Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

θελω και αλλο παιδακι!!!


Recommended Posts

Καιαι κοριτσια ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!2.567 κ 2,984 πρωτα ο μπεμπης κσι μετα η μπεμπα!!!!σας ευχαριστω πλ για τις προηγουμενες ευχες ευτυχια και υγεια ευχομαι σε εσας και οσους αγαπατε/////πολλα φιλια:-*:o <3<3

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!!

ποσο χαιρομαι που ολα πηγαν καλα και τα εχεις στην αγκαλια σου.φανταζομαι και τα παιδια σου και τον αντρα σου.

υπομονη με την καισαρικη θα περασουν ολα !!!!

ευχομαι να ειστε παντα ετσι ευτυχισμενοι.δωσε συμπεθερα πολλα φιλια στα μωρακια ,στον γαμπρο μου και να προσεχει τα αδερφακια του και η κορη σου τωρα θα σε βοηθαει με τα μωρακια.

πεταω απο την χαρα μου!!!:D:D:D:D:D:D

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!!!!


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 249
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημητρουλα σειρα σου τωρα να γεννησεις με το καλο!!! ελπιζω να ειστε ολοι καλα !!!φιλακια πολλααααααα

koyfetaki τι γινεται?ολα καλα με τον μικρο σου?

δεν φευγει ετσι ευκολα η επιθυμια για μωρακι.βεβαια τωρα τελευταια η μικρη μου εχει βαλει τα δυο ποδια σε ενα παππουτσι αλλα και τι εγινε...μια χαρουλα.

ειδατε κοριτσια που εχει και αλλες σαν και μενα που κανουν πολλα παιδακια παρα την κριση που εχουμε....

η ελπιδα παντα υπαρχει !!!!!!;)

και ο αντρας μου ολο δεν θελει δεν θελει αλλα παλι ειχαμε ελευθερη επαφη αλλα μολις ειχα καθαρισει.θα την πατησει αν συνεχισει ετσι αλλα καλα να παθει αφου δεν προσεχει.την γλυτωσε τον προηγουμενο μηνα που ειχαμε τρεις ελευθερες επαφες,αλλα που θα παει αν συνεχισει ετσι θα την πατησει και θα κανω μια χαρα.βεβαια αυτος μπορει να παθει εγκεφαλικο χαχαχαχα

κοριτσια πολλα φιλια:D


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι μου .....ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ γερα να ειναι τα μωρα σου.....φανταζομαι χαρα ολη η οικοενοια....οπως επιθυμμειτε να τα δειτε......σουλα και εγω περιμενω πως και πως ....συνεχισε να επιμενεις και θα δικαιωθεις αλλα ναψαχνεις δουλεις στον αντρα σου ταυτοχρονα...πολλα φιλια!!!!!!!!!


Ozbgp2.pngZzpop2.pngC5Onp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααα

taz μου τι κανετε?πως πατε με ολα τα παιδακια ?φανταζομαι τον χαμο που θα γινετε!!!!αχ! τι ωραια!!!:D

δημητρα αντε να μπεις και εσυ σε αυτη την χαρουλα με το καλο!!!

εχω νεααααα!!!! φωναξαν τον αντρα μου εκει που δουλευε και εχει δυο μερες που εχει πιασει δουλεια.ας ελπισουμε να εχει για πολυ καιρο!!!

μακαρι βρε κοριτσια να πανε ολα καλα!!!

φιλακια σε ολες σας !!!


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

μπραβο μακαρι να δουλευει πολυ καιρο.....βαλε μπρος για το τεταρτο!!!!εμεις ειμαστα τελεια....ειναι τα μονα διδυμα και απο τις δυο οικογενοιες και εχουμε μεγαλο ενθουσιασμο...την τεταρτη θα βγουμε!!!!!ειναι παντως ησυχουλια και πανεμορφα...θα ειναι αρκετα δυσκολα στην αρχη αλλα χαλαλι ους.........δημητρουλα αντε με το καλο γλυκεια μου!!!!!πολλα φιλια!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΤΑΖ34: Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να σου ζήσουν τα νέα μωράκια αλλά και τα πρώτα σου! Όλα σου τα παιδάκια να είναι γερά και ευτυχισμένα!!!!

Και'σεις δίπλα τους να τα καμαρώνετε!!!

Νομίζω τώρα θα διαπιστώσεις ότι το να μεγαλώνεις δίδυμα, είναι διαφορετικό από το να μεγαλώνεις ένα μωράκι.... Εσύ που τα έχεις ζήσει και τα δύο, θα μπορείς να μας πεις τις συγκρίσεις........

Αχχχχ!!! μπράβο!!!! Σας περιμένουν τώρα "τρελές" φάσεις :tongue:


as1cJLNoXn-0000NzA5OTRkfDY0MWR8RmlsaXBwb3MgYW5kIEVtaWxpb3MgYXJl.gif

Διπλή κούραση, διπλό όνειρο, διπλή ευτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααα

taz μου τι κανετε?πως πατε με ολα τα παιδακια ?φανταζομαι τον χαμο που θα γινετε!!!!αχ! τι ωραια!!!:D

δημητρα αντε να μπεις και εσυ σε αυτη την χαρουλα με το καλο!!!

εχω νεααααα!!!! φωναξαν τον αντρα μου εκει που δουλευε και εχει δυο μερες που εχει πιασει δουλεια.ας ελπισουμε να εχει για πολυ καιρο!!!

μακαρι βρε κοριτσια να πανε ολα καλα!!!

φιλακια σε ολες σας !!!

τι κανεις δημητρης-σουλα???? ηθελα να μοιραστω μαζι σου την χαρα μου.αν με θυμασαι μιλαγαμε στο parent.gr μετα την παλινδρομη που ειχα το σεπτ.. μου εδωσες πολυ κουραγιο κ σε ευχαριστω πολυ!!!μου ειχες πει οτι συντομα θα μεινω εγκυος παλι κ ειχες δικαιο.... τωρα περιμενουμε να προχωρησει καλα η εγκυμοσυνη μου!!!! να τα χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!!


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

elisa twins σε ευχαριστω πολυ!!!κι εσυ να χαιρεσαι τα διδυμακια σου γερα να ειναι!!!!πρεπει να ειναι υπεροχη εμπειρια τα διδυμα ??οσο μεγαλουνουν τοσο πιο καλα ειναι ομως δυσκολα εεε????

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολα??? μμμμμ... δεν είχα πριν κανένα παιδάκι για να ξέρω αν είναι πιο δύσκολα ή όχι.

Σίγουρα πρέπει να είναι διαφορετικά.

Εγώ πάντως, δεν τα κατάφερα μόνη μου. Εξακολουθούμε με τον άντρα μου και τους φροντίζουμε και οι δύο... Μαζί τους δίνουμε το γάλα, μαζί τους παίζουμε (ή καλύτερα..μαζί προσπαθούμε να μην κουτουλάει ή δαγκώνει ο ένας τον άλλο, μαζί τους κυνηγάμε να μην τραβάνε τα φωτιστικά στο πάτωμα κλπ κλπ κλπ) μαζί τους βγάζουμε βόλτα (έχουμε και θέμα με το ασανσέρ... ίσα που χωράνε 2 άτομα, πόσο μάλλον καρότσι), μαζί, μαζί, μαζί....Μόνο πλέον στο φαγητό μπορώ και τους καταφέρνω και τους δύο. Μια κουταλιά ο Φίλιππος, μία κουταλιά ο Αιμίλιος... και πάει λέγοντας.

Εσύ, που έχεις πείρα από τα μεγάλα σου, μπορεί να τα καταφέρεις να τα έχεις μόνη σου και τα δύο... Εδώ στο καφέ γνώρισα πάρα πολλές κοπέλες που τα καταφέρνουν μόνες τους.

Το άλλο που λένε πάντως πως, επειδή είναι δύο, θα παίζουν μαζί και θα απασχολεί το ένα το άλλο (σε αντίθεση με το ένα παιδάκι)... εμείς ακόμα δεν το έχουμε δει... αν τα αφήσεις μόνα τους να παίξουν, θα τους ακούσει όλο το τετράγωνο!!!! :rolleyes:

Ελπίζω μεγαλώνοντας....:tongue:

Πως αντέδρασαν τα μεγάλα σου?? πως τους φαίνονται τα μωρά?

elisa twins σε ευχαριστω πολυ!!!κι εσυ να χαιρεσαι τα διδυμακια σου γερα να ειναι!!!!πρεπει να ειναι υπεροχη εμπειρια τα διδυμα ??οσο μεγαλουνουν τοσο πιο καλα ειναι ομως δυσκολα εεε????

as1cJLNoXn-0000NzA5OTRkfDY0MWR8RmlsaXBwb3MgYW5kIEVtaWxpb3MgYXJl.gif

Διπλή κούραση, διπλό όνειρο, διπλή ευτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites

χαρα στο κουρααγιο σου κοπελα μου..ειναι μικρουλια ακομα θα σου κανουν πολλες ζημιες μεχρια να σταθουν σττα ποσια τους και να συνηθισουν τωρα μονο μπουσουλανε???.1.επειδη ο αντρας μου δουλευει πολλες ωρες και εκανα και καισαρικη θα παιρνω βοηθεια εναλλαξ απο την μητερα μου και την πεθερα μου τα πρωινα τουλαχιστων..μετα θα βοηθαει ο αντρας και τα παιδια οσο μπορουν..2.η μεγαλη αντεδραση ψυχραιμα μιας και της αρεσουν τα μωρα ο μικρος ξετρελαθηκε στην αρχη μετα ενιωσε λιγο ανασφαλια αλλα τον καθυσηχαζουμε οσοο μπορουμε .προς το παρων τα περιμενουν με ανυπομονησια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


συμπεθερα μου τη κανει η νυφουλα μοου ???/τα παλικαρια σου στο σχολειο??πες κανενα νεο////εσυ δημητρουλα χαθηκες γιατι κοπελα μου...κουφετακι ειστε καλα εσεις??????

???????πολλα φιλια

Link to comment
Share on other sites

τι κανεις δημητρης-σουλα???? ηθελα να μοιραστω μαζι σου την χαρα μου.αν με θυμασαι μιλαγαμε στο parent.gr μετα την παλινδρομη που ειχα το σεπτ.. μου εδωσες πολυ κουραγιο κ σε ευχαριστω πολυ!!!μου ειχες πει οτι συντομα θα μεινω εγκυος παλι κ ειχες δικαιο.... τωρα περιμενουμε να προχωρησει καλα η εγκυμοσυνη μου!!!! να τα χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!!

συγχαρητηρια να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη.φυσικα και σε θυμαμαι,ελπιζω να τον αλλαξες τον χαζογιατρο που ειχες τοτε και εχεις παει σε καλυτερο!!!!τι κανει η ζουζουνα σου καλα ειναι?

αντε με το καλο να ερθει και το δευτερο,υπομονη και προσοχη κοριτσακι μου.να μου λες τα νεα σου,θα περιμενω να τα μαθαινω!!!φιλακια πολλα:D

taz προλαβαινεις συμπεθερα και μπαινεις και γραφεις κιολας?μπραβο!!!!καλα σε λεω εγω super mama! ολα καλα πανε μονο που η νυφουλα σου αρρωστησε λιγακι και ενω ειναι ζωηρη ειναι και λιγο κλαψιαρα την νυχτα,κοιμαται μαζι μας και εχω δυο νυχτες να κοιμηθω κανονικα.βεβαια τωρα τελευταια μου κανει τετοια νουμερα μαλλον βλεπει ονειρα.τελικα οταν ηταν πιο μικρη κοιμοταν ολη νυχτα και φαινεται αποφασισε να με ξενυχτησει τωρα.αν εμενες κοντα θα σε βοηθουσα στα ξενυχτια με τα μωρακια μας!!αχ! ο γαμπρουλης ζηλεψε? καλε θα συνηθισει σιγα σιγα.εχασε την πολλη προσοχη για αυτο!!!

παντως κατι τετοιες μερες λεω οτι πρεπει να ειμαι τρελλη που θελω και αλλο!!!!ουφ!!!τα μεγαλα σκοτωνονται μεταξυ τους οπως συνηθως και κανω τον διαιτητη.....

ετσι να ειναι τα διδυμακια σου ησυχα για να προλαβαινεις!!!φιλακια σε ολη την πολυτεκνη οικογενεια!!

η δημητρουλα χαθηκε,που ειναι?τωρα δεν ειναι και εκεινη στον μηνα της?αν θυμαμαι βεβαια καλα!!

κουφετακι να εισαι καλα κοπελα μου και εσυ και τα παιδια σου.ελα βρε να κανουμε αλλο ενα να το χαρουμε.εσυ εισαι και μικρη σε σχεση με μενα!αντε κοριτσια να γινουμε πολλες!!!!χαχαχαχα:D


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

συγχαρητηρια να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη.φυσικα και σε θυμαμαι,ελπιζω να τον αλλαξες τον χαζογιατρο που ειχες τοτε και εχεις παει σε καλυτερο!!!!τι κανει η ζουζουνα σου καλα ειναι?

αντε με το καλο να ερθει και το δευτερο,υπομονη και προσοχη κοριτσακι μου.να μου λες τα νεα σου,θα περιμενω να τα μαθαινω!!!φιλακια πολλα:D

taz προλαβαινεις συμπεθερα και μπαινεις και γραφεις κιολας?μπραβο!!!!καλα σε λεω εγω super mama! ολα καλα πανε μονο που η νυφουλα σου αρρωστησε λιγακι και ενω ειναι ζωηρη ειναι και λιγο κλαψιαρα την νυχτα,κοιμαται μαζι μας και εχω δυο νυχτες να κοιμηθω κανονικα.βεβαια τωρα τελευταια μου κανει τετοια νουμερα μαλλον βλεπει ονειρα.τελικα οταν ηταν πιο μικρη κοιμοταν ολη νυχτα και φαινεται αποφασισε να με ξενυχτησει τωρα.αν εμενες κοντα θα σε βοηθουσα στα ξενυχτια με τα μωρακια μας!!αχ! ο γαμπρουλης ζηλεψε? καλε θα συνηθισει σιγα σιγα.εχασε την πολλη προσοχη για αυτο!!!

παντως κατι τετοιες μερες λεω οτι πρεπει να ειμαι τρελλη που θελω και αλλο!!!!ουφ!!!τα μεγαλα σκοτωνονται μεταξυ τους οπως συνηθως και κανω τον διαιτητη.....

ετσι να ειναι τα διδυμακια σου ησυχα για να προλαβαινεις!!!φιλακια σε ολη την πολυτεκνη οικογενεια!!

η δημητρουλα χαθηκε,που ειναι?τωρα δεν ειναι και εκεινη στον μηνα της?αν θυμαμαι βεβαια καλα!!

κουφετακι να εισαι καλα κοπελα μου και εσυ και τα παιδια σου.ελα βρε να κανουμε αλλο ενα να το χαρουμε.εσυ εισαι και μικρη σε σχεση με μενα!αντε κοριτσια να γινουμε πολλες!!!!χαχαχαχα:D

Ναι Φυσικά κ τον άλλαξα τον άχρηστο... Τώρα " λεω" Ότι Πάω σε καλύτερο, αυτο μου έδειξε μέχρι τώρα... Τον έχω δει 3 φορές μόνο, 1 για τεστ παπ κ γνωριμία, 2 μου αφαιρεσε κάτι ελιές που είχα( τσάμπα παρακαλώ) κ 3 για το πρώτο υπερηχο.. Απο δω κ πέρα θα δείξει... Σ΄ευχαριστω πολυ για τις ευχές σου, θα Μιλάμε!!!! Φιλία στην όμορφη Ρόδο!!!!Είχαμε παει όταν εμεινα έγκυος στη κόρη μου κ ανεβηκαμε στην Παν. Τσαμπικα, για να προσκινησουμε κ να πανε όλα Καλα!!!!( sorry για εκτός τοπικ)


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι στον μηνα της ειναι νομιζω.....αυτη εχει και δυο μωρα στο σπιτι το πρωι .....ποτε να προλαβει????αυριο το μεσημερακη θα ειμαστε σπιτιας και θα κανουμε εκπληξη στα παιδσκια μου....μπλρω να πω οτι ειμαι αρκετα ταλαιπωρενη αλλα πανευτηχης.....αχ,μωρε αυτη η κορη σου για φαγωμα ειναι μην σκας και υα δικα μας σκωτονονται ωρες- ωρες ...εγω μπαινω απο κινητο με ασυρματο.... και ο αλεξης μου ηταν λιγο αρρωστος την παρασκευη και το σαββατο η δαναη αλλα τωρα ολα οκ

....πολλα φιλια!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

NA ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ~αχου μωρε μπραβο !!!!!!εγω μπηκα στον μηνα μοθ χθεςς....οντως η κατερινα εχει δικιο ειμαι με την κοιλια στο τομα εχω τα δυο παιδια σπιτι μετα ερχεται και ο τριτος ο αντρας δουλευει μονο πρωι η βραδυ καμια φορα και διπλες βαρδιες οποτε ειμαστε με βοηθεια συνεχεια!!!!σουλα αντεκι εσυ να γινεις μια πολυτεκνη μανα προσπαθησε κιαλλο να παρουμε τα χαρμοσυνα νεα!!πολα φιλια!!!!


Ozbgp2.pngZzpop2.pngC5Onp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...