Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

      Ακριβώς έτσι κ σε μένα!!

       

      4 ώρες πρίν, Nels είπε:

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

      Σχετικά με το σαλοσπιρ εμένα Μ είπαν ότι βοηθάει στην εμφύτευση αλλά και στην πρόληψη για προεκλαμψία.

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΕΝΑ "ΓΙΑΤΙ" ΝΑ ΜΑΣ ΕΜΠΟΔΙΖΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΞΕΧΩΡΙΣΤΕΣ


bebeangel

Recommended Posts

Βγαλτο κοριτσακι μου...για ενα πηγα και βρηκαν κι αλλο που με εμποδιζε να συλλαβω...βγαλτο να ηρεμησεις. Μου εφυγε ενα βαρος σημερα και ευελπιστω το οφελος να ειναι διπλο για μενα. Την εκανα στο Ρεα, η αμοιβη ποικιλει αναλογως το γιατρο. Ως διαδικασια δε ειναι τιποτα, πιο πολυ η αναμονη σε κουραζει μεχρι να σε βαλουν στο χειρουργιο. Μετα ξυπνας και εισαι σα τον μεθυστακα, αλλα φευγει σε λιγη ωρα. Λιγο το στομαχι με ενοχλησε απο τη ναρκωση αλλα τωρα περασε κι αυτο. Ειδα και το ντι βιντι, οχι οτι καταλαβα και κατι ομως:)


pmApp3.png

ETbdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 170
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δασκαλιτσα μου τι κανεις???

Θα το κοιταξω και παλι για το δικο μου θεμα γιατι δεν ηταν και σιγουροι για πολυποδα.Αν θυμασαι σου ειχα πει απο 3 γνωμες ο ενας πολυποδα,ο αλλος σκια και ο αλλος οζων(νομιζω το γραφω σωστα).Ειναι παααααρα πολυ μικρο.Βεβαια μου εχουν πει πως απο την διαδικασια γινεται γενικος ελεγχος.Οποτε για αυτο και μονο αξιζει.

Να προσεχεις,καλη αναρωση!!!!

Φιλακια!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Για τις Αγιες Ημερες που πλησιαζουν..Για εμας τις "ιδιαιτερες" γυναικες...

Ευχομαι αυτες τις ημερες Αγιοσυνης,να σκεφτουμε βαθυτερα την δοκιμασια μας και να λαχταρουμε η καθεμια μας την Ανασταση της!!!

Ευχομαι απο καρδιας επισης το επομενο Αγιο Πασχα να μιλαμε για τα ευχαριστα μας και να κραταμε απο ενα τουλαχιστον παιδακι η καθεμια στην αγκαλιτσα μας!!!

Η δοκιμασια μας ειναι "μεγαλη",το ξερω...Μα ειναι το τυχερο μας και μονο ως τυχερο επιτρεπεται να το δουμε!!!

Αγαπαμε το ονειρο μας!!!

Λατρευουμε το τυχερο μας και πορευομαστε το θαυματακι μας!!!

Φιλακια!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκα ευχομαι ολοψυχα να εχουμε μια καλη Μ.Εβδομαδα και σε καθεμια μας-μεσα απο την δοκιμασια μας-να ερθει η προσωπικη μας Ανασταση,

Υγεια-Αγαπη-Ευτυχια&Ευλογια στις οικογενειες μας.

Φιλακια!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Για τις Αγιες Ημερες που πλησιαζουν..Για εμας τις "ιδιαιτερες" γυναικες...

Ευχομαι αυτες τις ημερες Αγιοσυνης,να σκεφτουμε βαθυτερα την δοκιμασια μας και να λαχταρουμε η καθεμια μας την Ανασταση της!!!

Ευχομαι απο καρδιας επισης το επομενο Αγιο Πασχα να μιλαμε για τα ευχαριστα μας και να κραταμε απο ενα τουλαχιστον παιδακι η καθεμια στην αγκαλιτσα μας!!!

Η δοκιμασια μας ειναι "μεγαλη",το ξερω...Μα ειναι το τυχερο μας και μονο ως τυχερο επιτρεπεται να το δουμε!!!

Αγαπαμε το ονειρο μας!!!

Λατρευουμε το τυχερο μας και πορευομαστε το θαυματακι μας!!!

Φιλακια!!!

Και εγω σας το ευχομαι ολοψυχα! Ολη η θετικη ενεργεια μαζι σας :D


Here in dreamland we will NOT obey the masters

:evil:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μου γλυκα ευχομαι ολοψυχα να εχουμε μια καλη Μ.Εβδομαδα και σε καθεμια μας-μεσα απο την δοκιμασια μας-να ερθει η προσωπικη μας Ανασταση,

Υγεια-Αγαπη-Ευτυχια&Ευλογια στις οικογενειες μας.

Φιλακια!!!

Πολυ ομορφη ευχη!!! Η προσωπικη μας Ανασταση θα ερθει...καλο Πασχα σε ολες!:D


pmApp3.png

ETbdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγω σας το ευχομαι ολοψυχα! Ολη η θετικη ενεργεια μαζι σας :D

Κοριτσακι μου...Τετοιες Αγιες Ημερες οι ευχες και η θετικη ενεργεια ειναι βαλσαμο...

Να εισαι καλα και απο καρδιας Καλο Πασχα με Υγεια&Ευλογια!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφη ευχη!!! Η προσωπικη μας Ανασταση θα ερθει...καλο Πασχα σε ολες!:D

Δασκαλιτσα μου...Καλη αναρρωση να εχεις και ευχομαι απο καρδιας το επομενο Πασχα να ειναι ολα τοσο μα τοσο διαφορετικα....

Καλο Πασχα με Υγεια,Αγαπη,Ευτυχια & Ευλογια σε εσενα και στην οικογενεια σου.

Φιλακια!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκα...

Οταν πρωτοανοιξα αυτο το θεμα σκεφτομουν ποση αναγκη εχουμε ολες μας ενα δικο μας χωρο να λεμε ολα μας τα εσωψυχα...

Αυτες τις Αγιες Ημερες...Ειναι ισως πιο εντονα απο ποτε αλλοτε να αναλογιστουμε την ιδιαιτεροτητα του δρομου που διαβαινουμε...

Οπως και Εκεινος...Δρομος δισβατος,ανηφορικος,γεματος με ταλαιπωρια,πονο....

Ετσι και σε εμας...Ολα μοιαζουν τοσο μα τοσο δυσκολα...Μονο που εμεις ειμαστε απλα ανθρωποι και αλλοτε παραπονιομαστε,αλλοτε εγκαταλειπουμε,αλλοτε,αλλοτε....

Ειναι αυτες οι Αγιες Ημερες...Για να κραταμε αποθεματα ψυχης και να διαβαινουμε με Πιστη και Αισιοδοξια...Σε οτι μας εχει δοθει...Με οσο πικρα,πονο...Μια δοκιμασια που μπορουμε,θελουμε και λαχταραμε...

Ειναι τοσο συγκινητικες αυτες οι μερες...Μοιαζει σαν το δικο μας Γολγοθα...Οπως ομως και ο Κυριος μας...Ετσι και σε εμας,σε αλλη νωριτερα,σε αλλη αργοτερα,η Ανασταση μας θα ερθει και το επαναλαμβανω ΘΑ ΕΡΘΕΙ!!!

Κρατηστε αυτες τις λεξεις και θελω να πιστευω καποτε θα μιλαμε ως μανουλες να ανταλλασουμε τα μαμουδιστικα λογακια μας!!!

ΠΙΣΤΗ-ΑΓΑΠΗ-ΧΑΜΟΓΕΛΟ-ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!!!

Σας φιλω απο καρδιας και ευχομαι μερες που ειναι-και οι ουρανοι ειναι ανοιχτοι-η ποθος και η λαχταρα της καθεμιας μας να γινει πραγματικοτητα με την βοηθεια του Θεουλη-του Χριστουλη και της Παναγιτσας μας.


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκα...

Οταν πρωτοανοιξα αυτο το θεμα σκεφτομουν ποση αναγκη εχουμε ολες μας ενα δικο μας χωρο να λεμε ολα μας τα εσωψυχα...

Αυτες τις Αγιες Ημερες...Ειναι ισως πιο εντονα απο ποτε αλλοτε να αναλογιστουμε την ιδιαιτεροτητα του δρομου που διαβαινουμε...

Οπως και Εκεινος...Δρομος δισβατος,ανηφορικος,γεματος με ταλαιπωρια,πονο....

Ετσι και σε εμας...Ολα μοιαζουν τοσο μα τοσο δυσκολα...Μονο που εμεις ειμαστε απλα ανθρωποι και αλλοτε παραπονιομαστε,αλλοτε εγκαταλειπουμε,αλλοτε,αλλοτε....

Ειναι αυτες οι Αγιες Ημερες...Για να κραταμε αποθεματα ψυχης και να διαβαινουμε με Πιστη και Αισιοδοξια...Σε οτι μας εχει δοθει...Με οσο πικρα,πονο...Μια δοκιμασια που μπορουμε,θελουμε και λαχταραμε...

Ειναι τοσο συγκινητικες αυτες οι μερες...Μοιαζει σαν το δικο μας Γολγοθα...Οπως ομως και ο Κυριος μας...Ετσι και σε εμας,σε αλλη νωριτερα,σε αλλη αργοτερα,η Ανασταση μας θα ερθει και το επαναλαμβανω ΘΑ ΕΡΘΕΙ!!!

Κρατηστε αυτες τις λεξεις και θελω να πιστευω καποτε θα μιλαμε ως μανουλες να ανταλλασουμε τα μαμουδιστικα λογακια μας!!!

ΠΙΣΤΗ-ΑΓΑΠΗ-ΧΑΜΟΓΕΛΟ-ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!!!

Σας φιλω απο καρδιας και ευχομαι μερες που ειναι-και οι ουρανοι ειναι ανοιχτοι-η ποθος και η λαχταρα της καθεμιας μας να γινει πραγματικοτητα με την βοηθεια του Θεουλη-του Χριστουλη,της Παναγιτσας μας,των Αγιων και των Αγγελων μας.


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σας φερνω ευχαριστα , η tina-mart θα γινει μανουλα!το θαυμα εγινε και ερχετε το /τα μωρακι/ια της! και στα δικα σας!


το κοριτσάκι μας

029ed13ffd.png

το αγορακι μας

event.png

Θεε μου σε ευχαριστω...................

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το Ίδιο Νιώθω και γω !!!!!

Όσο ήμουνα στο γραφείο προσπαθούσα να είμαι τυπική και ευγενική και να μην καταλάβουν τίποτα !!! (δεν ξέρουν τις προσπάθειες εξωσ...)

Μόλις ήρθα σπίτι ήμουνα μες τα νεύρα !!!!

Τώρα νιώθω ένα τεράστιο σφίξιμο στο στήθος και κάνω ρομποτικές κινήσεις !!

Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι πως θα γίνει το νέο μου πλάνο !!!!

Φιλιά !!!!

Ας προσπαθήσουμε να Χαμογελάσουμε έστω και λίγο, να κάνει ένα ξεκίνημα το χειλάκι μας, και αν το καταφέρουμε .... μπορεί το Χαμόγελο να γίνει μια πιο Εύκολη Υπόθεση για Μας !!!!

Όνειρα Γλυκά !!!!!

οποιος προσπαθει τα καταφερνει , οποιος εγκαταλειπει , απλα δεν φτανει στον στοχο του!


το κοριτσάκι μας

029ed13ffd.png

το αγορακι μας

event.png

Θεε μου σε ευχαριστω...................

Link to comment
Share on other sites

σας φερνω ευχαριστα , η tina-mart θα γινει μανουλα!το θαυμα εγινε και ερχετε το /τα μωρακι/ια της! και στα δικα σας!

Ροδουλινη μου,λιγους μηνες μονο πριν οταν ανοιξε αυτο το τοπικ,λεγαμε πως θα μας φερει γουρι!!!

Και να η Τινουλα μας ειναι η πρωτη!!!Απο καρδιας με μελενια εγκυμοσυνη Τινακι!!!

Υπεεεεεεροχα νεα!!!!!!!Αγιες Μερες και τοσο μα τοσο ομορφα νεα!!!

Μας δινει δυναμη να συνεχισουμε,γιατι οπως εχουμε ξαναπει...Μανουλες θα γινουμε!!!!!!!!!!!!!!

Ροδουλινη Καλο Πασχα με Υγεια&Ευλογια στην οικογενεια σου.

Φιλακια πολλα σε εσενα και τα μπεμπεκια σου!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Καλο μηνα κοριτσακια μου!!!

Με Υγεια και Ευλογια!!!

Ολα θα γινουν...ΝΑΙ....Οπλιζομαστε με χαμογελο,αισιοδοξια,χρωματα και αρωματα και προχωραμε!!!

Να εχουμε ενα μηνα με χαρουμενες ειδησεις και συγκινησεις ζωης!!!

Φιλακια!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια???

Απορια!!!

Ποιο καλο παιδακι θα με βοηθησει να βαλω τικερακι????

Ειμαι εντελως ασχετη:P

Αλλα ειπαμε,αρχιζουν τα ευχαριστα!!!

Να κανουμε και καμμια αλλαγη!!!:D

Ευχαριστω προκαταβολικα.

Φιλακια!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...