Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν γνωρίζω για πιο φθηνές αλλά εδώ στην Αγγλία δουλεύουν τις q10 αλλά είναι ακριβές δυστυχώς κ εμείς τέσσερεις μήνες λύγισαμε οικονομικά όμως στα φόρουμ του εξωτερικού εδώ διάβασα πολύ  καλές κριτικές για σπερμα κ ωάριο και σκέψου Ελλάδα είχε το πακέτο 70 κάτι κ Αγγλία 45 κ πάλι για εμάς που θέλαμε δυο κουτιά ο καθένας κάθε δεκαπέντε άστο 

      Είδατε βελτίωση με τις βιταμίνες αυτές?Δεν περιμένω και θαύματα,αλλά τουλάχιστον για το σπέρμα,πιστεύω πως οι βιταμίνες βοηθούν αρκετά.Ειδα κάτι τιμές άσε..γύρω στα 250-300 για δύο άτομα για 3 μήνες,είναι τρέλα!

Πεθερές και όχι μόνο η συνεχεια....


selestina

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ο μπαμπας μου....εκεινον δανεισα!Ασε και τον κουνιαδο τον ειχε δανεισει ο ανδρας μου, πριν παντρευτει και για να τα παρει....εσκασε!

Ασε ρε περιστερακι...αμα μιλησω θα γινουμε κ@@@ Χρονιαρες μερες και δεν μιλαω!

Τα εχω ξεχασμενα τα λεφτα εκεινα!Και το πιο σημαντικο, εχω βαρεθει να μαλωνω...Σε χλωρο κλαρι δε με αφησαν σε ολη την εγκυμοσυνη πραγματικα και πεθερικα και μπαμπας!

Ας ειναι καλα...το μονο που θελω ειναι να μην με κανει παραπονα, οτι δεν εχει λεφτα και δεν τον φτανουν!

Link to comment
Share on other sites

Γιατι οσο διακρτικα και να τα ζητησω....ο χαμος θα γινει!

ξερω τι ανθρωπος ειναι...καλος ειναι αλλα και εγωιστης!

Δε πειραζει! μακαρι να βρουμε μια δουλεια εγω και ο ανδρας μου....γιατι τελειωνει το ταμειο το Γεναρη και δεν ξερω τι θα κανουμε!

Link to comment
Share on other sites

Θα σου έλεγα πάντως ότι το καλύτερο είναι να έχεις μόνο τυπικές σχέσεις και με τα πεθερικά και με τον κουνιάδο και με τον μπαμπά σου, αφού προβλήματα μόνο σας δημιουργούν και σας προκαλούν και εντάσεις.

Είναι κάπως σκληρό αυτό βέβαια

Δεν λέω να κόψετε επαφές, προς Θεού...

Απλά να περιορίσετε τα πολλά πολλά

Κι εσύ να είσαι αδιάφορη απέναντί τους, ούτε να τους την λες, ούτε τίποτα

Αυτό που προέχει είναι να τα πηγαίνεις καλά με τον άντρα σου

Σίγουρα κι αυτός το ίδιο επιθυμεί και δεν θα θέλει τις εντάσεις

Εφόσον, όπως είπες, ψάχνετε κι οι δύο για δουλειά κι έχετε και την ευθύνη ενός παιδιού, το καλύτερο είναι να επικεντρωθείτε σε αυτό

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Περιστερακι μου, εχω κοψει σχεσεις με κουνιαδο και πεθερικα! Μακρυα και αγαπημενοι!Τα πεθερικα ειμαστε τα τυπικα...ευτυχως δινουν το ενοικιο και τσονταρουν αμα χρειαστει!

Αλλα ειμαστε μακρυα και αγαπημενοι ! Τα τυπικα και ολα καλα!! :D

Link to comment
Share on other sites

Κι όσο γι΄αυτό που έλεγες, για τα δώρα στα ανήψια σας, κανείς δεν θα σας παρεξηγήσει, εφόσον είστε κι οι δύο άνεργοι

Ούτε να περιμένεις και να το εκτιμήσουν, αν κάνετε δώρο

Οσο μεγαλώνει το παιδί, θα αυξάνονται και τα έξοδα

Το βλέπω με τον δικό μου που είναι 11 μηνών

Ρούχα, πάνες, γάλα, βιολογικά τρόφιμα, γιατί τα άλλα είναι είναι τίγκα στα συνθετικά και στα αντιβιωτικά...

Εσύ να κοιτάζεις το σπίτι σου μόνο

Ας σε πουν γαϊδούρα, παρά να λείψει κάτι από το παιδί σου

Link to comment
Share on other sites

Περιστερακι μου, εχω κοψει σχεσεις με κουνιαδο και πεθερικα! Μακρυα και αγαπημενοι!Τα πεθερικα ειμαστε τα τυπικα...ευτυχως δινουν το ενοικιο και τσονταρουν αμα χρειαστει!

Αλλα ειμαστε μακρυα και αγαπημενοι ! Τα τυπικα και ολα καλα!! :D

Εφόσον είναι κι ο άντρας σου σύμφωνος, τότε μια χαρά

Αν καταφέρετε και βρείτε και δουλειά και δεν τσοντάρουν για το ενοίκιο, θα είναι ακόμα καλύτερα

Για λέγε, δεν κινείται φύλλο στην αγορά εργασίας;

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρα μου δεν κινειται τιποτα απολυτως!!

Εχουν κλεισει πολλα μαγαζια εδω πανω...

Ο ανδρας μου δουλευει παρτ ταιμ και καλα σε ενα μαγαζι αλλα τριχες!

Απο τα 110ε την εβδομαδα με το ζορι να παρει τα 50ε και αυτο αμα τα ζητησει!

Ασε ειμαι να σκασω! τον λεει αμα ανεβει ο τζιρος! σιγα να μην ανεβει σε μπουγατσα ο τζιρος! δουλευομαστε!

Του λεω να φυγει, γιατι δουλευει και λεφτα δεν ερχονται! τον λεω, για την ψυχη της μανας μου δουλευεις!

Και το αφεντικο παει μπουζουκια και καζινο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σε εμάς έχουν κλείσει αρκετά μαγαζιά κι άλλα έχουν μεταφερθεί δήθεν και καλά για να μειώσουν τα έξοδα

Ολοι κυνηγούν τον πελάτη με το δίκαννο και πολλοί είναι αυτοί που δεν τα κλείνουν από εγωισμό

Και στο τέλος θα φτάσουν τα πράγματα στο απροχώρητο

Το εμπόρευμα έχει σκαρτέψει πολύ

Μη σου πω ότι καλύτερες ποιότητες βρίσκεις στη λαϊκή από βιοτεχνίες που κλείνουν

Και πολύ κινέζικο μαγαζί βρε παιδί μου

Πανικός

Περνάς απ' έξω και βρωμάει πλαστικούρα

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω για Βουλγαρια, αλλα για τα Σκοπια ξερω...εχω παει για βολτα!

Ειναι πολυ φτηνα ολα! Και βενζινη...παμφτηνη! Απο Φλωρινα ολοι πανε μεσα να γεμισουν τα αμαξια!

Πολλα εργοστασια εχουν παει μεσα!

αλλα να σε πω απο δουλεια...παιρνουν πολυ λιγα!

Εγω προσωπικα δεν θα μπορουσα να ζησω εκει!

Ειναι σαν την Ελλαδα το '60! τοσο πισω!

αλλος κοσμος αλλος πολιτισμος!

Και οσο για τα ψωνια, την εχω βρει και παιρνω το παιδι απο ebay ή απο αλλα σαιτ!

Link to comment
Share on other sites

Σε εμάς έχουν κλείσει αρκετά μαγαζιά κι άλλα έχουν μεταφερθεί δήθεν και καλά για να μειώσουν τα έξοδα

Ολοι κυνηγούν τον πελάτη με το δίκαννο και πολλοί είναι αυτοί που δεν τα κλείνουν από εγωισμό

Και στο τέλος θα φτάσουν τα πράγματα στο απροχώρητο

Το εμπόρευμα έχει σκαρτέψει πολύ

Μη σου πω ότι καλύτερες ποιότητες βρίσκεις στη λαϊκή από βιοτεχνίες που κλείνουν

Και πολύ κινέζικο μαγαζί βρε παιδί μου

Πανικός

Περνάς απ' έξω και βρωμάει πλαστικούρα

Εδω αμα σε πω οτι δεν υπαρχει κινεζικο μαγαζι..παρα μονο κατω στα δικαστηρια εκει! εχουν κλεισει και αυτα!

Παντως και εδω...δεν κατεβαζουν καλε τις τιμες!

Ειδικα στα παπουτσια!

Στα παιδικα! Ευτυχως υπαρχει το outlet και τα εχει πολυ φτηνα!

Λαικη μια χαρα επαιρνα τωρα με το μωρο ..δεν με βολευει, πρεπει να παμε με αυτοκινητο!γιατι ειναι μακρυα!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πάντως είχα ανάγκη απο κάποιον να μου θυμίσει τα αυτονόητα. Οτι δηλαδή έχω τον άνδρα μου που πραγματικά τον λατρεύω και την μικρή μας που είναι οτι πιο όμορφο και αληθινό υπάρχει στον κόσμο. θα προσπαθήσω να ακολουθήσω τις συμβουλές σου καθώς επίσης θα πρέπει να γελάω και μόνο με τα τραγελαφικά τους και να μην χαλιεμαι. θελει κόπο φυσικά.... σε ευχαριστώ πάντως πολυ πολυ και αν μπορώ να σε βοηθησω πουθενά μην διστάσεις!!!

ό,τι χρειαστείς κ εσύ μη διστάσεις να μου στείλεις π.μ. κάποτε κάποια κοπέλα με βοήθησε απίστευτα, από εδώ μέσα κοπέλα!

Σεξουαλική διαπαιδαγώγηση από τη μαμά

Μάθημα 1ο και τελευταίο

(εγώ γύρω στα 20 κι αυτή γύρω στα 40)

"Αμα κάνεις σχέση και μετά παντρευτείς και δεν σε βρει ο άντρας σου ανατομικά εντάξει, τι θα του πεις;"

η μάνα σου είναι αδερφή της μάνας μου;

εμένα μου τα έλεγε από το δημοτικό!:lol:

A ναι εμενα μου φερνει απο την αρχη δωρα κοριτσια,παντα τυπικη ασχετα εαν ειναι ολα αχρηστα και φτηνιαρικα,θα ελεγα πως η προθεση μετραει αλλα στην προκειμενη περιπτωση ξερω οτι γινεται καθαρα για τυπικους λογους και για να μην λεει ο αντρας μου.Με τοσα βεβαια που εχει κανει εννοειται πως ειναι υποκριτικα ολα αυτα!!

εσύ καλή μου ελίνα να δείχνεις ενθουσιασμό, αγκαλιά φιλιά, ευγενεια, χαμόγελα, χαρά κ όταν είστε με τον άντρα σου σε καλή στιγμή εκεί που θα παινεύεις τη μάνα του για τα δώρα, κάνε μια ερώτηση για την ποιότητα των δώρων, με αφελές ύφος, τύπου μπίμπο

"τάκη μου (για παράδειγμα το λέω) η παντόφλα είναι δυνατό να είναι πλαστική κ γι' αυτό να έβγαλα κοκκινίλες; με αθώο κ μελιστάλαχτο ύφος.

"πω, πω, την καημένη τη μανούλα σου, την κορόϊδεψαν. κρίμα, της έδωσαν πλαστικό αντί για δερμάτινο που πλήρωσε. στενοχωρέθηκα κ μου άρεσαν τόοοοοοοοοοοσοοοοοοο":rolleyes::cool::tongue:

εμένα στα γεννεθλια μου μου πήρε 2 βρακάρες (κυριολεκτικά).Της είπε ο άνδρας μου οτι έχω γεννέθλια και οτι θα ερχόντουσαν και οι γονείς μου και ήρθε και εκεινη με μια τσαντούλα. Κοιτάω και είχε παρει 2 κυλοτάρες που χωράγανε δύο κώλοι μέσα. μετα τι να πεις????

τί μου θύμισες:lol:

εσύ βαδίζεις στα χνάρια μου.:cool:

egw mama mpampa alla ti na kanw???an kai o pe8eros mou einai polu kalos k exei k polu geloio,auth einai h anakatwstra!!

το κουμπί είναι ο πεθερός. όπως κ στη δική μου περίπτωση. οι κουβέντες σου θα γίνονται με πεθερό, ή ενώπιον πεθερού.-

καλόπιασέ τον!

Σας το λέω ότι η πεθερούλα η δική μου είναι μάλαμα.

Ποτέ δεν πάει να μας πάρει δώρα.

Μου δίνει χρήματα για να ψωνίσω ό,τι θέλω και για μένα και για το παιδί

Και ποτέ δεν ρωτάει τι πήρα

Βέβαια της τα δείχνω και πάντα λέει "με γεια σας, να είστε καλά να τα χαρείτε"

Και είναι τόσο κουβαρντού που κάθε φορά ψωνίζω κανονικότατα.

Και δεν δίνει μόνο στις γιορτές μας, αλλά γενικότερα, όποτε της έρθει

Μια φορά με τα χρήματα που μου έδωσε πήρα καλό παλτό κι ένα ανεξάρτητο γούνικο γιακά από αλεπού που δένει γύρω από το λαιμό με βελούδινη κορδέλα και ένα μπουφάν για καθε μέρα.Και δεν ήταν εκπτώσεις, να σημειώσω!!

Φέτος γιορτή-γενέθλια μου έκανε δώρο ...ένα μωβ!Δεν πίστευα στα μάτια μου.Ακόμα δεν το έχω χαλάσει και θα το διαθέσω σε κάτι πραγματικά χρήσιμο, γιατί είναι και δύσκολες οι εποχές.

Πολλές φορές νιώθω άσχημα με τα τόσα δώρα της.Το βρίσκω υπερβολικό.

Και φυσικά είναι τόσο διακριτικός άνθρωπος που δεν το αναφέρει πουθενά ότι μου κάνει δώρα.

Τις παραμονές του γάμου μου, ήρθε στο σπίτι-και παρά τα αυξημένα έξοδα που είχαμε όλοι μας εκείνη την περίοδο-μου έδωσε ένα μεγάλο ποσό και μου είπε: "Νυφούλα μου, αυτά είναι για σένα, για να ετοιμαστείς για την εκκλησία"

Πλήρωσα κομμώτρια και μακιγιάζ με αυτά τα χρήματα και πήρα και σατέν νυχτικιά με ασορτί ρόμπα Nota.

Δεν είναι όλες οι πεθερές μέγαιρες

Βέβαια δεν την αγαπάω μόνο για τα δώρα της

Είναι χρυσή γυναίκα

Τώρα, αν πει κάποια στιγμή κάτι και το πάρω στραβά, είναι τόσο σπάνιο...

τη μάνα μου περιγράφεις.

η πεθερά σου είναι σαν τη μαμά μου.

η μαμά σου είναι γατάκι μπροστά στην πεθερά μου.

Στη συννυφάδα μου, όταν έκλεισαν χρόνο παντρεμένοι με τον κουνιάδο μου, της έδωσε επίσης ένα σημαντικό ποσό, αλλά με τον όρο να το χρησιμοποιήσουν για να πάνε ενα ταξίδι να χαρούν.

Κι από το πουθενά πήγαν στο εξωτερικό, πλήρωσαν μεταφορικά και διαμονή, ψώνισαν και μάλλον σκάρωσαν και το ανιψουλάκι μας τότε...Αφού 9 μήνες μετά γεννήθηκε

είχαμε το αντίστροφο.

κ είχαν τα πεθερικά την απαίτηση να τους φερουμε δώρο. άλλος πληρώνει άλλος μαμάει το ξέρεις;

ε, δώρο δεν τους πήρα!

από την ώρα όμως που άλλαξα στάση ο πεθερός μου μας φέρνει ένα τσουβάλι δώρα κ εγώ δεν τους ξεχωρίζω. άλλο που η πεθερά δεν αντέχει ναέχουμε καλές σχέσεις. την χαλάει...δεν θα της περάσει όμως!

Link to comment
Share on other sites

Για να τραγουδησεις στην πιστα θα στο πηρε!!

και βινιλ και με πουλιες??? :D:D:D:D

με κανες και γελασα !να εισαι καλα!!

xaaxaxxaaxxxaxa den m to peire euthxws h8ele!!!!alla ths lew den foraw tetia k dialeksa kati alo pou m arese,afou h mama ths koliths mou pou thn apw m xilia th mana ths.tis hksere thn pe8era k thn aderfh ths k olo tis koroideuei kai psofaw sta gelia!!


rbOEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...