Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Πεθερές και όχι μόνο η συνεχεια....


selestina

Recommended Posts

Κήρυγμα περί παρθενίας καλέ...

Αλλά επειδή κωλυόταν να το πει αλλιώς το διατύπωσε ετσι ακριβως...

Επιστημονικά

Αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Και τόσο νέα γυναίκα να πιστεύει στην παρθενιά στον γάμο!!!!

Εγώ κορίτσια και δεν ντρέπομαι να το πω, μόνη μου πήρα την παρθενιά μου, καταλάθος!!!!Επειδή δεν μου άρεσαν οι σερβιέτες, έβαζα ταμπόν από 15 χρονών και μια μέρα εκεί που έβαζα το super το έβαλα καταλάθος λίγο πιο βαθιά και αυτό ήταν....Οπότε κανένας άντρας δεν με διακόρευσε ;)!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Και τόσο νέα γυναίκα να πιστεύει στην παρθενιά στον γάμο!!!!

Εγώ κορίτσια και δεν ντρέπομαι να το πω, μόνη μου πήρα την παρθενιά μου, καταλάθος!!!!Επειδή δεν μου άρεσαν οι σερβιέτες, έβαζα ταμπόν από 15 χρονών και μια μέρα εκεί που έβαζα το super το έβαλα καταλάθος λίγο πιο βαθιά και αυτό ήταν....Οπότε κανένας άντρας δεν με διακόρευσε ;)!

Κανόνισε να μας στείλεις αδιάβαστες εσύ σήμερα...

Link to comment
Share on other sites

Και για να επανέλθω στο θέμα: ατάκα γλυκιάς μανούλας!

Άμα κάνετε τρία κουτσούβελα και σε παρατήσει, μην έρθεις σε μας να σε βοηθήσουμε γιατί δεν πρόκειται. Έτσι την πάτησε και ο συνάδελφος ο τάδε, και παντρεύτηκε η κόρη του έναν και έκαναν και παιδί και αυτός τη χτυπούσε και τώρα αυτή πήρε διαζύγιο κι την έχει φορτωθεί ο πατέρας της και είναι να σκάσει...Άσε πόσα λεφτά του φεύγουν!!!

Καλά της λέω: αντί να πει που γλίτωσε η κόρη του από τον παλιάνθρωπο, κλαίει τα λεφτά του;;;Και μου λέει: Άντε καλέ, τη φορτώθηκε ξανά μετά από τόσα χρόνια, γι'αυτό στεναχωριέται!Α παπα, μακριά από μας!

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγω τον καημο μου....

Πρωτον...ο μ@@@@ ο κουνιαδος μου δεν εχει παρει ουτε ενα δωρο στο παιδι μας !καλε ουτε ενα καλτσακι!!

Ενω εμεις στα δικα τους ενα σωρο!! και το καλοκαιρι που γεννησα ...και μετα απο λιγο καιρο ηταν τα γεννεθλια του γιου του, πηγε ο ανδρας μου και πηρε και στα 2 παιδια τους!Και απο λεφτα εμεις και οι δυο ανεργοι!

Αυτοι δουλευουν...Και περνουν καλα...

Τιποτα ρε γαμωτο δεν πηραν! Τωρα γιορταζει η μικρη τους αλλα τιποτα δεν παιρνω! τοσο γαιδουρια δεν εχω ξαναδει!

Ολος ο κοσμος εχει φερει στο παιδι αυτοι τιποτα!

Περιμενω να πεταξει καμμια μ@@@ η πεθερα να της το κοπανησω για την αγαπημενη της νυφουλα!

Και για να μην λεω μονο για τα πεθερικα..εχω ενα μπαμπα που με γκρινιαζει συνεχως για τα λεφτα! Ας ειναι γερος, δουλευει, του κοψανε βεβαια....θα μπει μαλλον και σε εφεδρεια αλλα και παλι καλα ειναι, παιρνει και τη συνταξη της μανας μου....και κλαιγεται σε εμενα!

Καθε μερα μαλωνουμε!

Εχω βαρεθει! Τον λεει η αδερφη μου να μην με παιρνει τηλ και με φορτωνει με τα δικα του, γιατι εμεις ειμαστε χαλια οικονομικα και μ'ενα μωρο...αλλα μπαινακις βγαινακις!

Περιμενω να δω τα χριστουγεννα τι θα παρει στο μωρο! Το αγαπαει το βλεπω....αλλα αφου με βλεπει με ενα επιδομα ζουμε...και ευτυχως βοηθανε τα πεθερικα κανε ρε γαμωτο κατι!Και τον εχω βοηθησει οταν χρειαστηκε και λεφτα του δανεισα πριν παντρευτω αλλα δανεικα και αγυριστα...

Τι να πω.....αμα ζουσε η μαμα μου, ολα θα ηταν αλλιως.:-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να πω και εγω τον καημο μου....

Πρωτον...ο μ@@@@ ο κουνιαδος μου δεν εχει παρει ουτε ενα δωρο στο παιδι μας !καλε ουτε ενα καλτσακι!!

Ενω εμεις στα δικα τους ενα σωρο!! και το καλοκαιρι που γεννησα ...και μετα απο λιγο καιρο ηταν τα γεννεθλια του γιου του, πηγε ο ανδρας μου και πηρε και στα 2 παιδια τους!Και απο λεφτα εμεις και οι δυο ανεργοι!

Αυτοι δουλευουν...Και περνουν καλα...

Τιποτα ρε γαμωτο δεν πηραν! Τωρα γιορταζει η μικρη τους αλλα τιποτα δεν παιρνω! τοσο γαιδουρια δεν εχω ξαναδει!

Ολος ο κοσμος εχει φερει στο παιδι αυτοι τιποτα!

Περιμενω να πεταξει καμμια μ@@@ η πεθερα να της το κοπανησω για την αγαπημενη της νυφουλα!

Και για να μην λεω μονο για τα πεθερικα..εχω ενα μπαμπα που με γκρινιαζει συνεχως για τα λεφτα! Ας ειναι γερος, δουλευει, του κοψανε βεβαια....θα μπει μαλλον και σε εφεδρεια αλλα και παλι καλα ειναι, παιρνει και τη συνταξη της μανας μου....και κλαιγεται σε εμενα!

Καθε μερα μαλωνουμε!

Εχω βαρεθει! Τον λεει η αδερφη μου να μην με παιρνει τηλ και με φορτωνει με τα δικα του, γιατι εμεις ειμαστε χαλια οικονομικα και μ'ενα μωρο...αλλα μπαινακις βγαινακις!

Περιμενω να δω τα χριστουγεννα τι θα παρει στο μωρο! Το αγαπαει το βλεπω....αλλα αφου με βλεπει με ενα επιδομα ζουμε...και ευτυχως βοηθανε τα πεθερικα κανε ρε γαμωτο κατι!Και τον εχω βοηθησει οταν χρειαστηκε και λεφτα του δανεισα πριν παντρευτω αλλα δανεικα και αγυριστα...

Τι να πω.....αμα ζουσε η μαμα μου, ολα θα ηταν αλλιως.:-(

Τον μπαμπάκα σου μην τον παρεξηγείς όσο μπορείς, μάλλον νιώθει μεγάλη μοναξιά και δεν έχει πού να τα πει...Ειδικά αν η μαμά σου ήταν αυτή που κρατούσε πάντα τις ισορροπίες, δεν ξέρει πως να λειτουργήσει μόνος του....Επίσης, βλέπω και από τη μάνα μου, οι δημόσιοι υπάλληλοι καμιά φορά είναι και οι πιο γκρινιάρηδες, μάλλον γιατί πίστευαν ότι θα είχαν πάντα καλά οικονομικά, ενώ όσο να πεις στον ιδιωτικό τομέα το περιμένεις να κάτσει η στραβή....Στους δημόσιους όμως ήρθε κανονική κεραμίδα!!!!

Καλά ο κουνιάδος, τι γαϊδούρι!!!!Ο άντρας σου τι λέει για τον αδερφό του;;;;

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν με πολυενδιαφέρουν τα δώρα που θα σου κάνει κάποιος όσο ο καλός του ο λόγος

Ο κουνιάδος μου είναι πολύ κουβαρντάς με το παιδί μου και να είναι καλά, σαν θείος του έχει κάνει πολλά δώρα.Είναι άνθρωπος φιλόξενος κι άμα του πεις, θα γίνει χαλί να τον πατήσεις

Αυτό που με ενοχλεί είναι η υπερπροστατευτικότητά του, η τάση του να πιστεύει ότι το σωστό το κάνει μόνο αυτος κι όλοι οι άλλοι είμαστε βλάκες, οι υποδείξεις τι να κάνουμε και τι να μην κάνουμε, η ατέλειωτη φλυαρία του για το εγώ του, ο απαίσιος τρόπος που φέρεται στη γυναίκα του μπροστά σε όλο τον κόσμο...Τι άλλο να θυμηθώ..

Link to comment
Share on other sites

Αρε Χριστινακι, να μην τον παρεξηγω...μας βλεπει...τι γκρινιαζει!

Δε βοηθαει! ξερεις πως με πειραζει? εγω στα δυσκολα τον στηριξα! Του εδωσα οτι λεφτα ειχα μαζεμενα!

Και πιστεψε με δεν ειναι η μοναξια...δεν ειναι μονος του πλεον, μετα απο 2μιση χρονια!

Γκρινιαζει για να μην του ζητησω λεφτα!

Καλα ο ανδρας μου, πραγματικα ωρες ωρες με βγαζει απο τα ρουχα μου!

Επειδη εχουν 15 χρονια διαφορα τον εχει μεγαλο αδερφο και καλα....αλλα επειδη εγω το ρημαδι το ματι μου κοβει ξερω τι παρτακιας ειναι!!!

Με φοβαται!!(ο κουνιαδος)

Τον εχω πει οτι ειναι ενας μαλακας και μισος!

Και ευτυχως το καταλαβε! Τι να με πει...λεει αμα αυτοι ειναι ζωα δεν θα γινουμε και εμεις ετσι!

μετα απο καυγα καταλαβε οτι δεν πρεπει να παρουμε τιποτα στα ανηψια του! Τα αγαπαει πολυ το ξερω αλλα το παιδι μας ειναι πανω απο ολα!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν με πολυενδιαφέρουν τα δώρα που θα σου κάνει κάποιος όσο ο καλός του ο λόγος

Ο κουνιάδος μου είναι πολύ κουβαρντάς με το παιδί μου και να είναι καλά, σαν θείος του έχει κάνει πολλά δώρα.Είναι άνθρωπος φιλόξενος κι άμα του πεις, θα γίνει χαλί να τον πατήσεις

Αυτό που με ενοχλεί είναι η υπερπροστατευτικότητά του, η τάση του να πιστεύει ότι το σωστό το κάνει μόνο αυτος κι όλοι οι άλλοι είμαστε βλάκες, οι υποδείξεις τι να κάνουμε και τι να μην κάνουμε, η ατέλειωτη φλυαρία του για το εγώ του, ο απαίσιος τρόπος που φέρεται στη γυναίκα του μπροστά σε όλο τον κόσμο...Τι άλλο να θυμηθώ..

Τι εννοείς;;;Πώς της φέρεται;;Κι αυτή πώς αντιδρά;;;

Link to comment
Share on other sites

Αρε Χριστινακι, να μην τον παρεξηγω...μας βλεπει...τι γκρινιαζει!

Δε βοηθαει! ξερεις πως με πειραζει? εγω στα δυσκολα τον στηριξα! Του εδωσα οτι λεφτα ειχα μαζεμενα!

Και πιστεψε με δεν ειναι η μοναξια...δεν ειναι μονος του πλεον, μετα απο 2μιση χρονια!

Γκρινιαζει για να μην του ζητησω λεφτα!

Καλα ο ανδρας μου, πραγματικα ωρες ωρες με βγαζει απο τα ρουχα μου!

Επειδη εχουν 15 χρονια διαφορα τον εχει μεγαλο αδερφο και καλα....αλλα επειδη εγω το ρημαδι το ματι μου κοβει ξερω τι παρτακιας ειναι!!!

Με φοβαται!!(ο κουνιαδος)

Τον εχω πει οτι ειναι ενας μαλακας και μισος!

Και ευτυχως το καταλαβε! Τι να με πει...λεει αμα αυτοι ειναι ζωα δεν θα γινουμε και εμεις ετσι!

μετα απο καυγα καταλαβε οτι δεν πρεπει να παρουμε τιποτα στα ανηψια του! Τα αγαπαει πολυ το ξερω αλλα το παιδι μας ειναι πανω απο ολα!

Μα είναι δυνατόν ενώ έχει να μην σας βοηθάει;;;Αλλά μη νομίζεις και η μάνα μου μπορούσε να με έχει βοηθήσει χρόνια τώρα και με λεφτά και με σπίτι, αλλά επειδή διαφωνεί προτιμάει να με βλέπει να ταλαιπωρούμαι!

Μπράβο στον άντρα σου που το κατάλαβε!Άσε που ο αδερφός του θα έπρεπε να σας βοηθήσει λίγο οικονομικά αφού έχει, όχι τέτοια γαϊδουριά ρε γμτ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμένα δεν με πολυενδιαφέρουν τα δώρα που θα σου κάνει κάποιος όσο ο καλός του ο λόγος

Ο κουνιάδος μου είναι πολύ κουβαρντάς με το παιδί μου και να είναι καλά, σαν θείος του έχει κάνει πολλά δώρα.Είναι άνθρωπος φιλόξενος κι άμα του πεις, θα γίνει χαλί να τον πατήσεις

Αυτό που με ενοχλεί είναι η υπερπροστατευτικότητά του, η τάση του να πιστεύει ότι το σωστό το κάνει μόνο αυτος κι όλοι οι άλλοι είμαστε βλάκες, οι υποδείξεις τι να κάνουμε και τι να μην κάνουμε, η ατέλειωτη φλυαρία του για το εγώ του, ο απαίσιος τρόπος που φέρεται στη γυναίκα του μπροστά σε όλο τον κόσμο...Τι άλλο να θυμηθώ..

Οχι ουτε και εμενα με νοιαζουν τα δωρα πραγματικα...απλα μην λες μπροστα μου οτι ξερεις πρεπει να παρω δωρο σε εκεινο το παιδι, το αλλο και παει λεγοντας!και ξερεις πως ο αδερφος σου τα παιδια σου τα εχει παρει ενα σωρο !

παρε και εσυ κατι για το καλο!Στη βαπτιση ολοι με κατι ερχονται ε αυτοι..μια ζωη τελευταιοι και με τιποτα!

Α καλα αυτο με την πολυξερια...την εχει και ο δικος μου!! ολα τ α ξερει!

Σκατουλες ξερει! Επειδη τον ανδρα μου τον ειχαν για βλακα...νομιζουν οτι ειμαι και εγω!

Αλλα δεν θα τους κανω το χατηρι! Εδω δεν πηρα στο βαπτιστηρι μου δωρο για τη γιορτη της, θα την παρω τα Χριστουγεννα, σιγα να μην παρω στα ανηψια! ειναι και 2! παει το 50ε!Ε οχι!

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς;;;Πώς της φέρεται;;Κι αυτή πώς αντιδρά;;;

Της μιλάει απότομα, την κατηγορεί ότι δεν προσέχει το παιδί τους όσο πρέπει, αμα του φταίει κάτι τα χώνει σε αυτήν

Κι η κοπέλα είναι πολύ καλή και τον αγαπάει κιόλας

Απορώ πώς δεν τον έχει σουτάρει

Link to comment
Share on other sites

Της μιλάει απότομα, την κατηγορεί ότι δεν προσέχει το παιδί τους όσο πρέπει, αμα του φταίει κάτι τα χώνει σε αυτήν

Κι η κοπέλα είναι πολύ καλή και τον αγαπάει κιόλας

Απορώ πώς δεν τον έχει σουτάρει

Από τέτοια χάπατα, βρωμάει ο τόπος...Αυτόν τον αγαπάει, τον εαυτό της όμως μάλλον όχι!!!!!

Link to comment
Share on other sites

...

Επειδη εχουν 15 χρονια διαφορα τον εχει μεγαλο αδερφο και καλα....αλλα επειδη εγω το ρημαδι το ματι μου κοβει ξερω τι παρτακιας ειναι!!!

Με φοβαται!!(ο κουνιαδος)

..

Πρόσεχε, μην βάζει ο κουνιάδος σου λόγια στον άντρα σου, ότι και καλά τον έχεις βάλει στο βρ.@...ί σου και τον σέρνεις, αφού ξέρει ότι τον έχεις μάθει και δεν τα βγάζει πέρα μαζί σου, και μήπως ο δικός σου από "σεβασμό" στο μεγάλο του αδερφό, μην αρχίσει και κλονίζεται η πίστη του σε εσένα..

Αυτοί οι τζάμπα μάγκες που κάνουν στις γυναίκες τους σκηνικά, κάτι τέτοια προβλήματα δημιουργούν στους άλλους.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...