Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΗΔΗ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!


giota.

Recommended Posts

Mpougos κι εμενα με ενδιαφέρει πολυ η προσαρμογή και στέκομαι ιδιαίτερα σε αυτη. Ειναι μέσα στα προαπαιτούμενα για την τελική επιλογή μου. Επισης ομοιοπαθητική κάνω κι εγω στα μωρα αλλα φυσικά και κάνουμε εμβόλια παράλληλα. Η νομοθεσία ειναι ελλιπής στο κομματι αυτο. Απο τη μια απαιτεί εμβολιασμενα παιδια στους παιδικούς απο την άλλη δίνει την ελευθερία για το αντίθετο σε παιδια αρκει λεει να μην έρχονται σε επαφή με αλλα παιδια που δεν ειναι εμβολιασμενα. Μα ειναι δυνατόν;;; Πως γίνεται να ταιριάξουν ολα τα παραπάνω; Οσο για τις τιμωρίες, συνέπειες πιο σωστά ειμαι υπέρ του αντιθέτου δηλαδή της επιβράβευσης του καλού με την ενθάρρυνση και άλλους τρόπους οπως ανέφερες κι εσύ.

Myheart κι εγω εχω βλέψεις μεχρι να πάνε παιδικό να εχουν καθαρίσει απο πάνες. Εχω ξεκινήσει εδω και μήνες να χρησιμοποιώ το γιογιό πριν απο κάθε άλλαγμα και παντα κάνουν κι εκει τσίσα αλλα απο μόνα τους δεν το ζητάνε. Θα το παω μαλακα ως την άνοιξη που θα μαζέψουμε χαλια και μετα θα τους βάλω βρακάκια. Και φανταζομαι θα αρχίσουν τα όργανα και θα και αγκαλια με τη σφουγγαρίστρα.. Πωωω κουράζομαι μονο που το σκεφτομαι!


OTSwp2.png

B6DFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω καλοκαιρι τους ειχα κοψει πανες,διαλεξα πολυ ομορφα βρακακια με ήρωες κλπ και φυσικα αυτοκόλλητα και το έκοψαν απιστευτα γρηγορα!η βραδυνη πανα ειχε βραδυνα ξυπνηματα κατι που με κούρασε για λιγο

Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά κορίτσια με υγεία κ χαρα στα σπιτικά μας!

Mpougos k mariliw θα μας πείτε λιγα πράγματα παραπάνω για την ομοιοπαθητικη στα μικρά κ για τους τρόπους πειθαρχίας?


LxHXp2.png

Έχει προσωπο η αγαπη , η πρόνοια του Θεού, η ελπίδα στη ζωή και το βλεπω σε σας.

uLu6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ouranionectar! Θέλεις να μας πεις λίγο πιο συγκεκριμένα τι θες να μάθεις; Εγω για παράδειγμα κάνω στα μωρα ομοιοπαθητική απο τους πρώτους μήνες της ζωής τους. Είτε για να αντιμετωπίσουμε έτσι κάποια ασθένεια (ίωση δερματικά χτυπήματα κτλ) είτε παίρνοντας απο λίγο πριν τα 2 θυμάμαι το φάρμακο για την προσωπικότητα τους. Σύμφωνα με την ομοιοπαθητική κάθε άνθρωπος αντιπροσωπεύεται απο ενα ομοιοπαθητικό φάρμακο (ή και παραπάνω) το οποίο του βελτιώνει τα επίπεδα υγείας του σε ολους τους τομείς (σωματικά συναισθηματικά διανοητικά). Εμεις έχουμε τον παιδίατρο της κλασικής ιατρικής και μια ομοιοπαθητικό (γενική γιατρο) που μας καθοδηγεί παράλληλα. Ειμαι ευχαριστημένη και βλεπουμε αποτελέσματα!

Για την πειθαρχία τωρα τιιιιιιι;;;;


OTSwp2.png

B6DFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τζινα μου την πρωτη φορα που τα βλεπεις παθαίνεις σοκ απο ποσο

Μικρα ειναι,ποςα καλώδια εχουν αλλα παραλληλα βλεπεις τα ματακια τους,το χαμογελο τους και τρελαίνεσαι!!!υπομονη! Προσπαθησε με το γαλα σου γιατι σιγουρα εινσι πολυ θρεπτικό,αν δεν εχεις πολυ παρε ταμπλέτες Μπύρας και συμβουλες απο το τηλέφωνο εστω απο υπν σύνδεσμο θηλασμου.εμενα παντως σε ιδιωτικο που γεννησα δεν με αφησαν στον μικρο να δωσω δικό μου αλλα μονο δικό τους γαλα που ελεγαν οτι το δυναμώνει καλυτερα και παιρνει βαρος γρηγορότερα,τι να πεις...σιγουρα για εμενα το μητρικό ειναι το καλυτερο παρολο που δεν μπόρεσα να τον ταΐσω

Εμείς δεν μπορούσαμε για πέντε μέρες να δούμε ούτε ματάκια ούτε τίποτα! :-( Μια σταλίτσα με τόσα καλώδια και μάσκα στο προσωπάκι τους για τον ίκτερο και διασωληνωμένα! Αφήστε πίκρα μεγάλη! Ούτε να τα σκέφτομαι ούτε να τα θυμάμαι θέλω :-(

Τώρα όμως ζωή ναχουν βάζουν κάτω και τα καλύτερα τελειόμηνα οπότε προχωράμε μπροστά!!

Γεια σας διδυμομανουλες μου!

Εχω χασει φουυλ επεισοδια...

Τα νεα μου.

Τα μωρακια ειναι καλα! Τη μπεμπα τη μεταγγισαμε προχτες γιατι ο αιματοκριτης της ηταν οριακος 31...οποτε της βαλαν αιματακι για να μην κουραζοντε τα πνευμωνια λογο ελειψης οξυγονου... Εχει μια διακυμανση στο οξυγονο αλλα οκ.

Ο μπεμπης καλα ειναι και αυτος..εχει ευαισθητο στομαχακι..κανει που και που εμετο.

Εχουν φτασει περιπου τα 1400.

Εγω εχω αναρρωσει πληρως εδω και μια βδομαδα. Δεν ποναω καθολου..

Τελιξα καταλα βα οτι οσο πιο γρηγορα σηκωθεις και περπατησεις τοοσο πιο γρηγορα αναρρωνεις!!

Τελικά σε κάθε νοσοκομείο κάνουν ότι μα ότι θεναι ε;; τα πρωτόκολλα πού πήγαν;; εμάς με 20κάτι δεν θυμάμαι ακριβώς αιματοκρίτη μας έστειλαν σπίτι με σίδηρο και οδηγίες για επανάληψη σε μια βδομάδα λέγοντας μας πως είναι οριακά για μετάγγιση! Η μικρή τη γλίτωσε τελικά όχι όμως και ο γιος και πολύ στενοχωριέμαι αλλά τι να κάμουμε!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες πολλές, γελαστές και χιονισμένες :D:D

Διαβάζω για παιδικούς, δραστηριότητες κτλ και σκέφτομαι τα δικά μας! Είμαι κ εγώ προς αναζήτηση βρεφονηπιακού και προνηπίων για το μεγάλο που ελπίζω να μας τον πάρουν αλλιώς καήκαμε! Αν είχα οικονομική δυνατότητα θα τα έστελνα και τα τρία στον παιδικό που πάει φέτος ο μεγάλος μου δύο φορές την εβδομάδα και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι! Λάμπει ο γλυκός μου κάθε φορά που τον πηγαίνω και που τον παίρνω! Δυστυχώς λόγω οτι είμαι δημ. υπάλληλος δε δικαιούμαι ούτε μέσω εσπα! Ιδιωτικά το ποσό μεγάλο αρα μας έμειναν οι δημοτικοί! Και εκεί πολλές επιλογές δεν έχω οπότε σχεδόν κατέληξα και ελπίζω να είναι καλά! Το καλό είναι πως είναι σχετικά καινούριοι, όλοι με αυλή για παιχνίδι και πρωινό μεσημεριανό δικό τους!!

Ουράνιο Νέκταρ πήγες κ όλας 32η εβδομάδα;; τι κάνουν τα διδυμάκια σου;; καλύτερα τώρα;;; Εμείς δεν είμαστε πολύ της πειθαρχίας με την έννοια κάνεις αυτό που σου λέω επειδή στο λέω! Προσπαθούμε όσο μπορούμε να ακολουθούμε εμείς τις ανάγκες τους και όχι αυτά τις "τρέλες" μας! Φυσικά όχι δίνοντας τους και το ακαταλόγιστο! Δεν ξέρω αν γίνομαι κατανοητή! Για παράδειγμα ο μεγάλος μου κοιμάται ακόμα μαζί μας! Όσο το έχει ανάγκη θα γίνεται έτσι! Τα μικρά ευτυχώς βολεύονται διαφορετικά! Στην πορεία θα το δούμε αν προκύψει κάτι! Στο παιχνίδι προσπαθώ να μην τιμωρώ! Δεν είναι πάντα εύκολο γιατί πέφτει καμιά απειλή που τρελαίνομαι να το κάνω! Προσπαθώ να εξηγώ, εξηγώ , εξηγώ και όταν έχω πολυτέλεια να παίζω μαζί τους!! Κυρίως ο μεγάλος που μπορεί να βαρέσει τα αδελφάκια του και χωρίς λόγο! Δεν ξέρω! Λόγω και του νευρικού μου συστήματος που βαράει κόκκινο όταν το βλέπω και τα ακούω να κλαίνε έχω φωνάξει, νευριάσει, μαλώσει και καταλήγω πάντα στο οτι ο τρόπος αυτός είναι ο χειρότερος με τα λιγότερα αποτελέσματα!Αναφέρομαι στο μεγάλο! Έτσι γινόταν πιο αντιδραστικός και βαρούσε περισσότερο! Επίσης ξέρουν πως όταν λέει κάτι η μαμά ή ο μπαμπάς το εννοούν! Αυτό πλέον βλέπω το καταλαβαίνουν και τα μικρά ειδικά με τον μπαμπά!

Πεπσι σα νωρίς δε γυρνάς στη δουλειά;;; εγώ που γέννησα δύο συν μήνες πριν από εσένα και παίρνοντας μόνο το εννιάμηνο και το εξάμηνο και φυσικά κανονικές άδεια 2014 , 2015 γυρνάω τέλος Ιουνίου!! Και φυσικά πήρα και το τετράμηνο της λοχείας το οποίο όπως θα ξέρετε ξεκινάει από την πητ όταν γεννάς πρόωρα και όχι από την ημερομηνία τοκετού!! Αυτό θαρρώ ισχύει και για τον ιδιωτικό τομέα γιατί είναι κάτι που το δίνει το ικα! Επίσης για τις διδυμομάνες το τρίμηνο της λοχείας αυξάνεται κατά ένα μήνα! ΆΡα 4 μήνες αντί για τρεις! ΔΕς το πάντως μη σου έφαγαν τπτ γιατί αν δεν ξέρουμε να ζητήσουμε όλα όσα δικαιούμαστε συνήθως στο δημόσιο στα τρώνε δεν τα λένε από το γραφείο προσωπικού Κύριος οίδε γιατί! :-(


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσουδια μου!!!!

κρυο ε????? καποιες εχουν χιονια?????

χουχουλιαζω γιατι κρυωνω!!!!

μαρμιν οταν λες εννιαμηνο και εξαμηνο.... για το εξαμηνο εννοες 2 κυησης+3λοχειας+1για το διδυμο=6μηνες????

και εγω στο δημοσιο ειμαι για να ξερω.......


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ouranionectar! Θέλεις να μας πεις λίγο πιο συγκεκριμένα τι θες να μάθεις; Εγω για παράδειγμα κάνω στα μωρα ομοιοπαθητική απο τους πρώτους μήνες της ζωής τους. Είτε για να αντιμετωπίσουμε έτσι κάποια ασθένεια (ίωση δερματικά χτυπήματα κτλ) είτε παίρνοντας απο λίγο πριν τα 2 θυμάμαι το φάρμακο για την προσωπικότητα τους. Σύμφωνα με την ομοιοπαθητική κάθε άνθρωπος αντιπροσωπεύεται απο ενα ομοιοπαθητικό φάρμακο (ή και παραπάνω) το οποίο του βελτιώνει τα επίπεδα υγείας του σε ολους τους τομείς (σωματικά συναισθηματικά διανοητικά). Εμεις έχουμε τον παιδίατρο της κλασικής ιατρικής και μια ομοιοπαθητικό (γενική γιατρο) που μας καθοδηγεί παράλληλα. Ειμαι ευχαριστημένη και βλεπουμε αποτελέσματα!

Για την πειθαρχία τωρα τιιιιιιι;;;;

Ο παιδίατρος συμφωνεί με την ομοιοπαθητικη? Τι είναι το φάρμακο για την προσωπικοτητα;τι αποτέλεσματα ειδες; αν θες απαντας βέβαια

Πειθαρχία προς θεου δεν εννοω να γίνεται το δικο μας πανω και απο τις ανάγκες τους αλλά πχ πως σταματανε να χτυπάνε, να πετάνε πράγματα που υπάρχει κίνδυνος κάτι να σπάσει η κ να χτυπήσει, στο δρόμο να μην σου αφήνουν το χέρι κα πολλά.


LxHXp2.png

Έχει προσωπο η αγαπη , η πρόνοια του Θεού, η ελπίδα στη ζωή και το βλεπω σε σας.

uLu6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ouranionectar ο παιδιατρος μας ειναι της κλασικής ιατρικής αλλα δεν διαφωνεί με το να παίρνουν τα παιδια παράλληλα και ομοιοπαθητικά. Εμεις ακολουθούμε τον παιδίατρο σε βασικά θεματα (εμβόλια κτλ) και επισης η ομοιοπαθητικος μας δεν εχει πρόβλημα με αυτο. Απλώς καθορίζει τις δόσεις. Για περισσότερες πληροφορίες θα ψάξω για καποιο άρθρο το βραδυ και θα σου στείλω πμ καθώς δεν ειμαι και η πιο ειδική στις περιγραφές αυτού του είδους. Γενικά μπορω να πω οτι βλέπω αποτελέσματα σε συνολικό επίπεδο (αν και δεν ειναι παντα απτά) και η ομοιοπαθητική επισης λένε οτι εχει πολυ καλα αποτελέσματα σε μικρα παιδια. Ειναι φυτικά κι έτσι δεν εχω θέμα να τα χρησιμοποιώ.

Όσον αφορά το μεγάλο κεφάλαιο της πειθαρχίας προσωπικά προσπαθώ να ακολουθώ κανόνες ενσυναίσθησης αν και συχνα στην καθημερινότητα κάνω και τα δικα μου! Εσύ τι κανεις;


OTSwp2.png

B6DFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ouranionectar ο παιδιατρος μας ειναι της κλασικής ιατρικής αλλα δεν διαφωνεί με το να παίρνουν τα παιδια παράλληλα και ομοιοπαθητικά. Εμεις ακολουθούμε τον παιδίατρο σε βασικά θεματα (εμβόλια κτλ) και επισης η ομοιοπαθητικος μας δεν εχει πρόβλημα με αυτο. Απλώς καθορίζει τις δόσεις. Για περισσότερες πληροφορίες θα ψάξω για καποιο άρθρο το βραδυ και θα σου στείλω πμ καθώς δεν ειμαι και η πιο ειδική στις περιγραφές αυτού του είδους. Γενικά μπορω να πω οτι βλέπω αποτελέσματα σε συνολικό επίπεδο (αν και δεν ειναι παντα απτά) και η ομοιοπαθητική επισης λένε οτι εχει πολυ καλα αποτελέσματα σε μικρα παιδια. Ειναι φυτικά κι έτσι δεν εχω θέμα να τα χρησιμοποιώ.

Όσον αφορά το μεγάλο κεφάλαιο της πειθαρχίας προσωπικά προσπαθώ να ακολουθώ κανόνες ενσυναίσθησης αν και συχνα στην καθημερινότητα κάνω και τα δικα μου! Εσύ τι κανεις;

Στείλε μου γιατί με ενδιαφέρει

Κι ενσυναισθηση ναι αλλά κυρίως μιλάμε πολύ, κουραστικό όταν δεν έχει αποτέλεσμα, καμιά φορά το αγνοω τελείως κοιταω αλλου,σαν να πιάνει αυτό.

Εχω βάλει στόχο να καταφέρω να τα βγαζω βολτα μονη κ τα τρία αλλά δεν ακούνε για χέρια στο δρόμο, ποια κατεύθυνση να πάρουν κλπ


LxHXp2.png

Έχει προσωπο η αγαπη , η πρόνοια του Θεού, η ελπίδα στη ζωή και το βλεπω σε σας.

uLu6p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσουδια μου!!!!

κρυο ε????? καποιες εχουν χιονια?????

χουχουλιαζω γιατι κρυωνω!!!!

μαρμιν οταν λες εννιαμηνο και εξαμηνο.... για το εξαμηνο εννοες 2 κυησης+3λοχειας+1για το διδυμο=6μηνες????

και εγω στο δημοσιο ειμαι για να ξερω.......

Όχι Μάρτη το εξάμηνο είναι άδεια ανατροφής τέκνου σαν το εννιάμηνο δηλαδή αλλά λόγω διδύμων δικαιούσαι πλην τους εννιά και άλλους έξι! Μπορείς να τους πάρεις μέχρι την ηλικία 4 νομίζω όποτε θες! Τώρα να τα πάρουμε από την αρχή για να μην μπερδευτείς! Δικαιούσαι 4 μήνες λοχείας από την πητ σου ανεξάρτητα πότε θα γεννήσεις! Δλδ αν η πητ σου είναι πχ 6 Ιουνίου και εσύ γεννήσεις 15 Απριλίου θα αρχίσεις να μετράς τους τέσσερις μήνες από τις έξι Ιουνίου που ΘΑ γεννούσες και όχι από τις 15 Απριλίου που γέννησες τελικα! Αφού τελειώσουν αυτοί οι μήνες καλό θα είναι να πάρεις την κανονική τους 2015 αν δεν έχεις πάρει ή όσες μέρες σου έμειναν! Μετά την κανονική του 2016 για να μην τη χάσεις την οποία με νέο νόμο δικαιούσαι σιγουρότατα χωρίς να εργαστείς ούτε μία μέρα! Και αφού τελειώσουν οι κανονικές ξεκινάς εννιάμηνο και εξάμηνο! Μετά ως τρίτεκνη δικαιούσαι ένα τρίμηνο με αποδοχές! Αυτό λέγεται "άδεια άνευ αποδοχών με αποδοχές για τρεις μήνες"! Τώρα ακριβώς αν θες εγκυκλίους και νόμους πες να τα ψάξω να στα στείλω! Ελπίζω να μη σε μπέρδεψα!

Ο παιδίατρος συμφωνεί με την ομοιοπαθητικη? Τι είναι το φάρμακο για την προσωπικοτητα;τι αποτέλεσματα ειδες; αν θες απαντας βέβαια

Πειθαρχία προς θεου δεν εννοω να γίνεται το δικο μας πανω και απο τις ανάγκες τους αλλά πχ πως σταματανε να χτυπάνε, να πετάνε πράγματα που υπάρχει κίνδυνος κάτι να σπάσει η κ να χτυπήσει, στο δρόμο να μην σου αφήνουν το χέρι κα πολλά.

Δύσκολα όλα αυτά! Υπομονή, υπομονή, υπομονή και πολύ μπλα μπλα! Καμιά φορά χρειάζεται να υψώνεις την φωνή και να είσαι ανένδοτη! Το κάνω αυτό όταν πχ περπατάμε στο δρόμο! Χέρι ή φύγαμε! Αυτό αδιαπραγμάτευτο εκτός αν είμαστε κάπου που μπορώ να το αφήσω! Ανάλογα και τις ηλικίες! Αλλιώς μιλάω το μεγάλο αλλιώς τα μικρά σαφώς!!

Ouranionectar ο παιδιατρος μας ειναι της κλασικής ιατρικής αλλα δεν διαφωνεί με το να παίρνουν τα παιδια παράλληλα και ομοιοπαθητικά. Εμεις ακολουθούμε τον παιδίατρο σε βασικά θεματα (εμβόλια κτλ) και επισης η ομοιοπαθητικος μας δεν εχει πρόβλημα με αυτο. Απλώς καθορίζει τις δόσεις. Για περισσότερες πληροφορίες θα ψάξω για καποιο άρθρο το βραδυ και θα σου στείλω πμ καθώς δεν ειμαι και η πιο ειδική στις περιγραφές αυτού του είδους. Γενικά μπορω να πω οτι βλέπω αποτελέσματα σε συνολικό επίπεδο (αν και δεν ειναι παντα απτά) και η ομοιοπαθητική επισης λένε οτι εχει πολυ καλα αποτελέσματα σε μικρα παιδια. Ειναι φυτικά κι έτσι δεν εχω θέμα να τα χρησιμοποιώ.

Όσον αφορά το μεγάλο κεφάλαιο της πειθαρχίας προσωπικά προσπαθώ να ακολουθώ κανόνες ενσυναίσθησης αν και συχνα στην καθημερινότητα κάνω και τα δικα μου! Εσύ τι κανεις;

Αυτά ακριβώς που λέτε κάνουμε και εμείς! Απλά καλή η ενσυναίσθηση δε λέω αλλά χρειάζονται και λίγα δικά μας!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Επίσης στο μεγάλο μου που είναι πια τριών αλλά και καιρό πριν βοηθάει πολύ στο να του εξηγώ όσο πιο αναλυτικά μπορώ γιατί πρέπει να κάνουμε κάτι που δεν θέλει! Φυσικά δεν πιάνει πάντα ούτε με τη μία και έτσι στην πορεία ψάχνω "εναλλακτικές" που θα μπορούσε να δεχτεί ώστε να γίνει μεν και το δικό του εν μέρει αλλά και να έχει το αποτέλεσμα που θέλω!! Ε όταν δεν πιάνουν και αυτά αρχίζουμε τα παρατράγουδα :rolleyes::rolleyes:


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Μαρμιν εγω χρησιμοποιησα προς το παρον μονο τους μηνες λοχειας,τους 9 συν τους 6 μηνες λογω διδυμων. Δεν πηρα καθολου τις κανονικες του 2014 κ του 2015 για να τις εχω για οταν αρρωστησουν τα παιδια. Οποτε νομιζω ειναι ενταξει. Με προβληματισες μονο αν μου μετρησαν σωστα τους μηνεα λοχειας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...