Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

θελω και αλλο παιδακι!!!


Recommended Posts

ναι ετσι ειναι και ο δικος μου αντρας.αν ηταν ολα οκ δεν θα ειχε θεμα να καναμε και αλλα παιδια αλλα ετσι οπως ειναι τωρα δεν θελει ουτε να το ακουσει .οποτε χωρις την δικη του βοηθεια δεν το βλεπω να γινεται,εκτος και αν συμβει κανενα ατυχημα και γινει το θαυμα.και παλι ομως θα εχουμε τοσο αγχος με τα οικονομικα που δεν θα το ευχαριστηθει,

δεν ξερω αλλα μου φαινεται αδικο να ειναι ετσι τα πραγματα .εξαιτιας των πολιτικων να σκεφτομαστε αν θα κανουμε παιδια!!!!

εσενα ειναι ακομα πιο δυσκολα γιατι ο μεγαλος σου τελειωνει και τι μελλον εχει το παιδι ετσι οπως ειναι τα πραγματα εδω? ποσο χρονων εισαι τωρα αν επιτρεπεται?


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 249
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

σου εγραψα παραπανω ειναι 17μισο.3τη λυκειου.εγω νομιζω οτι πρεπει να προσπαθης τελικα να το αποβαλεις απο μεσα σου σαν σκεψη κ να κοιταξεις τα αλλα 3 κ να προσπαθησης το κενο σου να το καλυψεις με αυτα....σκατουλες το ξερω ομως ειναι κριμα για ολη την οικογενεια μια πιεση τετοια οποτε την τρωμε εμεις κ ησυχαζουμε


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

εμεις να δεις που τυχαια προεκυψε εγκυμοσυνη και μαλιστα διπλη !!!αντι να γινω τριτεκνη γινομαι πολυτεκνη...ααα,κι εμενα κοριτσια η κορη μου μεγαλη τριτη γυμνασιου παει ...!!!πολλα φιλια~!!!!

Link to comment
Share on other sites

αχ !κοριτσια το ξερω οτι πρεπει να σταματησω να το σκεφτομαι αλλα βρισκεται μεσα στο μυαλο μου !παντως θα το προσπαθησω.

εμαθα σημερα οτι η συνυφαδα μου ειναι εγκυος στο δευτερο και ελπιζω να της πανε ολα καλα γιατι ειχε και αυτη μια παλινδρομη κυηση λιγο καιρο μετα απο μενα την πρωτη φορα και μαλιστα στο δευτερο μηνα και χρειαστηκε καθαρισμο.τωρα ελπιζω να πανε ολα καλα.

εντωμεταξυ αυτη ηθελε αλλα λογω οικονομικων το σκεφτοταν πολυ,ο αντρας της ουτε να το ακουσει δεν ηθελε γιατι ειναι ανεργος σαν τον δικο μου και τα οικονομικα τους σαν τα δικα μας.εχουν και ενα γιο που παει νηπιο και ουτε που ηθελε να το συζητησει.και του ελεγα να μην λεει μεγαλα λογια γιατι ο θεος τα ακουει και γελαει.ειδατε πως ερχονται τα πραγματα τελικα?οταν οι ανθρωποι κανουν σχεδια ο θεος γελαει γιατι εχει τα δικα του.ποσες φορες δεν εχουμε ακουσει την ιδια ιστορια?χαρηκα παρα πολυ οταν το εμαθα.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΤΕ!!!!


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια χρονια πολλα!!!

ελπιζω να περασατε τελεια και να μην κουραστηκατε.

koyfetaki εισαι και στο θεμα με τις μανουλες των 30 και κατι?

νομιζω οτι σε ειδα εκει.

taz τι κανετε ?ο γαμπρουλης πως ειναι?η νυφη σου εμαθε να λεει Καλην εσπεραν αρχοντες και να χτυπαει το τριγωνακι και πηγαμε στις γιαγιαδες και το ελεγε συνεχεια μονο αυτο.μαζεψε η κουκλιτσα μου λεφτα και μολις φυγαμε φωναζε παμε τζαμπο τωρα!!!και φυσικα ο πατερας της δεν της χαλασε χατηρι....για να δεις τι θα κανει στο γιο σου !!!!φαντασου τι θα γινεται οταν μεγαλωσει!

δημητρουλα ελπιζω να ειστε καλα και να περασατε super στο καινουργιο σπιτι!!!!!φιλακια κοριτσια σε ολους


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ παναγια μου αυτο το κοριτσι.....αμα σου λεω εγω θα τον κανει ο,τι θελει τον δικο μου κατι ξερω....εμεις καλα περασαμε πηγαμε στην πεθερα μου για τραπεζι την παραμονη και τα χριστουγεννα ειχαμε κοσμο ....με βοηθησε και η κορη και ο αντρας και ο μικρος .....ηταν υπεεροχαααα.....εσεις πως τα περασατε/?????πολλα φιλια

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια χρονια πολλα!!!

ελπιζω να περασατε τελεια και να μην κουραστηκατε.

koyfetaki εισαι και στο θεμα με τις μανουλες των 30 και κατι?

νομιζω οτι σε ειδα εκει.

taz τι κανετε ?ο γαμπρουλης πως ειναι?η νυφη σου εμαθε να λεει Καλην εσπεραν αρχοντες και να χτυπαει το τριγωνακι και πηγαμε στις γιαγιαδες και το ελεγε συνεχεια μονο αυτο.μαζεψε η κουκλιτσα μου λεφτα και μολις φυγαμε φωναζε παμε τζαμπο τωρα!!!και φυσικα ο πατερας της δεν της χαλασε χατηρι....για να δεις τι θα κανει στο γιο σου !!!!φαντασου τι θα γινεται οταν μεγαλωσει!

δημητρουλα ελπιζω να ειστε καλα και να περασατε super στο καινουργιο σπιτι!!!!!φιλακια κοριτσια σε ολους

ναι κοριτσαρα μου,εγω το ανοιξα το καφε εκει.ελα ημαστε ολες τρελες για δεσιμο.


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

αα κ θελω να ερθω να μεινω ροδο,ο κλειδαρας που μας αλλαξε την κλειδαρια στην εξωπορτα εμενε 15χρονια εκει κ μου ειπε τα καλυτερα.ο καιρος ο κοσμος η αλλοι ρυθμοι.θελω ροδο τωωωρααα


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

ελα καλε ειναι ωραια εδω κατω! βεβαια τωρα ειναι λιγο χαλια με τις δουλειες αφου να φανταστεις οτι απο το 1987 που γνωριζω τον αντρα μου ειναι η πρωτη φορα που ειναι χωρις δουλεια χωρις να ειναι δικη του επιλογη.τι να κανεις ομως,σε ολη την ελλαδα τα ιδια ειναι!!!

καλα τα περασαμε taz,εφερα την μαμα μου και την μια αδερφη μου εδω η αλλη ειναι στα μαχαιρια με την μικρη(βρηκαν τον καιρο να τσακωθουνε) μου βγηκε ο πατος στο μαγειρεμα αλλα ηταν καλα.βεβαια ηταν αισθητη η απουσια του μπαμπα μου αλλα δεν αφησα περιθωριο για κλαματα,ολο χαχα ειμασταν με τα καμωματα της μικρης η οποια ηταν μια κουκλα με την φουστιτσα της!!!εγω ομως ειμαι προκατειλημενη...εδω οταν γεννηθηκε την εβλεπα κουκλα και οταν δεις φωτογραφιες ηταν σαν τα μαιμουδακια.τωρα το βλεπω αλλα τοτε ποιος να τολμησει να μου πει οτι ηταν λιγο ασχημουλα!!!!

να τα περασετε καταπληκτικα και την πρωτοχρονια κοριτσια!!τι προγραμμα εχετε για τοτε?εγω μια απο τα ιδια μονο που αυτη τη φορα θα βαλω τον αντρα μου να ψησει μπας και γλιτωσω τιποτα.φιλακια κοριτσαρες!!


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

axxxxx κοριτσαρα μου....ολες οι μαμαδες τα μωρα απο νεογνα τα βλεπουμε μοντελα!!!!!τωρα πρωτοχρονια θα παμε στην κουμπαρα μου και θα το ευχαρηστηθουμε θα κατσουμε ως το χαραμα.....ελπιζω να περασετε τελεια ολες σας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια γυρισαμε!!!!φετος το μεγαλο μου αντρακι εμαθε τα καλαντα στα μικρα....νταξει η μικρη δν τα λεει λεξουλες αλλα τεσπα...την μπεμπουλα μας με το καλο να ερθει θα την βγαλουμε αννα,τωρα την πρωτοχρονια σπιτι τραπεζι που να τρεχουμε με τα παιδια κλτερα σπιτι οταν νυσταξουν να κοιμηθουν ...εμεις παραδοσιακα θα παιξουμε χαρτακι....τελεια!!εσεις κοριτσαρες πως τα πατε ,ολακαλα??????πολλα φιλια

!!!!


Ozbgp2.pngZzpop2.pngC5Onp2.png
Link to comment
Share on other sites

..την μπεμπουλα μας με το καλο να ερθει θα την βγαλουμε αννα,

!!!!

εμεις διαλεξαμε σταυρος και νεφελη!!!!αυτα ειναι ο μεγαλος αδερφος μαθαινει τα μικρα.θυμαμε τι γελιο ριξαμε οταν η μεγακη τα μαθαινε στον μικρο...τελεια ηταν.....!!!!πολλα φιλια

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου!

να σας πω τα καλαντα οπως τα λεει η κορη μου "ΑΧΙΜΗΝΙΑ ΚΙ ΑΧΙΧΙΟΝΙΑ....ΑΧΙΜΗΝΙΑ ΚΙ ΑΧΙΧΙΟΝΙΑ..." και παει ετσι ολη την ωρα.ενω το λεει το ρο τι να πω της επεσε πολυ σε συτες τις λεξεις φαινεται..χαχαχαχα φοραει στο κεφαλι δυο κερατακια ταρανδου και ασορτι κοκκινα ρουχα και ειναι σκετη γλυκα!!!

χαζομαμα ειμαι το εχω καταλαβει!!!

τελεια τα ονοματα που διαλεξατε κοριτσια.αντε με το καλο να ερθουν τα μωρακια σας.

και εμεις σπιτι θα ειμαστε και αν καταφερω να μεινω ξυπνια ολα καλα αλλα τωρα τελευταια νυσταζω απο τις 9....με παιρνει ο υπνος οταν παω την μικρη για υπνο!

να περασετε τελεια ,διασκεδαστε το και για μενα!!!φιλακια πολλα και

ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ!!!!


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

koριτσια χρονια πολλα καλη χρονια με υγειια αγαπη ευτυχια για εμας τις οικογενοιες μας και γενικα για ολους!!!πως τα περασατε χθες>>??????εμεις τελεια τα παιδακια μου βοηθησαν να μαγειρεψουμε και να μαζεψουμε οποτε οι καλεσμενοι εμειναν ευχαριστημενοι.....απο αυριο ξεκουραση....σμρ εχουμε το παρτυ του μεγαλου μοου γιου.!!!!το καμαρι μου κλεινει τα 6!!!!!!τον λατρευω....!!!!εσεις πως περασατε?????πολλα φιλια!!!


Ozbgp2.pngZzpop2.pngC5Onp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ να εχουμε...με υγεια ευτυχια και αγαπη......δημητρουλα να σου ζησει ο παιδαροσ να τον χαιρεσαι και να τον καμαρωωσετε οπως ποθειτε...πως τα περασατε στο παρτυ????το ευχαρηστηθηκατε?????συμπεθερα μου πως τα περασατε????τι κανετε???πολλα γλυκα φιλια απο εμενα και δυο ζωηρα μωρακια την κοιλια μου!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...