Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

θελω και αλλο παιδακι!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 249
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!!

να χαιρεσαι τον γιοκα σου δημητρουλα!!!πρωτοχρονιατικο δωρο ηταν το καμαρι σου?τι ωραιο δωρο!!!!

καλα περασαμε αν σκεφτειτε οτι ηταν οι πρωτες γιορτες χωρις τον μπαμπα μου και τοσο προσφατο.αλλα καλα ηταν.

παντως εφαγα του σκασμου και ολο πηγε ως συνηθως στην περιφερεια μου.χαχαχαχα

τι να κανω,δεν μπορω και τις διαιτες...

συμπεθερα ολοι καλα ειμαστε και η νυφουλα σου οσο μεγαλωνει τοσο πιο τσαουσα γινεται.αχ!μεχρι να την παρει ο γιος σου,πραγματικα τον λυπαμαι.θα προσπαθησω να την συμμαζεψω αλλα δεν το βλεπω ευκολο!!

κουφετακι καλη δυναμη γιατι αν διαβασα καλα εχεις την πεθερα σου στο σπιτι.ελπιζω να τα περνας καλα!!!!

κοριτσια τα νεα σας περιμενω!ελπιζω να ειστε ολες καλα και να προσεχετε.σε λιγο καιρο θα εχετε τα μωρακια σας.αχ!!!!τι ωραια!!!

φιλακια


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

συμπεθερααα μου χρονια πολλα καλη χρονια να εχετε......τι κανετε>>>>>εσυ τα παιδακια και ο αντρας σου????δημητρουλα εσεις ολα καλα???/κουφετακι με τον μικρο σου ολα καλα?????ειτε κανα νεο κοριτσια χαθηκαμε!!!!!!!!!πολλα φιλια!!!!1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

κοριτσια ελπιζω να ειστε ολες καλα.

εγω περασα μια ιωση που με εριξε στο κρεβατι και μολις εγινα εγω καλα αρρωστησε η μικρη που ευτυχως την περασε πολυ πιο ελαφρια.τι να πω....τωρα ειμαστε ολοι καλα .

εχω ξεπαγιασει ,κανει φοβερο κρυο εδω ....περιμενω τα νεα σας !!!!φιλακια πολλα:D


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

κοριτσια που χαθηκατε και με κανετε και ανησυχω !!!!

για μπειτε να μου πειτε τι κανετε και εσεις και τα μικρα σας,και τα μωρακια σας!!!!

χαθηκαμεεεεεε


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμεις ειμαστε στην καλυτερη φαση μας αφου απεχουμε περιπου ενα μηνα απο τον ερχομο τον διδυμων!!!!!!!!!πως και πως περιμενουμμεεεεεε.....φτιαξαμε τα δωματια .......!!!!!!!!!αχ,μου ειχε λειψει τελικα η εγκυμοσυνη!!!!!!!!κοριτσαρες μου εσεις ολα καλα???????????πολλα πολαα φιλακια@!!!!

Link to comment
Share on other sites

εμεις δεν ειμαστε σε τοσο καλη φαση γτ η μικρη ο βραδυ τους ξυπναει ολους και αυτο εχει πολλες συνεπειςσ κατα τα αλλα καλα ειμαστε>>>>>>>εσεις>>>>>>??????φιλια κοριτσια


Ozbgp2.pngZzpop2.pngC5Onp2.png
Link to comment
Share on other sites

εμεις ειμαστε στην καλυτερη φαση μας αφου απεχουμε περιπου ενα μηνα απο τον ερχομο τον διδυμων!!!!!!!!!πως και πως περιμενουμμεεεεεε.....φτιαξαμε τα δωματια .......!!!!!!!!!αχ,μου ειχε λειψει τελικα η εγκυμοσυνη!!!!!!!!κοριτσαρες μου εσεις ολα καλα???????????πολλα πολαα φιλακια@!!!!
εμεις δεν ειμαστε σε τοσο καλη φαση γτ η μικρη ο βραδυ τους ξυπναει ολους και αυτο εχει πολλες συνεπειςσ κατα τα αλλα καλα ειμαστε>>>>>>>εσεις>>>>>>??????φιλια κοριτσια

επιτελουςςςςςς!κοντεψα να παθω εγκεφαλικο με τις δυο σας που χαθηκατε!

δηλαδη taz ειστε ετοιμοι πια για τα διδυμακια !!!ειδες ποσο τελεια ειναι οταν εισαι εγκυος.το ιδιο ενιωθα και εγω με την μικρη ,ειχα ξεχασει πως ηταν οταν ημουν εγκυος στα αλλα,ημουν και πιο μικρη και διαφορετικη.στην μικρη τα εβλεπα ολα αλλιως,σαν μαγικα ,ηταν και ο γιατρος πιο κοντα μου και δεν ντρεπομουν να τον ρωταω,ημουν και εγω διαφορετικη.ολα ηταν μαγικα,και μου λειπει αυτη η αισθηση.αχ!!πολυ θα ηθελα κοριτσια να ημουν εγκυος!!!!

δημητρα,τι εχει η μικρουλα σου και ξυπναει?μου τα κανει και μενα μερικες φορες αλλα συνηθως οταν εχει υπερενταση.την αλλη μερα θα εισαι χαλια αν δεν εχεις κοιμηθει την νυχτα.πρεπει να ξεκουραζεσαι λιγο.μηπως την ημερα να κοιμοσουν ?θα ερθει το μωρο και θα εισαι ηδη κουρασμενη!!δυσκολο οταν ειναι μικρουλια τα παιδια.το θυμαμαι με τον μεγαλο και τον μικρο που ειχαν μονο δυομισι χρονια διαφορα,ηταν δυσκολο!!!

παντως εγω θελω πολυ να κανω ενα ακομα,δεν μου εχει φυγει η επιθυμια ακομα!!!

φιλακια κοριτσια


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

Συμπεθερα θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου.......πες κανα νεο τα παιδακια σου τι κανουν?δημητρουλα υπομονη σε τετοια ηλικια τα παιδια ειναι ευαλωτα.θα περασει γρηγορα!!!!!! Κατα τα αλλα καλα?πολλα φιλια κοριτσια!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ο χορος που μας χωρευουν κλ κρατει.κοριτσακια μου εσεις τι κανετε?δημητρη σουλα εσυ πως εισαι?θες ακομη μωρε?πριν λιγες μερες μια φιλη 37 εμεινε στο 3το.τι να πω η ζωη συνεχιζετε κ δεν χανομαστε ετσι ευκολα!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Κουφετακι ο μικρος σου πως ειναι?σουλα σου εχω δυο περιπτωσεις 1)μια νητετα συμμαθητριας της κορης μου που ειναι39 γεννησε το τεταρτο παιδακι της 2)μια αλλη μητερα παλι συμμαθητρια της κορης μουεμεινε εγκυοσ και αυτη στο τεταρτο παιδακι τησ λαι ειναι 41!!!!!!!δημητρουλα χαιρομαι παρα πολυ για σενα,κλοτσαει μωρε το κοριτσακι μας??????καλο κουραγιο με τα τρια τα μωρα σου λαι το τεταρτο στην κοιλατσα σου!κοριτσια μεσα στις δυο επομενες εβδομαδες θα γεννησω τελικα με καισαρικη!"""" ειμ αι παρα πολυ χαρουμενη!!!!!!!πολλα φιλια!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

ημαστε ολοι κλ δοξα τον θεο!με το καλο να ρθει το καινουργιο σας μωρακι.κτ γτ?εκανες κ πριν?ολα καλα να πανε το τελευταιο μου κι εγω το γεννησα με κτ.μεγαλυτερη ταλαιπωρια μετα τον τοκετο ομως σημασια εχει το μωρα μας να ναι κλ.


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!!!

Με το καλό!!! Αχ.... μέσα στις επόμενες δύο εβδομάδες θα ζήσεις ξανά μοναδικές στιγμές ευτυχίας!!!!!! :P

Με το καλό!!!

Κουφετακι ο μικρος σου πως ειναι?σουλα σου εχω δυο περιπτωσεις 1)μια νητετα συμμαθητριας της κορης μου που ειναι39 γεννησε το τεταρτο παιδακι της 2)μια αλλη μητερα παλι συμμαθητρια της κορης μουεμεινε εγκυοσ και αυτη στο τεταρτο παιδακι τησ λαι ειναι 41!!!!!!!δημητρουλα χαιρομαι παρα πολυ για σενα,κλοτσαει μωρε το κοριτσακι μας??????καλο κουραγιο με τα τρια τα μωρα σου λαι το τεταρτο στην κοιλατσα σου!κοριτσια μεσα στις δυο επομενες εβδομαδες θα γεννησω τελικα με καισαρικη!"""" ειμ αι παρα πολυ χαρουμενη!!!!!!!πολλα φιλια!!!!!!"

as1cJLNoXn-0000NzA5OTRkfDY0MWR8RmlsaXBwb3MgYW5kIEVtaWxpb3MgYXJl.gif

Διπλή κούραση, διπλό όνειρο, διπλή ευτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites

Καιαι κοριτσια ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!2.567 κ 2,984 πρωτα ο μπεμπης κσι μετα η μπεμπα!!!!σας ευχαριστω πλ για τις προηγουμενες ευχες ευτυχια και υγεια ευχομαι σε εσας και οσους αγαπατε/////πολλα φιλια:-*:o <3<3

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...