Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΤΟ FUN CLUB TΟΥ κ. ΧΑΣΙΑΚΟΥ


Recommended Posts

Ακόμα δεν σου έχει απαντήσει; Μήπως έχει κάποια γέννα και δεν μπορεί να επικοινωνήσει; γι' αυτό σου λέω πάρε στο ιατρείο και οι κοπέλες θα ξέρουν τι να κάνουν.. Αν και ελπίζω μέχρι τώρα να έχει ελαττωθεί ο πόνος, αν δεν σου έχει περάσει..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ακόμα δεν σου έχει απαντήσει; Μήπως έχει κάποια γέννα και δεν μπορεί να επικοινωνήσει; γι' αυτό σου λέω πάρε στο ιατρείο και οι κοπέλες θα ξέρουν τι να κάνουν.. Αν και ελπίζω μέχρι τώρα να έχει ελαττωθεί ο πόνος, αν δεν σου έχει περάσει..

ο πονος ειναι ιδιος,μου ειπαν τα κοριτσια στο ιατρειο και μου ειπανε να παω σε ορθοπεδικο

Link to comment
Share on other sites

Κάθε φορά που έχω υπέρηχο με τον κ. Ελευθεριάδη λέω θα πάω θα βλέπω το μωράκι μου,θα κάνω ερωτήσεις κτλ Όταν όμως μπαίνω μέσα και αρχίζω και βλέπω το νινί μου μου κόβεται η λαλιά,παρακολουθώ εκστασιασμένη και με αγωνία κοιτάζω το στόμα του γιατρού μην πει τίποτα κακό και τρελαθώ!Τώρα με το doppler έχω αγχωθεί πάλι!!Προσεύχομαι να είναι όλες οι μετρήσεις φυσιολογικές και να αναπτύσσεται με υγεία το κοριτσάκι μου!!Πωπω τι αγχωτική μάνα που θα γίνω εγώ!Για τα σίδερα είμαι!!

Ευη μου το ίδιο ακριβως παθαίνω κι εγώ...ενώ γράφω από πριν τι θέλω να ρωτήσω...μετά όταν έρχεται η ώρα κοιτάζω την οθόνη του υπερηχογράφου και τα μισα απ' αυτά που θέλω να ρωτήσω τα ξεχνάω...Τα μπεμπάκια μας έχουν συνεπάρει...λογικό είναι...:tongue:


dMxip3.png eNortjKzUjI0NjM2sFCyBlwwFXsC0g,,10.png
Link to comment
Share on other sites

Ολγάκι, ο γιατρός σήμερα έχει χειρουργεία και τοκετούς με πρόκληση. Τις Πέμπτες είναι καλύτερα να του τηλεφωνείς από το μεσημεράκι και μετά.

Ίσως έχει καμιά δύσκολη περίπτωση, γι' αυτό δεν απαντά.

Εγώ κανά δυο φορές που του τηλεφώνησα Πέμπτη, δεν απάντησε, αλλά με πήρε ο ίδιος μετά από μία ώρα περίπου. Αν ήταν κάτι επείγον, θα του έστελνα μήνυμα στο κινητό, για να καταλάβει το επείγον της υπόθεσης.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι ασχετο κοριτσια? Μπαινεις χειρουργειο για ολικη ναρκωση με αιματοκριτη 33,4 (37-47)? κ χαμηλο σιδηρο? Εξεταση ακριβως υστερα απο τελειωμα περιοδου.Παιζει ρολο?. Επεμβαση 2ωρη, οχι για γεννα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να ρωτησω κατι ασχετο κοριτσια? Μπαινεις χειρουργειο για ολικη ναρκωση με αιματοκριτη 33,4 (37-47)? κ χαμηλο σιδηρο? Εξεταση ακριβως υστερα απο τελειωμα περιοδου.Παιζει ρολο?. Επεμβαση 2ωρη, οχι για γεννα.

Mαίρη μου, έκανα επέμβαση ινομυωμάτων με ολική νάρκωση με αιματοκρίτη 34, στο χειρουργείο όμως έπεσε λόγω αιμοραγίας και μου έγινε μετάγγιση 2 φυαλών αίματος.

Ιόλη μου τι κάνεις ; Κανένα ευχάριστο ;

Pik μου με το μωράκι όλα καλά ;

Link to comment
Share on other sites

Mαίρη μου, έκανα επέμβαση ινομυωμάτων με ολική νάρκωση με αιματοκρίτη 34, στο χειρουργείο όμως έπεσε λόγω αιμοραγίας και μου έγινε μετάγγιση 2 φυαλών αίματος.

Ιόλη μου τι κάνεις ; Κανένα ευχάριστο ;

Pik μου με το μωράκι όλα καλά ;

Ηλιαχτιδάκι μου, κανένα νέο. Άμα υπήρχε θα το είχε μάθει όλο το φόρουμ κι εσένα προσωπικά θα έστελνα π.μ.

Ελπίζω τον Ιούνιο να μάθω κανένα καλό, αλλιώς πάμε για τον Ιούλιο.

Εσένα τι κάνει το μπισκοτοζουζουνάκι σου?

Link to comment
Share on other sites

Ολγάκι,δε νομίζω ότι πρέπει να ανησυχείς τόσο για τη μέση.Κι εμένα με έπιανε κατά καιρούς και έντονα κιόλας, να μην μπορώ να περπατήσω,αλλά με ξεκούραση και ξάπλωμα περνούσε!!Δε νομίζω να είναι κάτι σοβαρό!!Αλλά αν αγχώνεσαι πήγαινε σε έναν ορθοπεδικό!

Πωπω έχω πολλή αγωνία για αύριο!!Θα σας γράψω το συντομότερο!!

Link to comment
Share on other sites

Mαίρη μου, έκανα επέμβαση ινομυωμάτων με ολική νάρκωση με αιματοκρίτη 34, στο χειρουργείο όμως έπεσε λόγω αιμοραγίας και μου έγινε μετάγγιση 2 φυαλών αίματος.

Ιόλη μου τι κάνεις ; Κανένα ευχάριστο ;

Pik μου με το μωράκι όλα καλά ;

ευχαριστω κ σου στελνω προσωπικο μν........

Link to comment
Share on other sites

Ολγάκι, ο γιατρός σήμερα έχει χειρουργεία και τοκετούς με πρόκληση. Τις Πέμπτες είναι καλύτερα να του τηλεφωνείς από το μεσημεράκι και μετά.

Ίσως έχει καμιά δύσκολη περίπτωση, γι' αυτό δεν απαντά.

Εγώ κανά δυο φορές που του τηλεφώνησα Πέμπτη, δεν απάντησε, αλλά με πήρε ο ίδιος μετά από μία ώρα περίπου. Αν ήταν κάτι επείγον, θα του έστελνα μήνυμα στο κινητό, για να καταλάβει το επείγον της υπόθεσης.

koritσια για τον χασιακο επειδη ειναι πολυασχολοσ κ δεν λεει οχι πολλα λενε εγω θα σασ παραθεσω τη δικη μου εμπειρια το 2000 αποφασησα να κανω παιδακι κ αφου με γεμισαν χαπια κ ενεσεισ απεκτησα...ενα ...εξωμητριο για καλη μου τυχη μου συστησαν το χασιακο ο οποιοσ μου εξηγησε οτι δεν υπηρχε προβλημα κ συντομα εμεινα εγκυοσ ομωσ ειχα συνεχεια αιμορραγια κ ετρεμα εκεινοσ με ενθαρρυνε συνεχωσ...εκανα αμνιοπαρακεντηση κ μου ειπαν οτι το μωρο ηταν αρρωστο κ παλι εκεινοσ πηρε την ευθυνη βαση τησ πειρασ του οτι το μωρο ηταν καλα...κρεββατι στο σπιτι κ απτον 5ο ξαπλα στο αρεταιειο...γεννησα στισ 30 εβδ ενα τελειο αγορακι...το 2007 με χειρουργησε λογω κακοηθη ογκου κ μου σταθηκε πολυ ...κ ολα αυτα χωρισ ποτε να σκεφτει το κερδοσ ...τον φεβρ διεγνωσε οτι ειχα ογκο στο στηθοσ με εστειλε στουσ καλυτερουσ γιατρουσ κ μου στεκοταν οσο το δυνατον...εγω σαυτον τον ανθρωπο χρωσταω το γιο μου κ τη ζωη μου 2 φορεσ...καποτε τον ρωτησα αν μπορουσα να κανω κατι κ γω γιαυτον κ μουπε να ζητησω απτο θεο ναναι καλα να βοηθαει τον κοσμο να κανει παιδια...κ οντωσ κ οι φιλεσ που συστησα που τουσ ελεγαν οτι ειχαν προβληματα ολεσ εκαναν παιδακια...κε χασιακο νασαι καλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ολγάκι, ο γιατρός σήμερα έχει χειρουργεία και τοκετούς με πρόκληση. Τις Πέμπτες είναι καλύτερα να του τηλεφωνείς από το μεσημεράκι και μετά.

Ίσως έχει καμιά δύσκολη περίπτωση, γι' αυτό δεν απαντά.

Εγώ κανά δυο φορές που του τηλεφώνησα Πέμπτη, δεν απάντησε, αλλά με πήρε ο ίδιος μετά από μία ώρα περίπου. Αν ήταν κάτι επείγον, θα του έστελνα μήνυμα στο κινητό, για να καταλάβει το επείγον της υπόθεσης.

koritσια για τον χασιακο επειδη ειναι πολυασχολοσ κ δεν λεει οχι πολλα λενε εγω θα σασ παραθεσω τη δικη μου εμπειρια το 2000 αποφασησα να κανω παιδακι κ αφου με γεμισαν χαπια κ ενεσεισ απεκτησα...ενα ...εξωμητριο για καλη μου τυχη μου συστησαν το χασιακο ο οποιοσ μου εξηγησε οτι δεν υπηρχε προβλημα κ συντομα εμεινα εγκυοσ ομωσ ειχα συνεχεια αιμορραγια κ ετρεμα εκεινοσ με ενθαρρυνε συνεχωσ...εκανα αμνιοπαρακεντηση κ μου ειπαν οτι το μωρο ηταν αρρωστο κ παλι εκεινοσ πηρε την ευθυνη βαση τησ πειρασ του οτι το μωρο ηταν καλα...κρεββατι στο σπιτι κ απτον 5ο ξαπλα στο αρεταιειο...γεννησα στισ 30 εβδ ενα τελειο αγορακι...το 2007 με χειρουργησε λογω κακοηθη ογκου κ μου σταθηκε πολυ ...κ ολα αυτα χωρισ ποτε να σκεφτει το κερδοσ ...τον φεβρ διεγνωσε οτι ειχα ογκο στο στηθοσ με εστειλε στουσ καλυτερουσ γιατρουσ κ μου στεκοταν οσο το δυνατον...εγω σαυτον τον ανθρωπο χρωσταω το γιο μου κ τη ζωη μου 2 φορεσ...καποτε τον ρωτησα αν μπορουσα να κανω κατι κ γω γιαυτον κ μουπε να ζητησω απτο θεο ναναι καλα να βοηθαει τον κοσμο να κανει παιδια...κ οντωσ κ οι φιλεσ που συστησα που τουσ ελεγαν οτι ειχαν προβληματα ολεσ εκαναν παιδακια...κε χασιακο νασαι καλα

Link to comment
Share on other sites

Leol ευχομαι υγεια σε σένα και το γίοκα σου!

Λάμπη πολύ χάρηκα με τα νέα σου. προσπάθησε να μην αγχώνεσαι γιατί κάνει κακό στο μωράκι σου και δε σε αφήνει να χαρείς την εγκυμοσύνη σου.

bp-IOLH εύχομαι να διαβάσουμε ευχάριστα σύντομα.

pik να χαίρεσαι το γιόκα σου! εμείς την Τετάρτη που ζυγηστήκαμε είμασταν 3735!

Ολγάκι μήπως δεν του τηλεφωνείς από το κινητό σου? όσες φορές τον πείρα τηλ από το κινητό μου αν δεν απαντούσε άμεσα με έπερνε σε λιγότερο από 1 ώρα. 2 φορές μετά τη γέννα που του τηλεφώνησε ο άντρας μου από το δικό του κινητό και δεν απάντησε δεν ξαναπείρε πίσω. φαντάζομαι ίσως έχει όλα τα κινητά των ασθενών του περασμένα με κάποιο τρόπο ίσως όχι ονομαστικά για να ξέρει και να πέρνει πίσω. επιπλέον αν κάτι συμβεί και δεν μπορείς να τον βρεις πάρε στο ιατρείο και οι κοπέλες τον βρίσκουν. αν το ιατρείο είναι κλειστό εκείνη την ώρα πηγαινε στο Αρεταίειο. ο ίδιος μου είπε πως έχει και άλλο κινητό το οποίο το ξέρουν μόνο οι συνεργάτες του και στο νοσοκομείο. γιατί τον είχα ρωτήσει τι να κάνω αν με πιάσουν οι πόνοι στις 4 τα ξημερώματα, να τον ξυπνήσω ή όχι? και μου είπε πάρε με και πήγαινε στο Αρεταιειο αν δεν το σηκώσω θα με ειδοποιήσουν αυτοί που έχουν και το άλλο κιν. μου που χτυπάει πιο δυνατά και πάντα με ξυπνάει.

Εγώ κορίτσια θηλάζω αποκλειστικά από τη στιγμη που μου έφεραν το ζουζούνο μου και αυτό που έχω να πω στις μέλλουσες μανούλες είναι ότι θέλει πολύ υπομονή και επιμονή, ειδικά στην αρχή! το πύαρ αν και δεν είναι αρκετό σε ποσότητα είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ θρεπτικό και χορταίνει το μωρό για τις πρώτες μέρες. όσο πιο πολύ βάζετε το μωρό στο στήθος τόσο πιο γρήγορα και πιο πολύ θα έρθει το γάλα. Α! και κάτι ακόμα η ανυσηχία και η αμφιβολία σε ακολουθεί πάντα. Αυτό ισχύει τόσο για το θηλασμό όσο και για ολόκληρη τη ζωή μας από τη στιγμή που βλέπουμε το test θετικό!


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ναστε κ σεισ καλα κ συντομα με γερα μωρακια τα λογια κ οι ευχεσ σασ με βοηθουν πολυ γιατι ακομα εχω αγωνα ευτυχωσ παω καλα κ θελω να ξεμπερδευω γιατι εχουμε κ ενα γιο που μασ χρειαζεται...δεν ξερω τι εγινε αλλα το αρθρο δημοσιευτηκε πολλεσ φορεσ...σασ φιλω κ αν θελησετε κατι να μαθετε ειμαι προθυμη ισωσ μπορω να σασ δωσω τα φωτα μου ειμαι εκπαιδευτικοσ με ειδικευση στην ψυχολογια ....επειδη αυτεσ τισ ωρεσ ειμαι στα δυσκολα το να προσφερω με οποιον τροπο θα με βοηθουσε τρομερα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...