Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

Πληροφορίες σχετικά με Λονδίνο -μετακόμιση λόγω δουλειάς


oneiraki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 206
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μου είπε πως θα μου δώσει feedback από το τηλεφώνημα την Δευτέρα..για να δούμε......:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Μονο αυτο? Δε σου ειπε αν πηρες τη δουλεια? Δεν ρωτησες εσυ? Μην ντρεπεσαι!!Να ρωτας! Να πεις οτι επειδη σκεφτεσαι διαφορες προοπτικες μηπως μπορουν να σου που το αποτελεσμα της συνεντευξης ωστε να κανεις τα σχεδια σου?


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα θα δουνε και άλλους.Εγώ αυτό που την ρώτησα στο μαιλ ήτανε αν είχε κάποιο feedback από το τηλεφώνημα.Φαντάζομαι πως αν κάποιος δεν σου κάνει το ξέρεις απευθείας,εκτός και αν όντως περιμένουν να δούνε και άλλους και να αποφασίσουν. Θεωρώ πως μεγάλο ατού είναι η εταιρία που εργάζομαι τώρα γιατί ψιλιάζομαι πως την Αγγλία συνεργάζονται οι 2 μεταξύ τους..


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ονειρακι εγω λιγο μπερδευτηκα...εδωσες συνεντευξη στο γραφειο και αυτο θα το διαβιβασουν στην εταιρεια η οποια θα απαντησει στο γραφειο και μετα σε σενα?

Η' ειχες συνεντευξη κατευθειαν με την εταιρεια και περιμενεις τη Δευτερα μειλ??

Δε νομιζω οτι τα θεματα αυτα ειναι ασπρο-μαυρο δλδ δε νομιζω οτι μπορουν να πουν αν κανεις η' οχι αμεσως!Ουτε θα μπορουσαν να σου πουν αμεσως "ναι μας κανεις" αλλα ουτε να σε απορριψουν αμεσως αν δεν τους εκανες (αν ειναι να σε απορριψουν αμεσως τοτε γιατι να σου ζητουσαν συνεντευξη?). Πιστευω οτι θα το σκεφτουν, το αν θα δουν κ αλλους δεν εχει σχεση διοτι μπορει να υπαρχουν πανω απο μια θεσεις ετσι κ αλλιως...δλδ κανεις δεν αποκλειει να παρουν δυο η' και παραπανω ατομα...


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ονειρακι εγω λιγο μπερδευτηκα...εδωσες συνεντευξη στο γραφειο και αυτο θα το διαβιβασουν στην εταιρεια η οποια θα απαντησει στο γραφειο και μετα σε σενα?

Η' ειχες συνεντευξη κατευθειαν με την εταιρεια και περιμενεις τη Δευτερα μειλ??

Δε νομιζω οτι τα θεματα αυτα ειναι ασπρο-μαυρο δλδ δε νομιζω οτι μπορουν να πουν αν κανεις η' οχι αμεσως!Ουτε θα μπορουσαν να σου πουν αμεσως "ναι μας κανεις" αλλα ουτε να σε απορριψουν αμεσως αν δεν τους εκανες (αν ειναι να σε απορριψουν αμεσως τοτε γιατι να σου ζητουσαν συνεντευξη?). Πιστευω οτι θα το σκεφτουν, το αν θα δουν κ αλλους δεν εχει σχεση διοτι μπορει να υπαρχουν πανω απο μια θεσεις ετσι κ αλλιως...δλδ κανεις δεν αποκλειει να παρουν δυο η' και παραπανω ατομα...

Όχι έστειλα το βιογραφικό μου σε αυτό το πρακτορείο,κάναμε μία μίνι συνέντευξη μαζί τηλεφωνικά,μετά εκείνοι προφανώς το έστειλαν στην εταιριά και έκανα και συνέντευξη κανονική με αυτούς μέσω τηλεφώνου. Απλώς επειδή δεν μου είπαν απότην εταιρία πότε να περιμένω απάντηση,επικοινώνησα με το πρακτορείο να ρωτήσω ξέρουν γενικώς..


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πάντως με πήραν από το άλλο πρακτορείο να μου πούνε ότι το βιογραφικό μου δεν κάνει γιατί θέλουν περισσοτερη προυπηρεσία και με ρώτησαν αν μπορούν να το δώσουν σε άλλα γραφεία (γτ αυτοί ήτανε συγκεκριμένα για φαρμακευτικές)


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν έχω κάποιο τηλ τους,με μαιλ επικοινωνούμε..και δεν μου έστειλαν κάτι σήμερα.Μήπως δεν ξέρουν ή μήπως δεν τους κάνω?

pio pithano den xeroun an den steiloun avrio steile esu ena mail


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς πήραν αρνητική απάντηση..ΟΜΩΣ πριν από αυτό είχα τηλεφώνημα από εταιρία Ελλάδα και την Πέμπτη έχω συνέντευξη εκεί.Παράλληλα φυσικά κοιτάμε και Αγγλία..για να δούμε..!


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...