Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

θελω και αλλο παιδακι!!!


Recommended Posts

μπραβο κοριτσακι μου. αντε με το καλο.σημερα με τον αντρουλι μου εχουμε επετειο!κλεινουμε 15χρονια γαμου.τοτε ημουν 3μηνων περιππυ εγγκυος στο κοριτσακι μου.καθε χρονο το γιορταζαμε ειτε εξω ειτε στο σπιτι.φετος θα ειμαστε μονοι μας με τα 4αγγελουδακiα μας.αυτον τον ανθρωπο τον υπεραγαπω και δεν θελω να τον χασω με τιποτα.σουλα μπορουμε να διπλοσυμπεθεριασουμε η κορη μου ειναι πολυ ομορφη ,γλυκεια και δεν το λεω επειδη ειναι κορη μου .ειναι ξανθια πρασινα μαλια ψηλη .αμα θες πες μου. ο γαμπρος σου

εχει παθει πλακα με τα μωρα!!!πολλα φιλια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 249
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια μου φτιαχνετε την διαθεση με τα νεα σας!!!

τι ωραια να εχεις δυο μωρακια μεσα στο σπιτι.χαρα θεου ειναι!!!!οσο και κουρασμενη να εισαι τα ξεχνας ολα.να σε βοηθανε και τα δυο μεγαλυτερα ,να δεχεσαι και οτι βοηθεια σου προσφερουν γιατι σιγουρα θα ειναι δυσκολο με δυο νεογεννητα.κουραγιο super mama!!!!

δημητρουλα μου αντε με το καλο ,εσυ εχεις και μικρουλια,δυσκολο αλλα θα τα καταφερεις ειμαι σιγουρη!!!αχ θελω και εγω κοριτσια αλλα οπως λεω και στον αντρα μου μαλλον χαλασε η μηχανη του και γελαει !!!!

annast μην με ξεχνας να μαθαινωτα νεα σου.η παναγια τσαμπικα θα σε προσεχει και τωρα.μην εξαφανιστεις κοριτσακι μου.

φιλακια σε ολες και στα παιδακια σας !!!!


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Εύχομαι σε σένα και στον αντρούλη σου να γιορτάσετε πολλές πολλές πολλές πολλές πολλές επετείους μαζί!!!!!

μπραβο κοριτσακι μου. αντε με το καλο.σημερα με τον αντρουλι μου εχουμε επετειο!κλεινουμε 15χρονια γαμου.τοτε ημουν 3μηνων περιππυ εγγκυος στο κοριτσακι μου.καθε χρονο το γιορταζαμε ειτε εξω ειτε στο σπιτι.φετος θα ειμαστε μονοι μας με τα 4αγγελουδακiα μας.αυτον τον ανθρωπο τον υπεραγαπω και δεν θελω να τον χασω με τιποτα.σουλα μπορουμε να διπλοσυμπεθεριασουμε η κορη μου ειναι πολυ ομορφη ,γλυκεια και δεν το λεω επειδη ειναι κορη μου .ειναι ξανθια πρασινα μαλια ψηλη .αμα θες πες μου. ο γαμπρος σου

εχει παθει πλακα με τα μωρα!!!πολλα φιλια!


as1cJLNoXn-0000NzA5OTRkfDY0MWR8RmlsaXBwb3MgYW5kIEVtaWxpb3MgYXJl.gif

Διπλή κούραση, διπλό όνειρο, διπλή ευτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites

Κατερινιο να τις εκατοστησετε!!!!τα μωρα μας πως ειναι???αχ.κοριτσια χθρς εκλεισα τα 29!!!!απιστευτο μου φαινετε....!σουλα εισαι τοσο καλος ανθρωπος και σου αξιζει αλλο ενα παιδακι και ειμαι σγρ πως ο θεος θα στο δωσει"!!πολλα φιλια!!


Ozbgp2.pngZzpop2.pngC5Onp2.png
Link to comment
Share on other sites

Elisa twinsσε ευχαριστω πολυ κοπελα μου...κι εσυ με τον αντρουλη να ειστε παντα ερωτευμενη σου ευχομαι

δημητρουλα χρονια πολλα πολχρονη....να χαιρεσαι και να σε χαιρονται οσοι αγαπας....ακομα μικρη εισαι εγω τον αλλο μηνα κλεινω τα 35

Σουλα τι κανετς???εγω το σαββατο ευχαρηστηθηκα το αγορακι μου η μικρη ελειπε και κοιμηθηκε στην κολλητη της γιατι ειχε γενεθλια ο αντρας υπηρεσια οποτε ειχα ολο το απογευμα μαζι του.ειδαμε ταινια φαγαμε πιτσα παιξαμε και με τα παιχνιδια του και με τα διδυμα(λεμε τωρα)ητΑν τελεια υσηχασε λιωο το κεφαλι μου γιατι οταν δεν του δινεις σημασια γινετταθ χαμος..ευτυχως τα μωρα προς τοο παρον ειναι παρα πολυ ησυχα σε σχεση και με τα αλλα δυo ....ουφ.σας κουρασα..εσεις κοριτσια τι νεα???με ταλαιπωρει λιγο και η τομη απο τον καισαρικη...υπομονη ομωςςε....πολλα φιλια!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Elisa twinsσε ευχαριστω πολυ κοπελα μου...κι εσυ με τον αντρουλη να ειστε παντα ερωτευμενη σου ευχομαι

δημητρουλα χρονια πολλα πολχρονη....να χαιρεσαι και να σε χαιρονται οσοι αγαπας....ακομα μικρη εισαι εγω τον αλλο μηνα κλεινω τα 35

Σουλα τι κανετς???εγω το σαββατο ευχαρηστηθηκα το αγορακι μου η μικρη ελειπε και κοιμηθηκε στην κολλητη της γιατι ειχε γενεθλια ο αντρας υπηρεσια οποτε ειχα ολο το απογευμα μαζι του.ειδαμε ταινια φαγαμε πιτσα παιξαμε και με τα παιχνιδια του και με τα διδυμα(λεμε τωρα)ητΑν τελεια υσηχασε λιγο το κεφαλι μου γιατι οταν δεν του δινεις σημασια γινετταi χαμος..ευτυχως τα μωρα προς τοο παρον ειναι παρα πολυ ησυχα σε σχεση και με τα αλλα δυo ....ουφ.σας κουρασα..εσεις κοριτσια τι νεα???με ταλαιπωρει λιγο και η τομη απο τον καισαρικη...υπομονη ομωςςε....πολλα φιλια!!!!

..........................

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες καλημερα........εδω στο μενιδι χιονιζει!!!!!τα μεγαλα σπιτι σημερα αρρωστα 38,7 η δαναη και 39,2 ο αλεξανδρος τωρα επεσε ο πυρετοςηπιαμε πονσταν ....ο αντρας τα νταντευει τα μεγαλα εγω τα διδυμα......μαθαμε κατι πολυ ευχαριστο χθες η αδερφη του αντρα μου περιμενει το 5ο της παιδακι!!!εχει ενα αγορακι 10 ενα κοριτσι 8 και αλλα δυο αγορια ενα 4 και ενα 11μηνων!!!!!πολλα φιλια!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα ειμαι καινουργια εδω ........αλλα με ενδιαφερει το θεμα σου εγω εχω 2παιδακια την ζωη περιπου 3σημιση και τον αλκη 1 πριν 3μηνες εχασα διδυμα εντελως ξαφνικα ........τωρα προσπαθουμε με τον αντρα μου για τριτο αλλα θα ηθελα να μιλαμε ωστα να παιρνω κουραγιο και απο εσαςςςς


mOhLp2.pngWqAfp2.png0S35p2.png
Link to comment
Share on other sites

μπραβο κοριτσακι μου. αντε με το καλο.σημερα με τον αντρουλι μου εχουμε επετειο!κλεινουμε 15χρονια γαμου.τοτε ημουν 3μηνων περιππυ εγγκυος στο κοριτσακι μου.καθε χρονο το γιορταζαμε ειτε εξω ειτε στο σπιτι.φετος θα ειμαστε μονοι μας με τα 4αγγελουδακiα μας.αυτον τον ανθρωπο τον υπεραγαπω και δεν θελω να τον χασω με τιποτα.σουλα μπορουμε να διπλοσυμπεθεριασουμε η κορη μου ειναι πολυ ομορφη ,γλυκεια και δεν το λεω επειδη ειναι κορη μου .ειναι ξανθια πρασινα μαλια ψηλη .αμα θες πες μου. ο γαμπρος σου

εχει παθει πλακα με τα μωρα!!!πολλα φιλια!

χρονια πολλα και παντα να χαιρεστε ο ενας τον αλλο και οι δυο μαζι τα παιδακια σας.καταπληκτικα τα νεα σου με την κουνιαδα σου και με το καλο να εχει μια τελειομηνη εγκυμοσυνη.γιατι οχι ,να διπλοσυμπεθεριασουμε πολυ ευχαριστως.κουκλα η κορη σου και ο γαμπρουλης μου το καλυτερο παιδι!!

η νυφη σου και ο μεγαλος μου,ο μελλοντας γαμπρος σου ειναι και οι δυο με αντιβιωση και απο οτι διαβασα και οι δικοι σου αρρωστοι ειναι.περαστικα τους κατερινα μου,θα ταλαιπωρηθουμε ολοι απο οτι φαινεται.υπομονη θα περασει και αυτο.

οσο για την καισαρικη υπομονη θα περασει τι να κανεις σε καταλαβαινω απολυτα.και η τομη θα ειναι μουδιασμενη για αρκετο καιρο.εγω ακομα δεν την νιωθω.αλλα χαλαλι τους συμπεθερα μου,ολα για τα παιδακια μας.φιλακια πολλα

Κατερινιο να τις εκατοστησετε!!!!τα μωρα μας πως ειναι???αχ.κοριτσια χθρς εκλεισα τα 29!!!!απιστευτο μου φαινετε....!σουλα εισαι τοσο καλος ανθρωπος και σου αξιζει αλλο ενα παιδακι και ειμαι σγρ πως ο θεος θα στο δωσει"!!πολλα φιλια!!

σε ευχαριστω πολυ και ελπιζω ο καλος θεουλης να σε ακουει και να μην ακουει τον αντρουλη μου καθολου!!!

να ζησεις δημητρουλα και χρονια πολλααααα

μεγαλη να γινεις με ασπρα μαλλιαααα

παντου να σκορπισεις της γνωσης το φωςςςς

και ολοι να λενε να μια σοφοςςςς!!!!

χρονια πολλα !!!!

παντως δεν ειμαι τοσο καλη πια,μην νομιζεις ο αντρας μου λεει οτι οταν με πιασει το πεισμα μου δεν αλλαζω γνωμη με τιποτα.φαινεται εξαλλου αφου για την μικρη μου τον επρηζα για 9 μηνες μεχρι να την κανουμε.και τωρα δες που απο τοτε που με επιασε παλι και θελω και αλλο παλι δεν ακουω τιποτα παρα μονο αυτο που θελω.....

τελος παντων κοριτσια ειστε οτι καλυτερο για την διαθεση μου.ευτυχως που σας εχω και μιλαμε!!!φιλακια δημητρουλα μου και οταν ερθει η ωρα να με ειδοποιησεις.μην παθω τιποτα απο την αγωνια μου!!!!:P

κοριτσια καλημερα ειμαι καινουργια εδω ........αλλα με ενδιαφερει το θεμα σου εγω εχω 2παιδακια την ζωη περιπου 3σημιση και τον αλκη 1 πριν 3μηνες εχασα διδυμα εντελως ξαφνικα ........τωρα προσπαθουμε με τον αντρα μου για τριτο αλλα θα ηθελα να μιλαμε ωστα να παιρνω κουραγιο και απο εσαςςςς

καλως την στην παρεα μας!!!καλα εκανες και προσπαθεις για το τριτο.στενοχωρηθηκα με την απωλεια σου αλλα καλα κανεις και πας παρακατω.την μικρη μου που ειναι το τριτο την εκανα οταν ειχα μια αποβολη.να σου ζησουν τα παιδακια σου και ελπιζω πολυ γρηγορα να μας εχεις καλα νεα!!!!

οπως θα εχεις ισως δει θελω τεταρτο αλλα ο αντρας μου εχει αντιρρησεις για πρακτικους λογους.αλλα εχω αποφασισει οτι αν ειναι να ερθει θα ερθει ελπιζωωωωω βεβαια.

σου ευχομαι να τα καταφερετε και εδω ειμαστε να τα λεμε!!!!


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

κοιτα τον προηγουμενο μηνα δεν τα καταφεραμε ...τωρα ειναι να αδιεθητησω αυριο η μεθαυριο για να δουμε................ευτυχως εχω και τα μωρα μου και ετσι συνηλθα γρηγορα και η αποβολη ηταν νωρις οποτε καλυτερα που ηρθαν ετσι τα πραγματα....!!!ελπιζω κι εσυ να μας δωσεις γρηγορα τα χαρμοσυνα νεα!!!!κοριτσια να χαιρεσται ολες τα μωρακια σας!!!!!!


mOhLp2.pngWqAfp2.png0S35p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διπλοσυμπεθερα μου......περαστικα σας!!!!λοιπον τα μωρα

μας ειναι πολυ ησυχα ευτυχως !!! κωσταντινα να χαιρεσαι τα μωρα κια σου και σου ευχομαι συντομα και 3ο και 4ο και 5ο!

Link to comment
Share on other sites

και ετσι να συνεχισουν τα διδυμακια μας για να προλαβαινεις super mama!!!

φιλα μου τον γαμπρο μου και την νυφη μου!να ειναι καλα παιδια και να σε βοηθανε.

κωνσταντινα ειναι πιο ευκολο οταν ειναι πολυ νωρις η αποβολη.προσπαθησε να μην το σκεφτεσαι και να εισαι θετικη.βοηθανε τα παιδια μας να ξεχναμε τα δυσαρεστα που μας συμβαινουν.εγω εχασα τον μπαμπα μου πριν 3 μηνες καιευτυχως που ειχα τα παιδια μου και ειδικα την μικρη .με βοηθανε να ξεχνιεμαι.και φυσικα βοηθαει και το γεγονος οτι θελω και αλλο και ας μην μου καθεται ο αντρας μου.αχ!τι θα κανω με αυτο τον αντρα μου.θα τον βαλω κατω και θα του αλλαξω τα φωτα:twisted:

ελπιζω να εχεις καλα νεα να μας πεις.περιμενω νεα σου ευχαριστα!!!

φιλακια σε ολες


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι χαζουλικο γιατι εδω στο γραφειο εχω διαφωνια με μια κοπελα????

αν γεννησεις με καισαρικη μπορεις μετα απο 3-4 μηνες να ξαναμεινεις εγκυος???επιτρεπεται?


T4YJp2.png

Ο μπαμπας και η μαμα ανυπομονουν να ερθεις στη ζωη τους!!!!!!!!σε περιμενουμε....πειρατη μας!!!!!

2013.pngMake a pregnancy ticker

wSStp3.png

Link to comment
Share on other sites

να σου πω την αληθεια δεν εχω ρωτησει γιατρο αλλα γιατι να μην επιτρεπεται?αφου θα περασουν 9 μηνες μεχρι να γεννησεις οποτε δεν βλεπω τον λογο να υπαρχει καποιο προβλημα.αλλα για να εισαι σιγουρη ρωτα και τον γιατρο σου.ελπιζω να ειναι για να μας πεις ευχαριστα νεα!!!

φιλακια


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ειμαι 5εβδομαδων εγκυος!!!!!!!!!!ναι!!!!!!!!!!!!δεν το πιστευω!!!!!!ειμαι παρα πολυ χαρουμενη!!!!!!!!!!!!σας ευχαριστω πολυ για την συμπαρασταση κι εδω θα ειμαστε και θα τα λεμε συχνα απο εδω κι περα γιατι θα εχω παρα πολυ αγχος........!!!!!ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!δδημητρα ειδα το τικερακι σου...........γεννησες???????το 4?????/να σας ζησει η μπεμπα γερη και τυχερη να ειναι !!!πολλα φιλια!!!!!!!


mOhLp2.pngWqAfp2.png0S35p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...