Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

ΤΟ FUN CLUB TΟΥ κ. ΧΑΣΙΑΚΟΥ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Έχεις κάποια ενημέρωση απο το γραφείο του για το ποιος θα σε αναλάβει?[/Q Επειδη ειχα αυριο ραντεβου μαζι του θα με επαιρναν σημερα να μου πουν την ωρα...αλλα τωρα δε ξερω τι θα γινει.αν δε με παρουν θα τους παρω εγω,προφανως θα παω στον κ.Μουστακαρια αν εχω αυτην την επιλογη! Εχω αγχωθει πολυ με ολη αυτη τη κατασταση...
Link to comment
Share on other sites

Γιατρουλη μας καλο σου ταξιδι!!Θα εισαι παντα μες στην καρδια μας ,δεν θα σε ξεχασουμε ποτε!!Χαρη σε σενα εχουμε την κορουλα μας στην αγκαλια μας!!Μα πανω απ'ολα θα μας λυψεις γιατι ησουν ο καλυτερος ανθρωπος και ψυχουλα !!!Καλο παραδεισο να εχεις γιατρε μας.....θα σε θυμωμαστε για παντα.


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο κόσμος που πήγε σήμερα στην κηδεία του είναι ένα δείγμα για το πόσο τον αγαπούσε ο κόσμος. Η εκκλησία γεμάτη και ο κόσμος μέχρι έξω να προσπαθεί να μπει έστω για λίγο. Να τον έχουμε παράδειγμα και να τον θυμόμαστε στις προσευχές μας..


xhbDp2.png863np2.png
Link to comment
Share on other sites

Λατρεμενε μας γιατρε,καλη αναπαυση να εχει.Σ'ευχαριστω για ολα,για τη στοργη,τη φροντιδα,την ανιδιοτελεια μα και τη σιγουρια που μου ενεπνευσες.Για μενα δεν εφυγες,θα εισαι παντα στην καρδια μου.Καλο σου ταξιδι καλε μου ανθρωπε.


NXbrp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Ο Δημήτρης Χασιάκος είναι ο ανθρωπος που σημαδεψε την πορεια μου στη Γυναικολογια. Ο ανθρωπος που μου εκανε την τιμη να μαθω απο αυτον και να τον αποκαλω "Δασκαλε". Ηταν ο γιατρος που διδαξε την ανθρωπια και την αγαπη, τοσο προς τη γυναίκα (έγκυο ή ασθενή) οσο και προς το μαθητη και το συναδελφο... Δασκαλε δεξου ενα μεγαλο "Ευχαριστώ" για όσα μας εμαθες και οσα με το παραδειγμα σου διδαξες... Η μορφη σου θα μεινει για παντα μεσα μου... Καλο Παραδεισο! Το δικαιουσε οσο λιγοι.... Υποσχομαι να συνεχισω να περπατω πανω στα βηματα που μας εμαθες, συνεχιζοντας την πορεια που μας χαραξες και που μας εδειξες..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλό Παράδεισο Γιατρέ μας. Τυχεροί όσοι σε γνωρίσαμε και ακόμα πιο τυχεροί όσοι μαθήτευσαν δίπλα σου. Ήσουν παράδειγμα Ανθρώπου και Γιατρού. Θα μείνεις στις καρδιές όλων μας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα και από εμένα. Γνώρισα για πρώτη φορά τον κ. Γρηγοριάδη την επόμενη ημέρα που έφυγε ο Γιατρός μας καθώς είχαμε προγραμματισμένη καισαρική στις 20/12 στο Αρεταίειο, όπου τελικά την διεκπεραίωσε ο κ. Γρηγοριάδης, ένας νέος γιατρός. Από το λίγο που τον είδα θα έλεγα πως είναι ήρεμος και σοβαρός. Όλα πήγαν πολύ καλά. Άψογη η ομάδα του Γιατρού μας, άψογο και όλο το προσωπικό της κλινικής, παρόλο που όλοι ήμασταν στεναχωρημένοι με τον ξαφνικό χαμό του Γιατρού μας.

Link to comment
Share on other sites

Ο καλός Θεούλης να τον αναπαύει. Μακάρι όλο το καλό που έκανε στη ζωή του να σώσει την ψυχούλα του.

For the record, οι συνάδελφοι του και τα κορίτσια στη Γραμματεία συνεχίζουν να λειτουργούν το γραφείο του, στους ίδιους ρυθμούς και με τα ίδια οικονομικά καθεστώτα. Για όλα είχε ήδη φροντίσει.

Θα βλέπουμε τα μωράκια μας και θα τον σκεφτόμαστε!!

Link to comment
Share on other sites

Εμάς μας είδε ο κύριος Φωτόπουλος, αν το συγκράτησα καλά το όνομα. Μεγάλος, σοβαρός κύριος. Λιγομίλητος και στο θέμα, σαν τον Χασιάκο. Φαινόταν πως έκανε προσπάθεια να είναι ευγενικούλης. Όλα καλά θα πάνε.

Ήθελα την κυρία Θάνου, αλλά δεν το παίζω και δύσκολη. Μόνο εκείνη την ξανθιά δε θέλω. Δεν έχει καθόλου τακτ.

Δεν αγχώνομαι. Άλλωστε υπάρχει πάντα και ο Μουστακαρίας που τον έχω στο μυαλό μου συνυφασμένο με το Χασιάκο και του έχω και τυφλή εμπιστοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...