Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Eflenew said:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      Να είσαι καλα σε ευχαριστω!!!!

      39 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα κορίτσια! Έπεσε 45 η χοριακη,οπότε σταματάω τα φάρμακα και θα μου έρθει περίοδος.Ευτυχως δεν ήταν κατι σοβαρό ☺️Μου είπε να προσπαθήσουμε τον επόμενο μήνα πάλι,για να ξεκουραστεί ο οργανισμός μου.Θα το πάρω πολύ χαλαρά αυτή τη φορά,όπως στη δεύτερη εμβρυομεταφορά,που τελικά έπιασε και γέννησα την κορούλα μου❤️

      Συγχαρητήρια για τις χοριακες σας κορίτσια,έτσι να γεμίζει μωράκια το φόρουμ ❤️Θα έρθουν κ άλλα πολλά,είμαι σίγουρη ❤️ 🥰 

      Εννοείται να το πάρεις χαλαρά !!! Ευτυχώς τελείωσε με τόσο γιατί πίστεψε με θα τράβαγες μεγάλο λούκι …. Και θα σου έπαιρνε αρκετό καιρό να προσπαθήσετε ! Αυτή η βλαστοκύστη είναι ταγμένη να είναι αγιο βαλεντινικη!!! ❤️

Πολύ καλό γιογιό, παζλ, σεντόνια, λαβέτες, Πάνες αγκαλιάς παιχνίδια κ.α


Recommended Posts

1. Κουβέρτα/υπνόσακος πορτοκαλί orchestra κατάλληλο και για τις πρώτες σας βόλτες σε άριστη κατάσταση 8 ευρώ

2. Κουβέρτα/ υπνόσακος ακρυλική darlon μικρός πρίγκηπας, 6 ευρώ

3. Κουβέρτα ακρυλική tom & jerry, 4 ευρώ

4. Κουβέρτα ροζ μαλακή mothercare, 5 ευρώ

5. Μαλακή κουβέρτα για παιχνίδι fischer price, 3 ευρώ

6. Πικέ κουβερτούλα για πορτ μπεμπέ, 3 ευρώ

7. 2 βρεφικές μπουρνουζοπετσέτες, 1 ευρώ η μία

8. 3 πάνες αγκαλιάς (μπορούν να χρησιμοποιηθούν και ως σεντόνι καλαθούνας/πορτ μπεμπέ, 1 ευρώ η μία

9. Λευκό σεντόνι κούνιας και μαξιλαροθήκη με ελεφαντάκι ροζ, 2 ευρώ

10.Σετ σεντόνια για μικρή κούνια, λίκνο, πορτ μπεμπέ prenatal λαχανί (πανωσέντονο, κατωσέντονο), 5 ευρώ

11.Λευκό σεντονάκι για καλαθούνα, 1 ευρώ

12. 7 σελτεδάκια (5 μεγάλα και 2 μεσαία για τις βόλτες σας), 1 ευρώ το ένα

13. 24 Πανάκια για γουλίτσες, τα 4 1 ευρω

14. Καλαθάκι καλλυντικών, κουδουνίστρα, 7 ζευγάρια καλτσάκια, 5 ζευγάρια γαντάκια, 4 ευρώ


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...