Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Angot είπε:

      ευχαριστώ κορίτσι  μ! ελπιζω να είσαι καλα! κοντοζυγώνει η μέρα μ και μένα! 

      @linaa θα μπυ κάνουν πάλι ντοπλερ αύριο, γιατί;  ο όρος πέφτει συνεχώς στο maximum 120 σταγόνες! χθες μ το κόψανε για 10 λεπτα και άρχισε να πονάει πολύ η μέση! μου το έβαλαν στις 80 που το ειχα αλλά δεν με έπιασε και μ το αύξησαν ! ο γιατρός πάλι δεν μ λέει τι σκοπό έχει! 

      Υπομονή Κ να μην σκέφτεσε διάφορα . Ο γιατρός σίγουρα θα έχει σκοπό να σε κρατήσει όσο πάει. Όσο σε κρατάνε οι όροι Κ δεν σπάνε τα νερά θα μείνεις εκεί να φτάσεις όσο πιο μακριά γίνετε . 

      Το ντομπλερ θα στο κάνουν προφανώς για να δουν τις τροφοδοσίες των αρτηριών  την γήρανση του πλακούντα  Κ την καρδιά του μωρού εάν ζοριζετε . 

Πεθερές και όχι μόνο η συνεχεια....


selestina

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Fefi μου σε ευχαριστω για τη συμβουλη σου!!!Ββεβαια δεν ξερεις την ιστορια μας μαλλον δεν ησουν στο αλλο θεματακι ομως ευτυχως ο αντρας μου την ξερει καλα και φυσικα της εχει πει πολλες φορες να μην φερνει βλακειες γενικα κανει πολυ χιουμορ για την ποιοτητα ολων οσων φερνει η μανα του τα λεμε και γελαμε αυτα ειναι τα λιγοτερα, μου τη δινει πολυ οτι εχει να κανει με το παιδι σε τετοια θεματα μονο αλλαειναι θεμα νοοτροπιας!

Οποτε κι εγω δε τα χρησιμοποιω...


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites

peristeraki eisai polu tuxerh.emeis oi moutzwmenes eprepe n tuxoume tis gomares!!

Α ναι βεβαια!!!

Εμενα οταν γεννησα μονο βεβαια μου εκαναν καποια καλα πραγματα δεν μπορω να πω αλλα ηταν φυσικα για τα ματια και γιατι εκανα τον συνεχιστη του γενους χαχαχαχαχ

Μου φερε ενα ρολοι την μαρκα δεν την ηξερα αλλα ενταξει δεν φαινοταν μαπα.Και 500 ευρω δωρο.


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σας το λέω ότι η πεθερούλα η δική μου είναι μάλαμα.

Ποτέ δεν πάει να μας πάρει δώρα.

Μου δίνει χρήματα για να ψωνίσω ό,τι θέλω και για μένα και για το παιδί

Και ποτέ δεν ρωτάει τι πήρα

Βέβαια της τα δείχνω και πάντα λέει "με γεια σας, να είστε καλά να τα χαρείτε"

Και είναι τόσο κουβαρντού που κάθε φορά ψωνίζω κανονικότατα.

Και δεν δίνει μόνο στις γιορτές μας, αλλά γενικότερα, όποτε της έρθει

Μια φορά με τα χρήματα που μου έδωσε πήρα καλό παλτό κι ένα ανεξάρτητο γούνικο γιακά από αλεπού που δένει γύρω από το λαιμό με βελούδινη κορδέλα και ένα μπουφάν για καθε μέρα.Και δεν ήταν εκπτώσεις, να σημειώσω!!

Φέτος γιορτή-γενέθλια μου έκανε δώρο ...ένα μωβ!Δεν πίστευα στα μάτια μου.Ακόμα δεν το έχω χαλάσει και θα το διαθέσω σε κάτι πραγματικά χρήσιμο, γιατί είναι και δύσκολες οι εποχές.

Πολλές φορές νιώθω άσχημα με τα τόσα δώρα της.Το βρίσκω υπερβολικό.

Και φυσικά είναι τόσο διακριτικός άνθρωπος που δεν το αναφέρει πουθενά ότι μου κάνει δώρα.

Τις παραμονές του γάμου μου, ήρθε στο σπίτι-και παρά τα αυξημένα έξοδα που είχαμε όλοι μας εκείνη την περίοδο-μου έδωσε ένα μεγάλο ποσό και μου είπε: "Νυφούλα μου, αυτά είναι για σένα, για να ετοιμαστείς για την εκκλησία"

Πλήρωσα κομμώτρια και μακιγιάζ με αυτά τα χρήματα και πήρα και σατέν νυχτικιά με ασορτί ρόμπα Nota.

Δεν είναι όλες οι πεθερές μέγαιρες

Βέβαια δεν την αγαπάω μόνο για τα δώρα της

Είναι χρυσή γυναίκα

Τώρα, αν πει κάποια στιγμή κάτι και το πάρω στραβά, είναι τόσο σπάνιο...

μπραβο περιστερακι εισαι πολυ τυχερη

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια !

η δικιά μου πεθερά ειναι συλλεκτικό κομμάτι...............δεν εχει έρθει καν να δει το μωρό !!!!! δεν εχουμε προβλημα ,μεταξυ μας γιατι βεβαιως δεν υπαρχει επαφη!

απλά ειναι αλλού !!!!! ειναι μεγάλη ιστορία, αλλα το αποτελεσμα ενα και το αυτό....καμια σχεση , ακομα και με τον αντρα μου αραιά και που


Γι΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω.....

και σε συνάντησα 7/4/2011 !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια !

η δικιά μου πεθερά ειναι συλλεκτικό κομμάτι...............δεν εχει έρθει καν να δει το μωρό !!!!! δεν εχουμε προβλημα ,μεταξυ μας γιατι βεβαιως δεν υπαρχει επαφη!

απλά ειναι αλλού !!!!! ειναι μεγάλη ιστορία, αλλα το αποτελεσμα ενα και το αυτό....καμια σχεση , ακομα και με τον αντρα μου αραιά και που

geia sou kitty mou.apo to na xwnete pantou k na einai pantaxou parwn na les kalutera etsi.


rbOEp3.png
Link to comment
Share on other sites

Α ναι βεβαια!!!

Εμενα οταν γεννησα μονο βεβαια μου εκαναν καποια καλα πραγματα δεν μπορω να πω αλλα ηταν φυσικα για τα ματια και γιατι εκανα τον συνεχιστη του γενους χαχαχαχαχ

Μου φερε ενα ρολοι την μαρκα δεν την ηξερα αλλα ενταξει δεν φαινοταν μαπα.Και 500 ευρω δωρο.

Εμένα όταν γέννησα η πεθερά μου δεν μου έφερε τίποτα. Οταν είδε την δεύτερη ημέρα στο νοσοκομείο οτι οι γονείς μου και η αδελφή μου έφεραν χρυσαφικά τόσο για εμένα όσο και για την μικρή πήγε την επόμενη και πήρε της μικρή ένα υποτιθετε χρυσό για το ματι. Τελικά μετά από λιγους μήνες κατάλαβα οτι δεν ήταν χρυσό διοτι αλλαξε χρώμα και είχε γίνει καφέ. Ως γνωστό το χρυσό δεν παθαίνει τίποτα ενώ τα απομίμηση..... Ακόμα και τότε φανηκε λιγότερη των περιστάσεων. Καλά για εμένα εννοείται τίποτα οχι ότι ήθελα αλλά ουτε και περίμενα να πω την αληθεια. γενικά τα δώρα της κυρίως στην γιορτή μου είναι είτε βρακιά τεραστίων διαστάσεων (ενω είμαι μικροκαμωμένη) και παντόφλες κακιστης φυσικά ποιοτητας και χάλια πάντα γούστου. Οσο αφορά τα βρακιά είμαι σίγουρη οτι εύχεται να αποκτήσω μία κολάρα σαν την δική της για αυτό νομίζω μου περνει τέτοια μεγέθη.

Link to comment
Share on other sites

geia sou kitty mou.apo to na xwnete pantou k na einai pantaxou parwn na les kalutera etsi.

συμφωνώ με την selestina kitty διοτι από να την έχεις μέσα στα πόδια σου καλυτερα μακριά. Εμένα ο πεθερός δεν ήρθε να δει την κόρη μου ποτέ και μετά από 7 μήνες περίπου πέθανε. Κρίμα... για εκείνον διοτι εκείνος έχασε.....

Link to comment
Share on other sites

Εμένα όταν γέννησα η πεθερά μου δεν μου έφερε τίποτα. Οταν είδε την δεύτερη ημέρα στο νοσοκομείο οτι οι γονείς μου και η αδελφή μου έφεραν χρυσαφικά τόσο για εμένα όσο και για την μικρή πήγε την επόμενη και πήρε της μικρή ένα υποτιθετε χρυσό για το ματι. Τελικά μετά από λιγους μήνες κατάλαβα οτι δεν ήταν χρυσό διοτι αλλαξε χρώμα και είχε γίνει καφέ. Ως γνωστό το χρυσό δεν παθαίνει τίποτα ενώ τα απομίμηση..... Ακόμα και τότε φανηκε λιγότερη των περιστάσεων. Καλά για εμένα εννοείται τίποτα οχι ότι ήθελα αλλά ουτε και περίμενα να πω την αληθεια. γενικά τα δώρα της κυρίως στην γιορτή μου είναι είτε βρακιά τεραστίων διαστάσεων (ενω είμαι μικροκαμωμένη) και παντόφλες κακιστης φυσικά ποιοτητας και χάλια πάντα γούστου. Οσο αφορά τα βρακιά είμαι σίγουρη οτι εύχεται να αποκτήσω μία κολάρα σαν την δική της για αυτό νομίζω μου περνει τέτοια μεγέθη.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


h pe8era m 8elei ka8e sabbatokuriako na phgainoume ekei na trwme k kanei epitides fagita polla k leei egw ta ekana gia sas klp.kai ta kanonizei m emena 8a kanw auto telos xwris na rwthsei an 8elw an borw kai kamoia fora pou paw na ths pw oxi mou ta gyrnaei egw ta kanw gia sena na se ksekourasw klp dld monimws me fernei pro tetelesmenou kai den borw na pw oxi.entometaksu mageireuei kai anosta.ase pou egw den exw ka8olou problhma na mageireuw ston antrouli m giati einai to forte m.thn teleutaia fora phgame sth giagia mou gia na th glitwsw k eipa ston antra m oti an 8eleis na trwme sth mana sou 8a trwme k stous dikous mou.o antras mou den 8elei ka8olou na phgainoume giati oute pou ton noiazei na trwme ekei kai protimaei k ta dika mou.opote mou leei prox8es ksekopse ta auta na phgainoume sth mana mou kai tou lew egw den borw n thn ksekopsw giati m piezei opote einai diko sou 8ema.ex8es loipon feugontas apo th mana tou mas leei auth aurio 8a kanw auto k auto gia sas sas perimenw k leei o antras mou wx re mana ka8a fora xese mas me ta fagita sou,aurio egw borei na mhn 8elw na kounh8w apo ton kanape mhn me prizeis(egw apo mesa mou,xixixix satanika)kai leei atuh ... ti einai auta pou les twra (me neura)egw gia sas ta kanw gia hremhse!!!!otan mpikame sto amaksi lew ston antra mou eides pws kanei???giayto re mwro mou en borousa n ths to pw egw.shmera ksupnaw to prwi kai brhskw mnm"egw gia sas mageirepsa giauto kanonise na er8ete giati pios 8a ta fai ola auta k den trwgonte deuterh mera" to dixnw ston antra m kai tou lew pare thl kai ka8arise .pernei kai leei o glukos mou"mana sths 2 8a sou kanw anap na m katebaseis ta faghta giayto kanonise na ta exeis etoima sta taper geia"xxaxaaaxaxaxa egw pal satanika geloia!!!


rbOEp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τι καλα! Γλυτωσες εεε????:D:D:D

εμενα στις αρχες ηταν ετσι....μαζευομασταν καθε τρεις και λιγο και ηταν και τα κουνιαδια και τα θηρια τους..και τα δικα μου τα νευρα ηταν κροσια!

βαριομουν καθε κυριακη ρε παιδι μου το ιδιο πραμα! Δουλευα κιολας....ηθελα την Κυριακη να αραξω στον καναπε με τον ανδρα μου και να μην παμε !

Ευτυχως ο δικος μου, μπαινει μπροστα σαν και τον δικο σου selestina !

Τωρα εχουμε καιρο να παμε! Δεν με πειραζει να φαμε μια στο τοσο, αλλα αυτο να ειμαστε 8 ατομα, να ουρλιαζουν τα ανηψια..να μην μπορει να κοιμηθει ή να φαει ο δικος μου ειναι χεσε μεσα!

Νευριαζω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...