Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

θελω και αλλο παιδακι!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 249
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δημητρουλα μου ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ!!!!!

δεν πηρα ειδηση ποτε περασε ο καιρος,εγινες πολυτεκνη μανουλα.αντε τωρα χαλαρα για να τα βγαζεις περα με τα μικρουλια σου.

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!!!:D:D

κωνσταντινα πολυ χαρηκα με τα νεα σου.αντε με το καλο να εχεις μια τελεια καταπληκτικη εγκυμοσυνη!!!!να μας λες τα νεα σου.τωρα εισαι η εγκυουλα μας εδω!!!!τι ευχαριστα νεα!!!!!:D:D


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα!!Τωρα ειδα αυτο το θεμα και εκατσα και το διαβασα ολο μαλιστα!!Να ζησουν τα μωρακια που ηρθαν μεσα στο 2012...

Με το καλο οι εγκυμονουσες...

Σουλα σου ευχομαι με το καλο να μινεις εγκυος στο 4 !

Ειμαι η Λιανα κι εχω εναν ομορφαντρα 13.5 μηνων!

Εχω κοντα ενα μηνα που εχω κι εγω αυτο το εντονο συναισθημα του οτι θελω να ξανγινω μανουλα!

Αλλα εδω ξεκιναει κι εμας το αλλα...Ανεργοι και οι δυο...

Εχουμε βεβαια δικο μας σπιτι και πολυ βοηθεια απο γονεις και πεθερικα αλλα ο αντρας μου ανενδοτος...

Εγω σκεφτομουν μετα το καλοκαιρακι θα ταν πολυ καλα να ξεκινησουμε προσπαθειες... Δεν ξερω, τι να πω!

Μακαρι να μας ερθουν ολες μας οπως τα θελουμε!!:)


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλωσηρθες λιανα στην παρεουλα μας.να σου ζησει ο κουκλος σου.σε ευχαριστω για την ευχη σου και ελπιζω να γινει .απο οτι βλεπω εχεις το ιδιο προβλημα με μενα.τι κολλημα που εχουν φαει ,λογικο βεβαια αλλα ενταξει πολλα μπορουν να αλλαξουν και θα επρεπε να βλεπουν και την δικη μας πλευρα.ο δικος σου αφου εχετε και βοηθεια γιατι δεν θελει?καταφερε τον να αποκτησει αδερφακι και ο μικρουλης σου.

ελπιζω να τα καταφερεις και αυτο ελπιζω και εγω.

taz και δημητρουλα που χαθηκατε?ξερω πολυτεκνες και οι δυο αλλα ελατε κοριτσια γραψτε τα νεα σας.τι κανουν τα μωρακια σας?ελπιζω να ειστε ολοι καλα!!!

φιλακια σε ολες στην παρεουλα:D


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σ ευχαριστω πολυ Σουλα μου!Δε θελει γιατι λεει ως ποτε θα μας βοηθανε?

Θελει να στηριζεται στα ποδια του και το καταλαβαινω αλλα κι εγω δε θελω να εχει μεγαλη διαφορα το δευτερο..

Ενταξει δε μας πηραν και τα χρονια, ουτε εμενα ουτε εκεινον αλλα σκεφτομαι τι ωραια που θα ναι να μεγαλωνουν μαζι και να "ξεμπερδευουμε" και πιο νωρις απο την μικρη ηλικια...:)


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερες!!!!

απο που να ξεκινησω...???

ας ξεκινησω με το καινουργιο κοριτσακι της παρεας μας...Λιανα μου να σου ζησει το αγορακι σου ......και σου ευχομαι ολοψυχα να ερθει και η δευτερη εγκυμοσυνη γρηγορα ηλικιακα που λες και τα δικα μου ειναι κοντα και εχει και τα καλα και τα κακα του....παντως ειναι τυχερη η σελιδα μας!!!

Σουλα εγω σου λεω και θα στο λεω οτι μεχρι το τελος του χρονου θα εισαι εγκυος!

κοσταντινα μου μπραβο σου!!!!με το καλο σου ευχομαι μια ευκολη και τελειομενη εγκυμοσυνη να εχεις σου ευχομαι!!!

ταζ κοριτσακι μου την παλευεις???εγω καθολου προσπαθω να ανεχομαι και τα πεθερικα μου που ερχονται επειδη λενε πως δεν μπορω να τα καταφερω μονη και ειμαι μες τα νευρα!!!!τεσπα φαση ειναι θα περασει!!

σημερα η μπεμπουλα μας κλεινει 2εβδομαδες ζωηςς......μπορω να πω οτι τα αδερφακια της το εχουν παρει πολυ ζεστα και μεσα σε αυτες τις δυο εβδοαδες εχει παρει πολυ αγαπη!!!αυτα απο εμας!!!πολλα φιλια!!


Ozbgp2.pngZzpop2.pngC5Onp2.png
Link to comment
Share on other sites

λιανα καλωσορισες!!!

με το καλο σου ευχομαι!!!

και ο δικος μου και λογω οικονομικων και λογω οτι εχαμε την κορη με την οποια εχει ερωτα δεν ηθελε δευτερο με το που εμεινα εγκυος.....ξετρελαθηκε!!!

αχχ μωρε δημητρουλα και ταζ περνατε υπεροχες στιγμες με τα νεογενητα μωρε....σουλα υπομονη θα ερθει η ασπρη μερα κι για εμας!!!φιλακια κοριτσια

!!!11


mOhLp2.pngWqAfp2.png0S35p2.png
Link to comment
Share on other sites

βρε εγω δεν σας εγραφε γιατι δεν μου εδειχνε οτι απαντησατε!!!

λιανα μου καλωσηρθες.........σου ευχομαι οτι θες πραγματικα να γινει!!!

κωσταντινα μου οντως φοβερες στιγμες!!!!δημητρουλα κιολας δυο εβδομαδων???εμενα αυριο κλεινουν μηνα!!!!συμπεθερα τη κανετε βρε χαθηκαμε αλλα δεν ημουν στα καλα μου!!!κωσταντινα και δημητρουλα βαλαμε φωτος τα παιδακια μας??????σμρ εγω εβαλα την κορη αυριο θα βαλω το παλικαρι μου!!!πολλα φιλακια

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ευχαριστω για την θερμη υποδοχη!!

Δημητρα, δυο εβδομαδες η μπεμπα?Τι καλα!Ειναι ησυχη?

Μακαρι να συνεχισουν με τοση αγαπη τα αδερφακια της...

Κωνσταντινα, μακαρι να γινει και εμενα ετσι αλλα ακομα λεει ειναι μικρος ο Αντωνιος...Δεν ειμαστε για δευτερο!Μαλλον δε θελει τα ξενυχτια και τα κλαματα παλι...Πως θα του αλαξω μυαλα δεν ξερω!!

Ταζ, σε λιγες μερουλες σαραντιζεις!!Με το καλο...

(Η κορη ειναι μια κουκλα) ;)


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ταζ τα παιδακια σου ειναι το ενα πιο ομορφο απο το αλλο...

Δεν ξερω ποιο να πρωτοκοιταξω...

Ο γιος σου, αν και αγορι που λενε οτι σ αυτη την ηλικια ειναι αγρια και οχι τοσο ομορφα οσο τα κοριτσια, ειναι ενας κουκλος!

Η κορη σου μια δεσποινιδα με τα ολα της!Πολυ ομορφη επισης!

Και τα να πω και για τα υπεροχα δυο μικρα πλασματακια!

Ειναι τοσο αξιαγαπητα!Μου ρχεται να τα ζουλιξω!!

Να τα χαιρεσαι και παλι και να ζησεις να τα δεις να μεγαλωνουν γερα και ευτυχισμενα!!! :D


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

taz ειδα τις φωτογραφιες σου και ειστε ομορφη οικογενεια,τι κουκλακια που ειναι ολα τα παιδακια σου!!!να τα χαιρεσαι ,συμπεθερα μου.

δημητρουλα κιολας περασε τοσος καιρος?απιστευτο μου φαινεται!!!πως παει,την παλευεις?υπομονη μην δινεις σημασια στα πεθερικα σου,θα περασει!!!

λιανα υπομονη και θα γινει αυτο που θελουμε και οι δυο.και εσυ εχεις περιθωριο εγω που ειμαι 41 και πρεπει να τον καταφερω γρηγορα αν θελω να το κανω!!!!!δεν πειραζει ολα καλα θα πανε

κωνσταντινα τι γινεται ολα καλα ?η κορουλα σου τι κανει καλα ειναι?να προσεχετε με ολες αυτες τις ιωσεις.

κοριτσια να προσεχετε ολες!!!φιλακια πολλα


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα πανε ολα αλλα ο αντρουλης εμεινε παλι απο δουλεια ειναι στις οικοδομες βαζει πλακακια,και αδιαθετησα.αχ δεν το βλεπω να μου καθεται κοριτσια και ειδα τα κουκλακια σου συμπεθερα και θελω μια παρεουλα στην μικρη μου η οποια ξανα αρρωστησε παλι.ουφ!!!!

προσεχετε κοριτσια τις ιωσεις.γινεται χαμος

φιλακια:D


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...