Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

μελη απο τον πυργο και τα περιχωρα?


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γειά σου Τζέσσικα! Ναι στη δουλειά είμαι, αλλά δε χαίρομαι που είναι Παρασκευή, σκέφτομαι τις δουλειές που έχω να κάνω το σ/κ. Δε θέλω να έρχονται τα σ/κ βρε παιδί μου, ξεπατώνομαι!Έντωμεταξύ, όλοι συζητούν για άδειες και διακοπές και ζηλεύωωωω...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα τσουπες.....οπως λεμε εμεις εδω κατω χαχαχα!!!εγω δεν δουλευω (ευτυχως)καποια μονο απογευματα τη βδομαδα βοηθαω τη θεια μου που ειναι μοδιστρα στο μαγαζι της και αν μου φερουν κι εμενα κανενα ρουχο για φτιαξιμο στο σπιτι.εσεισ τι δουλεια κανετε?

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Τζέσσικα! Δε θέλω να έρχονται τα σ/κ βρε παιδί μου, ξεπατώνομαι!Έντωμεταξύ, όλοι συζητούν για άδειες και διακοπές και ζηλεύωωωω...

Εμένα αυτό το διάστημα που λείπουν τα παιδιά ειμαι πιο χαλαρή τα σκ

Κι εμείς μονο στο χωριό διακοπές, δεν είμαστε για αλλου :(

Καλημερα τσουπες.....οπως λεμε εμεις εδω κατω χαχαχα!!!εγω δεν δουλευω (ευτυχως)καποια μονο απογευματα τη βδομαδα βοηθαω τη θεια μου που ειναι μοδιστρα στο μαγαζι της και αν μου φερουν κι εμενα κανενα ρουχο για φτιαξιμο στο σπιτι.εσεισ τι δουλεια κανετε?

Τυχερούλα. Εγώ αν κ σπουδασα διοίκηση τουριστικών επιχειρήσεων δουλεύω ως υπεύθυνη δρομολογίων κ τιμολόγησης σε μια εταιρία διαχείρισης ηλεκτ/κών αποβλήτων προς ανακύκλωση

Link to comment
Share on other sites

Πωπω Χαρούλα, τώρα που είπες για μοδίστρα... ράβω ένα φόρεμα σε μία μοδίστρα εδώ για μια γαμοβάφτιση, που θα είμαστε εμείς κουμπάροι και νονοί. Το τελειώνουμε την πρώτη φορά, κοντό λεει ο άντρας μου. Κάνουμε μια προσθήκη, ξαναλέει κοντό. Τώρα το έδωσα για 2η προσθήκη και ο Θεός βοηθός... ελπίζω να του αρέσει γιατί μου έχει σπάσει τα νεύρα! Εντωμεταξύ, δεν έχει τώρα καμία σχέση με το αρχικό σχέδιο που βρήκα σε ένα περιοδικό. και σήμερα που το πήγα στη μοδίστρα μου λέει: Μα καλά, πού τον βρήκες;! χαχαχα


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω να δεις κοριτσι μου τι τραβαω με τον αγριανθρωπο:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:μετα τη γενα οσο ειχα ακομα παραπανω κιλα δεν με πολυσκοτιζε αλλα τωρα που μπηκα στα παλια μου ρουχα βοηθεια μου.ποσο χρονων ειναι ο δικος σου αν επιτρεπετε(να συγκρινω κατι θελω).

Link to comment
Share on other sites

40 είναι και έχει πολλά γκρίζα μαλλιά, περισσότερα από τον πεθερό μου!χαχα

Λέτε να περνάει καμιά κρίση;


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


όχι δεν είμαι απλά, τη σπούδασα... Μωρέ αν είχα μυαλό, θα έκανα νωρίτερα γάμο-παιδιά και τώρα θα ήμουν άνετη! Τέλος παντων....


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

κοπελια 38 αισιως ο δικος μου (μη το πεις πουθενα)οχι μονο γκριζα μαλια και γκριζα γενια μη σου πω..........η δηκηγορος μου τωρα ειναι 42.πριν 5 χρονια ξεκινησε να το ασκει εκανε παιδια και μολις τα ξεπεταξε λιγο.....ποτε δεν ειναι αργα.

Link to comment
Share on other sites

όχι δε μου φταίνε τα παιδιά Χαρούλα μου, εμένα δε μου αρέσει αυτό ως επάγγελμα. Χάρη στον μπαμπά έκανα, γιατί δε θα πλήρωνε για τπτ άλλο. Ε τώρα είμαι εδώ και είμαι όχι απλώς ευχαριστημένη, αλλά ευτυχισμένη.

Α πιτσουνάκια μου, έχετε αρκετή διαφορά... ωραία, δε χρειάζεται α ανησυχείς μήπως κοιτάξει καμιά μικρούλα!χαχαχα


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα πατριδουλες μου!!! :D Τι μου κανετε?

Εμεις ειμαστε καλα, καναμε κλυσματακι εχθες το βραδακι και μας ακουσε ολο το συμπαν αλλα εν τελει εκανε κακακια και ανακουφιστηκε το μωρακι μου.

Ουτε εγω δουλευω, τελειωσα ενα ΤΕΕ νοσηλευτικης αλλα με εφαγαν οι γαμοι και τα συζυγικα καθηκοντα που ουτε την πρακτικη μου δεν προλαβα να κανω. Ακομα εκκρεμει και γι' αυτο το λογο δεν μπορω να παρω την αδεια ασκησης επαγγελματος. Τουλαχιστον δουλευει ο αντρας μου, ειναι αστυνομικος στην ομαδα Ζ και με τη βοηθεια της μανας μου τα κουτσοκαταφερνουμε. Τεσπα..

Κι εμεις εχουμε 7 χρονια διαφορα. Ο αντρας μου κοντευει 32 κι εγω κοντευω 25. Οταν τον γνωρισα ημουν 19 κι εκεινος 26. Μικρουλακια και τα δυο, χεχεχε!!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...