Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

      Εγώ και τα 2 early...clearblue early και predictor early.  Έχεις βάλει έμβρυα 3 ημερών ή 5?

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

Πληροφορίες σχετικά με Λονδίνο -μετακόμιση λόγω δουλειάς


oneiraki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 206
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Και εκεί που είχα αρχίσει να παραιτούμαι από την ιδέα της Αγγλίας μου έσκασαν 3 μαιλς σε 2μέρες από 3 πρακτορεία που ήθελαν να μιλήσουμε. Δεν έχω ιδεά πως με βρήκαν αλλά ακόμη δεν με πήρε κάποιος..:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χιχιχιχιχ να σας πω και 5 νούμερα τώρα για τζόκερ??Δεν πρόλαβα να γράψω το ποστ & μου τηλ για να μου στείλουν ένα job description στην Mars στο Leicestershire.Δεν του έκανα ακόμα google να δω που είναι ,ο μισθός είναι 34-39χιλ & το συμβόλαιο για 2 χρόνια.Για πείτε μου...


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εκεί που είχα αρχίσει να παραιτούμαι από την ιδέα της Αγγλίας μου έσκασαν 3 μαιλς σε 2μέρες από 3 πρακτορεία που ήθελαν να μιλήσουμε. Δεν έχω ιδεά πως με βρήκαν αλλά ακόμη δεν με πήρε κάποιος..:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

συνηθως σε ενα agency γραφεσαι κ τα στοιχεια σου γινονται shared :|:neutral:

επισης αν εχεις καποιο linked in account μπορει να σε βρηκαν κ απο εκει ;)

τα 34+ χιλιαρικα ειναι πολυ καλα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα και πάλι!Μου τηλ ξανά χθες από Αγγλία μία από το ίδιο πρακτορείο -με 3 διαφορετικές έχω μιλήσει!- και μου έστειλε 3 νέες θέσεις για Λονδίνο. Δυστυχώς τις απέρριψα και τις 3 γιατί ο μισθός ήτανε 25-27χιλ που νομίζω πως είναι πολύ λίγα για εκεί,έτσι δεν είναι?Αφήστε που ήτανε & σε media agencies κάτι το οποίο δεν με ενδιαφέρει έτσι και αλλιώς..


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...