και εννοειται ουτε τα γεννεθλια μου.

Θυμαστε που ελεγα οτι δεν πηρε καν να ευχηθει για την κορη μου? Προχτες λοιπον που γιορταζε ο γιος της τον πηρε 7 η ωρα το πρωι παρακαλω, τον εβλεπε στον υπνο της ....και εννοειται ουτε καν ρωτησε τι κανουμε εγω και το παιδι......


19Zup2.png

149138qob4e3htng.gif

Link to comment
Share on other sites

na zhsete agaph mou!!!m authn pantreutikes kai hr8e na giortasei?eleos pia,euthxws emena den skane myth aprosklhth,alla tis m.... tis lene!!!emena gia to sabbatokutiaka pou den 8elei o gios ths na phgainoume mou eipe oti den einai oti den 8elei na phgainei s authn alla den 8elei na kaloma8ainei emena k meta den 8a mageireuw!!!oh god!!!!


rbOEp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε κορίτσια μου λειψατε!!τα χε παίξει το Ίντερνετ κ μέχρι να το φτιάξουν ήμουν σ αναμμένα κάρβουνα τι πεθεροιστοριες έχασα!!έχω και νέα επεισόδια να σας διηγηθω!!χτες είχαμε παει για φαγητό στην πεθερά και ενώ τρωγαμε άρχισε ο πεθερος να λέει στο μωρο θα ρχομαι να σε παίρνω να πηγαίνουμε βόλτες μέχρι το βράδυ,όχι εγω,θα μένουμε μαζί Σαββατοκύριακα,όχι εγω κ πετάγεται εκεί η πεθερά μου κ λέει κι εγω που τον αφηνα στη μάνα μου τι έπαθε;;όλα πια νομίζετε ότι τα ξέρετε εσείς οι καινούριες !!ε ναι της λέω έχετε απόλυτο δίκιο!μπράβο κορίτσι μου μου λένε μ ένα στόμα μια φωνή!κι εγω στη μαμα μου θα τον αφήνω συνεχίζω!παγωτο τα πεθερικά!!

Link to comment
Share on other sites

Μαριάννα μου να ζήσετε!!

Κι όσο για τους μουσαφιραίους που σας κουβαλήθηκαν τι να πω...Διακριτικότητα μηδέν

Εγώ τα έχω κομμένα αυτά.Και γιορτές και επέτειο και γενέθλια

Λέω ότι δεν γιορτάζω και δεν δέχομαι

Και καλώ όποιους θέλω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...