Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΕΝΑ "ΓΙΑΤΙ" ΝΑ ΜΑΣ ΕΜΠΟΔΙΖΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΞΕΧΩΡΙΣΤΕΣ


bebeangel

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσακια μου...

Σημερα δεν ειναι μια απο τις καλυτερες μερες...Ειναι απο εκεινες που το δακρυα ερχονται απο μονα τους και κατακλυζουν την ψυχη...

Το παραπονο φωλιαζει και τα ματια χαμηλωνουν συνεχως...Και μετα η προσευχη φωλιαζει και οι λυγμοι βγαινουν αβιαστα...Και μετα....Λαχταρα...Μονο Λαχταρα...

Ομως......Το ονειρο ειναι τοσο γλυκο που δεν θελω να δειχνω "μικρη" απεναντι του...

Θελω να θελω...

Θελω να μπορω...

Θελω να υπομενω...

Θελω να επιμενω...

Θελω...

Μακαρι αυτες οι στιγμες να ηταν αλλιως...Μακαρι την επομενη στιγμη να ακουγαμε το χαμογελο του,να το ειχαμε αγκαλιτσα,να κοιμομασταν παρεα....να...να....να....

Ως τοτε...Θα σκουπισω τα δακρυα και απλα θα σηκωσω τα ματια και παλι ψηλα να το ψαξω αναμεσα στα ομορφα του ουρανου...


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 170
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν ξερω κοριτσακια μου...

Σημερα αυτο το παραπονο με εχει καταβαλλει...

Δεν θελω να επηρεασω καμμια απο εσας...

Αλλα ξερετε πως ειναι...Και ειπαμε να τα λεμε ολα και να ειμαστε εδω η μια για την αλλη...

Δεν ξερω σημερα λυγισα(παλι)...Κατα καιρους ειναι αλλοτε μερες και αλλοτε στιγμες που με πιανει το παραπονο...Οχι δεν χανω την αισιοδοξια μου και την λαχταρα μου,οοοοχι...Αλλα στιγμιαια χανω αυτο το αυθορμητο χαμογελο και εκει δεν αργει...Ερχεται το δακρυ...Και δεν σταματαει ευκολα το ατιμο...Τα σκεφτομαι ολα και δεν αφηνω και κατι...

Αυτα κοριτσακια μου...Ευχομαι αυριο-πρωτα ο Θεουλης και η Παναγιτσα-να ξημερωσει μια ομορφη ημερα...!!!

Φιλακια...


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ ανθρωπινο ολο αυτο αλλα με προσευχη και πιστη η Παναγιτσα δινει παλι το θαρρος, το χαμογελο, διωχνει τη θλιψη, σηκωνει απο πανω μας το βαρος αυτο...και τουμπαλιν...ετσι ειμαστε φτιαγμενοι...να πεφτουμε και να σηκωνομαστε εκατομμυρια φορες στη ζωη μας! Ευχομαι σημερα να εισαι καλυτερα γλυκια μου...Καλημερα!!!


pmApp3.png

ETbdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου...

Καλημερα δασκαλιτσα μου...Πως εισαι?

Σημερα-δοξα το Θεουλη και την Παναγιτσα-καλυτερα νιωθω...

Μια ακομα ημερα για το ονειρο...!!!

Μια ακομα ημερα λαχταρας...!!!

Φιλακια σε ολες κοριτσακια μου...


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου καλησπερα!!!

Τι μου κανετε????

Ευχομαι να μου ειστε ολες καλα και να χαμογελατε!!!

Λοιποοοον...Ειδα ενα ονειρο εχτες(γενικως βλεπω συχνα ονειρα αλλα τελευταια δεν εβλεπα σχεδον τιποτα).

Ειμασταν λεει με τον γλυκοαντρουλη μου σε ενα σπιτι ψηλα και απο εκει ψηλα ειχαμε θεα μονο μια εκκλησια η οποια ειχε λεει 100 τρουλους!!!Σαν να μην υπηρχε αλλο τοπιο γυρω-γυρω,ουτε και μακρια στον οριζοντα!!!!

Ταπεινη εκκλησια,οχι τιποτα πολυτελειες.Σε εκταση σαν να λεμε σαν την Αγ.Σοφια.Με κανονικους τρουλους απλα σε καποια σημεια στις τεσσερις ακρες ηταν καποιοι τρουλοι και σε χρυσο χρωμα,ενω οι ενδιαμεσοι τρουλοι σε απλο χρωμα.Δεν ειχε καπου κεραμιδια.

Ειμασταν λεει αγκαλιτσα εκει ψηλα και την θαυμαζαμε και αισθανομασταν τεραστια ανακουφιση!!!

Ξερει κανενα καλο κοριτσακι να μου πει τι σημαινει???

Μόνο Καλό Μπορεί να Σημαίνει !!!!!!!

Μια Εγκυμοσύνη !!!!!!!!!!!!!!

Είμαι Πολύ Συγκινημένη !!!!!!!

Με Το Καλό Τα νέα !!!!!!!!

Το Νιώθω ..... Έρχεταιιιιιιιιιι ........ !!!!!!

Πολλά πολλά Φιλάκιααααααα !!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μακαρι Τινακι μου γλυκο...Μακαρι απο το στομα σου και στου Θεουλη το αυτακι...

Μακαρι γιατι δεν ξερω...Οι δυναμεις μου καποιες στιγμες....Αστα...Δεν θελω να σας επηρεαζω και εσας...

Οχι ΔΕΝ θελω να χαθει το ονειρο...Οοοοοοοχι ΔΕΝ θα το επιτρεψω....ΘΕΛΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΘΕΛΩ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πως εισαι εσυ κοριτσακι μου???Ευχομαι απο την καρδια μου να πανε ολα μελενια...!!!!!!!!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Σημερα...Ημερα της Μανουλας....Μια ευχη για ολες μας...!!!!

Στις ηδη μανουλες-να χαιρονται τα μωρακια τους και να τα δουν οπως επιθυμουν...!!!

Στις μανουλες που ειναι με τα σπορακια τους στην κοιλιτσα-να εχουν μελενιες τελειομηνες εγκυμοσυνες....!!!!

Στις μανουλες που ειναι καθ'οδον στο ονειρο-του χρονου τετοια ημερα να γιορταζουμε με τα μπεμπεκια μας αγκαλιτσα...!!!!

Μια ευχη για ολες μας,γιατι ολες μανουλες λεγομαστε...!!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα&Ευτυχισμενα σε ολες μας!!!!

Στις ηδη ,στις καθ'οδον και στις καθ'οδον στο ονειρο...!!!!

Γιατι καθε γυναικα που αισθανεται ΜΑΜΑ γιορταζει,ακομα και αν αυτο το ονειρο για καποιες μας αργει ισως λιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιγο παραπανω...

Σημασια εχει τι αισθανομαστε και εκει ειναι η αληθεια της ψυχης...Στο να αισθανομαστε...

Και του χρονου κοριτσαρες μου,ολες μας με τα μπεμπεκακια μας αγκαλιτσα να μας ευχονται και εμεις να λιωνουμε..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

μωρο αγγελε , ετσι ειναι , δεν ειναι ολες οι μερες το ιδιο,

ομως παντα μετα την βροχη εχετε η λιακαδα και μιας και λεμε για τα σημαδια, μια μερα πριν την εμβρυομεταφορα μου εκανε μια μπορα και μετα ενα τεραστιο ουρανιο τοξο, εχα σπιτι τα ανηψακια μου και το βλεπαμε ολοι εξτασιασμενοι , το πηρα σαν σημαδι και μια μερα πριν τη χοριακη ανοιξα την ποτρα της κουζινας να μπω μεσα και μαζι μου μπηκε ενα σπουργιτακι! αμεσως σκεφτηκα "μια ψυχουλα ερχετε"

πιστευω στα ονειρα και στα σημαδια ή τουλαχιστων αυτος ειναι οτροπος που εχω να επιβιωνω!

εχει διαβασει καμια σας την Πολυαννα;;

Η Πολυαννα και το παιχνιδι της χαρας!( ο πρωτος τομος)

και οσο για τα ονειρα αν δω νερο καθαρο ή βρωμικο αρρωστενουμε! αραγε τι ειναι αυτο που μας κανει να συνδεουμε τα ονειρα με την καθημερινοτητα μας;;; το υποσυνηδιτο ;;;, και γιατι μερικες φορες νοιωθουμε οτι ξανα ζουμε καποιες στιγμες της ζωης μας ;;; τις εχουμε ονειρευτει ;;;

εχω αποριες ε;;οταν θα εχω χρονο θα σας πω ενα αλλο ονειρο που ειχα δει μικρη!


το κοριτσάκι μας

029ed13ffd.png

το αγορακι μας

event.png

Θεε μου σε ευχαριστω...................

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μωρο αγγελε , ετσι ειναι , δεν ειναι ολες οι μερες το ιδιο,

ομως παντα μετα την βροχη εχετε η λιακαδα και μιας και λεμε για τα σημαδια, μια μερα πριν την εμβρυομεταφορα μου εκανε μια μπορα και μετα ενα τεραστιο ουρανιο τοξο, εχα σπιτι τα ανηψακια μου και το βλεπαμε ολοι εξτασιασμενοι , το πηρα σαν σημαδι και μια μερα πριν τη χοριακη ανοιξα την ποτρα της κουζινας να μπω μεσα και μαζι μου μπηκε ενα σπουργιτακι! αμεσως σκεφτηκα "μια ψυχουλα ερχετε"

πιστευω στα ονειρα και στα σημαδια ή τουλαχιστων αυτος ειναι οτροπος που εχω να επιβιωνω!

εχει διαβασει καμια σας την Πολυαννα;;

Η Πολυαννα και το παιχνιδι της χαρας!( ο πρωτος τομος)

και οσο για τα ονειρα αν δω νερο καθαρο ή βρωμικο αρρωστενουμε! αραγε τι ειναι αυτο που μας κανει να συνδεουμε τα ονειρα με την καθημερινοτητα μας;;; το υποσυνηδιτο ;;;, και γιατι μερικες φορες νοιωθουμε οτι ξανα ζουμε καποιες στιγμες της ζωης μας ;;; τις εχουμε ονειρευτει ;;;

εχω αποριες ε;;οταν θα εχω χρονο θα σας πω ενα αλλο ονειρο που ειχα δει μικρη!

Δεν ξερω Ροδουλινη μου πολλα για τα ονειρα ακαδημαικα να σου πω...Μονο οτι εχω βιωσει...Φυσικα και πιστευω πως ειναι και θεμα υποσυνειδητου αλλα καποιες φορες ειναι και μηνυματα.Εγω τουλαχιστον ετσι τα βιωνω χροοοονια τωρα...Και εχω παρατηρησει πως αν δεν ειμαι καλα,δεν βλεπω κανενα ονειρο...Δεν ξερω τι μπορει να σημαινει...Απλα συμβαινει και δεν ξερω πως να το εξηγησω...Οταν ομως δυσκολευει η ζωη μου,τοτε και αν βλεπω και συνηθως με πολλα μηνυματα...Δεν ξερω να αποδιδω απολυτα την ερμηνεια τους απλα ειναι το πως αισθανομαι οταν τα βλεπω...Και παντα λεω ¨καλο και ευλογημενο",οπως και να εχει να ειναι καλο και ευλογημενο...Αραγε ενας πνευματικος τι θα μας ελεγε πανω στο θεμα?Εχει καποια κοπελα μιλησει για αναλογο θεμα σε πνευματικο?


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου γλυκα!!!!

Τι μου κανετε???

Φιλακια πολλα σε ολες!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου, διαβάζω λίγο το topic, αλλά λόγω των ζαλάδων δεν πολυγράφω !!!!

τώρα όμως μπήκα να σας πω τα νέα μου ....

και να σας φυσήξω διδυμόσκονηηηηηηηηηηηηη

φσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ

σσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ

Πολλά πολλά φιλάκιααααααα


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Τινακι μου!!!!!

Τι υπεροχα νεα ειναι αυτα?????

Κοριτσακι μου εσυ...!!!!

Να ξεκουραζεσαι και εμεις εδω ειμαστε να τα λεμε και να χαιρομαστε με την χαρα σου!!!!

Η διδυμοσκονουλα σου σκορπισε και μας ευλογησε και εμας...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλακια πολλα!!!!!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...