Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Αυτά είναι άριστης ποιότητας,αλλά έχει κ άλλες κατηγορίες εμβρύων τα οποία δεν είναι ΑΑ και δίνουν εγκυμοσύνες

      Για τα ποσοστα του άρθρου έλεγα που λέει καλής ποιότητας ,το ότι δίνουν εγκυμοσύνες δίνουν το θέμα είναι να προχωρήσουν …

μελη απο τον πυργο και τα περιχωρα?


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καταρχην καλημερα φαιη μου.να προσεχει ο αντρας σου εκει που δουλευει ο θεος μαζι του.τζεσικα εμενα δε μ,ε επερνε οπωσ καταλαβαινεις ημουν στη πολυυυυυυυυυ αρχη ακομα.αρετη ενα εχω να σου πω τον αντρα μου τον ειχα σταμπαρει οταν ημουν 15.ειχε μαγαζι στον πυργο και ετυχε να περναω.οταν τον ειδα ειπα εγω αυτον θα τον παντρευτω.αυτος σχεδον 30 εγω στα 15.περιμενα να ενηλικιωθώ γιατι αν γινοταν νωριτερα ο πατερας μου θα με εκλεινε σε ιδρυμα και τον πανο φυλακη.(ο πανος δεν ηξερε τιποτα με θυμωταν ομως μολις τον πηρα τηλ στα 18 μου)και ειχα και μια αγωνια μην εχει παντρευτει καθοτο 30+λογικο θα ηταν αλλα δεν ειχε παντρευτει.ακουω σχολια τι εχετε να πειτε????????χαχαχα:P:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

φαιη το μικρο μου το γιο τον ειχε πιασει δυσκοιλιότητα 5 μηνων κοντεψαμε να τραλαθουμε.εκανε κακα 1 2 φορες τη βδομαδα το πολυ.μονο με κλυσμα στην αρχη και μετα με θερμομετρο στο λαδι.μολισ του εβαλα φρουτα επανηλθε.η δικια σου ποσο ειναι

Link to comment
Share on other sites

φαιη το μικρο μου το γιο τον ειχε πιασει δυσκοιλιότητα 5 μηνων κοντεψαμε να τραλαθουμε.εκανε κακα 1 2 φορες τη βδομαδα το πολυ.μονο με κλυσμα στην αρχη και μετα με θερμομετρο στο λαδι.μολισ του εβαλα φρουτα επανηλθε.η δικια σου ποσο ειναι

το ειδα 2,5 ειναι η μικρη εφαγε στεγνη τροφη και το επαθε η το παθαινει γενικα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είσαι τρελή!! (με την καλή έννοια) μπράβο σου, να είστε πάντα ευτυχισμένοι
ειμαι το ξερω ολοι μου το λενε.τι να γινει ερωτας ειναι η αιτια που λεει και το τραγουδι.
Link to comment
Share on other sites

Καλά Φαιάκι μου. Είναι γενικώς δυσκοίλια η μκρή;

Ναι Αρετη μου, ειναι οργανικο γιατι η διατροφη της ειναι νορμαλ. Θελω να πω θα πιει γαλα με μελακι το πρωι, θα φαει φρουτοκρεμα στο ενδιαμεσο, το μεσημερι που τρωει στο σταθμο εχουν και λαδερο και λαχανικο και γενικα δεν τρωνε ο,τι να 'ναι, το απογευμα θα φαμε γιαουρτακι και το βραδυ παλι γαλατακι με δημητριακα (τα cheerios της δινω). Νερακι πινει μπολικο, αλλα και παλι επιμενει το προβλημα. Εν τω μεταξυ την Κυριακη μου ξεκινησε εμετο (ιωσουλα) και ειπε ο παιδιατρος να ξεκινησουμε "στεγνη" διαιτουλα οποτε καταλαβαινεις. Εχθες το παιδι εκανε καλα και στην πανα εβγαιναν πετρες. Αστα να πανε!

Χαρουλα μου απο τα 15 κοριτσακι μου σκεφτοσουν για γαμο? Εγω στα 19 που εκανα τον πολιτικο και παλι μου ηρθε αποτομο! Ειναι αυτο που σου ελεγα τις προαλλες, ή "το 'χεις" ή δεν "το 'χεις" το θεμα της οικογενειας. Εγω πιεστηκα πολυ, δεν μετανιωνω φυσικα για την επιλογη μου ομως! Οσο για τα υπολοιπα, αμα το εχει η μοιρα σου να εισαι με εναν ανθρωπο, αυτα γινονται! ;) Χαιρομαι πολυ για εσας! Παντα ευτυχισμενοι να ειστε! :D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου ειναι πολυ καλος και δε μου εχει λειψει τποτα τουλαχιστον απ τα βασικα και σε λογικα πλαισια.αν μου πει τι δωρο θελω για την επετειο μας και του πωμια βιλα με πισινα και μια θαλαμηγο θα με στειλει.........μη πω που και δεν ξερω αν επιτρεπετε.:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

αρετη προσπαθω να βαλω τικερ απο κατω αλλα δε μου κανει επικολληση το εφτιαξα αλλα δε μπαινει μπορεις να με βοηθησεις?

Link to comment
Share on other sites

Καλά ε, πού τη βρήκες τόση αυτοπεποίθηση βρε παιδί μου; τον πήρες και τηλ εσύ! Εγώ παιδιά ποτέ δε θα έκανα το πρώτο βήμα,...α είμαι παραδοσιακή γυναίκα!:) Άσε που θα είχα και το φόβο της απόρριψης!

και ναι, είσαι τρελή!χαχαχα


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαρούλα μου κι εγώ αντιγραφή και επικόλληση κάνω.

Πήγες στον πίνακα ελέγχου - επεξεργασία υπογραφής;

(Βρήκες και άνθρωπο να ρωτήσεις... χαχα)


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

τρελη ειμαι αλλα επρεπε να του μιλησω τσαμπα περιμενα τοσα χρονια?κι αμα παντρευοταν και δεν ειχα κανει τη κινηση δε θα μαθαινα ποτε τι θα μπορουσε να γινει.ασε που με ειχε προσεξει κιολας.δεν ηξερε βεβαια οτι εγω ερωτοχτυπηθηκα.....μες στη ζωη ειναι ολα.

Link to comment
Share on other sites

Χαρούλα μου κι εγώ αντιγραφή και επικόλληση κάνω.

Πήγες στον πίνακα ελέγχου - επεξεργασία υπογραφής;

(Βρήκες και άνθρωπο να ρωτήσεις... χαχα)

πηγα αλλα δεν γινετε επικολληση

Link to comment
Share on other sites

τρελη ειμαι αλλα επρεπε να του μιλησω τσαμπα περιμενα τοσα χρονια?κι αμα παντρευοταν και δεν ειχα κανει τη κινηση δε θα μαθαινα ποτε τι θα μπορουσε να γινει.ασε που με ειχε προσεξει κιολας.δεν ηξερε βεβαια οτι εγω ερωτοχτυπηθηκα.....μες στη ζωη ειναι ολα.

παραδοσιακη ειμαι και εγω σε πολλα θεματα αλλα σε αυτη τη περιπτωση τεχνικα αν το παρεις δε μπορουσα να περιμενω να κανει αυτος την πρωτη κινηση............................!!!!!!!!;);););)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...