Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

      Ακριβώς έτσι κ σε μένα!!

       

      4 ώρες πρίν, Nels είπε:

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

      Σχετικά με το σαλοσπιρ εμένα Μ είπαν ότι βοηθάει στην εμφύτευση αλλά και στην πρόληψη για προεκλαμψία.

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΕΝΑ "ΓΙΑΤΙ" ΝΑ ΜΑΣ ΕΜΠΟΔΙΖΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΞΕΧΩΡΙΣΤΕΣ


bebeangel

Recommended Posts

tsa επανηλθα

ειμαστα αρρωστοι οικογενειακος και το καημενο το μωρουλι περασε γαστρεντεριτιδα

ευτυχως τωρα ολοι καλα

εσεις τι κανετε κουκλες;;;

ελατε να ανεβασαουμε την ψυχολογια μας

η μερα μεγαλωσε

ο καιρος εφτιαξε (λεμε τωρα)

το πασχα ειναι κοντα

και τα μωρακια σας ερχονταιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

καλημερες γλυκες και θετικες


το κοριτσάκι μας

029ed13ffd.png

το αγορακι μας

event.png

Θεε μου σε ευχαριστω...................

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 170
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ροδουλινη γλυκο περαστικουλια σε ολη την οικογενεια και στο μωρουλινη.

Αραιωσε λιγο η παρεα...

Ειμαστε "καπως" οι περισσοτεροι αυτο το διαστημα.Και εγω τις προηγουενες μερες ημουν αστα να πανε.Αλλα μια ζωη την εχουμε,αν αφηνουμε να περνανε ετσι οι μερες μας,τι νοημα εχει???

Εδωωωωω στεκομαστε και τα αντιμετωπιζουμε ολα!!!!Μα οοοοολα!!!

Ελα παρεακι !!!!

Χαμογελαμε λεμε!!!!

:D

:D

:D

:D

:D


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Ροδουλινη γλυκο περαστικουλια σε ολη την οικογενεια και στο μωρουλινη.

Αραιωσε λιγο η παρεα...

Ειμαστε "καπως" οι περισσοτεροι αυτο το διαστημα.Και εγω τις προηγουενες μερες ημουν αστα να πανε.Αλλα μια ζωη την εχουμε,αν αφηνουμε να περνανε ετσι οι μερες μας,τι νοημα εχει???

Εδωωωωω στεκομαστε και τα αντιμετωπιζουμε ολα!!!!Μα οοοοολα!!!

Ελα παρεακι !!!!

Χαμογελαμε λεμε!!!!

:D

:D

:D

:D

:D

ειχαμε ασχημη πανσελινο στους ιχθυς!

χαχαχα ετσι που παμε θα πιστεψουμε και στα ζωδια!

ερχονται καλυτερες μερες!:P:p:p


το κοριτσάκι μας

029ed13ffd.png

το αγορακι μας

event.png

Θεε μου σε ευχαριστω...................

Link to comment
Share on other sites

ειχαμε ασχημη πανσελινο στους ιχθυς!

χαχαχα ετσι που παμε θα πιστεψουμε και στα ζωδια!

ερχονται καλυτερες μερες!:P:p:p

Πες τα Ροδουλινη μου να αγιασει το στοματακι σου:D

Φιλακια στα ζουζουνελια σου και στη μανουλα τους φυσικα!!!

Καλο απογευμα!!!

Ααααα και αυριο νεα σεληνη!!!!

Νεα ξεκινηματα,νεα χαμογελα,τα ονειρα μας ομως παντα ιδια!!!:D


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκα τι μου κανετε???

Που εξαφανιστηκατε ?????

Ευχομαι να ειστε ολες καλα και να αρχισουμε να μαθαινουμε ευχαριστα!!!!

Και μην ξεχναμε ναααααα χαμογελαμε!!!!:D:D:D


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μου???

Χαμόγελα θελουμε ολες μας!!!!

Σας παρακαλω,μην τα παραταμε...

Ολα θα ερθουν και ολα γινονται!!!

:D

:D

:D


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσουδια μου γλυκα!!!

Τι κανετε???

Ευχομαι η απουσια να ειναι για ευχαριστα!!!

Χαμογελαμε και προχωραμε και δεν τα παραταμε!!!

Φιλακια!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Και παλι θελω να υπενθυμισω πως το χαμογελο και η αισιοδοξια μας οδηγουν στα πιο ομορφα μονοπατια.

Εχετε χαθει ολες κοριτσακια μου...

Ευχομαι να ειστε ολες καλα.

Φιλακια,καλο απογευμα και ενα ακομα καλυτερο σαββατοκυριακο!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια πως ειστε; Μπεμπεαγγελακι μου δεν σε ξεχνω. Εχω ανεβει ψυχολογικα, παω για επεμβασουλα τη Δευτερα και επιστρεφω ανανεωμενη και επιδιορθωμενη!!! Καλο Σαββατοκυριακο!


pmApp3.png

ETbdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια πως ειστε; Μπεμπεαγγελακι μου δεν σε ξεχνω. Εχω ανεβει ψυχολογικα, παω για επεμβασουλα τη Δευτερα και επιστρεφω ανανεωμενη και επιδιορθωμενη!!! Καλο Σαββατοκυριακο!

Δασκαλιτσα μου καλησπερα και εγω δεν σε ξεχνω.Με το καλο να κανεις την επεμβασουλα σου και να γυρισεις στην παρειτσα!!

Μη μου αγχωνεσαι ολα θα πανε κατ'ευχην και μια-μια θα αρχισουμε να φουσκωνουν οι κοιλιτσες μας!!!

Περιμενουμε νεα σου-παντα ευχάριστα!!!

Χαμογέλα και ολα θα πανε μια χαρουλα!!!

Φιλακια!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δασκαλιτσα μου επειδη μπορει να μπεις να διαβασεις σημερα χωρις να θελησεις να γραψεις...Ηθελα να σου πω και παλι πως ολα θα πανε μια χαρουλα και αυριο θα ειναι μια υπεροχη ημερα!!!Με χαμογελο να μπεις και με χαμογελο να ερθεις να μας πεις τα ευχαριστα!!!

Καλη επιτυχια!!!Φιλακια!!!:D:D:D


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω τοσο πολυ που με σκεφτεσαι και με νοιαζεσαι μπεμπεαγγελακι μου!!! Ειμαι χαρουμενη και αισιοδοξη! Θα στειλω αυριο τα νεα μου, φιλακια:)

Δασκαλιτσα μου φυσικα σε σκεφτομαι και σε νοιαζομαι...Τον ιδιο δρομο διαβαινουμε...Αν δεν καταλαβαινουμε η μια την αλλη...

Χαιρομαι πολυ που τ'αντιμετωπιζεις με χαμογελο!!!

Αυριο ειπαμε,ειναι μια επομενη ημερα και θελουμε να ειναι ομορφη και επειδη θελουμε θα ειναι!!!

Τα νεα σου,ειμαι σιγουρη,θα ειναι ευχαριστα και απλα περιμενω αυριο να μου το επιβεβαιωσεις!!!

Χαμογέλα και προχωραμε!!!:D:D:D

Φιλακια!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Μπεμπεαγγελακι μου, ολα καλα πηγανε! Ειχα δυο πολυποδες τελικα, ο ενας κοντα στον τραχηλο, δεν αφηνε τα σπερματοζωαρια να περασουν! Τωρα παιρνω αντιβιωση για 8 μερες και ξεκουραζομαι, προσεχω τα βαρη κλπ. Εσυ τι κανεις;


pmApp3.png

ETbdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπεμπεαγγελακι μου, ολα καλα πηγανε! Ειχα δυο πολυποδες τελικα, ο ενας κοντα στον τραχηλο, δεν αφηνε τα σπερματοζωαρια να περασουν! Τωρα παιρνω αντιβιωση για 8 μερες και ξεκουραζομαι, προσεχω τα βαρη κλπ. Εσυ τι κανεις;

Δασκαλιτσα μου σε σκεφτομουνα,μπραβο καρδια μου!!!

Ειδες ολα μια χαρουλα πηγανε!!!

Απο εδω και περα το ομορφοτερα ερχονται!!!

Ξεκουρασου και ολα μια χαρουλα!!!

Πολυ χαρηκα,το ηξερα στο ειπα και εχτες,ολα θα πηγαινανε τελεια!!!

Εγω τα ιδια...Περιμενουμε εξετασεις ακομα και βλεποντας και κανοντας...Θα δω και εγω σε κανα-δυο μηνες τι θα κανω με το πολυποδακι.

Πονεσες?Πως εγινε η διαδικασια?Που την εκανες και αν επιτρεπεται τι ποσο?


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...