Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2014


Recommended Posts

Εγω εβαζα τη vasclor μεχρι και την 10 εβδομαδα, μου δημιουργουσε πολλα υγρα καταλευκα και κομματακια απο την κρεμα επισης λευκα (εβαζα σερβιετακι). μην ανησυχεις καθολου και για τιποτα!:D

με καθησυχασες πολυ!κ εχω τετοια ακριβως συμπτωματα εχω.ειδα οταν ειδα τα κομματακια(συγνωμη εγκοουλες με ευαισθητο στομαχακι) κατατρομαξα!

291.gif


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Σε ευχαριστω πολυξενη..διαβασα πριν οτι στις θηλαζουσες μπορει να τυχει διδυμη κυηδη λογω της ελλειψης ασβεστιου στο ωαριο.τι εννοει ο ποιητης...τελος παντων..ας υπαρχει εστω ενα..τα δυο ειναι τρελο κ εξωπραγματικο μαζι..


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μια γλυκιά καλημέρα σ' όλες τις εγκυούλες!!!:tongue:

Σε ευχαριστω πολυξενη..διαβασα πριν οτι στις θηλαζουσες μπορει να τυχει διδυμη κυηδη λογω της ελλειψης ασβεστιου στο ωαριο.τι εννοει ο ποιητης...τελος παντων..ας υπαρχει εστω ενα..τα δυο ειναι τρελο κ εξωπραγματικο μαζι..

Βλέπω είχες αϋπνίες...:) Don't worry be happy!!! Αλήθεια τι θέλει να πει ο ποιητης??? Μήπως ότι σε περίοδο θηλασμού λόγω ορμονών ωριμάζουν περισσότερα από ένα ωάρια???


H6z6p3.png

aCC2p3.png

PBXtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..περιμένω αποτελέσματα χοριακής σε κανένα 15'..λογικά κάποια ένδειξη θα έχω για το που πρέπει να τείνω με βάση τον γιατρο..για να δούμε..μία ψυχή που είναι να βγει..


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

μόλις μπήκα,και έπεσα πάνω στο δικό σου μήνυμα oneiraki.δεν ξέρω τι έγινε,δεν διάβασα τίποτα,αλλα αν κατάλαβα καλά περιμένεις χορειακή ε?μην αγχώνεσαι γλυκιά μου,θα δεις το νούμερο θα είναι τετραψήφιο και βάλε.καλή επιτυχία σου εύχομαι


awy6.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η τελευτία χοριακή πόσες μονάδες ήτανε,και ποτε την έκανες?ρωτάω γιατί η χοριακή πρέπει να διπλασιάζεται μέσα σε ένα εικοσιτετράωρο και όταν είναι δίδυμα πρέπει να τριπλασιάζεται.


awy6.png
Link to comment
Share on other sites

κοίτα εφόσον ανεβαίνει η χοριακή καλά πάμε,τώρα μας μένει να ξεκαθαρίσουμε αν είναι ένα η δυο τα μωράκια .εσύ όπως και να έχει είσαι εγκυουλα και αυτό δεν αλλάζει έτσι?κοίτα να είσαι ήρεμη και μη τρελαίνεσαι με τις χοριακές,είναι απλά αριθμοί και σου το λέω εκ πείρας.κάποια στιγμή θα σου πω τις δικες μου ιστορίες με τις χοριακές και θα καταλάβεις,αλλα τώρα βιάζομαι να μπω για μπανάκι και μετά τρέχω και εγώ στο γιατρό. έχω ραντεβού 2ώρα.χαλάρωσε,είσαι πολύ έγκυος λέμε!!!!


awy6.png
Link to comment
Share on other sites

Μια γλυκιά καλημέρα σ' όλες τις εγκυούλες!!!:tongue:

καλημέρα και σε σένα κοπέλα μου.πως πας εσύ?ευχαριστώ για τη βοήθεια σου,αλλα δεν μπορώ να καταλάβω ρε παιδί μου,τόσο χαζή είμαι?έκανα όλα τα βήματα όπως τα βλέπω και στο βίντεο και πάλι τίποτα,μάλλον δεν είναι γραφτό να βάλω,τουλάχιστον μέχρι να κλείσω τον τρίτο μηνα και μετά εδώ θα είστε,θα βρω εγώ καμια καλή ψυχή να μου το κάνει.


awy6.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Την έκανα την Παρασκευή και ήτανε 852.Όχι δεν ισχυεί αυτό φυσικά..Στις πολύδυμες κυήσεις η χοριακή μπορεί να αυξάνει ακανόνιστα και δεν ακολουθεί τον κανόνα του διπλασσιασμού κάθε 2 ημερών..αυτό μου είπε εχθές ο γιατρός..

μαρκέλα που είσαι?Έκανες χοριακή?


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Την έκανα την Παρασκευή και ήτανε 852.Όχι δεν ισχυεί αυτό φυσικά..Στις πολύδυμες κυήσεις η χοριακή μπορεί να αυξάνει ακανόνιστα και δεν ακολουθεί τον κανόνα του διπλασσιασμού κάθε 2 ημερών..αυτό μου είπε εχθές ο γιατρός..

μαρκέλα που είσαι?Έκανες χοριακή?

ναι έτσι είναι όπως τα λες,αλλα από κάποιο σημείο και μετά,όχι στην αρχή τις εγκυμοσύνης.τουλάχιστον έτσι ξέρω εγώ και από τις δικες μου εγκυμοσύνες,όλες ξεκινούσανε με δίδυμα.και τώρα δυο είχα.όπως και να έχει εσύ μη τα σκέφτεσαι αυτά,άστα για τους γιατρούς μας.;);););)

awy6.png
Link to comment
Share on other sites

Πήρα τα αποτελέσματα..είναι 4850 σήμερα..νομίζω πως είναι καλό ε?Θα κάνω ξανά επαναληπτική αύριο γιατί το αυριανό νούμερο θέλει να δει ο γιατρός..

Λοιπον την παρασκευη ηταν 800 κατι και σημερα ειναι 4850 ? και δεν εισαι ευχαριστημενη?????!!!!θα σε μαλωσω!!!!Εγω εκανα πριν απο λιγο το απογευμα θα βγει το αποτελεσμα οποτε στην αναμονη!!!!!!!1


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...