Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2014


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Έχω στις 6. μαρκέλα έχεις και εσύ ?και έλεγα μα και κάποια άλλη πρέπει να έχει σήμερα..!!

ναταλίτσα σε ποια περιοχή είσαι?Μήπως μπορούμε να βοηθήσουμε?

Ναι και εγω στις 6 το ραντεβου!!!

καλημέρα και από μένα κοριτσάκια μου.

ελεάνα ευχαριστώ καρδούλα μου για τα καλά σου λόγια,σίγουρα όλα θα μας πάνε καλά αυτή τη φορα δεν το συζητάμε.;););)

oneiraki τι ώρα έχεις γιατρό?

μαρκελακι και εσύ χεις γλυκιά μου γιατρό σήμερα?sorry κούκλα μου μου διέφυγε τελείως.πολύ πολύ καλή επιτυχία εύχομαι και στης δυο σας.

εμενα με πήραν τηλέφωνο χθες από το κέντρο και με ρώτησαν αν έχω βρει γυναικολόγο για να με αναλάβει από δω και πέρα:cry:,μιας και εγώ έκανα τη παπια τόσο καιρό:tongue:,είχα βολευτεί εκεί,αισθάνομαι σιγουριά στα χερια του εξωσωματικού μου και τελικά πέρασα όλο το βραδυ συλλέγοντας πληροφορίες από το ιντερνετ.τελικά κατέληξα σε έναν,είναι και κοντά στο σπίτι μου και μάλλον θα πάω το απόγευμα μια βόλτα έτσι για να γνωριστούμε..

Ναταλια , εχω δυο αν θες να σου προτεινω ΠΟΛΥ καλες στο κεντρο γυναικες ειναι....εγω μενω περαια και παω εδω , αλλα οταν λειπει η γιατρος μου η εχει καμια γεννα πηγαινω σε αυτες στο κεντρο ειναι φιλεναδες και πολυ καλες...ειδικα η μια με ξεγεννησε κιολας στο πρωτο και ειναι γυναικα παντελονατι που λεμε !!!αμα θες να σου δωσω τηλ και ονοματα!


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!! Τι κανετε?

Τι λετε για ζαχαρα, αχ καλα τα χα ξεχασει..μεχρι και πορτοκαλοπιτα εφαγα χτες!

Λοιπον εμενα η βοηθος του γιατρου μου μου ειπε οτι επηρεαζουν πολυ οι υδατανθρακες..αρα να προσεξω την καταναλωση σε μακαρονια αλλα και τους συνδυασμους τροφων πχ ποτε μακαρονια με ψωμι, πατατες με ψωμι κλπ...

Η' αν φαω πατατες μεσημερι να μη φαω και μακαρονια βραδυ τετοια...

Χτες το ξεσκισα εφαγα και πορτοκαλοπιτα και σημερα το πρωι σταφιδοψωμο αλλα τι να κανω πειναω!

Με τις σαλατες και τα χορτα εμενα μου ειπε να αποφευγω τα χορτα για το τοξοπλασμα...μιλαμε μου παιζει στα νευρα ολη αυτη η απαγορευση..Και αλλαντικα μου λεγανε να μην τρωω, και λευκα τυρια να μην τρωω...εγω βεβαια τοστ κανω κανονικα με ζαμπον γτ μου την εδωσε λιγο δεν ειμαστε και αρρωστες!!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κρίστυ τι είναι αυτό???

Ελένη εντάξει μερικοί είναι λίγο υστερικοί!¨οταν έλεγα για χορτα εννοούσα βλήτα κλπ κλπ όχι μαρούλια.Αν κάνεις; όμως εξετάσεις & είσαι οκ από αντισώματα γιατί να μην φας?Εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα..λογικά και τώρα..


6H9Vp2.png

T5mwp2.png

Link to comment
Share on other sites

προγεστερονη σε μορφη κολπικης κρεμας.

ευκολη στην χρηση αλλα νομιζω κατι περιεργα μου κανει.θα παρω τον γιατρο μου μετα αλλα ειπα μηπως την ξερει καμια να μου πει εντυπωσεις....


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες να σβήσεις τα κενά που υπήρχαν?Αν θέλεις στείλε μου σε πμ την σελίδα που το έφτιαξες να σου στείλω κατευθείαν των κω΄δικα
βγήκα λίγο απότομα και δεν σε πρόλαβα....κάνει εσύ τώρα τον υπέρηχο σου και αφού προσφέρθηκες μονη σου μόλις μας διηγηθείς τα πάντα πως πήγε,τι είδατε και τλπ θα ασχοληθείς και με αυτό:D:D:D.δικό σου είναι,εγώ άλλο δεν μπορώ,σπάσανε τα νεύρα μου......

awy6.png
Link to comment
Share on other sites

για το δικο μο ραντεβου εμειναν 5 μερες κ 18 ωρες!!

ναι ναι μαλλον ειμαι τρελη!!

κοριτσια εχει παρει καμια σας crinone??

όχι καρδούλα μου δεν είσαι τρελή,είσαι μανούλα και θες να δεις το σποράκι σου .με το καλο θα περάσουν οι μερούλες και θα έρθει και η δικη σου σειρά.;);););)λίγο υπομονή θέλει.χμμμμμμ ποια μιλάει τώρα:lol::lol::lol::lol:

awy6.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα Κοριτσια,

Εγω πηγα γιατρο ολα καλα ειδαμε το παχυ ενδομητριο και μια σκια απο ενα σακο και αλλη μια σκια αλλο ενα κυκλακι!!!Μου ειπε να κανω μια χοριακη αυριο και κατι αλλες εξετασεις και θα με δει παλι σε 2 εβδομαδες για να ειμαστε σιγουροι αν εχουμε εναν η δυο σακους....!!!!!!!ΑΥΤΑ!!!


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣʼΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!

και τώρα ξέρεις ε ?πολύ πολύ ξεκούραση όχι βάρη και καλή διατροφή έτσι?και πάλι συγχαρητήρια γλυκιά μου:P:p:p:p:p


awy6.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Κοριτσια,

Εγω πηγα γιατρο ολα καλα ειδαμε το παχυ ενδομητριο και μια σκια απο ενα σακο και αλλη μια σκια αλλο ενα κυκλακι!!!Μου ειπε να κανω μια χοριακη αυριο και κατι αλλες εξετασεις και θα με δει παλι σε 2 εβδομαδες για να ειμαστε σιγουροι αν εχουμε εναν η δυο σακους....!!!!!!!ΑΥΤΑ!!!

markela!!! τι διαβαζω τα ματακια μου κοριτσι μου! γλεντια που θα'χουμε! πωπω τις πιο θερμες μου ευχες!! :D:D:D:D:D:D


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...