Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2014


Recommended Posts

αχ κορίτσια πείτε μου τι να κάνω χαλια είμαι,σήμερα δεν γλύτωσα τον εμετό.ουφφφφφ έβαλε και ο άντρας μου αρωμα στη λεκάνη και με έκανε ακόμα πιο χαλια.μλιαξξξξξξξξξξξ βρωμάει!!!!


awy6.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Πάτησε πάνω σε ένα δικό μου να πας στην στελίδα για φτιάξεις το δικό σου και μετά στο τέλος θα πάρεις copy paste εκεί που λέει ΒΒcode και θα το βάλεις στο προφίλ σου εδώ στην υπογραφή σου.


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χμμ κατάλαβα:) Έμενα και εγώ εκεί πήγαινα στον Δρίζη ,η ξαδέρφη μου πήγαινε στην Τάγκου.

θες/νικια κ εσυ;; κ εγω στην ταγκου πηγαινα αλλα εδω κ 2.5 χρονια την αλλαξα αλλα οχι γιατι δεν μου αρεσε, την θεωρω απο τις καλυτερες, αλλα προτιμησα τον οικογενειακο μας γιατρο που ειναι κ πιο ευκολο να κλεισω ραντεβου.τωρα σε ποιον πας;;


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είμαι Θεσσαλονικιά.Είμαι καβαλιώτισσα αλλά ο άνδρας μου είναι στρατιωτικός οπότε βολτάρουμε ανά την Ελλάδα.Τώρα είμαστε Αθήνα σε προ-μετάθεση περίοδο:)


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...