Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

ΤΟ FUN CLUB TΟΥ κ. ΧΑΣΙΑΚΟΥ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας ....κοριτσια συγνωμη που μπηκα ξαφνικα στην συζητησει σας,αλλα ανυσηχω για τον κυριο Χασιακο.....γιατι οσες φορες τον εχω παρει τηλεφωνο στο κινητο του δεν το σηκωνει ο ιδιος αλλα η γραματεας του....

Και τωρα μπηκα εδω και βλεπω οτι λετε δεν ειναι καλα...

Αν ξερετε κατι ....πειτε μου γιατι στεναχωριθεικα.......


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α καλά!...φήμες...

καλησπερα σε ολες και παλι. δυστυχως tamar μου αλλα δεν ειναι φημες.ο γιατρος μας δεν ειναι καλα.δεν δεχεται επισκεψη στο ιατρειο απο οσο ξερω.δυο γνωστες μου τους ειπε να βρουν αλλο γιατρο γιατι δεν μπορει να τις ξεγεννησει.απο μια εμβρυολογο,γνωστης μιας αλλης γνωστης, εμαθα οτι θα παει στη Γερμανια για καποια θεραπεια.οσο και αν μας φαινεται περιεργο ολο αυτο και θλιβερο ειναι αληθινο.αλλαζουν οι κοπελες τα ραντεβου χωρις ομως να ξερουν αν τοτε θα σε δει ο χασιακος.απο αλλαγη σε αλλαγη το πηγαινουν.να προσευχηθουμε ολες μαζι να ειναι περαστικο ολο αυτο και να γινει καλα ο γιατρουλης μας.οι ευχες μας μαζι του!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια ειμαι παρα πολυ στεναχωρειμενη που μαθενω οτι ο γιατρουλης μας ειναι αρρωστος....

Του ευχομαι συντομα να ειναι κοντα μας σιδερενιος και δυνατος και να ειναι περαστικο ολο αυτο.

Γιατι ειναι ψυχουλα και πανω απ'ολα πολυ καλος ανθρωπος!!!

Αν μαθετε κανενα νεο κοριτσια γραψτε το σας παρακαλω....ευχαριστω πολυ.


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σας,

Την Παρασκευη είχα ραντεβου για doppler με τον κο Ελευθεριάδη και μετά με τον κο Χασιάκο για να δει και εκείνος την εξέταση. Το γραφείο έιχε παρα πολύ κόσμο και πράγματι ο κος Χασιάκος δεν ήταν εκεί. Εξέταζε η συνεργάτιδα του κα Δεληβελίωτη Κατερίνα η οποία είναι και αυτή εξαίρετη. Δεν μου ακυρώσαν ραντεβού ούτε με παράτησαν να πάω να βρω άλλο γιατρό. Μάλιστα έχω ΠΗΤ 13/01 και μου έκλεισαν επόμενο ραντεβού Κυριακή 08/12. Ρώτησα πότε θα επιστρέψει ο κος Χασιάκος και μου είπαν πιθανον να τον δω την επόμενη φορά. Δεν ξέρω, μπορεί να το λένε καθυσηχαστικα. Το σίγουρο είναι πως δεν σε παρατάνε και στη χειρότερη σε αναλαμβάνει άλλος συνεργάτης του κου Χασιάκου οι οποίοι είναι όλοι διαλεχτοί και άριστοι επιστήμονες.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια. Είναι αλήθεια ότι δεν είναι καλά ο γιατρός μας. Τον είδα πριν 2 εβδομάδες που έκανε ακόμα ραντεβού και τοκετούς, φανερά καταβεβλημένο από χημειοθεραπείες, αν και προσπαθούσε να διατηρεί την καλή του διάθεση. Τις επόμενες 2 εβδομάδες με έχουν αναλάβει οι συνεργάτιδες του και η κυρία Δεληβελιώτου θα αναλάβει και τον τοκετό μου την άλλη βδομάδα. Ρώτησα πώς είναι και μου είπαν ότι ξεκουράζεται και ανακτά δυνάμεις, μαθαίνει τα νέα μας, αλλά δεν είναι ακόμα σε θέση να κάνει τοκετούς και χειρουργεία. Το πιο σημαντικό είναι η θετική σκέψη από όλες μας. Όταν κάνεις τόσο καλό, δεν μπορεί με κάποιο τρόπο θα σου γυρίσει πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Κατι νεωτερο κοριτσια για τον γιατρο? Πηγε καποια στο ιατρειο τις τελευταιες μερες? Μπαινω καθε μερα για να δω αν εχει γραφτει κατι. Τον σφεφτομαι καθε μερα....

Link to comment
Share on other sites

εγω εμαθα οτι θα κανει θεραπειες ή χειρουργειο (αυτο δεν το καταλαβα καλα)στο μετροπολιταν

καλησπέρα σε όλες.έμαθα κι εγώ ότι ο γιατρός μας έκανε χειρουργείο στο μετροπόλιταν.το είπε η αναστασία σε μια φίλη μου που είχε ραντεβού για τεστ παπ. του την έκανε ένας από τους καλύτερους γιατρούς της είπε.δεν υπάρχει καλύτερος.ο θεός και οι προσευχές μας μαζί του.!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...