Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

νταμιτζανα με βρυσακι/κανουλα


Recommended Posts

μηπως καποια εχει στο σπιτι της μια τετοια νταμιτζανα και δεν τη χρειαζεται?

εσπασα μια που δανειστηκα και τωρα ψαχνω να αγορασω μια σε καλη τιμη για να την επιστρεψω....

http://www.agrotek.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=600:ntamitzanes&catid=226:ntamitzanes&Itemid=277

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συγνώμη που ανακατεύομαι αλλα είδα αυτό στην κατηγορια ''Πωλούνται διάφορα για γονεις''

http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=10634

Αν είναι αυτό που ψάχνεις είσαι πολυ τυχερή, αν δεν είναι μακάρι να το βρεις!

Link to comment
Share on other sites

polinaki, δεν γίνονται αυτά τα πράγματα, δεν υπάρχει αυτό που διαβάζω...

ζητάς το πιο περίεργο πράγμα στο φόρουμ, και στο φέρνουν στο πιάτο, ζήτα να μας πέσει κι ένα τζόκερ, έτσι για το καλό!

Link to comment
Share on other sites

polinaki, δεν γίνονται αυτά τα πράγματα, δεν υπάρχει αυτό που διαβάζω...

ζητάς το πιο περίεργο πράγμα στο φόρουμ, και στο φέρνουν στο πιάτο, ζήτα να μας πέσει κι ένα τζόκερ, έτσι για το καλό!

:-P:razz::-P κι εγώ θέλω τζόκερ !!!!!!!!!!:):):):)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια γελασα αφανταστα πρωι πρωι να εισαστε ολες καλα,παρεπιτποντως ειμαι το μελος με την χειροποητη νταμιτζανα,την οποια εχει φτιαξει ο λατρευτος μου αντρουλης,κοριτσια πεδευοτανε 2,5 μερες να την τελειωσει,δεν γινεται ευκολα βλεπετε

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ειναι οντως καλοφτιαγμενη η νταμιτζανα κοριτσια αλλα 70 ευρω δεν εχω για να δωσω....παντως η δουλεια του συζυγου σου κοπελα μου ειναι φοβερη!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ειναι οντως καλοφτιαγμενη η νταμιτζανα κοριτσια αλλα 70 ευρω δεν εχω για να δωσω....παντως η δουλεια του συζυγου σου κοπελα μου ειναι φοβερη!!!!!

σε ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σου λογια κοριτσι μου :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...