Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΕΝΑ "ΓΙΑΤΙ" ΝΑ ΜΑΣ ΕΜΠΟΔΙΖΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΞΕΧΩΡΙΣΤΕΣ


bebeangel

Recommended Posts

Τινα Συγχαρητηρια!!!! Αντε ωραια η αρχη εγινε...και στα δικα μας! Μπεμπεαγγελακι, δεν ξερω τι τικερακι θες, αν θες σαν τα δικα μου πατα πανω τους και φτιαξε το δικο σου. Μετα αντιγραφεις τον κωδικο απο το τικερακι σου και το προσθετεις στον πινακα ελεγχου στην υπογραφη σου! Αν δυσκολευτεις πες μου!


pmApp3.png

ETbdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 170
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσακια???

Απορια!!!

Ποιο καλο παιδακι θα με βοηθησει να βαλω τικερακι????

Ειμαι εντελως ασχετη:P

Αλλα ειπαμε,αρχιζουν τα ευχαριστα!!!

Να κανουμε και καμμια αλλαγη!!!:D

Ευχαριστω προκαταβολικα.

Φιλακια!!!

λοιπον θα πατησεις πανω σε ενα τικερ που σου αρεσει και θα σε βγαλει σε μια σελιδα να διαλεξεις και να φτιαξεις το δικο σου , σε καθοηγει και στο τελευταιο βημα σου δινει εναν κωδικο, μετα πας εδω πανω δεξια που λεει βοηθηματα, διαλεγεις επεξεργασια επαφης και κανεις αντιγραφη και επικολληση τον κωδικο που σου εχει δωσει!

εγω αργισα να τα καταφερω αλλα δεν φημιζομαι για την σχεση μου με την τεχνολογια!

καλη τυχη!


το κοριτσάκι μας

029ed13ffd.png

το αγορακι μας

event.png

Θεε μου σε ευχαριστω...................

Link to comment
Share on other sites

Δασκαλιτσα,Ροδουλα,κοριτσακια μου καλησπερα.

Εκανα την διαδικασια που μου περιγραψατε αλλα το μονο που καταφερα ηταν να φαινεται ο κωδικος που εκανα copy-paste απο το σαιτ με τα τικερακια.

Δηλ.κανοντας τον κωδικο paste στην επεξεργασια υπογραφης μετα φαινεται ο κωδικος και οχι το τικερακι...:rolleyes:

Καποιο λαθος κανω στα σιγουρα:D

Εσεις τι μου κανετε???

Φιλακια πολλα-πολλα


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου απο οτι καταλαβατε τελικα το βρηκα!!!

Μια μικρη λεπτομερεια ηταν,πηρα πληρ.και απο το φορουμ του parents.

Ευχαριστω πολυ-πολυ για την βοηθεια σας!!!

Λοιπον οι αλλαγες αρχισαν με τις τυχεροπασχαλιτσες!!!

Συνεχιζονται με τα χρωματα!!!

Ας βαλουμε λιγο χρωμα στην ζωη μας!!!

Φιλακια πολλα-πολλα!!!

Καλη Ανασταση με Υγεια-Ευτυχια&Ευλογια!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου, Ροδούλα bebeangel, daskala, σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου ..... !!!!

Το μόνο που μπορώ να πω ... Ένα Θαύμα !!!!

Εύχομαι Γρήγορα Σε Όλες Τις κοπέλες Ένα Τέτοιο Θαύμα !!!!

Μέσα Από την Καρδιά μου !!!!!

Γρήγορα Θετικές Χοριακές !!!!

Σας Ευχαριστώ για τα Καλά Σας Λόγια

Φιλιάααααααααα


[sIGPIC][/sIGPIC]Πριγκιπέσααα μου, Ήρθες !!! Μαζί με ένα Πρίγκιπα για παρέα !! Αυτά τα Χριστούγεννα είμαστε μαζί !!!

Αγάπες μου.......

xP7up3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μου γλυκα...

Λιγους μονο μηνες πριν ξεκινησαμε αυτο το μελενιο παρεακι και να που τωρα ηρθε η αναταση μας!!!Αναταση ψυχης να συνεχισουμε να ονειρευομαστε,αυτο που για αλλους μοιαζει αυτονοητο...Για εμας δεν υπαρχει αυτονοητο,λατρευουμε την μοναδικοτητα μας και οταν λυγιζουμε επιβαλλεται να σηκωθουμε και παλι...Γιατι...?Γιατι απλα εκει στο τελος του μονοπατιου μας περιμενει το/τα ξεχωριστο/α πλασματακι/α μας...!!!Μην το ξεχασετε ποτε και εδω θα ειμαστε να ανακοινωνουμε η μια μετα την αλλη τα ευχαριστα μας...!!!

Και λιγες μονο μερες πριν το γουρακι μας εγινε η Τινουλα και με το καλο λιγους μηνες μετα θα κραταει το μπεμπεκι της αγκαλιτσα!!!

Θυμαστε που τα λεγαμε...?

Οοοολες θα γινουμε μανουλες...Και τις Αγιες Μερες που διαβηκαμε,ειμαι σιγουρη η μια εκανε ευχες γαι την αλλη...Και οπως εχουμε ξαναπει,αυτες τις μερες οι ουρανοι ειναι ανοιχτοι και οι ευχες πιανουν...

Ευχαριστω που σας εχω γνωρισει...Ειστε σαν δικοι μου ανθρωποι...!!!

Χριστος Ανεστη με Υγεια-Ευτυχια και Ευλογια στις οικογενειες μας!!!

Φιλακια!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Μετα την κατανυξη των ημερων που περασαν…

Ας κρατησουμε οτιδηποτε αισιοδοξο βαθεια στην ψυχη μας…

Ας ευλογουμε την κάθε μας ημερα…

Ας επιτρεψουμε στους εαυτους μας να ονειρευονται με τα ματια της ψυχης…

Ας χαμογελαμε οσο το δυνατο μπορουμε περισσοτερο…

Ας συνεχισουμε αυτό το ιδιαιτερο ταξιδι μας με περισσοτερη λαχταρα,υπομονη,επιμονη…

Ας κλεισουμε τα ματια και να ονειρευτουμε την επομενη στιγμη σαν να μην υπαρχει χρονος…

Αλλωστε όταν το θαυμα μας,μας αγγιξει ο χρονος θα είναι κατι πια πολύ σχετικο…

Οι δυσκολες στιγμες θα μοιαζουν σαν να μην υπηρξαν ποτε…

Τα δακρυα θα μοιαζουν σαν να μην κυλησαν ποτε…

Η στενοχωρια θα μοιαζει μια λεξη αγνωστη…

Η θλιψη και η λυπη σαν να απουσιαζουν από οποιοδηποτε λεξικο…

Όλα τοτε θα είναι σαν…Σαν,σαν….Δεν υπαρχουν λογια να περιγραψει κανεις τα παντα σε αυτή την ζωη…

Ένα ξερω στα σιγουρα…Τοτε θα είναι σαν ο χρονος του χτες να μην υπηρξε και όλα θα μοιαζουν να ξεκινανε τοτε…

Ταπεινα και καρτερικα, με Πιστη και Αγαπη, όλα ευλογουνται και είναι ορατα μονο στα ματια λιγων…

Αυτά να θυμαστε κοριτσακια μου γλυκα και όλα εχουν παρει το δρομο τους προς την ευτυχια…

Το ταξιδι μας προς το ονειρο, είναι μοναδικο…Με ακουτε?

Μοναδικο.Τοσο μοναδικο που η μαγεια χανεται όταν στενοχωριομαστε.

Είναι σαν την αστεροσκονη που μας περιβαλλει να την φυσαμε να φυγει μακρια.

Είναι σαν να αρνουμαστε την δοκιμασια μας.

Είναι σαν να αρνουμαστε το τυχερο μας.

Γιατι ακομα και στο πιο ανθρωπινα δυσαρεστο,όταν του μιλας με γλυκα,εκεινο λυγιζει και χανει την σκληραδα του.Μαλακωνει,ομορφαινει και γινεται ένα γλυκο ονειρο.

Επιβαλλεται να λατρεψουμε το ταξιδι μας.Ειναι δικο μας,καταδικο μας…!

Αν δεν το αγαπησουμε πως θα μας αγαπησει…?

Μιλατε στο ονειρο σας.Μην το εγκαταλειπετε στο σκοταδι,γιατι αν γινει ετσι στο σκοταδι και στη μιζερια θα μεινει.Μιλατε του με λογια ταπεινα ,λογια αγαπης ,λογια ψυχης.Ακομα και τα πιο δυσκολα λυγιζουν σε τοση Καλοσυνη και Αγαπη…!

Σας φιλω και ευχομαι να φιλατε απαλα την αστεροσκονη σας στις παλαμες σας…!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Χριστος Ανεστη κοριτσια! Μπεμπεαγγελακι εχεις δικιο σε ολα οσα γραφεις. Αυτες τις μερες προσευχηθηκαμε πολυ, πιστεψαμε ακομα πιο πολυ, ονειρευτηκαμε ακομα πιο πολυ κι οταν οι ευχες πιασουν και οι προσευχες εισακουστουν τιποτα δε θα μοιαζει με πριν...ο,τι περασε η καθεμια θα ξεχαστει μεσα στα χαμογελα και μεσα στη χαρα...ως τοτε ελπιζουμε, προσμενουμε, υπομενουμε και επιμενουμε...η Παναγια μας ακουει γιατι ειναι μανα...και θα γινει το θαυμα την καταλληλη στιγμη...


pmApp3.png

ETbdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου γλυκα!!!!

Δεν ειναι μια υπεροχη μερα σημερα???

Ε????Ε???? Υπεροχη σας λεω!!!!

Ετσι θα προχωραμε απο εδω και περα και ολα θα ερθουν..ΟΛΑ...!!!

Δασκαλιτσα μου γλυκια...ετσι οπως τα λες...Θα το δεις θα μιλαμε-πρωτα ο Θεουλης και η Παναγιτσα-του χρονου τετοιες μερες ως μανουλες και εκει να μας δω:D

Θα περνουμε συμβουλες η μια απο την αλλη για τα μπεμπεκια μας και δεν θα προλαβαινουμε να πολυγραφουμε...Εκει να μας δω...:D

Φιλαααααακια πολλααααα σε ολες κοριτσακια μου!!!!!!!!!

Τα ομορφοτερα ξεκινησαν και πισω δεν κοιταμε!!!!!!!!!!Μονο μπροσταααα!!!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου καλησπερα!!!

Τι μου κανετε????

Ευχομαι να μου ειστε ολες καλα και να χαμογελατε!!!

Λοιποοοον...Ειδα ενα ονειρο εχτες(γενικως βλεπω συχνα ονειρα αλλα τελευταια δεν εβλεπα σχεδον τιποτα).

Ειμασταν λεει με τον γλυκοαντρουλη μου σε ενα σπιτι ψηλα και απο εκει ψηλα ειχαμε θεα μονο μια εκκλησια η οποια ειχε λεει 100 τρουλους!!!Σαν να μην υπηρχε αλλο τοπιο γυρω-γυρω,ουτε και μακρια στον οριζοντα!!!!

Ταπεινη εκκλησια,οχι τιποτα πολυτελειες.Σε εκταση σαν να λεμε σαν την Αγ.Σοφια.Με κανονικους τρουλους απλα σε καποια σημεια στις τεσσερις ακρες ηταν καποιοι τρουλοι και σε χρυσο χρωμα,ενω οι ενδιαμεσοι τρουλοι σε απλο χρωμα.Δεν ειχε καπου κεραμιδια.

Ειμασταν λεει αγκαλιτσα εκει ψηλα και την θαυμαζαμε και αισθανομασταν τεραστια ανακουφιση!!!

Ξερει κανενα καλο κοριτσακι να μου πει τι σημαινει???


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαριζω φαρμακα εξωσωματικης 3 κουτια ενεσεις gonal 300 iu/5ml (θυλακιοτροπινη αλφα ) και 1 κουτι cetrotide 0.25mg (μανιτολη) εαν καποια ενδιαφερεται στειλτε μου εμαιλ στο [email protected] για να συνεννοηθουμε να σας τα στειλω ειναι απο την πρωτη μερα αγορας διατηρημενα σε ψυγειο

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου καλησπερα!!!

Τι μου κανετε????

Ευχομαι να μου ειστε ολες καλα και να χαμογελατε!!!

Λοιποοοον...Ειδα ενα ονειρο εχτες(γενικως βλεπω συχνα ονειρα αλλα τελευταια δεν εβλεπα σχεδον τιποτα).

Ειμασταν λεει με τον γλυκοαντρουλη μου σε ενα σπιτι ψηλα και απο εκει ψηλα ειχαμε θεα μονο μια εκκλησια η οποια ειχε λεει 100 τρουλους!!!Σαν να μην υπηρχε αλλο τοπιο γυρω-γυρω,ουτε και μακρια στον οριζοντα!!!!

Ταπεινη εκκλησια,οχι τιποτα πολυτελειες.Σε εκταση σαν να λεμε σαν την Αγ.Σοφια.Με κανονικους τρουλους απλα σε καποια σημεια στις τεσσερις ακρες ηταν καποιοι τρουλοι και σε χρυσο χρωμα,ενω οι ενδιαμεσοι τρουλοι σε απλο χρωμα.Δεν ειχε καπου κεραμιδια.

Ειμασταν λεει αγκαλιτσα εκει ψηλα και την θαυμαζαμε και αισθανομασταν τεραστια ανακουφιση!!!

Ξερει κανενα καλο κοριτσακι να μου πει τι σημαινει???

δεν ξερω τι σημαινει αλλα ξερω οτι η γιαγια μου μου ελεγε οτι:

αν ξυπνησεις και νοιωθεις καλα ειναι καλο το ονειρο αν οχι ειναι κακο, αρα η ανακουφηση ειναι καλο ονειρο! εγω γενικα δεν πιστευω τα ονειρα αλλα τωρα μου βγαινουν και οχι απλα τα πιστευω αλλα, τα παραπιστευω!


το κοριτσάκι μας

029ed13ffd.png

το αγορακι μας

event.png

Θεε μου σε ευχαριστω...................

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Ροδουλινη μου!!!

Καλο και ευλογημενο λεω παντα!!!

Τι κανεις εσυ?Τα μπεμπεκακια σου???


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

eimaste ολοι καλα!επιτελους τελιωνουν οι ιωσεις που μας ξεκανανε

πριν 3-4 χρονια ειχα δει ενα ονειρο!

εξω απο το σπιτι μου οδρομος ( χωματοδρομος, μενω σε εναν οικισμο , λιγο πιο εξω απο την κερατεα) ειχε φωτιες δεξια και αριστερα. εγω τον ανεβηκα και εφτασα σε μια εκκησια κρατωντας ενα λουλουδακι , μια χορωδια απο αγορακια ντυμενα οπως οι καθολικοι τραγουδουσαν και πηγα κατευθιαν στον παπα, μου λεει: θα ερθεις αλλες 2 φορες να μου φερεις λουλουδια, και του λεω: πατερ, να σας δωσω 3 λουλουδια και να μην ξανα ερθω , ειχε φωτιες ο δρομος και δυσκολευτικα .

Με κοιταξε αυστηρα και μου ειπε : πρεπει να τον κανεις αλλες δυο φορες αυτον τον δρομο. εφυγα απογοητευμενη και μετα ξυπνησα

αντε λεω , βλακειες, χαζο -ονειρα!

και μετα εκανα την πρωτη εξωσωματικη, στην 9η εβδομαδα , χωρις λογο σταματησε η καρδουλα του μωρου, μετα εκανα την 2η εξωσωματικη , στην αυχενικη ειδαμε ενα μωρο που δεν ειχε αναπτυξει εγκεφαλο, καταρακοθηκαμε!λυγισαμε

πιασαμε πάτο! σερνομουνα σαν φαντασμα μεσα στο σπιτι, ευτυχως ειχα το κοριτσακι μου να μου δινει κουραγιο,

μετα απο μια τυπικη επισκεψη στην ρευματολογο μου(πασχω απο ρευματικα) αποφασησαμε να κανουμε μια τελευταια προσπαθεια!

την 3η και τυχερη!

αρα τρεις φορες ανεβηκα τον δρομο με τις φωτιες

τρεις φορες για να αποκτησω τον μπεμπη μου!


το κοριτσάκι μας

029ed13ffd.png

το αγορακι μας

event.png

Θεε μου σε ευχαριστω...................

Link to comment
Share on other sites

Ανατριχιασα Ροδουλα μου...!!!Επρεπε να τον ανεβεις τρεις φορες αυτο το δρομο...Φοβερο...Συγκινιθηκα...

Ειναι σημαδιακα πολλα ονειρα...

Ειδικα σε δυσκολες στιγμες μας και πιστευω καθημερινα μας δινονται σημαδια και θαυματα απλα μεσα στην καθημερινοτητα δεν δινουμε πολυ σημασια.

Ειχα πολυ καιρο να δω ονειρα...Ισως γιατι ειχα σταματησει ουσιαστικα να ονειρευομαι....

Δεν θελω να επιτρεψω ξανα στον εαυτο μου να μην ονειρευομαι...Ειναι σαν να μην ανασαινω...

Λοιποοοον λεω να ανοιξουμε εδω ενοτητα "Εξηγηση ονειρων":p

Τι λες Ροδουλινη????

Υ.Γ Περαστικουλια σε ολη την οικογενεια :D


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...