Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

ΤΟ FUN CLUB TΟΥ κ. ΧΑΣΙΑΚΟΥ


Recommended Posts

γεια σας κορίτσια και πάλι.την παρασκευή είχε πάει η αδερφή μου για τεστ παπ και την εξέτασε η κα Δεληβελιώτη. Η Στέλα της είπε ότι δεν βλέπει το γιατρό να έρχεται το Δεκέμβρη, ίσως από τη νέα χρονιά.το ιατρείο εντελώς άδειο.μια κοπέλα περίμενε στον καναπέ. Γιατροί υπάρχουν πολλοί, σαν το ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ, ΚΑΝΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια γεια σας.

Οντως ειναι ο καλυτερος γιατρος που εχω συναντησει και ο καλυτερος ανθρωπος που εχω δει.....

Κ.Χασιακο μου σου ευχομαι περαστικα...και συντομα να σε εχουμε κοντα μας...

Γερος και δυνατο ......με πολυ αγαπη.


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως η ζωή είναι άδικη...

Ανθρώπους που βοηθούν και κάνουν καλό στους συνανθρώπους τους

τους χτυπά αλύπητα και κάποιους άλλους που είναι σκουπίδια (όπως οι πολιτικοί μας) τους αφήνει να ζουν εις βάρος των άλλων..

Δεν αξίζει σε αυτόν τον άνθρωπο που έχει φέρει τόσες ζωές στον κόσμο

να αγωνίζεται για τη δική του. Θα έπρεπε η ζωή να ήταν πιο δίκαιη μαζί του!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Καλή χρονιά σε όλες τις μανούλες και μέλλουσες!!!

Εύχομαι γρήγορα ο γιατρούλης να ανακτησει τις δυνάμεις του και να επανέλθει πρώτα απόλα για την οικογενειά του και μετά για εμάςπου τον έχουμε ανάγκη!!!

Τον επέλεξα ως γιατρό στη 2η μου εγκυμοσύνη αλλά ακόμη δεν τον έχω γνωρίσει. Μπήκα τώρα στον 4ο μήνα και αυτόν τον μήνα μου έχουν κλείσει μαζί του καθώς όλες τις προηγούμενες φορές με επέβλεπε ο κος Μουστακαριάς.

Δεν σας κρύβω την ανησυχία μου φυσικά για την εξέλιξη του ποιόν γιατρό θα έχω τελικά. Επίσης σε ποιό νοσοκομείο θα γεννήσω ...ελπίζω στην επίσκεψη που θα κάνω να μου λυθούν οι περισσότερες απορίες μου αλλά άμα κάποια κοπέλα ξέρει περισσότερα ή έχει να μας πει νεότερα......

Σας ευχαριστώ

Και πάλι εύχομαι τα καλύτερα για όλες και όλους το 2014!!!:tongue::tongue::tongue:


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου γεια σας.....

Σημερα μιλησα με τον γιατρουλη μας....ειναι καλα.....:D:D:D.

Ρίτσα καλησπέρα, είμαι παλιό μέλος και έχω αποκτήσει την κόρη μου με τον κο Χασιάκο το 2009. Πριν 2 έτη μετακόμισα εξωτερικό, και έμαθα για την ασθένεια του το καλοκαίρι. Ειλικρινά εύχομαι και προσεύχομαι να το ξεπεράσει. Θα ήθελα πολύ να τον επισκεφθώ, (μιας και βρίσκομαι στην Αθήνα για ολιγοήμερες διακοπές), γνωρίζεις αν είναι καλά? Εργάζεται ή ξεκουράζεται? Φιλικά

Έφη


A baby will make love stronger, days shorter, nights longer, bank accounts smaller, home happier, clothes shabbier, the past forgotten, and the future worth living for...

Link to comment
Share on other sites

Εφη μου γεια σου....και καλη χρονια!!

Σημερα μιλησα μαζι του και τον ακουσα καλα...τον πηρα στο κινητο του και το σηκωσε ο ιδιος,που απο τον Νοεβρη το σηκωνε η γραμματεας του.

Να σου πω την αληθεια δεν πιστευα οτι θα το σηκωσει ο κ.Χασιακος σημερα.

Πρεπει να εργαζετε ...του ευχηθεικα καλη χρονια και τον ρωτησα αν ειναι καλα και μου ειπε: δοξαση ο θεος καλα ειμαι.

Για να σηκωνει το κινητο του πρεπει να εργαζετε...λογικα.

Αλλα Εφη μου μπορεις να παρεις τα κοριτσια στο γραφειο του να ρωτησεις.


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μου γεια σας.....

Απο την Τεταρτη ζω ενα ονειρο....ενα ονειρο που ηθελα εδω και πεντε χρονια και χαρη στον Κ.Χασιακο το ζω....

Εμαθα οτι ειμαι εγκυος 6 εβδομαδων....πηγα και με ειδε ο Κ .Μουστακαριας και ειδα το θαυματακι μου...και ακουσα την καρδουλα και τρελαθεικα.

Κ.Χασιακο μου σε ευχαριστω για ολα οσα εκανες για μενα .....και δεν σε αλλαζω με κανεναν στον κοσμο!!

Με αγαπη στον καλυτερο Γιατρο και ανθρωπο.


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια και συγνωμη που μπαινω σφηνα στο θεμα σας γιατι δεν εχω να φερω γνωμη για τον γιατρο σας....αλλα προσπαθω να επικοινωνησω με την Ρίτσα και ειδα οτι εγραψε εδω στο θεμα σας....

Ρίτσα σου εστειλα π.μ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Link to comment
Share on other sites

Το ξερω μαναρακι μου αυριο θα μπω ...γιατι οπως σου εχω πει δεν ξερω απο υπολογιστη.

θα μου το φτιαξει ο αντρουλης ενταξει;;

Παντος ειμαι καλα γαλιαντρες μου....δωσε φιλακια στα κοριτσια...τα λεμε αυριο ...φιλακια!!!


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοριτσάκια!!!καλή Χρονιά!!!

είμαι κι εγώ Χασιακούλα.................τον εκτιμώ απεριόριστα....του χρωστάω πάρα πολλά............κυρίως το μωράκι που έχω στην κοιλίτσα μου!!!έχω ανησυχήσει πάρα πολύ για τον γιατρό μας.............τη Δευτέρα έχω ρντ μαζί του (το πρώτο, μέχρι τώρα με έβλεπε ο κος Μουστακαρίας) και δεν ξέρω αν θα είναι εκεί...............συνέχεια εύχομαι και προσεύχομαι να είναι καλά πάνω από όλα για τον ίδιο και την οικογένειά του......όμως περνάει ο καιρός και θα ήθελα να δω τι θα κάνω...έχετε κανένα νεάκι του; τον είδε καμμιά σας;


bhgdp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοριτσάκια!!!καλή Χρονιά!!!

είμαι κι εγώ Χασιακούλα.................τον εκτιμώ απεριόριστα....του χρωστάω πάρα πολλά............κυρίως το μωράκι που έχω στην κοιλίτσα μου!!!έχω ανησυχήσει πάρα πολύ για τον γιατρό μας.............τη Δευτέρα έχω ρντ μαζί του (το πρώτο, μέχρι τώρα με έβλεπε ο κος Μουστακαρίας) και δεν ξέρω αν θα είναι εκεί...............συνέχεια εύχομαι και προσεύχομαι να είναι καλά πάνω από όλα για τον ίδιο και την οικογένειά του......όμως περνάει ο καιρός και θα ήθελα να δω τι θα κάνω...έχετε κανένα νεάκι του; τον είδε καμμιά σας;

Γεια σου και καλη χρονια...και με το καλο.....

Εγω εχω μιλησει στο κινητο μαζι του την Τεταρτη που εμαθα οτι ειμαι εγκυος...και τον ακουσα καλα.

Και εμενα ο Κ.Μουστακαριας με εχει αναλαβει μεχρι τον 3 μηνα μετα στον τεταρτο θα με δει ο γιατρουλης μας .

Εγω δεν τον ειδα μονο τον ακουσα στο τηλεφωνο...μηπως καμια αλλη κοπελα τον εχει δει;;


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...