Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

ΤΟ FUN CLUB TΟΥ κ. ΧΑΣΙΑΚΟΥ


Recommended Posts

Το ξερω μαναρακι μου αυριο θα μπω ...γιατι οπως σου εχω πει δεν ξερω απο υπολογιστη.

θα μου το φτιαξει ο αντρουλης ενταξει;;

Παντος ειμαι καλα γαλιαντρες μου....δωσε φιλακια στα κοριτσια...τα λεμε αυριο ...φιλακια!!!

σου ξαναστειλα μηνυμα...ειναι ευκολο να μας βρεις...αλλα αν δεν τα καταφερνεις, θα περιμενουμε!!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σου και καλη χρονια...και με το καλο.....

Εγω εχω μιλησει στο κινητο μαζι του την Τεταρτη που εμαθα οτι ειμαι εγκυος...και τον ακουσα καλα.

Και εμενα ο Κ.Μουστακαριας με εχει αναλαβει μεχρι τον 3 μηνα μετα στον τεταρτο θα με δει ο γιατρουλης μας .

Εγω δεν τον ειδα μονο τον ακουσα στο τηλεφωνο...μηπως καμια αλλη κοπελα τον εχει δει;;

σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!κι εσύ με το καλό και όλα σου εύχομαι να πάνε ιδανικά.............που θα πάνε!!!!

αχ μακάρι μακάρι μακάρι να γυρίσει!!!!εγώ είμαι στον 4ο και είναι το 1ο ρντβ μαζί του...............ήμουν σίγουρη ότι θα έχει γυρίσει αλλά χθες με πήραν από το γραφείο του τα κορίτσια για μια εξέταση και μου είπαν ότι δεν έχει γυρίσει ακόμη και απογοητεύτηκα..................:-( ελπίζω να είναι καλά κατ αρχήν γιατί είναι ένας άγγελος στη γη.....................και να αναλάβει όλες εμάς που πολύ ανάγκη τον έχουμε και πολύ τον αγαπάμε!


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν Μπορω ηλιοβασιλεμα μου θα τα πουμε αυριο....ΔΩΣΕ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ στα κοριτσια ....παντος ειμαι καλα!!

Καλο βραδυ!!

οκ :D:D:D:D:D

αφου μιλησαμε, ησυχασα!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλακια


Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!κι εσύ με το καλό και όλα σου εύχομαι να πάνε ιδανικά.............που θα πάνε!!!!

αχ μακάρι μακάρι μακάρι να γυρίσει!!!!εγώ είμαι στον 4ο και είναι το 1ο ρντβ μαζί του...............ήμουν σίγουρη ότι θα έχει γυρίσει αλλά χθες με πήραν από το γραφείο του τα κορίτσια για μια εξέταση και μου είπαν ότι δεν έχει γυρίσει ακόμη και απογοητεύτηκα..................:-( ελπίζω να είναι καλά κατ αρχήν γιατί είναι ένας άγγελος στη γη.....................και να αναλάβει όλες εμάς που πολύ ανάγκη τον έχουμε και πολύ τον αγαπάμε!

Και εγω σε ευχαριστω....

Ολα καλα θα πανε ....και ο γιατρουλης μας θα γινει καλα...γιατι ειναι πολυ καλος ανθρωπος....και χαρη σ'αυτον εχω τωρα το θαυματακι στην κοιλιτσα μου....


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια εξετάστηκα σήμερα από τον γιατρό μας! Είναι μια χαρά. Μου φάνηκε ότι ηταν ο ίδιος όπως πριν από ένα έτος! Και κυρίως μου φάνηκε πιο ξεκούραστος! Όλα να πάνε καλά!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ!! ωραια που ειναι καλα ο Γιαρτουλης μας.......:D:D:D.

Εγω την Πεμπτη πηγα και με ειδε Κ. Μουστακαριας και το μωρακι μας ειναι μια χαρα.....:D:D.

Στις 21/2 εχουμε αυχενικη...ανυπομονουμε για να το δουμε παλι το εβρυομωρακι μας....που χαρη στον Κ.Χασιακο εχω αυτο το θαυματακι στην κοιλιτσα μου.

Τον Γιατρουλη μας θα τον δω τον Μαρτιο...αχ!! τι ωραια που ειναι καλα!!!


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites

κορίτσιαααααααααααα ναι!!!!γύρισε ο γιατρός μας!!!!!!!!!!!!!!!!είχα σήμερα ραντεβού και δεν περίμενα με τίποτα να τον δω!!!!είναι μια χαρά, ορεξάτος και όπως τον θυμάστε!!μόνο λίγο πιο αδύνατος!!!!πιστεύω πως με τόσες προσευχές ήταν σίγουρο πως θα γίνει καλά και θα τον έχουμε δίπλα μας!!!!


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια...την Παρασκευη πηγα για αυχενικη...ολα καλα.

Σημερα μου ειπανε τα αποτελεσματα απο την κυστικη ινωση..και ειναι μια χαρα το μωρακι μας...μου ειπανε οτι εχω μια πολυ καλη εγκυμοσυνη....:tongue::tongue::tongue:.

Σε 17 μερες στις 14 /3 εχω ραντεβου με τον κ.Χασιακο...ανυπομωνο να δω τον γιατρουλη μας,και το μωρακι μας!!

Ειμαι πολυ χαρουμενη που ειναι καλα το μωρακι μας!!

Σας ευχαριστω πολυ Κ.Χασιακο γιατι χωρις εσας δεν θα ειχα το θαυματακι στην κοιλιτσα μου...να σας εχει καλα ο θεος και δυνατο!!!

Με πολυ αγαπη στον πιο καλο ΑΝΘΡΩΠΟ!!!


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Δεν φαντάζεστε πόσο χάρηκα που ο γιατρός είναι καλά. Χωρίς αυτόν δεν θα υπήρχαν τα δυο μας παιδιά, 6 και 3 ετών τώρα. Το μεγάλο ξέρει το όνομα του γιατρού από τότε που άρχισε να μιλάει και όταν μάθαμε ότι είναι άρρωστος μονάχο του μας είπε ότι προσεύχεται γι αυτόν. Φαίνεται οι προσευχές μας έπιασαν τόπο!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

κοριτσούδια καλημέρα. ναι μετά απο πολύ πολύ καιρό ξαναμπήκα. τι να κάνω τρέχω. το θέμα είναι ότι θα έχω ιντερνετ πάλι απο αύγουστο ή σεπτέμβρη διότι μετακομίζω. κορίτσια μου φιλάκια σε όλες και όσες γεννάτε με το καλό και με ένα πόνο.

πολλά πολλά φιλιά!!!!!!:P:lol::D:tongue:

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!

να πω τον πονο μου εδώ...

κατ αρχην χαιρομαι παααρα πολύ που ο γιατρος μας είναι καλα.

γεννησα τον οκτωβρη του 10 ένα κοριτσακι με καισαρικη στο αρεταιειο,ολα μια χαρα.

ερχομαστε στο σημερα...τελευταια περιοδος 25/04,με κυκλο 28 ημερων περιπου.ολοκληρωμενες επαφες 13η κ 15η μερα.την 28η μερα εκανα τεστακι φαρμακειου αρνητικο.32η μερα περιοδος πουθενα.κανω χοριακη,44!χαμηλη...πηρα το γιατρο μας συνεστησε υπομονη κ επαναληψη της χοριακης μια εβδομαδα μετα,αποτελεσμα της οποιας 400.πηρα τηλ ενημερωσα κ μου ειπε να περιμενω άλλη μια εβδ κ να ξανακανω!!!αυριο πρεπει να επαναλάβω την εξεταση...α!και ότι αν είναι πανω από 4000 μοναδες θα είναι οκ.σημερα από το πρωι εχω καφε υγρα κ λιγη ροζ βλεννα...και ψιλοποναω χαμηλα,οχι όμως κατι ιδιαιτερο.πονους περιοδου εχω ολες αυτές τις μερες.αισθανομαι πρηξιμο παντου και εχω κ αναγούλες που κ που.το στηθος ποναει λιγοτερο σημερα από τις προηγούμενες μερες...

θα ηθελα να μαθω αν ειχατε παρομοια εμπειρια η γενικοτερα τη γνωμη σας!ευχαριστω!


image.php?type=sigpic&userid=26070&dateline=1402327573
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...