Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Bluee19 said:

      Κορίτσια γνωρίζετε αν μετά την ετ μπορείς να ταξιδέψεις με αεροπλάνο ; (Μετά από δυο τρεις μέρες ) ή μπορεί να επιρεαΣει αρνητικά τα έμβρυα ; 

      Εμένα στο κέντρο δεν μου τόνισαν κάτι ούτε με ρώτησαν εάν έχω κάποιο προγραμματισμένο ταξίδι ! Μου είπαν συνέχισε την καθημερινότητα σκεπτόμενη πάντα  ότι είσαι έγκυος … δηλαδή όχι βαρύ όχι σκυψιματα όχι απότομες κινήσεις κλπ 

Πεθερές και όχι μόνο η συνεχεια....


selestina

Recommended Posts

Προσεχω!! Δεν λες τιποτα!! αλλα ξερουν ποια ειμαι!!

Ο ανδρας μου τον αγαπαει, αλλα ευτυχως βλεπει οτι αυτα που τον λεω εχω δικιο, δεν το λεω για να του θιξω τον αδερφο!

Οπως βλεπω τα δικα τους ετσι βλεπω και τα δικα μας!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

eeeeeeeee!!!!!!zhpepsa twra!!!to prwi sumazeua ligaki oso mporw h egkuoula kai meta phga episkepsh se mia filh,taisa ton antra,siderosa(mpliax)kai lew oti prepei n mpw na dw ti kanoun ta koritsia mou kai mpainw kai blepw tosa mnmata pou diabazw kanena 20' kai den ta exw diabasei ola alla oso pio polla mporw k eskasa apo th zhleia mou pou den eimoun to prwi mazi sas pou pernaw kalutera agapoules mou kai grapsate tosa pragmatakia!!!emena mallon opws eipate me glufei h pe8era gia na dei eggoni!!!asta na pane einai upoulh!!!siga mhn thn epiase o ponos na mou parei dwraki!!!


rbOEp3.png
Link to comment
Share on other sites

Η δικιά μου λέει συνέχεια ότι δασκαλεύουμε το 11 μηνών αγοράκι μας να κάνει κακά του, όταν πηγαίνει σπίτι της!!

pws to ekanes auto????na to ma8w kai egw to mwraki mou me to pou th blepei na th xezei!!!!


rbOEp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

A ναι εμενα μου φερνει απο την αρχη δωρα κοριτσια,παντα τυπικη ασχετα εαν ειναι ολα αχρηστα και φτηνιαρικα,θα ελεγα πως η προθεση μετραει αλλα στην προκειμενη περιπτωση ξερω οτι γινεται καθαρα για τυπικους λογους και για να μην λεει ο αντρας μου.Με τοσα βεβαια που εχει κανει εννοειται πως ειναι υποκριτικα ολα αυτα!!


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites

re as kanei kati auth me ta palioxorafa tous na parou,me kanena spiti k xesthka egw gia ta dwra ths.o antras mou einia polu anoixtoxerhs kai apo tetoia den mou leipei kati,sunexeia mou pernei oti zitaw,se fusiologika oria panta,alla den pernei autos gia na pernw egw,ta xontra mas leipoun oxi ta dwra.


rbOEp3.png
Link to comment
Share on other sites

re as kanei kati auth me ta palioxorafa tous na parou,me kanena spiti k xesthka egw gia ta dwra ths.o antras mou einia polu anoixtoxerhs kai apo tetoia den mou leipei kati,sunexeia mou pernei oti zitaw,se fusiologika oria panta,alla den pernei autos gia na pernw egw,ta xontra mas leipoun oxi ta dwra.

Αντε μακαρι!!!

Εγω παντως της εχω πει εκατο φορες οτι δεν θελω δωρα με εκνευριζει αφου ξερω πως νιωθει κατα βαθος.


ElOAp3.png

zJ3jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αντε μακαρι!!!

Εγω παντως της εχω πει εκατο φορες οτι δεν θελω δωρα με εκνευριζει αφου ξερω πως νιωθει κατα βαθος.

sw8ikame pou 8a ekmetaleutei ta politima xwmata ths(pou tou pe8erou mou einai alla kobei kai rabei,einai tsaousa h kuria)alla twra pou 8a fugoume exw mia elpida!!!!na katalabei oti an eixame diko mas spiti edw den 8a borouse o antras mou na zhtaei metakomiseis,ase pou mou eixe pei otan mou ekane skhnh giati den douleuw oti "me ena mois8o den 8a parete pote spiti"san na sou kseka8arizei oti mhn perimeneis apo mena!!!k egw den 8elw ta dwra mias k ta euxaristw pou lew den einai apo thn kadia mou,oute allazei h ektimish mou!


rbOEp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και τωρα που λετε για δωρα ακουστε να γελασετε!

Με πηρε στη γιορτη μου δεν μπορω να πω....μαρκα πουκαμισο, κοντομανικο!

Στα δωρα ειναι κυρια, αν και 70 χρονων, παει στο εμπορικο και παιρνει!

Εγω επειδη ημουν εγκυος δεν το εβαλα!

Τον οκτωβρη, καναμε τρισαγιο στα μνηματα για τη μαμα μου, και επειδη ηταν καλος ο καιρος εβαλα κοντομανικο!

Με βλεπει με τον παπα να θυμιατιζει (ειναι και της εκκλησιας) και με λεει πανω απο το μνημα...γιατι δεν εβαλες το πουκαμισο που σε πηρα το Πασχα??

Μενω καγκελο και τη λεω ..α καλα που το θυμηθηκες?

Δε σε αρεσε με λεει?

Λεω μια χαρα αλλα επειδη ολο το καλοκαιρι δεν με εκανε το σηκωσα!να το φορεσεις με λεει ξανα!

καλα λεω..του χρονου! και ο παπας να θυμιατιζει τωρα ε?:rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και τωρα που λετε για δωρα ακουστε να γελασετε!

Με πηρε στη γιορτη μου δεν μπορω να πω....μαρκα πουκαμισο, κοντομανικο!

Στα δωρα ειναι κυρια, αν και 70 χρονων, παει στο εμπορικο και παιρνει!

Εγω επειδη ημουν εγκυος δεν το εβαλα!

Τον οκτωβρη, καναμε τρισαγιο στα μνηματα για τη μαμα μου, και επειδη ηταν καλος ο καιρος εβαλα κοντομανικο!

Με βλεπει με τον παπα να θυμιατιζει (ειναι και της εκκλησιας) και με λεει πανω απο το μνημα...γιατι δεν εβαλες το πουκαμισο που σε πηρα το Πασχα??

Μενω καγκελο και τη λεω ..α καλα που το θυμηθηκες?

Δε σε αρεσε με λεει?

Λεω μια χαρα αλλα επειδη ολο το καλοκαιρι δεν με εκανε το σηκωσα!να το φορεσεις με λεει ξανα!

καλα λεω..του χρονου! και ο παπας να θυμιατιζει τωρα ε?:rolleyes::rolleyes:

axaxxaxxxaxax,anoiksate k koubenta!!!!balto mia mera k esu k pane ekei!!!twr bebaia einai k xeimwnas.gia mena h kaluterh einai h giagia mou pu mou peire dwro xalia gia to spiti aslanis!!!alla h pe8era pou einai nea an deite ti h8ele na mou parei otan me phge s ekeino to magazi gia to dwro mou hr8e lipo8imia!!!eutixws tin ekopse k mou eipe na paw na dialeksw!!


rbOEp3.png
Link to comment
Share on other sites

axaxxaxxxaxax,anoiksate k koubenta!!!!balto mia mera k esu k pane ekei!!!twr bebaia einai k xeimwnas.gia mena h kaluterh einai h giagia mou pu mou peire dwro xalia gia to spiti aslanis!!!alla h pe8era pou einai nea an deite ti h8ele na mou parei otan me phge s ekeino to magazi gia to dwro mou hr8e lipo8imia!!!eutixws tin ekopse k mou eipe na paw na dialeksw!!

Ωπα η γιαγια!! Μπραβο της!! Για πες τι ηθελε να σε παρει? Να γελασω!!!:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

axaxxaxxxaxax,anoiksate k koubenta!!!!balto mia mera k esu k pane ekei!!!twr bebaia einai k xeimwnas.gia mena h kaluterh einai h giagia mou pu mou peire dwro xalia gia to spiti aslanis!!!alla h pe8era pou einai nea an deite ti h8ele na mou parei otan me phge s ekeino to magazi gia to dwro mou hr8e lipo8imia!!!eutixws tin ekopse k mou eipe na paw na dialeksw!!

εμένα στα γεννεθλια μου μου πήρε 2 βρακάρες (κυριολεκτικά).Της είπε ο άνδρας μου οτι έχω γεννέθλια και οτι θα ερχόντουσαν και οι γονείς μου και ήρθε και εκεινη με μια τσαντούλα. Κοιτάω και είχε παρει 2 κυλοτάρες που χωράγανε δύο κώλοι μέσα. μετα τι να πεις????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...