Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2014


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλό γιατρό!!!!!!!!!!Κοίτα να μας έρθεις και εσύ με δύο σάκους!!!!

ευχαριστώ πολύ oneiraki....:D:D:D

μπα αυτό πλέον αποκλείεται,το δεύτερο(έτσι τα είχε ονομάσει ο γιατρός μου N1 και N2)μας παράτησε λίγο πριν την 6η εβδομάδα.:cry::cry::cry:


awy6.png
Link to comment
Share on other sites

Καλά αποτελέσματα λοιπόν!Ποια ήτανε η προηγούμενη τιμή σου και πότε?Τι περιμένεις δηλ να δεις σήμερα?

Δεν εχω κανει αλλη χοριακη!!χαχαχαχαχαχ θετικο τεστ την παρασκευη και τριτη πηγα στην γιατρο...Εγω λογο ιστορικου με το που δω θετικο τεστ κανω ηπαρινες και μετα παω γιατρο αναγκαστηκα...Εντομεταξι στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν ειχα κανει καθολου χοριακη , το καταλαβα οταν ημουν στην 7 εβδομαδα οτι ειμαι εγκυος και πηγα στη γιατρο σχεδον 8 εβδομαδες...


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιαυτο δεν τις μπορω τις χοριακες...εισαι στο περιμενε τι θα δειξει και αν πρεπει να ξανακανεις!!!σιχτιρ!!!!εχω σκασει...

να'ξερες πως ανακουφιστηκα οταν μου ειπε ο γιατρος δεν θα κανουμε χοριακη!!μισω τις χοριακες!!εμενα την προηγουμενη φορα ειχε βγει 34.000 την 7η εβδομαδα κυησης κ ο σακος κενος :shock::shock::shock: !!φανταζεσαι την αγωνια μου μεχρι να βγουν τα αποτελεσματα της ιστολογικες!! μαλλον τελικα μου εχει μεινει τραυματικη εμπειρια!!


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

A!Ναταλίτσα???Επίσης είπες ότι είχε ξεκινήσει η εγκυμοσύνη με 2 σάκους και στην 6η βδομάδα ο ένας ατρόφησε?Κάτι τέτοιο?Πόσο εβδομάδων είσαι τώρα δηλ?


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαρκέλα μια χαρά είναι για την 4η βδομάδα που είσαι..σκέψου ότι εγώ ημερολογιακά είμαι 6+. Θα διαπλασιαστεί και την Παρασκευή και θα είσαι σούπερ:)

ναι αλλα δεν εχουν σημασια τα νουμερα αλλα αν διπλασιαζεται...εγω αγχωθηκα και μου λεει η γιατρος , δεν μας νοιαζει το νουμερο αρκει να εχουμε διπλασιασμο...οποτε και για σενα λεω απο τα νουμερα σου διπλασιαζεται...ευχομαι να πανε ολα καλα για ολες μας πραγματικα!!!!χχχχ


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια, επέστρεψα!!!

Είχα γενική σήμερα και έχω βγει νοκ-άουτ. Με πιάσαν οι ζαλάδες, οι ατονίες, οι υπνηλίες, οι εμετοί και όλα αυτά τα ωραία....:shock::?

Βλέπω έχει γίνει χαμός με τα νούμερα απ' τις χοριακές, τα οποία μου φαίνονται πολύ καλά και το μόνο σίγουρο είναι πως δίχνουν (και για τα δύο κορίτσια μας) πως υπάρχει εξελισσόμενη εγκυμοσύνη. Μπράβο σας!!!:-P

Ο γιατρός μου είχε πει όταν έκανα τις χοριακές ότι μέχρι τις 1500μονάδες καλό είναι να διπλασιάζεται -και ίσως και λίγο πιο πολύ- κάθε 24ώρες, από 'κει και έπειτα να έχει την τάση διπλασιασμού, δηλαδή αν όχι διπλασιασμό τιμής να πιάνει ένα 75%-80% κάθε 24ώρες μέχρι κάποιες χιλιάδες(??? δεν θυμάμαι) και από 'κει να πιάνει ένα 55%-60% μέχρι κάποιες άλλες χιλιάδες... και πάει λέγοντας μέχρι που σταθεροποιείται η τιμή ή αρχίζει λίγο να μειώνεται (δλδ μετά το πρώτο τρίμηνο).

Σας μπέρδεψα???????:confused::confused::confused::confused:

Πάντως το πόρισμα είναι ένα ή μάλλον δύο: 1ον έχετε καλές τιμές για τη βδομάδα που είστε! και

2ον η αναμονή των αποτελεσμάτων της χοριακής μπορεί να σε οδηγήσει άνετα στα αγχολυτικά και στη λευκή μπλούζα!!! χχχχ!:lol::lol::lol:

Βρε Ναταλάκι, μπερδεύτηκα!? Είχες δύο σποράκια??


H6z6p3.png

aCC2p3.png

PBXtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται βρε παιδιά???

Μπαίνω εγώ και βγαίνεται όλες έξω??? Νιώθω σαν χοντρή που βουτά από βατηρα σε πισίνα και εκτοξεύει όλα τα νερά απ' έξω κι αφήνει την πισίνα χωρίς νερό!!!!:confused:


H6z6p3.png

aCC2p3.png

PBXtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ελεανακι χαχαχαχαχαχαχαχα απλα ετυχε να μπεις και να εξαφανιστουμε...

Εγω δεν ανησυχω να σου πω την αληθεια απλα αγχωθηκα που μπηκα στο κλαμπ των χοριακων ...ετσι και αλλιως υπαρχει αγχος με τοσα που εχω μην αγχωθω και γιαυτο γιατι βλεπω ο αντρας μου να με κλεινει μεσα στην κλινικη συντομα χαχαχαχαχαχαχα


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...